СMS для інтернет магазину. Огляд платних і безкоштовних движків

Інтернет став невід'ємною частиною нашого життя
Інтернет став невід'ємною частиною нашого життя. Кожен день ми заходимо в соц.сети, інтернет-магазини, онлайн-сервіси та інші місця. За допомогою інтернету змінилося навіть уявлення бізнесу, як такого. Зараз дуже просто і легко можна організувати інтернет магазин тільки за допомогою одного лише сайту. Але як вибрати cms для інтернет магазину і налаштувати його, знають далеко не всі. Сьогодні ми вам розповімо, з чого варто почати, якщо ви зважилися створити свій магазин.

CMS - це набір програм і інструментів, які обробляють запити відвідувачів вашого ресурсу і дають можливість управляти всіма компонентами сайту.

Тепер до головного: є платні і безкоштовні системи управління сайтом. У безкоштовних CMS хоч і є багато переваг, але якщо ви не хочете займатися їх доопрацюванням, краще задуматися над покупкою вже готової системи.

Насамперед потрібно вибрати, яка система управління сайтом буде на вашому інтернет-магазині. Ваше завдання в тому, щоб визначити, який саме двигун підійде для вас, як вебмастера, і масштабності вашого інтернет-магазину. Отже, ми надаємо вам список, починаючи з безкоштовних популярних CMS:

  1. Joomla + VirtueMart

CMS використовує PHP і MySQL, а також може використовувати бази PostgreSQL, Oracle, SQLite і PDO. Система має відмінний баланс найпотужнішою функціональності та простоти використання. Можна створювати сайти будь-якої складності, є багато якісних плагінів і доповнень. Існує немаленьке співтовариство розробників - можна знайти будь-які відповіді на питання по використанню движка. Серед недоліків: CMS має досить складну панель управління і для успішного використання потрібно докласти зусиль для її вивчення. Для створення інтернет-магазину вам знадобиться компонент VirtueMart, в який вбудовано величезна кількість інструментів і модулів, а також широкий функціонал. Joomla вам підійде, якщо ви зможете розібратися і довести до розуму код системи. В іншому випадку доведеться потім доплачувати фахівцям за доопрацювання.

  1. Drupal + Ubercart

Потужний движок, на якому створені сайти багатьох відомий компаній. Має велике співтовариство розробників, багато навчальних матеріалів, але основна документація англійською мовою. Серед недоліків: менше готових тим і розширень, досить складна для початківця веб майстра. Дуже хороша і потужна система, але рекомендувати можемо її тільки тим, хто має уявлення про PHP, HTML і MySQL. Найпопулярніший компоненти для інтернет магазину - це Ubercard. З його допомогою можна створювати чудові проекти, але доведеться грунтовно вникнути в суть роботи модулів, їх коди та витратити досить багато часу і сил.

  1. WordPress + WP eCommerce or WooCommerce or Cashie Commerce

Найпопулярніша у світі CMS радує своїх фанатів все новими і новими можливостями. Основною відмінною рисою WordPress є простота використання і практично кожен веб-майстер, який має навіть невеликий досвід роботи з сайтами, може розібратися з налаштуванням цього магазину і створити повноцінний працюючий проект вже на готових вбудованих шаблонах. Ще величезним плюсом є те, що створити свій унікальний проект з хорошим дизайном не обійдеться вам у велику суму, так як зараз дуже багато фахівців працюють з даної CMS і ви цілком зможете знайти виконавця за розумні гроші. Також великий достаток SEO плагінів дуже сильно полегшить вам процес просування вашого проекту.

4. osCommerce

Стара, але перевірена багатьма веб-майстрами CMS. Має дуже багато напрацювань, модулів і доповнень. В цілому, хороший движок, але на даний момент трохи застарілий і використовується в основному своїми відданими шанувальниками. Є російськомовна технічна документація і модулі. Якщо система вам сподобається і ви швидко навчитеся працювати з нею, то сміливо можете створюй на її основі свій інтернет магазин.

Перейдемо тепер до движка які спеціально орієнтовані під комерційні сайти, правда всі вони платні і ціна може бути від 80 $ до 12000 $, залежно від комплектації.

5. 1С-Бітрікс

Російська комерційна CMS, одна з найпоширеніших в СНД. Професійна система, має високу надійність, стабільне оновлення і технічну підтримку. У середовищі програмістів досить різну думку про неї, так як ця CMS досить повільна і вимоглива до ресурсів, а ціна на просунуті версії може перевалювати за 7000 $. Але якщо у вас досить великий проект зі складною звітністю і ви хочете використовувати 1С Підприємство, то Бітрікс - це те, що розроблялося саме для вас.

6. Amiro CMS

За заявами розробників створена у співпраці таких відомих постатей SEO ринку як: SeoPult, NetPromoter, «Ашманов і партнери». Дуже швидка, проста система, розрахована для користувачів з початковим рівнем підготовки, для яких розроблений окремий модуль SEO оптимізації. Також деякі компанії займаються розробкою нових доповнень до движку. Це буде хорошим варіантом якщо у вас є гроші на покупку, заощадите час і нерви, і не треба буде самим усувати неполадки або розбиратися в коді движка.

7. NetCat

Досить популярна система з вартістю від 5900 рублів. Повністю розроблений на PHP, легко освоюється початківцями веб майстрами. Має адаптивний дизайн, великий набір попередньо встановлених шаблонів, в так само постійно оновлюється. Дуже приємний дизайн і простота адміністраторській панелі. Але є один мінус - досить часто можна побачити на форумах негативні коментарі власників інтернет магазинів побудованих на цій CMS. Яка саме CMS вам підійде, потрібно оцінювати за програмними цілями. Щоб потім не довелося все переробляти або переносити, справа ця дуже дороге. Краще попрацювати і трохи переплатити спочатку, але потім бути спокійним і не відволікатися більше на усунення неполадок і багів в движку.

Рейтинг статті: