Що робити, якщо на SEO немає грошей?
Update Required. To play the media you will need to either update your browser to a recent version or update your Flash plugin .
Чи можна самостійно займатися просуванням сайту? Це питання щомісяця задають Яндексу понад півтори тисячі користувачів. Відповім за пошуковик. Можна, можливо. Чому ні? Як сказав коваль-філософ з фільму Формула Любові «Аве нови - ностра Алес». Що одна людина зібрав, то інший завжди розібрати може.
Причини по яким компанія або власник інтернет бізнесу приймає рішення займатися пошуковим просуванням самостійно як правило, полягають в тому, що у нього є великий часовий ресурс і відсутність виділеного бюджету на інтернет-маркетинг. Нерідко таке рішення пов'язане з негативним досвідом просування сайту на аутсорсингу і бажанням мати максимально повний контроль за всіма маркетинговими інструментами. Це прагнення зрозуміле. Але є одна проблема. Хороший спеціаліст з інтернет-маркетингу на ринку праці не з'являється. В офіс, на повний робочий день, наймаються, як правило, початківці фахівці, що мають лише теоретичні знання в області оптимізації сайтів і дуже приблизне уявлення про те, що таке комплексний інтернет-маркетинг. Інтернет-маркетолог в портфоліо, якого знайдеться хоча б десяток успішних проектів, навіть якщо він і з'явиться на ринку праці буде по кишені лише великим гравцям інтернет-бізнесу і буде орієнтуватися на їх вакансії. Так що оптимізувати витрати в пошуках власного інтернет-маркетолога - це свідомо нерозв'язна задача. Як бути? Відповідь підказує сам ринок
Останнім часом ми спостерігаємо збільшення попиту на консалтингові послуги у сфері пошукового просування та інтернет-маркетингу. SEO консалтинг цікавий тієї категорії власників сайтів, які мають можливість самостійно виконувати ручну трудомістку роботу, довіривши розробку стратегії просування і контроль за її виконанням залученому фахівця. Про те, як це виглядає на практиці ви можете детально почитати тут .
Чи можна самостійно займатися просуванням сайту?Чому ні?
Як бути?