Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Системи автоматичного просування сайтів

 1. Що таке системи автоматичного просування сайтів?
 2. Плюси і мінуси при використанні систем автоматичного просування
 3. Системи автоматичного просування Рунета
 4. система WebEffector
 5. система MegaIndex
 6. система SeoPult
 7. система Rookee
 8. Інші системи автоматичного просування

Системи автоматичного просування сайтів це ще один інструмент в допомогу оптимізаторів і веб-майстрам в справі завоювання високих позицій в пошукових системах.

Системи автоматичного просування сайтів

За мірками інтернету такий вид послуг існує в Рунеті вже досить давно, тому багато сайтобудівники, якщо і не користувалися цими сервісами, то вже повинні бути чули про них.

Що таке системи автоматичного просування сайтів?

Основна функція систем автоматичного просування це підбір і формування зовнішньої посилальної маси на обнародувано ресурси.

Крім цього у кожного такого сервісу є додаткові послуги з оптимізації та просування сайтів.

Сервіси автоматичного просування автоматизують відбір майданчиків для закупівлі посилань. Критерії відбору хоч в цілому схожі, але, тим не менше, кожен сервіс напрацював в цьому плані свої підходи. І робота в цьому напрямку ведеться постійно, функції відбору майданчиків удосконалюються і розвиваються.

Плюси і мінуси при використанні систем автоматичного просування

Основним плюсом автоматичних систем просування є економія часу вебмайстрів з відбору сайтів і закупівлю зовнішніх посилань.

Особливо це відчутно при просуванні сайтів за допомогою тимчасових посилань. Адже цю процедуру доводиться періодично повторювати.

Адже цю процедуру доводиться періодично повторювати

А основним мінусом використання таких систем є збільшення матеріальних витрат, які йдуть на оплату послуг цих сервісів.

І в цьому випадку кожен власник сайту, веб-майстер або фахівець з СЕО приймає те рішення, яке для нього найбільш прийнятно в даний момент.

Якщо у Вас хороший бюджет на просування, але є проблеми з часом, значить можна собі дозволити автоматизувати дану ділянку роботи.

Якщо ж з грошима сутужно, то доведеться витрачати свій час.

До плюсів також можна віднести використання додаткових послуг таких сервісів. Можна скористатися послугами по формуванню семантичного ядра, підбору запитів і релевантних сторінок. Можна провести додатковий аудит. У кожного сервісу є свої напрацювання, свої сильні сторони.

Треба сказати, що для роботи з системами автопродвіженія рекомендується попередньо детально ознайомитися з прийомами роботи в них. Яким чином відбувається добір майданчиків, як налаштовувати критерії відбору сайтів, формувати анкор посилань і так далі.

Якщо до цього поставитися несерйозно, то можна отримати купу посилань з неякісних ресурсів, які замість користі можуть принести Вам проблеми. Ви витратите гроші і, замість очікуваного позитивного результату, нашкодите репутації свого сайту в очах пошукових систем.

Системи автоматичного просування Рунета

У цьому розділі я хочу Вас познайомити з основними системами автоматичного просування, які працюють в Рунеті.

система WebEffector

система WebEffector

Система WebEffector володіє хорошою репутацією серед фахівців з просування сайтів. Вважається, що блок відбору майданчиків для закупівлі посилань найбільш якісний.

Система пропонує свої послуги із закупівлі, як вічних посилань, так і тимчасових.

Додатково сервіс WebEffector допоможе Вам підібрати релевантні сторінки на сайті для просуваються запитів, допоможе оптимізувати грошові витрати, шляхом підбору мінімальних цін для просування без втрати якості.

Також слід сказати про блок оцінки якості просуваються сайтів, виявлення проблем внутрішньої оптимізації і рекомендацій щодо їх усунення.

система MegaIndex

система MegaIndex

Система MegaIndex вважається у фахівців найпростішою і зручною у використанні, але в той же час найбільш динамічно розвивається.

Система реально працює і дає хороші результати при просуванні сайтів. Є можливість, крім закупівлі посилань, покращувати поведінкові чинники.

У системи MegaIndex дуже якісний блок проведення аудиту. Він охоплює більшу частину функцій розширеного аналізу сайту, визначає основні показники по найбільш значущим критеріям оцінки якості сайту пошуковими системами.

Також сервіс MegaIndex проводить велику роботу по ознайомленню користувачів інтернету з питаннями якісного сайтобудування, оптимізації та розкрутки сайту, ефективній роботі з самою системою MegaIndex.

система SeoPult

система SeoPult

Система автоматичного просування SeoPult дуже авторитетна і популярна в Рунеті. З цією системою працюють багато фахівців з просування і вона, при правильному підході, приносить хороші результати своїм користувачам.

Система SeoPult є піонером автоматичного просування в російськомовному сегменті інтернету. Вона володіє повним функціоналом для нарощування якісної зовнішньої посилальної маси для Ваших сайтів.

 • Підбір майданчиків для закупівлі посилань.
 • Визначення запитів для просування м прив'язка до них найбільш релевантних сторінок.
 • Формування оптимальних текстів для посилань.
 • Визначення грошових витрат на просування.
 • Широкі можливості при налагодженні режимів просування.

система Rookee

ROOKEE
ROOKEE.RU - сервіс автоматизованого просування сайтів, що пропонує набір інструментів для залучення відвідувачів на сайт.

Rookee є одним з піонерів на ринку довідкових агрегаторів. Важливою відмінністю даного сервісу від інших - це робота відразу з усіма біржами посилань (9 бірж), тобто. вибрати ярлики тут максимально широкий.

З функціоналу варто відзначити 15 стратегій просування, які автоматично підбираються під кожен просувний запит в залежності від пошукача, частотності і конкурентності того чи іншого запиту. Цим забезпечується велика гнучкість просування і можливість підбору найбільш оптимального варіанту для цього.

(UPD) У 2014 році крім усього іншого сервіс запропонував послугу по оптимізації поведінкових факторів - послугу, яка ніколи хороші результати і не суперечить правилам пошукових систем. Це не банальна накрутка ПФ, а ретельний підбір цільових відвідувачів за допомогою сучасних технологій аналізу і обробки інформації.
(UPD) У 2014 році крім усього іншого сервіс запропонував послугу по оптимізації поведінкових факторів - послугу, яка ніколи хороші результати і не суперечить правилам пошукових систем

Інші системи автоматичного просування

Безумовно, в Рунеті є й інші ефективні сервіси для автоматичного просування сайтів.

Можу згадати такі сервіси як Maremoto, SeoHammer. Але сказати що-небудь конкретне про них на даний момент не можу, оскільки практично не знайомий з роботою цих систем просування. Знаю тільки, що вони є, працюють, дають результат.

Можливо, є й такі сервіси, про які я не чув.

Якщо хто може і хоче доповнити мене, то прошу це зробити в коментарях.

Всім успіхів.

Корисні Матеріали:

Що таке системи автоматичного просування сайтів?
Що таке системи автоматичного просування сайтів?