Скрипт для порталу на основі ModX

  1. доробки движка
  2. додані модулі
  3. Каталог товарів і послуг
  4. Каталог компаній
  5. Тендери та аукціони
  6. Особистий кабінет

CMS MODx чудовий майданчик для втілення фантазій клієнтів і розробників, яка дозволяє з дивовижною легкістю створювати якісні сайти. Завдяки унікальній концепції, движок економить зусилля і гроші, так як однаково простий як в розробці, так і при використанні кінцевими користувачами. Управління в адміністративній панелі зрозуміло навіть недосвідченим користувачам, але в той же час, якщо поглибиться, дозволяє повністю управляти кожною деталлю сайту, починаючи від вставки лічильника в шаблон і закінчуючи інтеграцією додаткових модулів. CMS MODx чудовий майданчик для втілення фантазій клієнтів і розробників, яка дозволяє з дивовижною легкістю створювати якісні сайти

Крім загальних переваг CMS MODx, таких як потужна підтримка стандартів (можна верстати шаблони будь-якої складності від улюблених багатьма таблиць, то сучасного strict xhtml), підтримка технології Web 2,0 / Ajax (MODx - перша безкоштовна CMS з набором API -функцій, які повністю відповідають тенденціям Web 2,0 Ajax), робота у всіх основних браузерах, зручний установник, рівні вкладеності документів (їх кількість просто необмежено), додаткові параметри сторінок (наприклад для сторінки каталог продукції, можна додати параметри "ціна" або "виробник" і в так ьнейшем сортувати документи за цими параметрами), управління мета-тегами і ключовими словами (ModX відмінно дружить з SEO (оптимізація для пошукових систем), що дуже часто дозволяє відразу отримати хороші позиції в пошукових системах і залучити відвідувачів без додаткових зусиль) ...

Список можна продовжувати, але кінцевого користувача, як правило цікавить, не те, як прекрасно і красиво організовано код або як легко додавати і розширювати функціонал. Йому потрібно все і відразу, і щоб не це не йшло дорогоцінного часу. Тому на основі такого зручного інструменту як ModX, була розгорнута по-справжньому багатофункціональна система для створення тематичних порталів, названа Jet-X.

доробки движка


Основними напрямками доопрацювання стандартної версії CMS ModX були:
• Додавання каталогу товарів і послуг;
• Додавання каталогу компаній;
• Створення особистого кабінету для зареєстрованих користувачів;
• Можливість створення системи тендерів або аукціонів і відповіді на них користувачами.

Основними напрямками доопрацювання стандартної версії CMS ModX були:   • Додавання каталогу товарів і послуг;   • Додавання каталогу компаній;   • Створення особистого кабінету для зареєстрованих користувачів;   • Можливість створення системи тендерів або аукціонів і відповіді на них користувачами

Першим сайтом, на якому була протестована дана збірка, став будівельний портал г.Королёва dvor-na.ru . Для статейних розділів і галерей, були використані документи ModX, з яких були зібрані розділи Новин і Публікацій, в кожній з яких були зроблені підрозділи і в них посторінковий вивід доданих матеріалів. З приємних дрібниць є те, що при додаванні в дереві документів в адміні-панелі розділів Статей або Новин, вони автоматично додаються в усі меню на сайті. Для прискорення додавання новин і статей, виділені окремі поля для назви, тайтла, превью-картинки, анотації, чпу-назви, введення мета-тегів сторінки і окреме поле з html-редактором для написання тіла документа. Вибираючи шаблон при додаванні документів, можна відразу визначити, чи хочете Ви публікацію з можливістю додавання коментарів або без. Причому модуль коментарів був окремо доданий в систему і переведений на російську мову.

додані модулі


Тепер докладніше про доданих модулях. Приємним SEO-моментом є те, що користувач може налаштовувати, для кожного модуля, які ЧПУ для розділів і кінцевих документів він хоче, транслит або російські ЧПУ. Управління всіма модулями винесено в основну адмін-панель CMS (Розділ Модулі - Розширені можливості). Тут адміністратор може редагувати (додавати, сортувати, змінювати) категорії для тендерів (аукціонів), каталогу компаній, і товарів і послуг. А також, для модуля товарів і послуг є вкладка Планувальник, яка дозволяє за графіком публікувати вже знаходяться в базі товари і послуги, що спрощує управління сайтом.

Каталог товарів і послуг

Каталог товарів і послуг, представляє з себе список записів, розділених на категорії (подвійна вкладеність). Кожна така запис складається з полів: назва, короткий опис (виводиться при виведенні списку товарів / послуг, текстове поле), зображення - файл (кількість додаються регулюється, завантажується автоматично з попередньому показі завантаженої картинки), ціна (число), Ед.ізмеренія ціни ( список встановлених значень), продавець (ім'я користувача що додав), телефон (рядок), повний опис (текстове поле), email (текстове поле), сайт (текстове поле), термін публікації (дата), дата публікації (дата), опублікування ( логічне bool). Видаляти і правити товари і послуги можуть користувачі і адміністратор.

Висновок одиничної записи

Вид списку товарів і послуг відбувається посторінково, розділений на категорії та підкатегорії. При виводь списку з товару виводиться зменшене зображення, назва, ціну та короткий анонс, що формується автоматично з повного опису товару.

Каталог компаній

Каталог компаній, представляє з себе список записів, розділених на категорії (подвійний вкладеності). Кожна така запис складається з полів: назва, зображення - файл (кількість налаштовується адміністратором), адреса (рядок), юридична адреса (рядок), телефон (рядок), факс (рядок), повний опис (текстове поле), email (текстове поле ), сайт (текстове поле), рейтинг, дата додавання (дата), користувач (id користувача, який додав компанію).
Форма додавання компанії дає можливість ввести зазначені поля користувачам. Після додавання, компанія відразу виводиться на сайті, з введеного адреси формується карта, яка показує маркером при виведенні вказану адресу.

Виведення списку компаній відбувається посторінково, розділений на категорії та підкатегорії. При виводь списку із запису про компанію виводиться зменшене зображення, назва, короткий анонс, що формується автоматично з повного опису компанії і адреса.

Тендери та аукціони

Дана функціональна можливість, має на увазі, що користувач може залишити пропозицію - запис, що складається з назви, опису, термінів дії і посиланням на користувача, який його додав, а інші користувачі, натиснувши на кнопку запропонувати, і заповнивши форму, що складається з полів: Пропозиція по ціною (кошторис) (текстове), Контактна особа (текстове), Додаткова інформація (текстове), Терміни (дата, вибираються дві дати з інтерактивного календаря) вивести свій відгук під пропозицією, із зазначенням посилання на користувача, який добав мул відгук. Варіант роботи даного функціоналу можна побачити тут

Висновок тендера і форма додавання пропозицій

Виведення списку тендерів і аукціонів відбувається посторінково, розділений на категорії та підкатегорії. При виводь списку із запису про тендер виводиться назва, короткий анонс, що формується автоматично з повного опису компанії і терміни проведення тендеру.

Особистий кабінет

На сайті є форма входу (з функцією відновлення пароля) і реєстрації користувачів. При реєстрації достатньо вказувати логін, пароль з підтвердженням пароля, ім'я та email. Після реєстрації користувач отримує можливість додавання товарів і послуг, компаній і тендерів. Ці товари і послуги, компанії та тендери користувач має можливість видалити і правити.
Після того, як користувач натиснув посилання Увійти, ввів свої логін і пароль, замість посилання увійти з'являється посилання Кабінет, в якому відображаються створені ним товари / послуги, компанії та тендери, а також настройка особистих дані: ПІБ, Адреса, місто, організація.

Особистий кабінет користувача Особистий кабінет користувача

На закінчення додамо, що CMS MoDx є однією з провідною по бистродйствію (швидкості генерації сторінок), і при її доопрацювання ретельно стежили, щоб такий же вона і залишалася.

Час розробки: 1,5 місяці