Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Що є кращим будівельником сайтів для SEO?

 1. SEO - Що ж це таке?
 2. SEO - Як дістатися до вершини?
 3. Ключове слово: центр всесвіту (пошуку)
 4. On-Page проти Off-Page SEO
 5. Конкуренція: вибирайте ключові слова з розумом
 6. Чи потрібні мені інші інструменти, крім мого будівельника веб-сайтів?
 7. Будівельники веб-сайтів і SEO: налаштуйте його на успіх
 8. Кращі будівельники сайтів для SEO
 9. SEO і їх обмеження
 10. Дотримуйтесь цього переліку, щоб переконатися, що ваш SEO готовий до рок
 11. Заключні думки: Чи можна довіряти будівельникам сайту роботу SEO?

Огляд цього посібника :

Багато людей скаржаться на продуктивність сайт будівельників в пошукових системах. Дехто стверджує, що неможливо добре класифікувати їх. Але правда полягає в тому, що вони не дуже відрізняються від інших інструментів побудови веб-сайтів: важливо, як ви їх використовуєте .

Рецепт успіху досить простий: потрібно вкладати час і зусилля. Тим не менш, це також вірно, що деякі з цих інструментів мають пару обмежень, і вони не підходять для SEO-важких проектів. Але, на нашу думку, більшість питань походить від погано реалізованої (або неіснуючої) стратегії SEO.

Тому ми створили цей посібник для новачків, який зосереджує увагу на SEO для будівельників веб-сайтів, таких як Jimdo, Webnode, Wix і Weebly. По дорозі ми відповімо на деякі з основних питань SEO, які ви можете мати. Але почнемо з короткого вступу до теми.

SEO - Що ж це таке?

SEO - це набір методів, які допомагають веб-сайтам підвищуватися в пошукових системах (наприклад, Google або Bing). Кінцева мета полягає в тому, щоб підвищити наочність, ідеально зайнявши перше місце серед цих пошукових систем, що означає більше кліків і більше відвідувачів. На відміну від оплачуваного трафіку (наприклад, Google AdWords, Facebook Ads, тощо), відвідувачі, які приходять з ваших зусиль SEO (також відомих як органічний трафік), є безкоштовними.

Тепер ви повинні думати: “ Зачекайте секунду, вільно? Який улов? ”. Так, ви праві, є улов. На жаль, ви не перші приїхали на SEO-сторону: вже є багато сайтів, які борються за органічний трафік. Багато з них витрачають значний час і ресурси на поліпшення пошукового рейтингу.

Отже, це не зовсім безкоштовно. Але продовжуйте читати, щоб отримати уявлення про те, як робота пошукових систем і як ви можете поліпшити свою продуктивність SEO з будівельником сайту.

Для отримання більш загальної інформації про основи SEO, перегляньте це відео:

SEO - Як дістатися до вершини?

Результати пошукової системи представлені в ієрархічному порядку, і чим вище ви з'являєтеся, тим більше кліків і відвідувань ви отримуєте. Як правило, ви можете очікувати близько 60% усіх кліків, якщо ви посіли перше місце. Це різко знизиться до 15,8% на # 2 і до 7,9% на # 3 ( Джерело ).

Як, на жаль, пошукова система вирішує, кого ранжувати номер один?

Пошукові системи хочуть щасливих користувачів. Це означає, що коли користувачі шукають щось, пошукові системи будуть прагнути забезпечити список плавно працюючих сайтів з відповідним, якісним контентом. Легко правильно? Тож давайте розглянемо критичні фактори:

Ключове слово: центр всесвіту (пошуку)

Життєвий цикл SEO починається з ключового слова. Це навіть можна вважати частиною бозонів Хіггса з SEO… але я не зовсім науковий фанат, тому не цитуйте мене про це. Ключовими словами є запити, які користувачі вводять для виконання своїх пошуків, наприклад, "автомобілі" або "круті автомобілі" або "прохолодні червоні автомобілі" або навіть "прохолодні червоні автомобілі з білими смужками". Досить точні, гей!

Якщо ви вилучите з цієї статті лише одну річ, вона має бути такою:

Google класифікує сторінки, а не цілі веб-сайти . Щоб отримати відвідування з пошукових систем, потрібно оптимізувати кожну сторінку для основного ключового слова (наприклад, прохолодні червоні автомобілі).

Крім того, для доповнення до варіантів (наприклад, червоних автомобілів з білими смугами) можна додати і відповідні ключові слова.

Перш ніж публікувати будь-який вміст, ви повинні виконати дослідження ключових слів із планувальником ключових слів Google і вирішити, яким буде основне ключове слово. Як правило, ви дивитеся на обсяги пошуку для потенційних ключових слів і інтенсивність конкуренції.

Звучить заплутано? Не панікуйте! Є детальні посібники, які допоможуть вам у цьому процесі. Наприклад, перевірте це відео:

On-Page проти Off-Page SEO

Вміст вашого веб-сайту є найбільш релевантним для вашого користувача та Google. Він називається оптимізацією на сторінці . Найважливіше, що ваша веб-сторінка повинна бути корисною для вашого відвідувача. Щоб допомогти вашому вмісту піднятися над натовпом, спробуйте використовувати відео та аудіо, щоб доповнити текст та зображення. Перевірте цю статтю для розширений перелік відповідних факторів оптимізації на сторінці .

Проте це лише одна частина історії. Пошукові системи недостатньо розумні (поки що), щоб з'ясувати якість контенту, просто запустивши його через свої суперкомп'ютери. Їм потрібен інший сигнал, який підводить нас до оптимізації Off-Page .

Віки тому хлопці Google зрозуміли це: веб-сайти, які мають більше посилань з інших сайтів (інакше кажучи, зворотні посилання), можливо, пропонують кращу якість, ніж сайти з меншою кількістю посилань. І з тих пір кожна гідна пошукова система приділяє велику увагу цій метриці.

Крім створення високоякісного контенту, на вашій сторінці дуже мало що можна зробити, щоб інші сайти посилалися на вашу. Але ви можете запускати кампанії (наприклад, повідомлення в гостьових блогах або прес-релізи), і вони вважаються SEO-сторінкою поза межами сторінки . Будьте уважні з цим, оскільки пошукові системи не люблять будь-яку «техніку», яка існує, особливо якщо вони сумнівні (наприклад, купують зворотні посилання). Прочитайте цю статтю Moz якщо ви шукаєте додаткову інформацію в цьому полі.

Конкуренція: вибирайте ключові слова з розумом

Інтернет є дуже конкурентним місцем. Тому будьте розумні при виборі ключових слів і уникайте надмірного конкурентного середовища. Якщо конкуренція занадто інтенсивна, вона буде важко класифікувати високо, і якщо ви коли-небудь робите, хтось буде постійно намагатися витіснити вас з вашого місця.

Проте, в менш конкурентних умовах ви можете залишитися на вершині протягом декількох тижнів, місяців або навіть років, без особливих зусиль. Для цього потрібно виконати домашнє завдання.

Уявіть, що ви хочете відкрити ресторан. Чи хотіли б ви скористатися маленькою міською вулицею, яка вже має сім ресторанів? Чи буде відкриття нового ресторану розумним бізнес-рішенням? Я не впевнений у вас, але я б поставив гроші на рибний ринок або м'ясника, який може подавати їжу в ресторани. Самі основні принципи попиту та пропозиції також застосовуються до рейтингу пошукових систем.

Чи потрібні мені інші інструменти, крім мого будівельника веб-сайтів?

Є багато інструментів, орієнтованих на SEO, і вони приходять у всі форми і смаки. Ми вважаємо лише декілька з них важливими (і всі вони вільні!)

Джерело: ( Statista )

 • Є багато пошукових систем, але давайте будемо чесними: Google залишається найпоширенішим у більшості країн світу, тому зосередьтеся на ньому. Також варто додати до свого сайту консоль пошуку Google. Цей інструмент допоможе вам виявити проблеми з SEO та прискорить процес індексації Google на вашому сайті. Будь ласка, перевірте Консоль пошуку Google більше інформації.
 • Безкоштовно MozBar надає миттєвий доступ до важливих показників SEO та соціальних показників, а також дозволяє переглядати результати персонального пошуку в Google. Навіть аналіз сторінки, де ви можете перевірити ваші SEO назви, альт-текст і т.д. можна зробити.

Будівельники веб-сайтів і SEO: налаштуйте його на успіх

Ми хотіли представити вам кілька важливих аспектів SEO. Тисяча слів пізніше ми готові говорити про те, чи можуть веб-будівельники робити хорошу роботу SEO, і, якщо так, то яку саме найкраще використовувати.

Майте на увазі, що ми обговорюватимемо лише аспекти On-Page SEO, оскільки оптимізація Off-Page не залежить від використовуваного вами інструменту. Moz є чудовим посиланням у цьому полі, тому ми використали деякі з найважливіших факторів на сторінці:

Заголовок сторінки Коментар Назва, що відображається в результатах пошуку. Переконайтеся, що націлене ключове слово з'являється якомога ближче до початку речення. Заголовки Це посилання на заголовки сторінки. Включіть цільове ключове слово в заголовки. Добре бути здатним мати структуровані ієрархічні заголовки (наприклад, H1, H2, H3 і т.д.). Текст корпусу Повторіть основне ключове слово в тілі сторінки або статті, але не перестарайтеся, оскільки це може зробити текст неприродним. Включіть також відповідні синоніми. URL подобається бачити ключове слово в URL-адресі. Наприклад, якщо ви орієнтуєтеся на «рецепти піци», спробуйте щось на зразок цього: www.mysite.com/pizza-recepies. Зображення ім'я та атрибут alt Зображення важливі, але пошукові системи не можуть читати їхній вміст, тому вони покладаються на своє ім'я та атрибут alt.
Наприклад, якщо у вас є зображення червоного автомобіля, ім'я, таке як "червоний-car.jpeg" краще, ніж таке, як "image9884.jpeg". Крім того, додайте відповідне ключове слово до alt атрибут образів . А поки ви перебуваєте, переконайтеся, що розмір зображення оптимізований для Інтернету, Tinypng полегшить для вас. Структура посилань Ви маєте можливість переходити з однієї сторінки сайту на іншу з менш ніж 4 кліками. Чим більше ви пов'язуєте свої сторінки між собою, тим простіше Google і іншим двигунам сайту керувати (сканувати) через ваш сайт. Мета опису Це стосується короткого опису під заголовком «Сторінка сторінки», який відображається в пошукових системах. Цей елемент не є таким важливим, як раніше, але додавання ключового слова тут залишається актуальним. Інструкції пошукової системи Іноді ви не хочете, щоб сторінки індексувалися (наприклад, сторінки з приватним вмістом, сторінка "зв'язатися з нами" тощо). Тому зручно мати конструктора сайтів, що дозволяє відмовляти пошукові системи від показу сторінки.

Майте на увазі, що існують інші, більш технічні аспекти, про які ми не говорили. Наприклад, оптимізація розміру ваших зображень, надання хорошого досвіду користувача тощо сторінка вільних ресурсів .

Кращі будівельники сайтів для SEO

Цей огляд різних будівельників веб-сайтів покаже вам, хто є найбільш SEO-дружнім на ринку.

ОптимізаціяWixJimdoWeeblyWebnodeSquarespace

Заголовок сторінки Доступний для всіх сторінок Доступний для всіх сторінок * Доступний для всіх сторінок * Доступний для всіх сторінок Доступний для звичайних сторінок (з обмеженнями **), але не для публікацій у блогах або сторінках продуктів Опис для всіх сторінок Доступно для всіх сторінок Доступно для всіх сторінок Доступно для всіх сторінок Доступно для звичайних сторінок (з обмеженнями **), але не для публікацій у блогах або сторінках продуктів Налаштування URL-адрес Доступно для всіх сторінок Доступно для всіх сторінок Доступно для всіх сторінок Доступно для всіх сторінок Доступно для всіх сторінок всі сторінки Заголовки Від H1 до H6 H1, H2 & H3 доступні Використання заголовків обмежено H1, H2 & H3 доступно H1, H2 & H3 доступно Зображення alt атрибути Editable Editable Editable Editable Копіює зображення або назву 301 Перенаправлення доступні в Бізнес-план Доступний Не доступний Доступне шифрування SSL Доступно у всіх планах Доступно у всіх планах Доступно у всіх планах Доступно у всіх планах A vailable у всіх планах Інструкції для пошукових систем Доступні для сторінок, але не для блогу Доступні у бізнес-плані Доступні Доступні Доступні через ін'єкцію коду, але тільки для звичайних сторінок Додати Google Analytics Див. Інструкції Див. Інструкції Див. Інструкції Див. Інструкції Доступно Додати Google Search Console Див. Інструкції Див. Інструкції Див. Інструкції Див. Інструкції Доступний висновок Відмінний будівельник веб-сайтів з обмеженнями у зображенні SEO. Детальний аналіз . Дійсно добре для SEO і твердий сайт будівельник Добре для SEO і великий будівельник сайту Добре для SEO, але є краще будівельників сайту Вона має кілька обмежень SEO, особливо для блогу і електронної комерції

* Ваше ім'я веб-сайту завжди буде додано до назв ваших сторінок.

** Залежно від вашого шаблону, банер вашої головної сторінки матиме той самий текст, що і заголовок та опис SEO (детальніше у висновку)

> Порівняйте решту функцій будівельників цих веб-сайтів з наші глибокі огляди

> Порівняйте решту функцій будівельників цих веб-сайтів з  наші глибокі огляди

Майте на увазі, що деякі будівельники веб-сайтів навіть пропонують більш просунуті функції, такі як можливість перенаправлення доменних імен, інтеграцію користувацьких сценаріїв на свої сторінки (наприклад, для встановлення Google Analytics) або навіть встановлення сторінок, які "не слідують". Jimdo навіть поставляється з фрагментом результатів Google, який дозволяє переглядати, як ваша сторінка виглядатиме в Google. Тим не менш, основні функції є в таблиці, і вони повинні бути перше місце, щоб почати розробку ефективної стратегії SEO.

SEO і їх обмеження

Можливість розміщуйте та публікуйте веб-сайт безкоштовно це здорово. Тим не менш, це приходить з деякими обмеженнями, на жаль, деякі з яких мають великий вплив SEO-мудрий:

 • З безкоштовним сайтом будівельника веб-сайту, ваш сайт буде; на субдомені (наприклад, www.your-page.weebly.com). Відсутність власного домену ускладнить ранжування.
 • Деякі будівельники веб-сайтів зберігають свої найсучасніші опції SEO для преміум-рівнів. Наприклад, користувачі "Jimdo Free" матимуть змогу встановлювати лише теги заголовка та мета-опису для домашньої сторінки.

Дотримуйтесь цього переліку, щоб переконатися, що ваш SEO готовий до рок

Запам'ятовування всіх елементів, які необхідно оптимізувати, може бути, часом, переважним. Тому ми створили короткий перелік основ SEO, на які ви повинні зосередитися для ваших веб-сторінок і сайту:

 1. Встановіть Google Analytics і Google Search Console.
 2. Переконайтеся, що кожна стаття націлена на одне основне, а 1-2 на ключові слова:
  • Включіть цільові ключові слова у ваш вміст: як у заголовках, так і в тексті
  • Переконайтеся, що тег заголовка та мета-опис містять основне ключове слово
  • URL-адреса вашої сторінки має відображати основне ключове слово (наприклад, www.mysite.com/my-keyword)
  • Коли це можливо, додайте ключові слова до тексту вашого зображення
  • Переконайтеся, що одне ім'я файлу зображень містить основне ключове слово (наприклад, my-keyword-image.png)
 3. Перевірте, чи Google індексує ваші сторінки.
 4. Для поліпшення швидкості завантаження:
  • Зміна розмірів зображень до правильних розмірів; Вам не потрібні великі зображення, якщо вони відображатимуться у невеликих розмірах
  • Оптимізуйте зображення для Інтернету, використовуйте наш Інструмент стиснення зображень .
 5. Порушені посилання засмучують Google, тому переконайтеся, що у вас немає. Це сайту може допомогти вам знайти їх.
 6. Пов’язання сторінок, коли це можливо, полегшить пошук пошуковим системам нового вмісту.
 7. Створити sitemap для вашого веб-сайту. Надіслати його на консоль пошуку Google.
 8. Надішліть свій сайт індексується Google .

Слідуючи цьому списку, ви переконаєтеся, що основи висвітлені, і ви будете готові почати роботу над SEO-сторінкою.

Заключні думки: Чи можна довіряти будівельникам сайту роботу SEO?

Нещодавно будівельники сайтів вдосконалювали свої можливості SEO. На сьогоднішній день можна побудувати проект з будівельником веб-сайтів і добре оцінити конкурентне слово. Наприклад, кілька наших проектів використовували Webnode і були задоволені результатами.

А як щодо Wix? Ну, ми перейшли на перше місце в рейтингу Google для "будівельника сайтів HTML5" з цю маленьку сторінку , хоча, оскільки ми більше не оновлюємо його, ми знаходимося внизу першої сторінки (все ще хороший результат). Крім того, Джон Мюллер (співробітник Google) заявив, що " Веб-сайти прекрасно працюють у пошуку “. Для більш детальної інформації зверніться до нашого сайту Wix SEO керівництво .

Отже, наскільки просто або важко просуватися за ключовими словами, які будуть з будівельником веб-сайтів? Це залежить від вас. Як ми обговорювали в перших кількох абзацах, SEO - це наука, яка, як і більшість наук, вимагає часу, знань і напруженої роботи. Ви, напевно, зробите деякі помилки при виборі ваших перших ключових слів і як їх націлити, але, як вони кажуть, "практика робить досконалим".

Не кожен будівельник сайтів має ті ж можливості. З нашої точки зору, Squarespace має деякі з найгірших функцій SEO. Вони (досить дивно) не дозволяють вільно редагувати теги заголовків і мета-описи для сторінок продукту та блогу. Крім того, і це набагато гірше: у більшості шаблонів Squarespace у верхній частині знаходиться розділ банера. З якоїсь дивної причини цей текст банера служить одночасно назвою SEO та мета-описом, що для SEO може бути катастрофічним ( див. приклад тут ).

Webnode не пропонує 301 перенаправлення, а деякі шаблони не мають структуру заголовків, дружньої до SEO. Але інакше це зовсім не погано.

Weebly краще, але ми хотіли б бачити, щоб була впроваджена краща система для структури заголовків (eb H1, H2, H3 і т.д.). Нарешті, Джимдо і Wix є неймовірно гнучкими, і вони поставляються з усіма функціями, які вам потрібно, щоб добре оцінити в Google.

> Дізнайтеся більше про ці інструменти за допомогою нашої порівняльної таблиці

Останнє оновлення:

09 Apr 2019 - Webnode також підтримує SSL у всіх своїх планах.
03 Sep 2018 - Кілька оновлень для Squarespace

SEO - Що ж це таке?
SEO - Як дістатися до вершини?
SEO - Що ж це таке?
Який улов?
Як, на жаль, пошукова система вирішує, кого ранжувати номер один?
Легко правильно?
Звучить заплутано?
Чи хотіли б ви скористатися маленькою міською вулицею, яка вже має сім ресторанів?
Чи буде відкриття нового ресторану розумним бізнес-рішенням?
Чи потрібні мені інші інструменти, крім мого будівельника веб-сайтів?