SEO стратегія Керівництво для вищої освіти

  1. Де зосередити зусилля SEO
  2. Оптимізація мобільних пристроїв
  3. Дослідження ключових слів
  4. Як і що виміряти
  5. Визначте KPI
  6. Зберіть {Органічні} дані
  7. Відстежуйте свій сайт

До Хайді Сміт | 12, 2017
Інші статті Хайді


Пошукові системи допомагають нам відповісти на запитання або потребу, виконуючи вимогу миттєво з кількома клацаннями миші. Для вищої освіти пошукові системи ведуть нас у пошуках ідеального університету та досконалого ступеня.

Як маркетолог вищої освіти , пошукова оптимізація (SEO), швидше за все, є пріоритетом для вашої команди, але одна з найскладніших маркетингових ініціатив. Не тільки ви в високо конкурентному просторі і SEO все більш технічно, але зміни на сторінках результатів пошуку Google означає, що до верхньої частини сторінки результатів пошуку можуть відображатися до чотирьох платних оголошень, що робить ваші зусилля з SEO більш важливими, але їх важче досягти.

Наш посібник з SEO-стратегії, спеціально розроблений для ринку вищої освіти, може допомогти вам зосередити свої зусилля на тому, що дозволить вам отримати найкращі результати, і допоможе вам дізнатися, як ви знаєте, що ви насправді робите різницю з SEO. Читайте далі, щоб переглянути загальний доступ до повного посібника.

Де зосередити зусилля SEO

Швидкість сторінки

У 2010 році Google оголосила, що швидкість сторінки додана як сигнал алгоритму пошуку. Сім років по тому, і вони все ще одержимі тим, як швидко завантажується веб-сайт і окремі сторінки - і ви повинні бути занадто, якщо ви хочете, щоб користувачі мали позитивний досвід роботи з вашим веб-сайтом (і брендом) і отримували престижність від Google у вигляді рейтингу.

Ви не хочете, щоб веб-сайт вашого університету був таким, що стоїть за часом, коли виступатимете проти конкурентів - ви програєте на вищих рейтингах і, в свою чергу, у трафіку. Оцінювання поточної швидкості сторінки є обов'язковим фокусом на 2017 рік, щоб гарантувати, що ви не втратите потенційних студентів, або, ще гірше, подання заявки.

Оптимізація мобільних пристроїв

У жовтні 2016 року вперше було позначено мобільний трафік перевершив робочий стіл і трафік планшетів, причому цей показник, ймовірно, зростатиме, оскільки прийом смартфонів з кожним роком збільшується. Згідно з дослідженням MoovWeb за 2016 рік, майже 70% навчальних веб-сайтів є зручними для мобільних пристроїв, а опитування NRCCUA з 2012 року виявили, що 52% студентів дивилися на веб-сайти коледжів через свої мобільні пристрої. Створення Вашого сайту зручним для мобільних пристроїв є надзвичайно важливим для того, щоб, незалежно від типу пристрою або розміру екрана, потенційні студенти, які відвідують ваш сайт, мали бездоганний досвід.

Не знаєте, з чого почати? Наш довідник може допомогти, разом з інструментами, які ми рекомендуємо, зробити аналіз та покращити зручність для мобільних пристроїв.

Дослідження ключових слів

Можливо, 2017 рік і SEO можуть бути менш зосереджені на ключових словах, ніж у «старі часи», але вам все одно доведеться завершити дослідження ключових слів. Оскільки 80% запитів у Google є інформаційними, розгляньте можливість розгляду інформаційних запитів, пов'язаних з вашою організацією, на різних рівнях - універсальні університети, певні факультети і, можливо, найважливіше, на ступені.

Маркетинг Mojo працював у Школі бізнесу Kogod в Американському університеті, щоб оновити ключові слова для магістерських програм і сертифікатів випускників, що призвело до 10% збільшення органічного пошукового трафіку щорічно. Якщо ви зробите це правильно і з правильними процесами, націлювання на правильні ключові слова може допомогти змінити ваш органічний трафік і повинні стати ключовою частиною вашої стратегії SEO. Посібник пропонує вісім загальних фокусів на наступний фінансовий рік.

Як і що виміряти

Знання того, на що зосередитися і як реалізувати певні SEO кращі практики - це одне, але як ви знаєте, якщо весь ваш час, планування та впровадження дійсно працюють? Використання служби аналітики третьої сторони - це шлях для початку, але ви повинні вийти за межі простого відстеження сеансів і показника відмов.

Визначте KPI

Ключові показники ефективності (КПЕ) - це вимірювання, що підлягає кількісній оцінці, які використовуються для оцінки продуктивності щодо цілі. Щоб визначити, які KPI необхідно виміряти, врахуйте ваші маркетингові цілі та шляхи конверсії потенційного студента. Ви хочете бути в змозі виміряти ці типи цілей, так що ви можете відстежувати поліпшення, успіхи і невдачі ваших різних маркетингових ініціатив.

Налаштування окремих KPI також може допомогти вам зрозуміти повний процес, який потенційний студент переходить від початкового візиту до поданої заявки. Використовуйте аналітичне програмне забезпечення для відстеження цих ключових показників ефективності на вашому веб-сайті та отримання глибоких даних про те, як користувачі взаємодіють з вашим сайтом, з кінцевою метою визначення справжньої вартості вашого SEO та підвищення ефективності органічного пошуку з часом.

Зберіть {Органічні} дані

Пошукові рейтинги самі по собі не є адекватним вимірюванням для визначення ваших результатів SEO. На маркетингу Mojo ми завжди фокусування на даних - які найкращі рейтинги приносять вам з точки зору трафіку, потенційних клієнтів, конверсій тощо, і як ці показники підживлюють ваш нижній ряд.

Аналітика у вищій освіті може бути особливим видом виклику, з сегментованими відділами, віддаленою або негнучкою командою ІТ та обмеженою пропускною здатністю. Часто, якщо команда маркетингу не бере на себе обробку збору даних для аналітики, вона може взагалі не виконати. Правильно налаштуючи аналітику і керуючи нею, команда може змінити ситуацію.

Цей посібник допоможе вам знайти найкращий спосіб організувати свої аналітичні дослідження від верхньої частини університету до найменшої програми, переконати вашу команду з інформаційних технологій, щоб ви дали підказки, поради щодо створення важливих ключових показників ефективності та багато іншого!

Відстежуйте свій сайт

Налаштування аналітики та KPI може допомогти вам керувати трафіком, який надходить на ваш сайт, і знати про нього. Але важливо також зрозуміти, як Google переглядає та індексує веб-властивості. Консоль пошуку Google пропонує безліч відомостей про ефективність веб-сайту та веб-присутності, включаючи, але не обмежуючись ними:

  • Сторінки, які скануються Google
  • Інформація про вхідні та внутрішні посилання
  • Покази органічного пошуку

Щоб отримати доступ до цієї важливої ​​інформації, потрібно налаштувати консоль пошуку Google для всіх доменів і субдоменів.

—————————————

Готові отримати більш детальну фокусу, інструкції та поради для того, щоб розколоти SEO вашого університету на наступний рік? Наші SEO стратегія Керівництво для вищої освіти чекає!

Поділіться цією статтею

Не знаєте, з чого почати?