SEO

  1. Оригінальна багатоканальна маркетингова тактика
  2. Створити результати за допомогою Analytics

Оригінальна багатоканальна маркетингова тактика

Можливо, жоден інший маркетинговий канал не спирається на багатоканальну підтримку, так як оптимізація пошукової системи (SEO) сьогодні. SEO - це делікатне і потужне співвідношення створення і оптимізації якісного контенту, розширене за допомогою соціальних і місцевих маркетингових кампаній - все це ґрунтується на розумінні ваших найважливіших аудиторій і їх відповідності, звичок, поведінки тощо.

Створити результати за допомогою Analytics

Розуміння аудиторії є запорукою створення міцної основи, але використання даних та аналітики робить те, що SEO варто. Ми можемо допомогти вам проаналізувати тенденції пошуку та обсяг ключових слів, щоб визначити найбільш важливі ключові слова та пріоритети розробки вмісту. Ми використаємо ClearTarget ™, щоб розвивати розуміння поведінки та інтересів ваших найважливіших аудиторій, а також визначити, де вони збігаються з ключовими можливостями для досягнення результатів SEO.

Ми можемо допомогти вам зрозуміти, як соціальні сигнали впливають на природні результати пошуку в Google, Bing, Baidu та інших пошукових системах у всьому світі. Але ми також збережемо вас в реальності, адже навіть найкращі SEO-кампанії забезпечують лише один компонент ефективного маркетингового зусилля, яке відокремлює вас від конкуренції.