SEO тенденції 2019 - Оптимізація пошукових систем

 1. Швидка навігація - SEO тенденції 2019 року
 2. SEO: все залишається однаковим!
 3. 1. UX - Досвід користувачів та рейтинг пошукових систем
 4. 2. Подумайте Mobile: мобільний для користувачів та оптимізації пошукових систем
 5. Порада наших SEO
 6. 3. Локальний SEO: доступність на основі місцезнаходження
 7. Наші поради щодо місцевого бізнесу
 8. 4. Сигнали якості (замість соціальних сигналів?)
 9. відгуки
 10. бренд-менеджмент
 11. 5. Посилання для оптимізації пошукових систем
 12. Структура внутрішньої ланки
 13. Посилання на зовнішні джерела
 14. 6. Техніка веб-сайтів та SEO-рейтинг
 15. SSL / HTTPS
 16. Інструменти оптимізації пошукових систем
 17. Семантична інформація про SEO
 18. 8. Альтернативи Google та пошук по вертикальній пошуковій оптимізації
 19. Порада. Слідкуйте за цими пошуковими системами - залежно від пропозиції!
 20. 9. Цифрові помічники та голосовий пошук
 21. 9.1 Використання структурованих даних
 22. 9.2 Використання FAQ
 23. 9.3 Питання щодо місцеположення
 24. 10. Тенденція: віртуальна реальність (VR) та розширена реальність (AR)
 25. 11. Статистика та аналіз також є частиною оптимізації пошукових систем
 26. Принциповим є питання
 27. Аналітика та конфіденційність
 28. 12. AI Штучний інтелект - AI Artificial Intelligence
 29. Джерела / докази

Які фактори для успішної оптимізації пошукової системи? Питання, з яким ми стикаємося щодня на PromoMasters. Щороку ми ділимося публікацією блогу для наших читачів, в якій публікуємо свої знання, знання та поради. Таким чином, у вас є контрольний список для вашого онлайн-планування 2019 року.

,

Швидка навігація - SEO тенденції 2019 року

 1. Досвід користувачів
 2. Мобільні веб-сайти
 3. Місцевий SEO
 4. Сигнали якості
 5. лівий
 6. технологія сайту
 7. Структуровані дані
 8. Альтернативи Google
 9. голосовий пошук
 10. Віртуальна реальність
 11. статистика
 12. Штучний інтелект
 • Оновлення 15.03.2019 - Google підтверджує, що 12 березня розпочалося основне оновлення березня 2019 року (раніше Флорида 2). Оновлення SEO буде завершено через кілька днів (якщо не відбудеться відкат). Вже з 13.03.2019 р. Спостерігаються сильні коливання в результатах пошуку деяких сторінок пошукових систем.
 • Sistrix: Імовірно, це тому, що Google менше покладається на класичні алгоритми ранжирування людей , але все частіше використовує алгоритми самонавчання, побудовані на машинах . Дивіться також пункт 1 у блозі Досвід користувачів ,
 • Ми вважаємо, що результати Google між мобільним та настільним комп’ютером продовжують відрізнятися (незалежно від відсутніх оновлень бази даних). Тож тепер у нас є реальний мобільний індекс, і оцінка Mobile SEO і Desktop SEO тепер має сенс для всіх веб-сайтів. Основне оновлення березня 2019 року (Michael Kohlfürst)

,

SEO: все залишається однаковим!

,

Зрештою, за останні 20 років нічого не змінилося. SEO просто стала розумнішою, швидшою, мобільнішою та красивішою. Основа є і залишається незмінною - і SEO-експерти це підтвердять.

Тенденція, яку ми найбільше помітили, полягає в тому, що оптимізація веб-сайтів є в центрі уваги агентств. Раніше на SEO-конференціях у німецькомовних країнах тема маніпуляцій була стрижнем оптимізації пошукових систем, а зараз - вдосконалення технології та досвіду користувачів.

У США ця тенденція була вже дуже чіткою у 2014 році. На SMX Захід у Сан-Хосе було дуже мало дискусій щодо створення штучних посилань, вмісту машин тощо.

Тенденція була чіткою: працювати для клієнтів, які добре працюють для своїх клієнтів (відгуки). Поліпшення досвіду користувачів з компанією, веб-сайтом та соціальними медіа.

У 2019 році прийшла німецькомовна сцена. Конференції, такі як SEOcampixx, SMX або SEOkomm (* a), тепер проходять без тем, що порушують Правила Google для веб-майстрів.

Тепер давайте розглянемо окремі 12 балів. З питань ми виступаємо за одне Інформація або доповнення з радістю доступні. Також для впровадження 15 спеціалістів з пошукової системи Інтернет-маркетингу PromoMasters із задоволенням можуть стати вашим партнером.

Також для впровадження 15 спеціалістів з пошукової системи Інтернет-маркетингу PromoMasters із задоволенням можуть стати вашим партнером

,

1. UX - Досвід користувачів та рейтинг пошукових систем

Користувацький досвід, досвід користувача впливає на рейтинг, розміщення в пошукових системах. Хоча і не як оригінальний чинник ранжування, але через підхід машинного навчання принаймні "про банду" пише Sistrix у своєму блозі (A). Ми повністю погоджуємося з PromoMasters.

Цикл багатьох факторів. Задоволення відвідувачів веб-сайту є одним із найважливіших у довгостроковій перспективі. Топ-10 пошукових систем як-от Google, Bing, Yandex та Baidu, все більше можуть аналізувати, як користувачі взаємодіють із веб-сайтами.

Це видно, якщо реальні користувачі заходять на веб-сайт, якщо вони використовують та взаємодіють із вмістом (сподіваємось, кінець показника відмов у метриці) та досягнуть успіху. Значення для машин матиме посилання у 2019 році, якщо внутрішні та зовнішні посилання також користуються користувачами.

Важливо також забезпечити постійне оновлення вмісту. Орієнтиром є конкуренція. Поточний контент більш популярний серед відвідувачів та пошукових систем.

Тим часом метатегам приділяється стільки ж уваги, скільки платні рекламні оголошення, такі як Google Ads. Вже на початку подорожі клієнта досвід роботи між метатегами та цільовою сторінкою має бути оптимізований.

Зараз особливу увагу слід приділити користувачам мобільних пристроїв з точки зору зручності використання.
,

2. Подумайте Mobile: мобільний для користувачів та оптимізації пошукових систем

Оновлення березня 2019 року: Google оголошує, що всі веб-сайти тепер перейдуть на індексацію за допомогою мобільного сканера. Зараз для перегляду сторінки вважаються мобільними. Перевага: нове гібридне покоління гусеничних систем, яке постійно оновлюється, на відміну від минулого, де воно довго сканувало за допомогою "того самого старого браузера".

Звісно: мобільний вже не новий. Але з часткою 81,9% (використання мобільного Інтернету через смартфони у населення Австрії lt. Статистика Австрія ) ніхто не може дозволити собі відмовитись від мобільного SEO.

Статистика Австрія  ) ніхто не може дозволити собі відмовитись від мобільного SEO

,

Перш за все, сфери зручності використання (1.) та швидкості зарядки відіграють головну роль у мобільному використанні. Дизайн веб-сайту в Чуйний дизайн гарантує, що сторінка на смартфонах та планшетах буде легко читати та користуватися. Веб-сайт, зручний для мобільних пристроїв, врятує користувачів від розчарування.

У 2018 році Google оголосив мобільний індекс першим індексом. Таким чином, сторінка, придатна для мобільних пристроїв, призначена для Пошукова оптимізація абсолютна необхідність. Пошукова консоль Google вказує, що мобільна версія веб-сайту індексується. Рейтинг веб-сайту тепер визначається мобільним веб-сайтом.

НОВІ твердження Джона Мюллера від Google про те, що вміст у вкладках та гармошках також (повністю) оцінюється, якщо вони доречні. Це одна з найбільших змін у 2019 році, оскільки Google вважає вміст. Вміст, який з’являється лише після розгортання після клацання, також має відношення до рейтингу.

AMP працює, але не досяг значних успіхів. Новим шумом можуть стати прогресивні веб-програми . Вони поєднують веб-сайти та додатки, а також їх можна знайти в магазинах Google i Apple iOS Play.

,

Порада наших SEO

Розробіть свій веб-сайт як мобільний веб-сайт та доповніть його варіантом робочого столу. Тестуйте свій вміст і сторінки самостійно на своєму мобільному телефоні, планшеті та ін. Так ви зможете побачити, де лежать проблемні області та як можна ще більше покращити зручність використання. Спробуйте це Інструмент тестування мобільних веб-сайтів від Google.

Чуйний веб-сайт www.biohotel-daberer.at, який ідеально відображається на ПК, планшеті та смартфоні. Нова версія відбудеться 05 лютого 2019 року.

,

3. Локальний SEO: доступність на основі місцезнаходження

,

,

,

Для роздрібної торгівлі, місцевих постачальників послуг, готелів та ресторанів особливо актуальними є пошук на місцях. Але як підвищити вишуканість місцезнаходження в Інтернеті?

Найважливіший запис для місцевих магазинів Google Мій бізнес , Цей безкоштовний сервіс дозволяє компаніям підписуватися безпосередньо в Google. Такою інформацією, як адреса, години роботи або пропозиція, можна керувати самостійно, а міні-веб-сайт із власним доменом можна створити.

Як результат, компанії мають значний вплив на те, як Google їх візуалізує в результатах локального пошуку та на Картах Google. Перевірка запису гарантує, що компанія може бути фактично знайдена за вказаною адресою. і це важливий сигнал для Google та підвищена безпека для користувачів.

Важливим для цього є узгодженість NAP ( N ame, A ddress, P hone): Регулярно перевіряйте, чи ваша компанія зареєстрована скрізь з однаковими, правильними даними.

Наші поради щодо місцевого бізнесу

 • Створіть та підтвердьте запис про компанію
  • Google
  • Bing
  • Yelp!
  • ... Яндекс, Байду ... залежно від ринку
 • Поточний депозит, повні дані
 • Класифікація в потрібній категорії
 • Заповніть записи з малюнками
 • Завантажте записи з поточними внесками та подіями
 • Збирайте відгуки та відповідайте на відгуки

Додатковою можливістю для місцевих підприємств є записи в бізнес-довідниках з місцем розташування та / або посиланням на продукт . як Герольд в Австрії або 11880 в Німеччині. В ідеалі компанія домінує на першій сторінці результатів пошуку завдяки цьому типу оптимізації пошукових систем.

Крім офіційного веб-сайту компанії, записи компанії відображаються в різних бізнес-довідниках. Інтеграція Карт Google безпосередньо на веб-сайті компанії має сенс для місцевих компаній. Щоб дані адреси (у нижньому колонтитулі та відбитку) були актуальними, повинні бути зрозумілими.

Крім того, подумайте про структуровані дані (див. Пункт 7) - ще один спосіб вказати місцезнаходження вашого підприємства за допомогою Цифровий помічник Для розгляду таких мовних пошуків, як Siri, Alexa & Co.

,

4. Сигнали якості (замість соціальних сигналів?)

Краще, ніж соціальні сигнали - це термін Якісні сигнали. Відповідно до цього всі дії користувача можуть бути узагальнені, що свідчить про те, що пропозиція є релевантною. Найважливіші сигнали - це рейтинги та обмін вмістом у соціальних мережах.

відгуки

Рейтинг (позитивний чи негативний) - це сильний сигнал про те, що пропозиція фактично використовується. Google також інтегрує огляди сторонніх платформ, таких як Facebook, Herold або Docfinder.

Google також інтегрує огляди сторонніх платформ, таких як Facebook, Herold або Docfinder

,

Обмін: обмін вмістом у соціальних мережах. Створюється лише найкращий вміст. І навіть найкращим вмістом буде надано доступ лише тоді, коли це легко можливо. Отже, частка є чітким сигналом для пошукових систем, що цей вміст є чимось особливим, і читачеві важливо, щоб інші користувачі Інтернету дійшли до цього вмісту.

Для нас це випливає: Хто створює спільний вміст і робить обмін та рейтинг якомога простішим, може з нетерпінням чекати численних сигналів якості!

Порада: З Відкрити графічні метатеги Graph визначте для себе, як виглядає ваш контент, коли ви ділитесь у фейсбуці, твіттері, xing та LinkedIn. Їх частота кліків (CTR) додатково підвищується, порівнянна з результатами пошуку та запитами з цифровими помічниками.

Наведений нижче приклад показує, що метатеги відкритого графіку PromoMasters відрізняються від тегів для Google.

Наведений нижче приклад показує, що метатеги відкритого графіку PromoMasters відрізняються від тегів для Google

,

бренд-менеджмент

Також профілі соціальних мереж з’являються під час пошуку бізнесу - прекрасний спосіб домінувати на першій сторінці результатів пошуку та надавати користувачам різні платформи для інформації та взаємодії. Приклади Coca-Cola включають Facebook, Twitter, YouTube та Karriere.at.

at

Інші мережі та платформи, які переважно представлені в результатах пошуку в Австрії, є:

Слід також пам’ятати, що соціальні мережі також виконують роль пошукової системи. Отже, чисті, перевірені профілі компанії є абсолютною необхідністю, щоб користувачі могли швидко визначити правильну пропозицію. І як постачальник трафіку, Facebook і Co, звичайно, є невід'ємною частиною стратегії оптимізації пошукових систем.

,

5. Посилання для оптимізації пошукових систем

Так, посилання все ще є фактором SEO (багатьма). Це вже не стільки, скільки якісні посилання з тематично релевантних сторінок.

Це вже не стільки, скільки якісні посилання з тематично релевантних сторінок

Особливо цінними є зворотні посилання, які фактично залучають відвідувачів на сторінку (1.) - і тому забезпечують реальний трафік. Королівська дорога полягає у створенні зв’язкового змісту - унікального, інформативного, розважального. Однак ті, хто не може або не хоче використовувати необхідні ресурси для створення професійного контенту, може використовувати альтернативні джерела посилань.

Наприклад, для готелю в Целль-ам-Зеє зворотне посилання на веб-сайт туристичного регіону Зелль-ам-Зеє / Капрун належить до категорії «цінні» - тут чітко дано місцеве та тематичне значення.

Ще одним способом генерування посилань є високоякісні записи бізнес-каталогів (обов'язково використовуйте послідовність NAP, як зазначено в 3!). Хоча дослідження та реєстрація потребують певного часу, ви наберете бали пошуковим машинам та користувачам із тематичними та / або місцевими записами.

Іншим джерелом високоякісних посилань є мережі вашої компанії: нехай клієнти та партнери пов'язують вас і взаємно посилаються на них (наприклад, у розділі "Посилання").
,

Структура внутрішньої ланки

Важливим фактором оптимізації пошукових систем є не тільки вхідні посилання, але й внутрішня структура посилань на вашому власному веб-сайті. Зверніть увагу на відповідні посилання, і те, що посилання з однаковою назвою не ведуть на різні сторінки. Негативний приклад: на домашній сторінці готелю є посилання на гірськолижний відпочинок. На сторінці Skiurlaub - посилання зі словом Skiurlaub, яке на початковій сторінці відображається.
,

Посилання на зовнішні джерела

Також слід використовувати посилання на зовнішні джерела, що відповідають вашій конкуренції. Це показує пошукові системи, порівнянні з науковою роботою, що ви настільки добре розбираєтесь і знаєте, як професійні та цінні джерела для своїх відвідувачів та дзвінків. Цей посилання на посилання був написаний Крістофом Чемпер з LinkResearchTools у листопаді 2017 року і досі є актуальним. (* 3)

,

6. Техніка веб-сайтів та SEO-рейтинг

На наш погляд, основа для оптимізації пошукових систем ! Якщо технологія невірна, інші заходи не принесуть бажаного успіху. Технологія веб-сайту відіграє центральну роль для хорошого рейтингу SEO. Застаріла технологія не тільки створює негативний досвід користувачів, але й дозволяє припустити, що вміст такий самий сучасний - актуальність виглядає інакше.

Тому важливо завжди слідкувати за технічними аспектами, такими як швидкість сторінки, технологія сервера та структура сторінки. Найважливішими критеріями налагодженого веб-сайту та його оптимізації для пошукових систем є:

 1. Акуратна, зручна структура сторінки
 2. Індексабельність без помилок
 3. Правильна маршрутизація домену
 4. Швидка швидкість завантаження
 5. Мобільність та легка презентація в різних браузерах на різних пристроях

,

SSL / HTTPS

Інший аспект - сертифікати SSL. Це сигналізує про безпеку - особливо для інтернет-магазинів та веб-сайтів із характеристикою якості введення даних. Тим часом браузери на зразок Chrome і Firefox попереджають користувачів про те, що поле для введення на сторінці можна вводити без шифрування.

Тим часом браузери на зразок Chrome і Firefox попереджають користувачів про те, що поле для введення на сторінці можна вводити без шифрування

Сайти, які використовують SSL, розпізнають, що адреса починається з https: //. Google випустила безкоштовний сертифікат під назвою Let's Encrypt, який пропонує все більше веб-хостерів за одноразову плату близько 30 євро. Давайте Шифрування повністю прийнято Google (Рейтинг). Більше в Вклад HTTPS / SSL якщо ви спочатку перейдете на HTTPS або безкоштовний сертифікат.
,

Інструменти оптимізації пошукових систем

Існують різні інструменти для тестування, які часто є безкоштовними в базовій версії (замовлення без сенсу):

 • Пошукова консоль Google (у новій версії з кінця 2018 року)
 • Xovi
 • ryte
 • Sistrix
 • seobility
 • Searchmetrics
 • Кричала жаба

Захоплюючу тягу здійснив RYTE з BOTLOGS. Інструмент, який оцінює трафік ботів у режимі реального часу. Наприклад, Baidu, Bing, Googlebot Desktop, Googlebot Mobile і Yandex на PromoMasters.

,

Привабливі результати пошуку призводять до кращого показника кліків. з Метатеги але також додаткова інформація, така як огляди, деталі продукту, події, завдання, нерухомість або адреси адрес, збагачені результатами пошуку, не тільки займають більше місця, але надають користувачу пошукової системи гарні аргументи про натискання.

Ці мікродані зберігаються відповідно до schema.org та зачитуються в пошукових системах. Ще одна перевага: структуровані дані дають зрозуміти Google і Co про те, що означає веб-сайт і в яких сферах пропозиція актуальна.

За допомогою структурованих даних ви допомагаєте пошуковим машинам (машинам) зрозуміти вашу пропозицію. Наприклад, зберігаючи мікродані для подій, позначаючи статті новин, описуючи продукти або виділяючи деталі адреси, ви можете вказати, у якій категорії має бути вказаний ваш веб-сайт або які робочі місця вам доступні. Категорії вже визначені.

Наприклад: (додаткова інформація про schema.org або в Структуровані дані Google для пошуку )

 • Рейтинг (зірочок)
 • Особисті дані (наприклад, від Xing)
 • Деталі товару (ціна, доступність ...)
 • адресні дані
 • події
 • нерухомість
 • Вакансії (гарячі !!)

Приклад машиночитаних даних в Google SERPS

Приклад машиночитаних даних в Google SERPS

Зі структурованими даними ви також полегшите Цифровий помічник Як і Google Assistant або Amazon Echo Alexa, відповідаючи на прості запитання, такі як "Коли починається подія XY?" Або "Де розташування XY?" Та "Що означає слово XY" та тисячі інших.

Порада: Перевірте це інструмент Google чи правильно ви здали дані

Семантична інформація про SEO

Порада програмного забезпечення: ліфт Слово Інтегрує смисловий вміст у ваш веб-сайт. Існують плагіни для WordPress і TYPO3 і т. Д. Це дозволяє машинам зрозуміти, що ви маєте на увазі під звуком музики або безшумної ночі .

,

Графік знань провінції Зальцбург

,

відео: Графік знань про земельний туризм Зальцбурга ,

Використання смислової інформації може особливо нагородити першоохоплювача. У перспективі ці технології будуть фіксованим компонентом CMS, таких як WordPress, TYPO3 або Shop рішення.

Графік знань особливо рекомендується, якщо ви вже реалізували всі інші пропозиції щодо оптимізації пошукових систем.

,

8. Альтернативи Google та пошук по вертикальній пошуковій оптимізації

Хоча Google явно домінує на ринку пошукових систем, є ще багато пошукових систем. Окрім прямих конкурентів, таких як Bing, Яндекс та Baidu, YouTube та Facebook також використовуються для пошуку інформації, продуктів та послуг. Крім того, вам слід потурбуватися про предмет вертикального пошуку та розробити подальші поля оптимізації залежно від галузі.

Вертикальний пошук - це пошук у певній темі (наприклад, продукти - Amazon та Rakuten, зображення - пошук зображень Google, готелі - Booking.com, програми - відповідні додатки (Google Play, Apple App Store, Amazon App Store) тощо). Ви також можете покращити придатність своєї пропозиції тут! Загалом, чим більше інформації ви депозитуєте, тим краще ви знайдете.

Порада. Слідкуйте за цими пошуковими системами - залежно від пропозиції!

 • Google
 • YouTube
 • facebook
 • Яндекс
 • Baidu
 • Амазонка
 • LinkedIn
 • щебет
 • Bing
 • Ecosia
 • Поля пошуку на веб-сайтах

Інформація про те, чому ми рекомендуємо це пошукові системи уважно спостерігати в майбутньому.

,

9. Цифрові помічники та голосовий пошук

Це Alexa (Amazon), Google Assistant або Siri, Cortana та Bixby. Ваше завдання: Як цифровий помічник спростити наше повсякденне життя. І як це добре підходить, вони персоналізують результати пошуку та максимально адаптують їх до потреб користувача.

Цифрові помічники відповідають на голосові команди, а також розуміють пошукові запити в повному реченні (розмовний пошук).

Приклад розмовного пошуку: цифрові помічники відповідають на голосові команди, а також розуміють пошукові запити в повних пропозиціях. Розмовний пошук в Google за темою "Де живуть пінгвіни".

Розмовний пошук в Google за темою Де живуть пінгвіни

Але які наслідки має голосовий пошук для оптимізації пошукових систем? На наш погляд, ймовірно, три розробки:
,

9.1 Використання структурованих даних

Структуровані дані надають відповіді на короткі запитання - ідеально підходять для пошуку, націленої на конкретну інформацію.
,

9.2 Використання FAQ

За допомогою FAQ (Часто задавані запитання) ви знімаєте роботу майстра: Відповідаючи на запитання в повному реченні, ви відповідаєте безпосередньо на розмовні пошукові запити.

Формулювання, які починаються з W питань (Хто? Де? Коли? Як?), Роблять чітко сформовані пошукові запити особливо точними.
,

9.3 Питання щодо місцеположення

Питання про місця та адреси особливо важливі при голосовому пошуку. Особливо в дорозі, наприклад в машині, голосовий пошук просто практичний. Зацікавленість шукачів у багатьох випадках буде спрямована на місцеві пропозиції: "Покажіть мені місцевих для обіду в Зальцбурзі".

Порада: Погляньте на пошукові запити в консолі пошуку Google, яка знайде вашу сторінку. Ви вже можете знайти пошукові запити у формі речення тут!

Недоліки: працівники служб, схоже, слухають розмови для підвищення якості. (Серпень 2019 р.)

,

10. Тенденція: віртуальна реальність (VR) та розширена реальність (AR)

Цифрові переживання, наближені до реальності, як ніколи: саме це і пропонує Virtual Reality. Наприклад, у VR-окулярах користувачі переглядають 360 ° відео або грають у ігри віртуальної реальності. На ринку вже є численні постачальники. Найвідоміші моделі наразі, мабуть, Oculus Rift, Samsung Gear, VR Playstation VR та HTC Vive - і після Різдва гарантовано те чи інше домогосподарство на окуляри VR багатше.

Хоча тенденція віртуальної реальності та розширеної реальності потребує певного часу, щоб увійти в наше повсякденне життя, ми слідкуємо за подіями.

Порада: Ви вже можете знайти всю колекцію VR-відео на YouTube: Колекція віртуальної реальності YouTube

,

11. Статистика та аналіз також є частиною оптимізації пошукових систем


Статистика та аналіз також є частиною оптимізації пошукових систем

Присутність в Інтернеті в більшості випадків служить метою залучення потенційних покупців, покупців та гостей та натхнення на пропозицію. Кінцева мета - конверсії, тобто конкретні дії відвідувача сайту, які принесуть користь вашим цілям.

Це може бути покупка чи завантаження, або навіть підписка на розсилку, запит і т. Д. Яка дія являє собою конверсію для вас, визначте самі. Чи інтернет-маркетинг та SEO показують успіх, ви можете побачити у своїх веб-статистичних даних, таких як Google Analytics.
,

Принциповим є питання

Які ключові слова фактично відповідають вашій пропозиції та які ключові слова знайдуть вашу пропозицію? Якщо між вашою пропозицією та тим, що шукають відвідувачі вашого сайту, є невідповідність, навряд чи ви зможете здійснити будь-які продажі через свій веб-сайт.

Тож перевірте, чи добре ви займаєтеся релевантними пошуковими запитами та дізнайтеся, чому вони виявлені через невідповідні пошуки. Розвиток видимості з часом також дає важливі показники потенціалу оптимізації. Ви повинні знати про сильні зміни у видимості вашого домену. Часто за ним стоїть технічна помилка, яку можна швидко виправити.

Поведінка відвідувачів на вашому веб-сайті вказує, який вміст працює, а який - ні. Виберіть кілька корисних показників, які ви можете реально використовувати для отримання дій - знаходити та оптимізувати слабкі місця, визначати та розширювати успішний вміст.
,

Аналітика та конфіденційність

Також пам’ятайте про законодавчу базу для відстеження користувачів. У нашому пості Юридичний безпечний відбиток ми підвели для вас деякі факти. Також предмет DSGVO, основний регламент захисту даних, зажадав у 2018 році багатьох фахівців он-лайн з маркетингу, SEO та SEA. У 2019 році очікується подальше посилення захисту даних.

Оскільки ключові слова були видалені багато років тому зі статистики, у 2018 році це не вплинуло на галузь оптимізації пошукових систем.

,

12. AI Штучний інтелект - AI Artificial Intelligence

Штучний інтелект впливає на всі 10 попередніх точок SEO. Збільшення обчислювальної потужності та мереж, обробка великих даних та інтеграція штучного інтелекту роблять можливі попередні функції в такому масштабі та швидкості.

Тож девіз Google - це не бути найкращою пошуковою системою, а розробити найкращий Штучний інтелект, який відповідає на запитання чи знає їх раніше.

І, можливо, саме з цього семінару надходить саме оновлення Core 3 "Florida 2" від Google. Ми побачимо.

Джерела / докази

* A) Інтернет-маркетингові події у 2019 році

* В) Досвід користувачів Sistrix - Чи є досвід користувача чинником рейтингу?

* С) Link Research Tools (ЛРТ)

* D) PromoMasters Інтернет-маркетинг

,

Стаття, написана та переглянута до 2019 року Михайло Кольфюрст , Він засновник та керівник SEO / Оптимізація пошукових систем на веб-сайті www.PromoMasters.at Інтернет-маркетинг у Зальцбурзі, Целль-ам-Зеє та Відні в Австрії.

Замість соціальних сигналів?
Але як підвищити вишуканість місцезнаходження в Інтернеті?
Замість соціальних сигналів?
Або "Де розташування XY?
Але які наслідки має голосовий пошук для оптимізації пошукових систем?
Хто?
Де?
Коли?
Як?