Seo тексти. Як правильно писати статті для сайту

  1. 1. Визначаємося з темою статті і підбираємо ключові слова
  2. 2. Оцінюємо частотність і конкурентність запиту
  3. 3. Складаємо чіпляє заголовок і прописуємо правильну ЧПУ - посилання
  4. 4. Заповнюємо поля плагіна All in One Seo Pack (SEO все в одному)
  5. 5. Надаємо статті рубрику
  6. 6. Перевіряємо текст на орфографічні помилки

Всім привіт!

В одному зі своїх постів я обіцяв написати докладну статтю про те, що таке SEO тексти іяк правильно писати статті для сайту. Так ось, цей день настав! І сьогодні я розповім вам, як правильно писати SEO тексти!

Що ж ховається за цією гучною фразою SEO тексти? СЕО тексти - це тексти, оптимізовані під пошукові системи!

Такі тексти здатні виходити в ТОП пошукової видачі по певних ключових запитах і приводити на ваш сайт довгоочікуваних відвідувачів з пошукових систем!

Отже, давайте розбиратися, як правильно писати статті для сайту. Буду пояснювати все по порядку, і показувати на конкретному прикладі, за основу якого я взяв цей пост! Зараз я у всіх подробицях розповім вам, як писалася ця стаття.

Давайте для початку визначимося, що нам буде потрібно зробити для написання seo статті:

1. Визначитися з темою статті і підібрати ключові слова.
2. Оцінити частотність і конкурентність запиту.
3. Придумати чіпляє заголовок для статті і прописати правильну постійне посилання.
4. Правильно заповнити всі поля плагіна All in One Seo Pack (СЕО все в одному).
5. Присвоїти статті рубрику.
6. Перевірити текст на орфографічні помилки.

А тепер давайте про все по порядку.

1. Визначаємося з темою статті і підбираємо ключові слова

Для написання цієї статті я вибрав тему «SEO тексти». Тепер мені необхідно підібрати до неї ключові слова , За якими мене будуть знаходити відвідувачі в пошукових системах, і переходити по ним на мій блог.

що потрібно для цього зробити? переходжу в статистику ключових слів Яндекс . Далі вибираю запити, які найбільш точно підходять для написання сео статті, і дивлюся, скільки людей цікавиться цією інформацією:

Далі вибираю запити, які найбільш точно підходять для написання сео статті, і дивлюся, скільки людей цікавиться цією інформацією:

Я бачу, що запит не високочастотний, але певному колу людей він все ж цікавий. Відмінно! А тепер запам'ятайте один дуже важливий момент! На початковому етапі просування блогу, краще просуватися по низькочастотних (НЧ) запитах, тому що для виведення среднечастотного (СЧ) або високочастотного (ВЧ) запиту в ТОП вам знадобиться набагато більше часу і грошей, яких може навіть не вистачити!

Низькочастотний запит можна вивести в ТОП без вкладень, тільки лише за рахунок правильної внутрішньої оптимізації блогу ! Тому, просування по низькочастотних (НЧ) запитах зіграє нам на користь.

Але і це ще не все! Ви повинні знати, що кількість «Показів на місяць», представлене статистикою вище, не зовсім вірне (я говорю про цифру тисячі двісті дев'яносто чотири). Для точного числа показів запиту на місяць існують спеціальні оператори, в які потрібно укладати ключові слова.

Більш докладно про те, що таке число точних показів в місяць і як користуватися статистикою, я описував в статті про складання семантичного ядра . Якщо вам ця тема не знайома, то настійно рекомендую перед вивченням цієї статті вивчити статтю про семантичному ядрі.

Йдемо далі. У підсумку, після підбору ключових слів до цієї статті у мене вийшов набір таких «ключів», як seo тексти, seo статті і т.д. Загалом, все ті слова, які ви можете бачити в таблиці:

Загалом, все ті слова, які ви можете бачити в таблиці:

Проаналізувавши весь список, я визначився, що буду «заточувати» цю статтю під ключове слово «SEO тексти».

2. Оцінюємо частотність і конкурентність запиту

Тепер мені необхідно оцінити конкурентність основного запиту, тобто «SEO тексти». Для цього я просто переходжу в пошукову систему, припустимо в Яндекс, і вбиваю в рядок пошуку основне ключове слово, і переді мною вимальовується ось така картина:

Спочатку мені потрібно звернути увагу на дві речі:

  1. Чи присутні ті ключові слова, за якими я збираюся просуватися, в заголовках запитів, причому вони повинні бути ближче до початку заголовка.
  2. Який вигляд має ЧПУ (Людини зрозумілий url - адреса), тобто як відображається нижня посилання в самому запиті.

Більш детально, про те, як оцінювати конкурентність запиту, можна почитати в цій статті .

Так ось, дивимося на першу п'ятірку ТОП за запитом seo тексти і бачимо, що у всіх п'яти заголовках присутній наше ключове слово, але на самому початку воно присутнє тільки в запиті під номером 2, це вже плюс для нас.

Подивившись на посилання нижче (ЧПУ), ми можемо побачити, що статті не оптимізовані під даний запит. Нижня посилання, наприклад для першого запиту, повинна виглядати так:

loskutoff.ru> seo-teksty.html - ось як буде правильно (про це більш детально в наступному пункті).

З усієї п'ятірки запитів ми бачимо, що правильна посилання прописана тільки у п'ятого сайту-конкурента. Звичайно, нам необхідно звернути увагу ще на багато факторів, такі як: вік домену, показники ТИЦ і PR , Кількість зовнішніх посилань, що ведуть на ці сторінки, а також їх якість і авторитетність в мережі і т.д.

Але про це, як я вже говорив, буде окремий пост, раджу підписатися на оновлення , Що б нічого не пропустити.

Ну а поки що орієнтуйтеся на заголовок і посилання запиту - це першочергова оцінка сайту-конкурента. Так само в допомогу вам буде одна хороша програма - Site-Auditor. Дуже корисна програма, а найголовніше безкоштовна, завантажити її ви можете тут .

За допомогою даної програми ви зможете поверхово оцінити своїх конкурентів. Все що від вас вимагається, перейти у вкладку «Експрес-аналіз», вбити в пошуковому рядку адресу сайту-конкурента і натиснути на кнопку «Перевірити», а далі Site-Auditor зробить все за вас:

Все що від вас вимагається, перейти у вкладку «Експрес-аналіз», вбити в пошуковому рядку адресу сайту-конкурента і натиснути на кнопку «Перевірити», а далі Site-Auditor зробить все за вас:

Після аналізу конкурентів, вбийте свою адресу сайту і порівняйте показники з сайтами-конкурентами. Тут нічого складного немає. Знову ж обмовлюся - це не повний аналіз, але для поверхневої оцінки цілком підійде.

Також ця програма дозволяє робити такі речі як: підбір запитів, відстеження своїх позицій в пошукових системах , Але про це я зараз розповідати не буду, тому що вже писав на цю тему цілий пост. Ознайомитися зі статтею можна, перейшовши по цьому посиланню . Користуйтеся, програма потрібна і дуже цікава.

Після того як я оцінив п'ятірку конкурентів - роблю попередній висновок, що в принципі потрапити в ТОП 5 за запитом seo тексти цілком можливо. В результаті приймаю рішення про написання статті на цю тему, яку власне кажучи, ви зараз читаєте! Йдемо далі.

3. Складаємо чіпляє заголовок і прописуємо правильну ЧПУ - посилання

Подивіться на заголовок цієї статті! З якої б посиланням ви кликнули в першу чергу - «Seo тексти» або «Правильно оптимізований текст - запорука успішного просування сайту»? Особливо це стосується новачків, які і знати не знають, що таке seo тексти? Я б вибрав другий варіант. Але ж у другому заголовку немає ключових слів, подумають багато хто з вас.

А вони там і не потрібні! Головне завдання цього заголовка, як можна точніше передати зміст статті і зачепити читача. Тема, який ви бачите в цій статті, складено виключно для людей, а для пошукових систем буде зовсім інший - не плутайте це! Більш докладно про заголовках я розсаджені трохи нижче.

З цим я думаю, розберетеся. Підбирайте для своєї статті такий заголовок, який буде чіпляти людей, і вони не замислюючись, при одному тільки вигляді, будуть переходити по вашому посиланню.

І другий момент, про який я не договорив в пункті 2. Під заголовком у вас розташовується «Постійне посилання», яка при правильному налаштуванні ЧПУ буде формуватися автоматично. Посилання на статтю, про те, як правильно налаштувати ЧПУ посилання я дав все в тому ж пункті 2, ознайомтеся з нею, якщо для вас ця тема нова.

Постійне посилання не повинна бути занадто довгою і бажано повинна містити в собі ключові слова, які будуть враховуватися при ранжуванні запиту пошуковими системами. Також, дуже важливо не забути виправити ЧПУ посилання при автоматичному формуванні заголовка. Інакше, після індексації сторінки, буде вже пізно.

Що я маю на увазі під виправленням заголовка? Дивіться, формування постійної посилання влаштовано таким чином, що вона формується автоматично після його написання в поле для заголовка.

Але як ви вже знаєте, заголовок для людей може відрізнятися від заголовка для пошукових систем. У ньому можуть бути відсутні ключові слова, які дуже важливі для просування. Щоб усім було зрозуміло, знову наведу простий приклад.

При написанні цієї статті я прописав заголовок такого змісту: «Правильно оптимізований текст - запорука успішного просування сайту!». Що в цьому випадку відбулося з постійною посиланням?

Вона автоматично сформувалася, і вийшло ось що:

Як ви вже здогадалися, таке посилання мене не влаштовує (занадто довга, відсутні ключові слова). Що робити в цьому випадку? Можна натиснути на кнопку «Змінити» і вручну виправити згенерувала посилання, але не факт, що ви напишіть її правильно.

А можна вчинити трохи інакше. Точно також натискаємо кнопку «Змінити» (кнопка змінить вигляд на «ОК»), видаляємо з поля непотрібну згенерувала посилання (залишаємо поле порожнім). Переходимо до заголовку і прописуємо потрібний, тобто в моєму випадку він буде виглядати так: «SEO тексти. Як писати статті для сайту! ». Далі натискаємо «ОК» і постійна посилання сформується за новим, враховуючи нововведений заголовок:

Далі натискаємо «ОК» і постійна посилання сформується за новим, враховуючи нововведений заголовок:

Тепер міняємо назад заголовок статті, тільки посилання вже не чіпаємо! Таким ось чином повинна виглядати постiйне посилання! Не забувайте про це! Можливо, вийшло трохи заплутано, але я думаю, думка ви вловили. Якщо щось не зрозуміло, задавайте питання в коментарях, обов'язково на них відповім.

4. Заповнюємо поля плагіна All in One Seo Pack (SEO все в одному)

А ось до цього пункту вам потрібно підійти з великою відповідальністю. По-перше, що таке All in One Seo Pack (SEO все в одному)? Це плагін пошукової оптимізації, що допомагає нашим статтям потрапити в ТОП пошукової видачі, по просуваються ключових запитах.

Без нього це буде практично не можливо, особливо на ранньому етапі розвитку блога. Він призначений для просування запитів в пошукових системах. І якщо у вас раптом не встановлено цей плагін, ставте його обов'язково. Без нього в наш час далеко не заїдеш.

По-друге, після установки нам потрібно правильно заповнити його поля. Але перш, ніж заповнювати поля плагіна для статей, обов'язково почитайте статтю , Як налаштувати і заповнити поля плагіна для головної сторінки блогу! Якщо плагін у вас не налаштований для головної сторінки, обов'язково налаштуйте його!

А тепер давайте займемося заповненням полів плагіна для статей. Ось для прикладу подивіться, як я заповнив поля плагіна для цієї статті:

Ось для прикладу подивіться, як я заповнив поля плагіна для цієї статті:

1.Заголовок, який ви бачите в полі під номером 1 «Тема записи», пишеться спеціально для пошукових систем і повинен відображатися тільки у вкладці браузера:

Заголовок, який ви бачите в полі під номером 1 «Тема записи», пишеться спеціально для пошукових систем і повинен відображатися тільки у вкладці браузера:

І в пошуковій видачі:

І в пошуковій видачі:

У ньому обов'язково повинні бути присутніми ключові слова, за якими ви збираєтеся просувати запит в ТОП. Не забувайте це! А то новачки, який заголовок написали в статті, такий і прописують в плагіні.

Це цілком припустимо, але не завжди правильно! Оскільки в заголовку для людей ключові слова найчастіше відсутні! Ще раз звертаю вашу увагу на те, що заголовок для людей (той, що ви бачите в статті) і заголовок для пошукових систем (який відображається у вкладці браузера і в пошуковій видачі) - це два різних заголовка!

2. У цьому полі необхідно скласти правильне опис до вашої статті або його ще називають «сниппет»:

У цьому полі необхідно скласти правильне опис до вашої статті або його ще називають «сниппет»:

При видачі запитів людина насамперед звертає увагу саме на нього, і якщо ваш сниппет складено грамотно і коротко описує те, що він шукає, він обов'язково перейде по вашому посиланню.

Але практика показує, що сниппет враховує тільки Google, і то якщо він прописаний правильно. Що стосується Яндекса, то він виводить в якості сниппета найбільш релевантні запиту ділянки тексту, взяті з поста.

Правильний сниппет заповнюється звичайно в такий спосіб. Пишеться два невеликих пропозиції (бажано укластися в 160 символів, тому що саме стільки символів бачить більшість пошукових систем).

У першому реченні вписуємо ключове слово на початку або в середині, у другому реченні - в середині або в кінці. У цьому випадку з'являється найбільший шанс, що пошукові системи в якості сниппета виберуть саме його.

3. У цьому полі вам необхідно прописати всі ключові слова, за якими вас будуть знаходити в пошуку, але тільки ті за якими ви плануєте просуватися 1-10 слів не більше. Про це більш детально я писав у своїй статті « Чому запити не виходять в ТОП ».

5. Надаємо статті рубрику

Після того як всі попередні пункти виконані не забудьте привласнити своєї новоспеченої статті відповідну рубрику, до якої вона найбільше підходить за змістом. Тут все просто.

6. Перевіряємо текст на орфографічні помилки

Погодьтеся, коли читаєш текст і помічаєш дуже багато граматичних помилок, це трохи відштовхує від автора, навіть якщо статті написані дуже цікаво. Так ви можете втратити частину своїх читачів, тому не полінуйтеся і перевірте орфографію. Це забере у вас буквально п'ять хвилин. Тут у вас не повинно виникнути ніяких труднощів.

Можна після написання просто скопіювати статтю в Microsoft Word і переглянути ваш seo текст на помилки або скористатися спеціальними онлайн-сервісами для перевірки орфографії. Їх зараз в інтернеті дуже багато. Поряд з вище перерахованими рекомендаціями, непогано було б дотримуватися правил написання статей для сайту .

Ну ось і все, про що я хотів вам розповісти, тепер ви знаєте, як правильно писати статті для сайту! І якщо будете дотримуватися цих правил і писати seo тексти правильно, шанс вивести статтю в ТОП збільшиться в рази. Головне правильно підібрати ключові слова. Всім поки і до нових зустрічей!

Як вам стаття? Можливо у вас інша думка з написання сео статей? Ви можете залишати коментарі та раджу підписатися на оновлення блогу , Адже далі вас чекає ще дуже багато цікавої і корисної інформації.

З повагою, Микола Коротков

Що ж ховається за цією гучною фразою SEO тексти?
О потрібно для цього зробити?
З якої б посиланням ви кликнули в першу чергу - «Seo тексти» або «Правильно оптимізований текст - запорука успішного просування сайту»?
Особливо це стосується новачків, які і знати не знають, що таке seo тексти?
Що я маю на увазі під виправленням заголовка?
Що в цьому випадку відбулося з постійною посиланням?
Що робити в цьому випадку?
По-перше, що таке All in One Seo Pack (SEO все в одному)?
Як вам стаття?
Можливо у вас інша думка з написання сео статей?