SEO управління для інтернет-магазинів

 1. Інтернет-магазини повинні знати про ці фактори
 2. SEO і оптимізація юзабіліті йдуть рука об руку
 3. Безкоштовний веб-семінар надає цінні експертні знання

Google є найважливішим джерелом трафіку для ймовірно майже всіх німецьких інтернет-магазинів. Таким чином, висока видимість в органічних результатах пошуку коштує грошей. Для цього постійною пошуковою оптимізацією магазину (SEO) є одним з найважливіших завдань. Але як можна виміряти оптимізаційні заходи були успішними?

Торговці завжди люблять конкретні цифри. Вона інвестує 1000 євро в рекламну міру А, залучаючи в магазин більше 500 клієнтів, які купують там 5000 євро. Менше товарів і прямих і непрямих витрат залишається плюс 1500 євро. Кампанія була успішною!

Такий конкретний розрахунок витрат та вигод є складним у пошуковій оптимізації інтернет-магазину. Тут, як правило, агентству доручається вивчити магазин на суму X, запропонувати і здійснити оптимізаційні заходи - але успіх тут не може бути легко виміряний.

Чому? Простий причинно-наслідковий розрахунок не може бути виконаний у пошуковій оптимізації.

« Бажання вміти міряти зміни зрозумілі і в принципі також правильні. Коли справа доходить до пошукової оптимізації, навряд чи є КПЕ, які є "дієвими". Це частково тому, що він ніколи не є одним з факторів, що складають рейтинг, - сказав Маркус Хьовенер, засновник і керівник SEO Bloofusion ,

Наприклад, зміни в рейтингу Google видимості та ключових ключових слів не впливають негайно, але часто через кілька тижнів або місяців. Коли відбуваються зміни, зазвичай неможливо точно визначити, чи відповідає за це оптимізація, інші побічні заходи або оновлення алгоритму Google.

Інтернет-магазини повинні знати про ці фактори

Але що є наслідком цієї реалізації? Чи повинні інтернет-магазини просто довіряти агентствам SEO, які вони наймають, і сподіваються, що результат позитивний? Не зовсім. Markus Hövener радить стежити за такими показниками:

 • Зовнішні посилання
 • Соціальні сигнали
 • Дані видимості (за допомогою таких інструментів, як SISTRIX, Searchmetrics тощо)
 • Кількість органічних відвідувачів
 • Дані користувача, такі як показники відмов і тривалість перебування
 • часу зарядки

Крім того, існують дані про бізнес, такі як продаж або прибуток на цільову сторінку. Таким чином, можна виділяти та вибірково розширювати тематику з великими оборотами.

Пошукова оптимізація більше не може розглядатися в ізоляції в Інтернеті, але часто йде рука об руку з оптимізацією юзабіліті магазину Пошукова оптимізація більше не може розглядатися в ізоляції в Інтернеті, але часто йде рука об руку з оптимізацією юзабіліті магазину. Наприклад, час завантаження веб-сайту є важливим фактором ранжування для Google. Причина: Довгий час завантаження дратує і дратує відвідувачів. Кожна десята секунди часу завантаження збільшує ймовірність того, що користувач втратить терпіння і перейде на інший результат пошуку - не тільки незадоволений веб-сайтом, але й Google, який має перелік сайтів. Результат: веб-сайти, які надто довго збираються, девальвуються.

SEO і оптимізація юзабіліті йдуть рука об руку

Зменшуючи час завантаження сторінок в інтернет-магазині, наприклад, стискаючи і стискаючи зображення, а також видаляючи непотрібний баласт HTML, інтернет-роздрібний продавець одночасно б'є дві клавіші: це покращує зручність користування, а також забезпечує збереження сторінок магазину в інтернет-магазині Рейтинг Google піднімається вгору.

Поширена помилка в SEO-контролі полягає в тому, щоб зосередити увагу на власних рейтингах у найбільш важливих 20 ключових словах і отримати тренд від тенденції. Очевидно, що більш значущим для таких тенденцій є загальна видимість, яка може бути виміряна за допомогою таких інструментів, як Sistrix або Searchmetrics. Це може бути використано для визначення значущості інтернет-магазину в сукупності пошукових запитів. Якщо у вас є порівняльні цінності з минулого, можна вивести "реальні" тенденції.

Безкоштовний веб-семінар надає цінні експертні знання

Тепер ви хочете точно знати, як зробити вашу онлайн-торгівлю ще більш професійною за допомогою ваших номерів?

Потім отримайте безкоштовні професійні знання в п'ятницю, 22 липня 2016 року, з нашим безкоштовним веб-семінаром "Контроль за більш прибутком від продажів".

У цьому вебінарі ми пояснюємо:
(теми керуються виключно на практичних прикладах!)

 1. Чотири виміри в полюванні за істиною
 2. Як задати правильні питання, щоб отримати правильні відповіді
 3. Які основні показники та способи їх ідентифікації

Цільова група:
Власник магазину, менеджер електронної комерції, менеджер з маркетингу та інші особи, які приймають рішення

модераторів:

 • Пітер Хешль, експерт з контролю електронної комерції shopanbieter.de // renditemacher.de
 • Том Будискак, ​​начальник відділу розвитку бізнесу та консалтингу plus-IT GmbH

Вся інформація та безкоштовна реєстрація для вебінару

Тим часом прочитайте останню версію безкоштовного онлайн-магазину провайдера магазину , У ньому ви також отримаєте детальну інформацію про SEO-контролінг для інтернет-магазинів. Там Маркус Хевенер пояснює, чому SEO також варто, незважаючи на кращі рейтинги Google для інтернет-магазинів, і чому ви не повинні обмежуватися аналізом у власному магазині.

джерело

CC0 суспільний домен, WDNet @ pixabay

Але як можна виміряти оптимізаційні заходи були успішними?
Чому?
Чи повинні інтернет-магазини просто довіряти агентствам SEO, які вони наймають, і сподіваються, що результат позитивний?