Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

SMM-маркетолог: хто це такий, які його функції і що потрібно знати, щоб стати фахівцем

 1. Ідеальний SMM-маркетолог для проекту
 2. Що входить в обов'язки smm-маркетолога
 3. Якості і навички хорошого сммщіка
 4. Як стати фахівцем в області SMM
 5. Як навчитися писати

Просування в соціальних мережах з упором на рентабельність рекламної кампанії

Просування в соціальних мережах з упором на рентабельність рекламної кампанії

SMM-маркетолог - це фахівець, який залучає для компаній трафік з соціальних мереж.

Такого співробітника можна порівняти з фокусником. Тим, який вміло жонглює в повітрі кількома предметами відразу. Вся увага публіки в цей момент сконцентровано на циркачі. Також йдуть справи в social media marketing. Справжній професіонал в цій області - людина-оркестр. Він оперує великою кількістю інструментів, щоб зібрати навколо бренду його цільову аудиторію, розширити її охоплення, збільшити прибуток. Є тільки одна різниця - люди дивляться на бренд, а не на самого smmщіка.

Ідеальний SMM-маркетолог для проекту

Бути таким фахівцем непросто. Щоб ви розуміли масштаб, кілька років тому була опублікована стаття про ста навичках, якими він повинен володіти. Ми розповімо про ключові уміннях. У загальному і цілому, на плечі такого співробітника покладено вся робота з контентом, комунікаціями і трафіком.

Що входить в обов'язки smm-маркетолога

 • Аналіз діяльності конкурентів.
 • Дослідження переваг і реакції потенційних покупців.
 • Складання контент-плану на місяць.
 • Підготовка стратегії просування бренду або товару.
 • Створення, наповнення та ведення групи, паблік, аккаунта.
 • Спілкування з користувачами, фрілансерами і лідерами думок .
 • Залучення до спільноти людей.
 • Вивчення нових тенденцій і їх впровадження при необхідності.
 • Проведення конкурсів, вікторин.
 • Налаштування таргетированной і контекстної реклами, пошук майданчика для її розміщення.
 • Відстеження показників за допомогою спеціальних сервісів (число передплатників, зростання охоплення, кількість переходів на сайт, впізнаваність компанії, залученість, активність користувачів, повернення вкладених у просування грошей).

Якості і навички хорошого сммщіка

Ви любите використовувати соціальні мережі? Чи вмієте спілкуватися з різними людьми? Володієте аналітичним мисленням? Якщо ви відповіли на всі ці питання «так», у вас є всі шанси стати smm-менеджером . Звичайно, знадобиться ще чимало умінь, щоб вирости в професіонала.

 • Грамотність. Спільноти, які веде фахівець - обличчя бренду. Помилки неприпустимі, оскільки можуть викликати негатив передплатників.
 • Знайомство з графічними редакторами. Велика частка контенту, з яким доведеться мати справу - візуальна. Змінити розмір зображення, додати на нього логотип, поліпшити фотографію - все це не повинно бути проблемою для вас.
 • знання маркетингу . Дуже важливо вивчити хоча б основи, адже ця посада передбачає роботу з репутацією фірми, залучення клієнтів, управління рекламою та її бюджетом.
 • Уміння писати тексти. Потрібно знати нюанси і формули написання інформаційних та звичайних постів. Також необхідно мати чуття і розуміти, що сподобається ЦА.
 • Розуміння психології. В обов'язки спеціаліста входить спілкування з передплатниками, збільшення активності відвідувачів, відповідь на негативні відгуки і повідомлення.
 • Творче мислення. Воно знадобиться для того, щоб з легкістю генерувати нові ідеї з просування, створювати конкурси, акції, фішки для збільшення залученості аудиторії.
 • Знання інструментів і сервісів веб-аналітики, які допомагають оцінити результати роботи.

Як стати фахівцем в області SMM

Навчальних закладів, в яких можна отримати необхідні навички не існує, але є численні курси. Гарною підмогою стане вищу освіту маркетолога. Але єдина запорука успіху smm-менеджера - постійна самоосвіта.

 • Читайте книги з піару, SEO, копірайтингу, рекламі. Все це стане в нагоді у вашій діяльності.
 • Дивіться відео-уроки. Є безліч безкоштовних матеріалів на YouTube та інших сайтах.
 • Проходьте онлайн і звичайні майстер-класи. Не упускайте шанс наживо поспілкуватися з експертом. Так ви отримаєте цінні поради і надихнути його прикладом.
 • Паблік, групи, блоги, інстаграми з відповідної тематики. Таких дуже багато: Cossa, SMMPlanner, Popartmarketing, Instashkola, vk.com/bizness_online, vk.com/cerebro_vk і не тільки.

Джерел дуже багато, потрібно вміти структурувати отриману інформацію і відразу ж застосовувати її на практиці. Пам'ятайте, що теоретична підготовка важлива, але вона не зробить з вас професіонала. Як же отримати безцінний досвід?

Для початку зробіть особисті акаунти на тих майданчиках, де хочете працювати в першу чергу. Всі отримані знання ви зможете відразу застосовувати на свого облікового запису. До того ж, буде дивно якщо у СММ-маркетолога немає своєї сторінки. Так ви вб'єте двох зайців відразу: почнете створювати особистий бренд і напрацюєте навички.

Є ще кілька способів навчитися просування в соціальних мережах з нуля:

 • Придумайте компанію і розкручуйте її.
 • Створюйте спільноти для бізнесу знайомих.
 • Знайдіть фірми, яким явно потрібна допомога в smm і запропонуйте свої послуги.
 • Улаштуйтеся стажистом в агентство або до відомого фахівця.

Як навчитися писати

Вам потрібна практика. Чим більше ви пишете, тим краще у вас це виходить. Прочитайте книги про продавців і інформаційних текстах, подумайте, що цікаво вашій аудиторії (реальної або вигаданої) і починайте. Ви можете самостійно придумувати собі завдання або зареєструватися на біржі контенту. Другий варіант менш підходящий, так як не завжди знаходиться цікаве завдання. Але зате за його виконання ви отримаєте оплату (нехай і маленьку), поборете страх чистого аркуша і отримаєте уявлення про те, що таке комерційні статті.

SMM-фахівець - це складна і затребувана професія. Якщо ви вирішили стати smm-ком, приготуйтеся до постійної самоосвіти, експериментів і ненормованого дня. Дуже часто такі фахівці знаходяться на зв'язку більшу частину доби, так як потрібно бути ще й ком'юніті-менеджером, а значить своєчасно відповідати на запитання передплатників. Це можна назвати головним мінусом роботи в соціальних мережах. В іншому - це захоплююча діяльність, в процесі якої ви отримаєте багато знань і навичок в суміжних областях і станете затребуваним співробітником.

Чи вмієте спілкуватися з різними людьми?
Володієте аналітичним мисленням?
Як же отримати безцінний досвід?