SEO засоби Слідуйте Google Частина 2

  1. Засоби SEO Дотримуйтесь Google;

SEO (пошукова оптимізація) - це слідувати за Google. Це частина 2 у серії Блогів щодо Google SEO (пошукова оптимізація) - це слідувати за Google Алгоритм і SEO. Частина 1 завершилася обговоренням результатів пошуку Google і їхнім відношенням до запиту пошуку. А як реклама відіграє певну роль у результатах пошуку? Платна реклама в Google - аукціон для місцеположення та частоти оголошення. Чим більше ваш бюджет і вища ставка, тим місце розташування та частота рекламного посилання на ваш веб-сайт визначається. Розташування цих оголошень - це Вище, Праворуч і Нижній Органічні результати пошуку запиту. Якщо хтось натискає посилання на вашу об’яву, це може коштувати вам до того, як ставка була для цієї дії. Майже всі кліки об'яв будуть коштувати вам менше, ніж ціна за ставку. Вона базується на оголошенні нижче вашої та її ціні. Якщо вони просто дивляться на оголошення, але не натискають, це нічого не коштує і відоме як показ (FREE). Google любить, щоб ви зрозуміли, що враження - це БЕЗКОШТОВНА служба, коли ви входите в рекламну арену з ними. І це правильно. Це БЕЗКОШТОВНО. Чи мають ці безкоштовні враження значення? Можливо, Ви вирішуєте.

Засоби SEO Дотримуйтесь Google;

Враження еквівалентні водінню магазину (будь-якого магазину) щодня, але ніколи не йдуть всередину. Чи користується це власнику магазину щоденне користування автомобілем? Ви ніколи не входите! Ви ніколи нічого не купуєте! Ви ніколи не думаєте про цей магазин, поки не проїдете. Як вигідно користуватися власником магазину? Чи є SEO частиною вражень? Чи є враження частиною SEO? Вони пов'язані?

Якщо я рекламую в Google, це допоможе моїм (SEO) і органічним результатам пошуку? Так! Таким чином, або придбання об'яв Google є частиною алгоритму Google, або це автоматичне оновлення рейтингів, надане веб-сайту (і сторінкам веб-сайту), який бере участь у рекламній програмі. Оскільки ніхто не знає повного складу алгоритму Google, це питання залишиться без відповіді. У будь-якому випадку, це допоможе видимості вашого сайту. Хіба це не те, що ви хочете. . . . більше видимості? Цікаво це не так? Частина 3 знаходиться прямо за рогом. . . Скажіть Tuned!

А як реклама відіграє певну роль у результатах пошуку?
Чи мають ці безкоштовні враження значення?
Чи користується це власнику магазину щоденне користування автомобілем?
Як вигідно користуватися власником магазину?
Чи є SEO частиною вражень?
Чи є враження частиною SEO?
Вони пов'язані?
Якщо я рекламую в Google, це допоможе моїм (SEO) і органічним результатам пошуку?
Більше видимості?
Цікаво це не так?