Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

SMO або оптимізація сайту під соціальні мережі

Ще раз, що таке SMO - якщо коротко, оптимізація сайту під соціальні мережі. Якщо розгорнуто - сукупність дій, спрямованих на просування сайту в соціальних мережах.

Досить часто SMO плутають з  SEO Досить часто SMO плутають з SEO . Але все ж, це різні способи просування, і по суті і по ряду дій. SEO - технічний інструмент, спрямований на взаємодію з пошуковими роботами. Дозволяє сайту підніматися в пошуковій видачі. А ось SMO - в першу чергу орієнтований на користувача. Спрямований на аналіз поведінки користувачів, впровадження зручного і зрозумілого інтерфейсу, а так само донесення корисної і потрібної інформації.

І чого ж варто чекати від SMO? В першу чергу збільшення впізнаваності бренду. По друге - підвищення лояльності користувача. По-третє - приріст трафіку. Загалом, SMO - це відмінний комунікаційний канал.

Інструментарій SMO досить мізерний, на відміну від SEO. Його основна мета - оптимізувати сайт таким чином, щоб він був максимально цікавий користувачеві. З чого почати просування сайту в соціальних мережах?

 • Потрібна і цікава інформація. Всі тексти, картинки обов'язково унікальні. Доведіть користувачеві, що ваші пропозиції найпринадніші. Це може бути як найширший інструментарій, величезний вибір, кращі фото, рідкісні відео. Необхідно спонукати користувача поділитися запропонованими матеріалами і звичайно, у нього повинна бути така можливість.
 • Провокація, заклик до дії. Крім змісту забезпечте користувача двома речами, щоб йому захотілося поділитися зі своїми друзями запропонованим контентом:
 1. Регулярно оновлюваний контент. 1 раз в 1 - 2 дні, цілком достатньо. Якщо інформація буде оновлюватися 1 раз в 2 тижні, про вас забудуть. Якщо по 5 разів на день - це вважатимуть за нав'язливість і не стануть читати ваші новини, статті.
 2. Розміщуйте нову інформацію у зручний час для користувача, це допоможе вашим передплатникам оперативно дізнаватися всю інформацію. У Яндекс.Метрика або Гугл Аналітікс можна дізнатися активний час користувачів (день, час відвідування). Цей показник необхідно регулярно відстежувати, він буде змінюватися в міру збільшення числа користувачів.
 • Різноманітна інформація. Не варто розміщувати повідомлення тільки однієї рекламної тематики. Вам необхідний контент цікавий і різноманітний. Постарайтеся поглянути на свою тему з різних сторін. Спровокуйте користувача, він повинен не тільки залишити коментар, але і відправити інфу друзям, розмістити перепост у себе на сторінці.
 • Можливість ділитися. Постійно думаємо про користувача, йому повинно бути зручно, у нього повинна бути можливість поділитися інформацією з сайту. Використовуйте кнопки соц. мереж. Як правило їх розміщують під текстом, пропозицією, послугою. Побачив - поділився.
 • Прояв симпатій. У вас привабливу пропозицію? Цікава стаття? Покажіть, знову приєднався, що вас люблять багато. Адже більшості важливо приєднатися до маси, до сформованої групи. Це легко можна домогтися розмістивши кнопки соціальних мереж «Мені подобається».
 • Потрібно думку. Адже це так важливо, і ще один спосіб збільшити лояльність. Але головне - це дозволить почути думку користувача. Розміщуйте на сторінках віджети для коментарів.
 • Ви в соціальних мережах. Створюйте групи і надайте можливість вступати або підписуватися на новини групи. Групи повинні бути живі.
 • Розміщуйте посилання. Регулярно оновлюючи свою соціальну сторінку, групу, не забувайте ставити посилання на свій сайт. Ще ставте посилання на профільних сторінках. Важливо щоб контент був всюди унікальний, на кожній соціальній сторінці, в кожному пості, групі. Навіть якщо Ви розміщуєте інформацію про одне й те ж подію. Краще напишіть коротко і запропонуйте продовження прочитати вже на сайті.
 • Вручайте пряники. Підтримуйте інтерес і активність ваших читачів. Стимулюйте до прямих дій (лайки, перепис). Як варіант проводите конкурси, вручайте призи. Іноді можна просто подарувати подарунок.
 • Тільки потрібне. Розміщуйте тільки цікавий користувачеві контент. Інформацію отримаєте з відгуків. Відстежуючи статистику, побачите, на які посади краще реакція, які новини частіше клацають. Тримайтеся цього напрямку, розвивайте його. Пошарте по конкурентам :)))

Покращуючи юзабіліті сайту, обов'язково досягнете підвищення лояльності до сайту Покращуючи юзабіліті сайту, обов'язково досягнете підвищення лояльності до сайту. Що в будь-якому випадку вплине на його позиції у видачі. Адже пошуковики оцінюють активність і в першу чергу рекомендують цікаві сайти.

І чого ж варто чекати від SMO?
З чого почати просування сайту в соціальних мережах?
У вас привабливу пропозицію?
Цікава стаття?