Що не подобається про "Love Me" Seo In-Young? - seoulbeats

Seo In-young повертається вдруге в цьому році з Love Me, джазовим танцювальним джемом , обдарованим кількома витонченими віршами з Gaeko від Dynamic Duo , нібито померлого батька пісні, який, незважаючи на те, що він написав щось належне концепція доріжки, була помітно відсутня в спектаклях і MV Seo In-young повертається вдруге в цьому році з "Love Me", джазовим танцювальним джемом , обдарованим кількома витонченими віршами з Gaeko від Dynamic Duo , нібито померлого батька пісні, який, незважаючи на те, що він написав щось належне концепція доріжки, була помітно відсутня в спектаклях і MV. На щастя, наша зірка пройшла світлі роки за межами утримання форту з моменту виходу пісні.

Далеко від її останньої пропозиції, “Let's Break Up”, балада з жахом, країна / блюз, акустична гітара, “Love Me” - це стильний, динамічний і бадьорий, але демонструє гарну стриманість - подання Seo In- зрілість молодого і сильне почуття себе. З тих пір, як колишня машина ювелірного танцю залишила Star Empire Entertainment в минулому році, щоб розпочати власний лейбл, компанія IY , її релізи почерпнули мови. Творчий контроль бачить, як вона відхиляється від побитого шляху K-pop, де старші ідоли займаються торгівлею аегьо для вампішності і сексуальних ділових костюмів, і дає поняття, міцно закріплені за бажанням.

“Love Me” (MV і пісня) - гармонійний шлюб чудової візуальної концепції і прекрасно створеної мелодії, яка встигає бути доступною, своєчасною та інноваційною - одночасно поп-музикою. Пісня золота, в той час як MV є міським спритним хіпстером з Seo In-young, що виглядає так красиво, як і раніше. "Love Me" - один з переможців у цьому році. Чарлі Шин підказує свій капелюх.

Пісня - елегантно тугий, мінімалістський танець-поп-трек з неможливою прохолодою, що походить від джаз-фанку 70-х та пост-диско-клубу на початку 80-х, та їхнього потомства, 90-х джаз. Вона відкривається за допомогою співу Seo In-young, шепотіння, розмовного вокалу, а Gaeko робить свій кращий акт чоловіка на роялі. Звідси будуються речі. Знижує ударну ударну машину, формоутворювач, який перетворюється з електро-поп на дискотеку, разом з базою, фанк-ритмічною гітарою, скромними струнами, що розбухають звуковий фон, і синтезаторськими акцентами. Прохолодний потік Гаеко входить у півдорозі і легко вписується в тканину пісні. Після останнього хору, речі закінчуються туди, де почалися: з тихим вокалом Seo In-young над роялом Родос.

Вокальні виступи є видатними в цій пісні Вокальні виступи є видатними в цій пісні. Вокал Seo-in-young - теплий, гладкий і дріпотний, як мед. Хоча у неї є відбивні ремені, вона гарно перевіряє себе, і її тонкощі дозволяють мрійливої, джазової мелодії блищати. Вірші Гаєко все ще несуть його підпис, але він відкидає агресію і охоплює прохолоду пісні. Він може танцювати як майбутній лігер, але це не означає, що він завжди повинен рев. Вхід зірок, у поєднанні з місцем на виробництві, джазовим фанкизмом і заниженою вишуканістю роблять цю пісню стрімкою.

MV - це модний бенкет для очей, які цементують статус Seo In-young як іконописного стилю і представляє зростаючу важливість моди в аспекті виконавського мистецтва K-pop. Шведський стіл з моди та краси, виньетка показує сцену після того, як її сценка виганяє вулиці, як якийсь гіпстерський спрайт серед тлі шикарно-занедбаний , рідкісні міські ландшафти. Освітлення надає МВ трохи ефірної якості. Вона межує з безглуздими, щоб бути впевненими, і, можливо, навіть наступ, як це здається, гламурувати і трівікалізувати безпритульність і занепад міст. Але, гей. Що таке мода без крадіжки, спотворення, експлуатації та розтирання солей в ранах маргіналізованих груп?

Seo In-young працює через десь у стадіоні байіліон виглядає через три з половиною хвилини, стаючи дещо жіночим аналогом G-Dragon у відео для “   Криві   Вона переходить від бохо-шик до Like a Prayer -ае Мадонна , до рокабілло-панку, до панк-фігуристів, до глем-року, до аніме-школярки, до Одрі Хепберн-а-Аліси-пух-кролика ( тому що це абсолютно річ… чи ні) Seo In-young працює через десь у стадіоні байіліон виглядає через три з половиною хвилини, стаючи дещо жіночим аналогом G-Dragon у відео для “ Криві Вона переходить від бохо-шик до "Like a Prayer" -ае Мадонна , до рокабілло-панку, до панк-фігуристів, до глем-року, до аніме-школярки, до Одрі Хепберн-а-Аліси-пух-кролика ( тому що це абсолютно річ… чи ні). В погляді глем-року вона штовхає кошик по вулиці на чорні чоботи, короткі шорти, шарф, прив'язаний до голови а-ля Кейт Річардс , і шуба з яскравим, жовтим, білим і чорним зигом. -загаром, що стосується сорочки Чарлі Брауна (принаймні, на мій погляд).

У рокабілло-панк-режимі вона грає з легосом, одягаючи чорну, спідницю A-line, чорну макетну водолазку, і туфлі на платформі Herman Munster . У русі, який міг зробити Avril Lavigne ревнивий, Seo In-young граффітіс стіна з рвані джинсові шорти, трійник, а її волосся виступає з-під в'язаної шапки. Сцени, подібні до них, переплітаються з прекрасними крупним планом. Дівчина дарує гарне обличчя! Її морозні, платинові біляві замки підкреслюють її тон і особливості шкіри, не дивно, що вона не вимиває її і не робить її виглядати суворою, як колір волосся майже до всіх інших неприродних блондин на землі. Димчатий макіяж очей надає їй просвічує блиск, а червона помада грає на кожному русі рота. Та як експерт pouter, вона отримує тонну віддаль у милях з що вишневий відтінок. Вона повинна бути червоною губами, платиновою блондинкою, джазовим танцем-поп, модною табличкою назавжди. Вона ніколи не виглядала і не звучала краще!

Хоча Love Me може висловити невпевненість у майбутньому жінки, оскільки вона намагається відіграти любов, яку вона втратила, одна річ напевно Хоча "Love Me" може висловити невпевненість у майбутньому жінки, оскільки вона намагається відіграти любов, яку вона втратила, одна річ напевно. Пісня є абсолютним тріумфом. З витонченим танцювально-поп-звуком і кінцевим шиком MV, це найкраща пропозиція Seo In-young на сьогоднішній день, а також декларація про її самовпевненість і майстерність, з якою вона може інтегрувати музичні та візуальні елементи K-pop Не менш важливі в жанрі. Пісня навіть не повинна просити мене любити її. Я вже це роблю!

Пісня: 5/5

МВ: 4.75 / 5

(YouTube [YouTube] 1 ] [ 2 ] [ 3 ], Зображення через компанію IY)

Що таке мода без крадіжки, спотворення, експлуатації та розтирання солей в ранах маргіналізованих груп?