Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

SEO в PrestaShop: як поліпшити позиціонування

Знайте основні аспекти, які ви повинні взяти до уваги, щоб позиціонувати ваш PrestaShop для SEO. Ми покажемо вам, як отримати найкращі результати від основних пошукових систем за допомогою цієї платформи електронної комерції.

SEO позиціонування або пошукова оптимізація є дуже важливою областю роботи в рамках наших заходів з цифрового маркетингу l. Наявність хорошого інтернет-магазину гарантує нам трафік, який ми можемо монетизувати. Правильне робоче позиціонування в нашому інтернет-магазині - непросте завдання; Крім того, в залежності від того, чи буде наша платформа пристосована або, наприклад, PrestaShop, SEO буде іншим .

Якщо у нас є спеціально розроблений магазин, позиціонування вимагатиме від нас співпраці з програмістом. Однак, якщо ми використовуємо існуючу платформу, подібну вищезгаданій PrestaShop, робота буде набагато простішою і не передбачатиме з нашої сторони включення будь-якої лінії коду .

На відміну від інших платформ, PrestaShop містить дуже загальний розділ для роботи з SEO позиціонування . Це в останній версії платформи, в розділі Конфігурація> Параметри зберігання> Трафік і SEO.

Цей розділ складається з основних опцій, які дозволяють редагувати, наприклад, назву, мета-опис і URL-адресу загальних сторінок нашого інтернет-магазину .

З іншого боку, і залежно від характеристик сервера, на якому розміщена наша сторінка, ми можемо активувати або деактивувати дружні URL-адреси, перенаправляти канонічну URL-адресу на 302 або 301 і навіть автоматично генерувати файл robots.txt .

Незважаючи ні на що, це не дозволяє нам працювати над позиціонуванням нашого PrestaShop . Тому нижче ми побачимо деякі додатки та аспекти для роботи з більш професійним SEO в PrestaShop.

Перший момент, який ми повинні взяти до уваги, це час завантаження нашого інтернет-магазину . Хоча PrestaShop має систему кешування високої продуктивності, тема або шаблон, що використовується, іноді залишають бажати кращого. З цієї причини завжди рекомендується перед покупкою теми або шаблону PrestaShop перевірити час завантаження . Крім того, ми можемо використовувати основні інструменти WPO, наприклад PageSpeed ​​або WebPagetest . Таким чином, ми визначимо, на яких аспектах ми повинні працювати.

Іншим аспектом, який необхідно взяти до уваги, є зображення . Якщо ми використовуємо надмірно великі зображення в нашому інтернет-магазині, то збільшить час завантаження. Щоб зменшити вагу того ж самого, ми можемо вибрати використання компресорів зображень, таких як TinyPNG або Compressor.io . Ці два інструменти допоможуть нам скоротити час завантаження без втрати якості фотографії .

Покращення змісту нашого інтернет-магазину - це ще один момент . Розробляючи описи продуктів, які піклуються або вводячи ключові слова в заголовках, ми зможемо піднятися на позиції на сторінках результатів.

Ще один спосіб покращити SEO в PrestaShop полягає в тому, щоб мати блог, який дозволяє нам створювати контент . Не маючи блогу в самій платформі, ми можемо зробити інтеграцію з WordPress або скористатися будь-яким з плагінів, доступних в Addons PrestaShop.

Ми також повинні скористатися цим вмістом, який генерується, а також продуктами, які ми показуємо по всьому каталогу, щоб зробити правильне внутрішнє посилання . Наприклад, ми можемо розробляти вміст у нашому блозі, який посилається на один або декілька конкретних продуктів, щоб передати більше повноважень і трафіку останнім.

Хоча більшість перерахованих вище дій можна працювати без зовнішніх плагінів, інші вимагають використання цих для полегшення роботи. Деякі з основних :

  • Досить URL : це дозволяє виключити номер або ідентифікатор, які відображаються в URL-адресах продуктів, сторінок або категорій.
  • Відгуки магазинів - Rich Snippets : дозволяє додавати рейтинги продуктів, використовуючи багату розмітку даних, яка буде відображатися в результатах пошуку.
  • SEO Expert : цей плагін дозволяє працювати з титрами та метатеглами глобальним способом, створюючи регулярні вирази. Дуже корисно працювати до запуску нашого магазину.
  • Microdata Модуль Google Rich Cards в LD + JSON : дозволить нам легко додати мікродані продукту, веб-сторінки та організації. Це допоможе нам значно покращити своє позиціонування.

Всі ці модулі можна знайти в магазині модулів PrestaShop, в розділі SEO.

Незважаючи на вищезазначене, поліпшення позиціонування нашого інтернет-магазину вимагатиме часу, роботи і багато терпіння. Найголовніше - запустити нашу PrestaShop з повністю оптимізованою сторінкою SEO On і поступово працювати над внутрішніми і зовнішніми посиланнями, які ми робимо в ній .

SEO є одним з різних аспектів, які необхідно враховувати при запуску або керуванні електронною комерцією. Дізнайтеся все, що потрібно для успішного проекту з Вища програма електронної комерції ICEMD. Вся інформація та реєстрація, тут ,