Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Сім поліпшень Netpeak: нові пропозиції по контекстній рекламі для Казахстану, SEO для ЗМІ та Академія блогу

 1. 1. Прокачали послугу по запуску блогів
 2. 2. PPC: запустили послугу консалтингу
 3. 3. PPC: поновлення в роботі з Яндексом - передаємо настройки акаунтів і даруємо промокодом
 4. 4. PPC: безкоштовна настройка парсинга з трьох і більше систем в Google Analytics
 5. 5. SEO: нова послуга для ЗМІ
 6. 6. SEO: розробляємо стратегію пошукового маркетингу для наших клієнтів
 7. Кому рекомендуємо стратегію в першу чергу?
 8. 7. Запустили Академію: лонгріди розбиті на зручні короткі уроки
 9. Netpeak, що нового?

Пора зізнатися: в агентстві з'явилися нові послуги і спеціальні пропозиції. Що все це означає? По-перше, ми готові поділитися важливими новинами, по-друге, настав час для чергової порції поліпшень Netpeak. Отже, що нового?

1. Прокачали послугу по запуску блогів

Вже рік ми допомагаємо клієнтам Netpeak залучати додатковий трафік за інформаційними запитами. Команда NASA (Netpeak Agency Special Activities) створює маркетингову контент-стратегію (МКС) для блогів. Все, що пропонуємо - з власного досвіду: ми знаємо, як зробити авторитетний і затребуваний блог . Статистика показує, що наш підхід працює:

Тепер кожен наш клієнт отримує: Тепер кожен наш клієнт отримує:

 1. Текст вакансії, тестове завдання і портрет кандидата на посаду редактора блогу.
 2. Систему стимулювання редактора з орієнтацією на ключові показники ефективності (KPI) блогу.
 3. Документ зі статтями та матеріалами для навчання редактора.
 4. Документ з функціональними обов'язками редактора.
 5. Набір правил ведення блогу, публікацій та оформлення статей (редакційна політика).
 6. Документ з рекомендаціями по візуальній складовій і функціоналу блогу.
 7. Технічне завдання на реалізацію блогу і документ з базовою структурою (рубрикації)
 8. Стартовий контент-план з базовими рекомендаціями по SEO на 8-24 статей (в залежності від того, на скільки місяців будемо розробляти контент-план): технічне завдання з урахуванням необхідних для пошукового просування елементів - заголовків, сніпетів (коротких описів, які користувач бачить у видачі під заголовком), ключових слів і іншого. Документ зі статтями та інструкціями для подальшого складання контент-плану штатним редактором блогу.
 9. Рекомендації для дистрибуції контенту.

Якщо ідея блогу компанії вже давно зріє або тільки що дозріла в вашій уяві, залишайте заявку на сайті. Все ще не розумієте, навіщо вашому бізнесу блог, слабо уявляєте, чим можуть бути корисні хлопці з NASA, читайте корисний пост про цю послугу .

2. PPC: запустили послугу консалтингу

Послуга для тих клієнтів, у яких є штатні фахівці, але які не знають, куди можна розвиватися і рухатися далі. Знайома ситуація: співробітники давно ведуть проект, не пропонують нових ідей, у них замилилося очей?

Для таких історій і передбачена ця послуга . Ваші фахівці можуть консультуватися з нашими Senior PPC-фахівцями і Team Lead (керівниками команд). Це експерти з найбільшим досвідом в різних тематиках. Вони шукають можливі точки зростання і в цих рамках дають рекомендації з розвитку у вашій ніші.

3. PPC: поновлення в роботі з Яндексом - передаємо настройки акаунтів і даруємо промокодом

Замовники послуг контекстної реклами в Яндекс-Директ з Росії і Казахстану знають: якщо оплачувати свій рекламний аккаунт через агентство і раптом припинити співпрацю, агентство не зможе просто відв'язати аккаунт і віддати його вам. Для Яндекса це технічно неможливо. Тому велика частина клієнтів відмовляється оплачувати свій аккаунт через агентство - припиняючи співпрацю, ви залишаєтеся без прокачаного аккаунта.

У нас, як у партнерів Яндекса, є можливість зберегти для клієнтів настройки аккаунта. Якщо припиняємо співпрацю, наші фахівці створюють новий акаунт і переносять туди все створені кампанії та накопичений CTR. У підсумку ви отримуєте акаунт, в якому зберігаються ці настройки (в новий акаунт не переходить статистика і підключені інструменти Яндекса в стадії закритого тестування). Поповнюєте рахунок і продовжуєте запускати рекламу силами своїх штатних фахівців або інших підрядників.

Також тепер наші клієнти з Казахстану отримують промокодом для роботи в Яндекс.Директ. Така можливість існує для тих, хто ніколи не запускав рекламу (або запускав, але більше року тому) в Яндексі. При створенні облікового запису ви отримуєте додатковий промокод і компенсуєте частину витрат на рекламу, в залежності від того бюджету, який буде використаний в перший місяць.

4. PPC: безкоштовна настройка парсинга з трьох і більше систем в Google Analytics

Google Analytics збирає дані щодо дій, які робить відвідувач на сайті. Завдяки зв'язці Google Analytics і Google Ads ми бачимо, скільки витрачено на рекламні кампанії. Але розширену статистику по рекламним системам, які не пов'язані з Google (Яндекс.Директ, Facebook Ads, ВКонтакте і інші) отримати не можна. Поправка - не можна без спеціальних інструментів і сервісів.

Тепер для наших клієнтів це завдання здійсненне. Завдяки співпраці з OWOX ми можемо збирати в Google Analytics дані про витрати з систем і платформ, не пов'язаних з Google, наприклад, Facebook, Яндекс, ВКонтакте.

5. SEO: нова послуга для ЗМІ

Послуга з акцентом на особливостях сайтів інтернет-ЗМІ, електронних версій офлайн-видань, агрегаторів новин. Тобто, таких ресурсів, які містять велику кількість регулярно оновлюваного контенту, безліч пошукових запитів.

Це те ж саме класичне SEO-просування, але з ухилом на специфіку ЗМІ: більше роботи з контентом, більше уваги мобільній версії, більше роботи з внутрішньої командою проекту.

Що входить в послугу:

 1. Тематична оптимізація:
 • ручна і шаблонна коригування тегів title, мета-тегів description, заголовків h1, дооптімізація (додавання елементів, які зроблять публікації більш привабливими для пошукових систем, відповідно, приведуть більше користувачів) трафікових статей;
 • дооптімізація статей, які потенційно можуть принести в рази більше трафіку;
 • пошук тем для статей.
 1. Оптимізація під мобільні пристрої, реалізація AMP і турбо-сторінок (технологія для показу сайтів на мобільних пристроях).
 2. Внутрішня оптимізація (для зручного переміщення користувачів в межах сайту: зі сторінки на сторінку, з рубрики в рубрику, від статті до статті і так далі).
 3. Додавання сайтів в Google News і Яндекс.Новости.
 4. Розширення структури сайту за рахунок створення сторінок під певні запити і розміщення на цих сторінках релевантних статей або новинних публікацій.
 5. Нарощування маси.
 6. Навчання редакторів і журналістів тому, як робити тексти спочатку «SEO-friendly».
 7. Робота з інфоприводи (з подіями, присвяченими до виходу книг, фільмів, гаджетів, спортивних, політичних подій і інше).

6. SEO: розробляємо стратегію пошукового маркетингу для наших клієнтів

Стратегія допомагає сфокусуватися на користувачах, їх проблеми і потреби і вже від цього будувати плани по використанню різних інструментів просування. Крім того, дає розуміння про пріоритетні бізнес-задачах.

Стратегія складається з чотирьох основних блоків:

 1. Загальні дані. Збираємо і фіксуємо поточні дані про бізнес: бізнес-цілі сегменти аудиторії, унікальні торгові пропозиції (УТП).
 1. Аналіз даних. Аналізуємо дані про ринок та попит: частка ринку, аналіз конкурентів, аналіз сезонності, тип пошукового попиту в тематиці на кожному етапі шляху клієнта.
 1. Стратегія. Описуємо, які інструменти можна використовувати, щоб ефективно залучати і конвертувати клієнтів.
 1. Очікувані результати. Робимо прогноз органічного трафіку і розрахунок окупності проекту. Описуємо, за яких умов можна досягти цих результатів.

Стратегію розробляємо для клієнтів, яким зараз надаємо послуги «SEO з розділеним бюджетом» і «SEO з абонплатою».

Кому рекомендуємо стратегію в першу чергу?

Всім. особливо:

 • сайтам послуг;
 • складним товарам з довгим циклом покупки / прийняття рішення. Наприклад авто, велосипеди, кухні, нерухомість, дитячі коляски;
 • виробникам і оптовим продавцям;
 • нових товарів, у яких ще не сформований попит.

7. Запустили Академію: лонгріди розбиті на зручні короткі уроки

Кілька місяців тому ми виконали прохання наших читачів - і створили Академію . Що це? Курси для бізнесу і фахівців.

Кожен курс складається з матеріалів блогу. Це мануали, гайди і навчальні статті, які писали наші експерти. Багато з матеріалів використовують новачки: інтерни і Джун на перших етапах роботи в Netpeak. Це готовий план дій по найпоширенішим завданням в SEO, PPC і інших інтернет-маркетингових інструментах. Зараз в Академії доступні такі курси:

Для бізнесу:

Моя перша реклама в Instagram
Як працювати з Google Trends
Цілі і події в Google Analytics
Як налаштувати рекламу в пошуку Google

Для фахівців:

Як створити і впровадити robots.txt
Налаштовуємо розширену електронну торгівлю
Як налаштувати товарні оголошення

Реєструйтеся , Вчіться і розвивайте свій бізнес.

Netpeak, що нового?

 1. Прокачали послугу по запуску блогів і тепер закриваємо майже всі питання: від тексту вакансії на посаду редактора блогу до рекомендацій по дистрибуції контенту.
 2. Запустили послугу PPC-консалтинг для тих, кому потрібні нові точки зростання. Ваші фахівці можуть консультуватися з нашими Senior PPC-фахівцями і Team Lead (керівниками команд). Це допоможе знайти нові шляхи розвитку в вашої бізнес-ніші.
 3. Представили поновлення в роботі з Яндексом. При припинення співпраці створюємо для клієнтів новий акаунт і переносимо туди все створені кампанії та накопичений CTR. Також надаємо промокодом для казахстанських клієнтів, які ніколи не рекламувалися або запускали рекламу в Яндексі більше року тому. При створенні облікового запису ви отримуєте додатковий промокод і компенсуєте частину витрат на рекламу.
 4. Безкоштовно налаштовуємо парсинг з трьох і більше систем Google Analytics. Зокрема, за вартістю залучення того чи іншого клієнта, аналізувати, скільки грошей він приніс.
 5. Запустили нову SEO-послугу для ЗМІ. Що входить в послугу: тематична оптимізація, оптимізація під мобільні пристрої, реалізація AMP і турбо-сторінок; внутрішня оптимізація; додавання сайтів в агрегатори новин; розширення структури сайту за рахунок сторінок тегів (добірок); нарощування маси; навчання редакторів і журналістів тому, як робити тексти спочатку «SEO-friendly»; робота з інфоприводи.
 6. SEO: розробляємо стратегію пошукового маркетингу для наших клієнтів. Для кого це must have? Для сайтів послуг, складних товарів з довгим циклом покупки / прийняття рішення; для виробників і оптових продавців; для нових товарів, на які ще не сформований попит.
 7. Запустили Академію блогу Netpeak. Можна навчитися запускати рекламу в Instagram, працювати з Google Trends, створювати і впроваджувати robots.txt і налаштовувати товарні оголошення.

Що все це означає?
Отже, що нового?
Знайома ситуація: співробітники давно ведуть проект, не пропонують нових ідей, у них замилилося очей?
Кому рекомендуємо стратегію в першу чергу?
Що це?
Netpeak, що нового?
Для кого це must have?