SEO Starter Керівництво для збільшення рейтингу пошукових систем

  1. Заголовки
  2. Посилання
  3. Зображення
  4. Мета описи
  5. Ключові слова
  6. Хочете отримати корисні інструменти для оцінювання власного сайту?

Використання SEO (Search Engine Optimization) є швидким і простим способом підвищити ваш вміст в рейтингах пошукових систем. Часто, SEO може бути втраченою можливістю для організацій оновити свою цифрову стратегію і переорієнтувати якісний контент з максимальним поверненням. Ми розбиваємо кілька простих рішень для забезпечення більш високого рейтингу SEO з основними настановами нижче.

Заголовки

Ключовий вміст має знаходитися у верхній частині сторінки, особливо в заголовках. Пошукові системи очікують індексування контенту відповідно до розміру та порядку заголовків, тому використання правильних заголовків є обов'язковим. Оскільки ваш заголовок є заголовком 1 (H1), ви повинні почати впорядковувати вміст із субтитрами у заголовку 2 (H2). Підпункти повинні працювати у списку H3, H4 та ін цю корисну розбивку про те, чому заголовки працюють для SEO рейтингу від Yoast.

Заголовки повинні бути відформатовані, щоб максимізувати можливості SEO для вашого сайту.

Посилання

Посилання є життєво важливими для підтримки високого рейтингу SEO. Незважаючи на те, що існують цілі галузі дослідження, як найбільш ефективно використовувати посилання, основи складаються з розуміння різних типів посилань і того, як вони можуть бути ефективно використані в науці пошукової системи.

Внутрішні посилання повернути користувачів на ваш сайт, будь то відповідні публікації в блогах, сторінки чи інші ресурси, такі як документи чи тематичні дослідження. зовнішні посилання вкажіть на сайти третіх сторін, які додають довіри та релевантності темі. Мета використання зовнішніх посилань дуже схожа на залучення послідовників у соціальних мережах: якщо їх використовувати правильно, і якщо вміст, який ви опублікували, є життєздатним, то ці сайти третіх сторін посилаються на ваш матеріал, підвищуючи таким чином рейтинг. Внутрішні посилання використовуються для зниження рівня відмов, що означає, що користувачі не виходять із сторінки, не переглядаючи інший вміст вашого сайту.

Використання відповідних посилань є ще одним ключем для подальшого просування користувачів на ваш сайт. Знайдіть правильний баланс між внутрішніми та зовнішніми посиланнями та використовуйте відповідну кількість сторінок (уникайте надмірної кількості сторінок). Це допоможе вам залучити користувачів і залучити життєздатних нових аудиторій. Також потрібно переконатися у правильному використанні контексту посилання; Постійні заклики до дії, такі як «натисніть тут», можуть працювати, але вам потрібно надати контекстні підказки щодо того, що користувачі натискають. Наприклад, “Подивіться, як WDG допомагає Групи адвокатури створюють цифровий план розширення "Набагато привабливіше, ніж просто" Натисніть тут бачити більше нашої адвокаційної роботи ».

Існує незліченна кількість ресурсів, які допоможуть вам максимізувати потенціал посилань, включених до вашого вмісту. Перевіряти НазадLinko остаточне керівництво або Корисне керівництво Moz для початківців дізнатися більше про найкращі практики побудови посилань.

Зображення

Зображення можуть бути складними, оскільки вони служать величезної мети в залученні до трафіку, але не мають тексту, який допомагає оцінювати пошукові системи. Таким чином, текст alt повинен використовуватися на кожному зображенні на сайті. Альтернативний текст - це короткий опис, який дозволяє привласнювати певний текст зображенню, додаючи тим самим можливості пошукової системи до пошуку та ранжування зображення як вмісту. По суті, альт-текст дозволяє надавати підкреслений контент як інший ресурс для ранжирування. Є багато великих ресурсів, доступних онлайн для користувачів, щоб дізнатися, як писати альт-текст, наприклад це один з Moz.

Текст Alt розроблено, щоб допомогти створити контекст для зображень у пошукових системах, як Google.

Мета описи

Мета опису є абсолютно важливим у підвищенні рейтингу SEO. Пошукові сканери використовують метадані для підсумовування та ранжування вмісту для користувачів. Мета-опис не є частиною вмісту сторінки, а, скоріше, шансом підсилити цільові ключові слова та дати опис користувачам, щоб заманити кліки. Вбудовані інструменти подібні Yoast легко дозволить вам виміряти застосовність вашого мета опису, вказавши ідеальну довжину для вашого назви SEO, slug і мета опису.

Використовуйте Yoast SEO або інші корисні інструменти, які допоможуть вам розробити SEO-дружні мета-описи з ключовими словами, щоб підвищити рейтинг ваших пошукових систем.

Ключові слова

Ключові слова є життєво важливими для забезпечення ідеального контенту для високого рейтингу пошукових систем. Пам'ятайте, що вміст повинен бути орієнтованим на аудиторію, і тому ключові слова використовуються відповідним чином. Ви не хочете перенасичувати вміст за допомогою ключового слова-наповнення, тобто ви повинні зосередитися на одних-трьох (не більше) ключових словах, які повинні з'являтися в стратегічних розділах сторінки.

Ключові слова з коротким і довгим хвостом часто є джерелом дискусії для творців вмісту. Ключові слова з коротким хвостом є найбільш часто використовуваним типом ключових слів, що означає широку аудиторію потенційних користувачів, які шукають ці терміни; однак, це також означає, що конкуренція за рангом з цими ключовими словами може бути досить високою. Ключові слова з довгим хвостом додайте специфіку, використовуючи від трьох до п'яти слів, збільшуючи шанси отримати ранжування, оскільки конкуренція набагато нижча. Звичайно, недолік полягає в тому, що при меншій конкуренції для цих ключових слів виконується менше пошуків. При виборі між двома, аналіз цільових аудиторій і повернення потенційних рейтингів допоможе вам прийняти обгрунтоване рішення. Пам'ятайте, що мета, яку ви виберете, полягає в тому, щоб максимізувати ймовірність високого рейтингу для вашої конкретної бізнес-ніші. Корисні посібники, знайдені в Інтернеті, легко допоможуть вам розбити показники та потенційні прибутки ключові слова короткий і довгий хвіст.

Корисні посібники, знайдені в Інтернеті, легко допоможуть вам розбити показники та потенційні прибутки   ключові слова короткий і довгий хвіст

Ключові слова з коротким хвостом і ключові слова з довгим хвостом забезпечують різні можливості для вашого рейтингу пошукової системи.

Заголовок сторінки і принаймні один або два заголовки знаходяться у списку місць, де мають з'являтися ключові слова. Мета-опис також є важливою можливістю для ключових слів, так само як і слиз для URL-адреси. Області з нижчим пріоритетом для ключових слів включають текст alt-зображення або інший підкреслений вміст, а також зовнішні посилання, пов’язані з ключовим словом. Планувальники ключових слів, як це з Google , SEObook , і Moz є корисними ресурсами при аналізі потенційних областей для максимального повернення інвестицій за ключовими словами.

Незалежно від стратегії ключових слів, пам'ятайте також, що ви повинні дотримуватися передового досвіду веб-сайту, щоб закріпитися на Google, Bing або будь-якій пошуковій системі, яку ви можете використовувати. До них відносяться переконання, що ваш веб-сайт безпечний, мобільний, високопродуктивний, розроблений з урахуванням зручних для користувача UX, і т.д. Крім того, використовуючи основи найкращої практики SEO, ви зможете отримати більш високі рейтинги в пошукових системах і оптимізуйте вміст для максимальної участі аудиторії. Заохочуйте користувачів натискати на вміст шляхом посилення використання відповідних областей для включення ключових слів, тексту alt, мета описів тощо. Ці легкі рішення вимагають невеликих зусиль, але забезпечують величезну віддачу від інвестицій у ваш час з поліпшеними рейтингами пошуку та збільшенням взаємодії з вашим сайтом.

Хочете отримати корисні інструменти для оцінювання власного сайту?

Перегляньте лише деякі з наших обраних:

Хочете дізнатися більше про те, як використовувати ці інструменти для підвищення рейтингу SEO? Говорити до експертна команда з цифрової стратегії або напишіть нам за адресою [захищена електронною поштою] .

Хочете отримати корисні інструменти для оцінювання власного сайту?