Що таке локальний SEO? Дізнайтеся про місцеві SEO від експертів світового класу

  1. Інструменти та напрямні Moz Локальний (спів-творець) Почніть приймати контроль над своєю присутністю...
  2. Швидкий місцевий SEO Primer
  3. Органічна пошукова оптимізація (SEO)
  4. Швидке слово про важливість Місцеві SEO …

Інструменти та напрямні

Moz Локальний (спів-творець)
Почніть приймати контроль над своєю присутністю в Інтернеті за допомогою цього безкоштовного ресурсу, спільно розробленого Вами. Заявляйте свої основні об’яви для місцевого пошуку ефективно та ефективно за допомогою програми Moz Local.

Місцевий навчальний центр Moz (у співавторстві з Міріам Елліс)
Центр місцевих навчальних курсів Moz навчить вас:

  1. Що таке локальний пошук
  2. Чи є місцевий пошук найкращим маркетинговим варіантом для вашого унікального бізнесу
  3. Як реалізувати найкращі практики локального пошуку, щоб максимально збільшити кількість клієнтів

Досліджуйте Локальний навчальний центр у своєму власному темпі та отримуйте повноваження приймати правильні рішення у своєму онлайн-маркетингу - перетворюючи веб-сайт у неймовірний інструмент для залучення клієнтів для вашого бізнесу.

Локальний локальний пошуковий глосарій Moz (у співавторстві з Міріам Елліс)
Вивчіть всі (або принаймні більшість!) Ключового жаргону, пов'язаного з сферою пошукового маркетингу. Відмінна довідка, якщо ви дійсно хочете поринути в цей простір для себе.

Фактори місцевого пошуку
Мій щорічний огляд 30-40 провідних місцевих SEO практиків у світі про те, що працює в локальному пошуку (а що ні).

Локальна екосистема пошуку
Моя найпопулярніша інфографіка, що ілюструє те, як місцеві дані проходять через Інтернет (і в кінцевому підсумку отримує в організм і відображається Google).

Локальні форуми U
Вражаючий ресурс для поточних відповідей на теми, які вас найбільше цікавлять, укомплектовані розумними розумами в локальному пошуку.

Посібник для початківців Moz для SEO
Посібник для початківців по пошуковій оптимізації (SEO) - це поглиблений посібник про те, як працюють пошукові системи, що охоплюють фундаментальні стратегії, які роблять сайти пошуковими системами дружніми.

Повідомлення, які я написав, що може допомогти вам отримати ручку на місцевих SEO

+ Фактори місцевого пошуку

+ Локальна екосистема пошуку

+ Десять заповідей Інтернет-маркетингу для малого та місцевого бізнесу

+ РЕАЛЬНА проблема з локальним пошуком (або, чому Google РЕАЛЬНО вводить універсальний)

+ Що таке націлювання на індекс Google Code для місцевих підприємств

+ Коротка історія зусиль Google у локальному пошуку

+ Місцеві проти традиційних SEO: чому цитата є новим посиланням

+ Найбільш важливі місцеві цитати по місту

+ Найважливіші місцеві цитати промисловості

+ Рамка для мислення про локальні пошукові кампанії

+ РЕАЛЬНА ЦІННОСТЬ жовтих сторінок для малого бізнесу

Швидкий місцевий SEO Primer

Для малого бізнесу з цегляно-мінометними місцями існує два основні елементи пошукової оптимізації (SEO): органічні та локальні .

Органічна пошукова оптимізація (SEO)

Пошукова оптимізація включає в себе ряд методів управління контентом, які роблять ваш сайт максимально простим для пошукових систем для пошуку та фільтрації. Ці методи включають належне націлювання на ключові слова, назву тегу та специфічність мета опису, послідовну архітектуру сайту, а також ряд стратегій зв'язання як на вашому сайті, так і між вашим сайтом та іншими подібними.

Google і ряд інших пошукових систем публікують пропозиції, які допоможуть підвищити рейтинг вашого сайту, але, як правило, досвідчений консультант залучає ваш сайт до п'яти найкращих результатів, з яких припадає приблизно 80% всіх кліків. Пошукова оптимізація передбачає відносно високі початкові інвестиції, але може скористатися величезною кількістю "вільних" кліків, якщо все буде добре.

Якщо ви думаєте про редизайн сайту або реструктуризації вашого сайту в будь-якому випадку, дуже важливо, щоб привести в SEO консультант, як я, як частина вашого малого бізнесу інтернет-маркетингової стратегії.

Швидке слово про важливість Місцеві SEO

Це результати пошуку за умовчанням № 1 для підприємств, які залежать від географічного пошукового трафіку.

Це результати пошуку за умовчанням № 1 для підприємств, які залежать від географічного пошукового трафіку

З січня 2008 року всі основні пошукові системи, включаючи Google, відобразили окремий інтерфейс у верхній частині сторінок результатів пошуку для ключових слів та ключових фраз, орієнтованих на місцевість (наприклад, "Pizza in Portland, OR"). Цей новий інтерфейс, як правило, містить карту і комбінацію з трьох або семи текстових списків (відомих у пошуковому маркетингу як "місцевий 3-пакет" або "Місцевий 7-пакет"). Вони також показують ці списки для вибраних пошукових запитів на основі продукту та послуг без будь-яких географічних модифікаторів .

Насправді, приблизно 30% всіх пошуків виконуються людьми, які шукають локальний продукт, послугу, новини або подію. Це більше 6 мільярдів пошуків щомісяця у Сполучених Штатах. Простіше кажучи, локальний - найгарячіший сегмент у вже дуже гарячій галузі.

Те, що багато компаній - і навіть деякі консультанти з пошукової оптимізації - не розуміють, що Google займає місцеві результати, подібні до них, по абсолютно іншому алгоритму. The фактори, які мають значення для ранжирування в місцевих здебільшого відрізняються від тих, які важливі для органічного ранжирування.

Як творець авторитетного Фактори місцевого пошуку Документ, я є одним з буквально жменька консультантів у світі зі спеціалізованим досвідом у Росії Місцеві SEO . Якщо ваш бізнес отримує значний обсяг трафіку від географічних пошуків, навіть короткий огляд стратегії або погодинна консультація зі мною принесе вам значну рентабельність інвестицій.