Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

SEO-трафік для CPA. Безкоштовна онлайн-конференція Affiliate Day від WebPromoExperts і Govitall - 21 травня

  1. Навіщо це може бути потрібно?
  2. дорвеи
  3. Безкоштовна онлайн-конференція з CPA

21 травня Академія інтернет-маркетингу WebPromoExperts і компанія Govitall спільно проводять першу в Україні безкоштовну онлайн-конференцію з CPA і партнерського маркетингу «Affiliate Day».

Детальна програма конференції та реєстрація!

Коли мова заходить про можливість використання SEO -трафік для CPA, фахівці вважають за краще говорити не про посилання, поведінкових факторах, накрутки і другом неподобство, яке у нас прийнято називати SEO. Історія CPA в SEO - це історія не про просування власного сайту, а про використання сторонніх сайтів і їх просування для отримання більшого прибутку.

CPA це формат оплати реклами тільки за виконання необхідних рекламодавцю дій. Цільові дії дуже відрізняються в залежності від типу бізнесу. Такими діями може бути: дзвінок, замовлення, продаж, реєстрація, підписка на розсилку і т.д.

Якщо говорити про актуальність теми використання SEO -трафік для моделі CPA, то можна подивитися на цей графік:

Якщо говорити про актуальність теми використання SEO -трафік для моделі CPA, то можна подивитися на цей графік:

Це графік замовлень послуг просування саме по моделі CPA за останні 2 роки. У Росії звичайно запитують на порядок більше, ніж в Україні, але загальна динаміка помітна неозброєним оком і вона позитивна. (Теж саме спостерігається із запитом «лідогенераціі», який часто ставлять в синонім до CPA.)

Головне, що важливо зрозуміти з цих графіків - є стійкий тренд на зростання кількості запитів, а значить і попит на послугу неминуче буде рости.

Швидше за все в найближчому майбутньому це зростання буде ще більш активним за рахунок кризи через якого компанії все таки почнуть оптимізувати свої витрати, вважати вартість залучення дій, окупність своїх витрат і т.д.

Якщо не брати в роботу свій сайт, а займатися заробітком за допомогою інших сайтів, то вони діляться на такі основні типи:

Сайти під продажу лидов в Україні насправді не дуже прижилися. Це сайти які робляться під якогось конкретного клієнта з метою продати йому цільові дії: дзвінки, замовлення, продажу та т.д.Такіе сайти робляться по популярним тематикам з розрахунком на те, що раз тема популярна, то і клієнт на неї рано чи пізно знайдеться. Як правило вони належать SEO-фахівця і рекламодавцям в такому випадку не доводиться думати про створення сайту, його розвитку та інших проблемах - все лягає на плечі SEO -шніка.

Ось так виглядає приклад такого сайту оптимізованого під послугу «юридичної консультації в Москві»:

Ось так виглядає приклад такого сайту оптимізованого під послугу «юридичної консультації в Москві»:

Якщо подивитися на статистику даного сайту, то можна побачити, що він приносить в місяць
трохи менше 600 заявок через форму замовлення. І приблизно стільки ж дзвінків. (На жаль дзвінки в Google Analytics не враховано.)

Вартість одного цільового дії на такому сайті становить близько 6 $. Якщо ви веб-майстер або плануєте цим займатися, то використовуючи цю інформацію ви можете легко порівняти витрати на просування цього сайту з доходами, які приносить даний сайт і порахувати чистий прибуток SEO-фахівця що працює над ним.

Під порталами - маються на увазі великі сайти у яких є величезна кількість хорошого, цільового трафіку, але для яких CPA - не основна модель монетизації. В Україні можна розглянути таку ситуацію на прикладі сайтів за тематикою «кредити». Якщо ми подивимося пошукову видачу, то там буде якась кількість сайтів з'являються по конкретним «кредитним» запитам.

Перейшовши на будь-який з них ми побачимо стандартну сторінку і кнопку «Оформити замовлення». При оформленні замовлення - наша заявка піде у той банк, якому належить даний портал або який працює з ним по CPA.

Навіщо це може бути потрібно?

Ось приклади доходу за минулий рік одного далеко не самого популярно сайту, що працює в даній тематиці:

Якби портал не використав монетизацію SEO -трафік - він би цих грошей взагалі не отримав! Як для додаткового джерела трафіку, цифри досить приємні.

Наступний варіант роботи з SEO по CPA - так звані вітрини товарів. Вітрини це як правило сайти, які агрегує в собі пропозиції від кількох інтернет-магазинів. Знову ж таки, навіщо це потрібно?

Якщо SEO-фахівець вирішує просувати якусь одну групу товарів, то виникає багато спірних питань: на який інтернет-магазин лити трафік, який з магазинів краще продає, що потрібно користувачеві і ін. Якщо товарні пропозиції з різних інтернет-магазинів зібрати в одній вітрині, то можна значно розширити її товарний ряд. Приклад такої вітрини:

Таким чином ми даємо користувачеві можливість вибору і пропонуємо саме ті товари, які йому потрібні. Кожен SEO-фахівець знає - чим більше товарні асортимент, ніж більшому ми задовольняємо користувача, тим краще до нашого сайту відноситься пошукова система і краще його ранжує.

З точки зору фахівця є ризик - компанії з якими співпрацює ваша вітрина не завжди можуть вчасно надавати вам актуальну інформацію. І в той момент, коли у вас на вітрині написана одна цінуй і наявність товару - на сайті продавця ціна може відрізнятися, а товару в наявності взагалі не бути. Але це вже більше не проблема SEO або CPA, а питання бізнес-процесів усередині компанії з якою ви співпрацюєте.

Є інший варіант сайтів-вітрин, це вітрини промо-кодів або знижок. Працюють вони аналогічно з попереднім варіантом, але продають не реальні товари, а знижкові пропозиції від різних компаній.

Приклад грошей зароблених за рік теж не дуже великим сайтом, які працюють в якості вітрини знижок:

Приклад грошей зароблених за рік теж не дуже великим сайтом, які працюють в якості вітрини знижок:

дорвеи

Рекламодавці в Україні дуже не люблять дорвеи, вони вважають, що це щось не законне, не зрозуміле і не працює. Всі вважають, що дорвеи це тільки про: порнографію, віагру та казино. Але насправді він це не так.

Дорвей - це як правило автоматично згенерований сайт, який перенасичений ключовими словами. Завдяки високій частотності ключів і посилальному спаму, ці сайти дуже швидко потрапляють в результати пошуку і отримують органічний трафік, але при цьому також швидко з пошуку випадають.

Якщо не знати, що сайт - дор, то він може виглядати цілком пристойно і візуально нічим не відрізнятися від простих сайтів, так званих СДЛ. Але якщо подивитися вихідний код такого сайту, то ми побачимо, що білим шрифтом на білому фоні розміщується величезна кількість ключових слів:

Скільки на них можна заробити і як це взагалі працює. Ось приклад з життя одного дорвея, який працював з китайськими товарами:

З огляду на, що вартість такого сайту дорівнює вартості домену, хостингу та 5-10 $ на контрольний спам, дохід від нього більш, ніж приємний для веб-майстра.

Якщо порівнювати прибутковість від SEO -трафік для дорвеев і для нормальних, білих сайтів, то можна побачити, що дохід з тисячі кліків на білих сайтах значно вигідніше.

Безкоштовна онлайн-конференція з CPA

Хочете більше дізнатися про роботу за моделлю CPA? Реєструйтеся на безкоштовну онлайн-конференцію з CPA і партнерського маркетингу «Affilliate Day», яку 21 травня спільно проводять компанія Govitall і Академія інтернет-маркетингу «WebPromoExperts».

Так, якісні сайти розвивати набагато складніше і дорожче, але як показує практика - це прибутковіше. Тому розвивайте свої сайти, робіть їх якісними і корисними для відвідувачів, працюйте над органічним трафіком і SEO оптимізацію - тоді модель CPA допоможе заробити додаткові хороші гроші.

Навіщо це може бути потрібно?
Навіщо це може бути потрібно?
Знову ж таки, навіщо це потрібно?