Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Що таке SEO просування і оптимізація сайтів?

 1. Що таке SEO?
 2. Для чого потрібно SEO просування?
 3. Як потрапити на перші позиції в пошуку?
 4. Потрібно дли заздалегідь складати список запитів?
 5. Що, якщо про вас знають і так, чи потрібно сео просування для вашого сайту?
 6. СЕО Оптимізація сайту - це найважливіший інструмент інтернет маркетингу!
 7. СЕО просування сайту складається з наступних етапів:
 8. Якою має бути сайт для успішного СЕО просування?
 9. Поведінковий фактор в SEO просуванні
 10. Також рекомендуємо (не реклама):

Навіть, якщо ви нічого не тямите в Інтернет бізнесі, ви точно чули таке поняття, як СЕО просування сайтів. Ось тільки, що це означає на практиці, який сенс просувати свій сайт, як потрапити на перші рядки пошукових роботів і що означає пошукова оптимізація, ви, ймовірно, не знаєте. Давайте спробуємо відповісти на всі ці питання і з'ясуємо, що означає SEO просування сайтів в сучасному інтернет ринку.

Що таке SEO?

В першу чергу потрібно розуміти, що означає СЕО просування. Абревіатура SEO розшифровується, як Search Engine Optimization, тобто це оптимізація сайту, сторінок і категорій для правильного відображення в пошукових службах Google, Яндекс, Рамблер, Yahoo і інші.

Яким чином виконується оптимізація? Часто це не просто нарощування маси, або спам по каталогам і дошках оголошень. Більш того, варто відзначити, що пошукові роботи не особливо доброзичливі до таких методів просування. Якщо мова йде про оптимізацію сайту, то ми розуміємо, що сайт готують, складаючи семантичне ядро ​​або простими словами, кожна сторінка має свої ключові слова, які заздалегідь сформовані тим, хто виконує СЕО просування. Таким чином, правильно складене сематіческімі ядро ​​допоможе вам опинитися на перших рядках в пошуку.

Для чого потрібно SEO просування?

Зовсім недавно мережу Інтернет не був настільки поширений, як сьогодні. Буквально за 10 років змінилося практично все. Якщо раніше люди приходили в інтернет клуби, щоб знайти потрібну інформацію, то сьогодні ми можемо не просто знайти щось, ми можемо спілкуватися один з одним або навіть купувати товари.

Якщо раніше Інтернет був розкішшю, то тепер це необхідність. Зараз складно знайти ту людину, яка не має доступ в Інтернет, неважливо з телефону або комп'ютера. Зважаючи на це, Інтернет надає можливість просувати свій бізнес, продавати товари або послуги, розміщувати актуальну рекламу і багато іншого.

На сьогоднішній день можна відзначити справжній бум інтернет магазинів, власники яких заробляють мільйони, але правда не всі, а лише ті, хто використовує SEO просування. Бізнес зацікавлений урвати шматок ринку, тому вливаються величезні гроші, щоб прості запити на кшталт «купити айфон» або «продати єнота» були на перших позиціях потрібного сайту витісняючи більш слабкі.

Тут важливо не прогавити свій шанс зайняти своє місце під сонцем. Той, хто раніше задумається про сео просуванні - той отримає хороший потік клієнтів, що принесе значний прибуток. Хочеться вірити, що ви зрозуміли суть і вже задумалися про просування. Але давайте не поспішати і обговоримо ще кілька питань.

Як потрапити на перші позиції в пошуку?

Досить популярне питання. Топове місце в пошуку - це не просто можливість отримати хороший офіс в своєму місті. Як правило, перше місце - це престиж компанії, дохід компанії і рейтинг серед покупців. Якщо ви перебуваєте на перших рядках, швидше за все вас оцінять покупці по достоїнству.

Чим вище позиція в пошуку, тим вище лояльність користувача. Це не правило, це аксіома.

Крім того, перші місця в пошуку дозволять збільшити трафік (кількість людей, які переходять до вас на сайт за цільовим запитом). Це в свою чергу дозволить суттєво збільшити оборот компанії.

Це в свою чергу дозволить суттєво збільшити оборот компанії

СЕО просування - це висновок вашого сайту на перші позиції в Google, Яндекс та інші.

95% людей не переходять далі першій сторінці видачі, тому має сенс просувати сайт на перші 10 позицій в пошуковій видачі. Їли ваш сайт пропишеться на 20-ій позиції, ви швидше за все отримаєте близько 4% відвідувачів і відповідно стільки ж покупців.

Потрібно дли заздалегідь складати список запитів?

Так! Щоб отримати дійсно хороший результат, потрібно докласти максимум зусиль. Ви повинні заздалегідь обміркувати стратегію просування, а також виписати пошукові ключі для свого сайту. Наприклад, якщо ви займаєтеся продажем вікон ПВХ, вам потрібно зібрати близько 1 500 ключових запитів і по ним просувати сайт.

Невміле використання СЕО спричинить за собою БАН в пошуковій службі

Чи потрібно пояснювати що буде означати для сайту бан? Найчастіше це повне виключення сайту з результатів пошуку, що гарантує швидку смерть проекту. ВАЖЛИВО, ЩОБ СЕО ПРОСУВАННЯМ займався саме СПЕЦІАЛІСТ, а не учень. Тільки так можна отримати гідний результат.

Що, якщо про вас знають і так, чи потрібно сео просування для вашого сайту?

Важливо розуміти, що те, що працювало раніше - сьогодні не актуальне. Навіть, якщо клієнт знає про вас, швидше за все він спробує знайти вас в мережі інтернет по його запиту. І тут він наткнеться на сайти конкурентів, які давно були оптимізовані і успішно просуваються сео фахівцями. У підсумку ви втратите клієнта назавжди.

СЕО Оптимізація сайту - це найважливіший інструмент інтернет маркетингу!

Підвищення позицій вашого сайту в пошукових системах - це результат професійної оптимізації та просування сайту.

СЕО просування сайту складається з наступних етапів:

 1. Повна перевірка сайту на предмет наявності помилок
 2. Перевірка домену на санкції від пошукових систем
 3. Складання семантичного ядра (підбір ключових слів, які рівномірно розподіляються по всьому сайту)
 4. Робота з тегами
 5. Створення та правка карти сайту
 6. Редагуємо файл robot.txt (це документ, який показує пошуковому роботу, що слід індексувати, а що ні)
 7. Створення контенту, копірайт
 8. Перевірка готового контенту на унікальність
 9. Додавання сторінок і категорій з описом під пошукові запити
 10. Робота з біржею статей і посилань (обережно, щоб не нашкодити сайту).

поведінкові чинники

На даний момент пошукові роботи аналізують поведінку перейшов користувача на вашому сайті. Якщо виявитися, що клієнт не отримав те, що шукав, ваш сайт буде опущений у видачі. Якщо на сторінці ви продаєте єнота, то не варто в ключові слова вписувати також айфони, Айпад та інше, що не відноситься до теми.

Якщо клієнт вийде з вашого сайту протягом кількох секунд після входу - ваш сайт впаде у видачі

Якою має бути сайт для успішного СЕО просування?

Крім зазначеного вище, ви повинні продумати про зручність використання вашого сайту або словами фахівців - юзабіліті. Чи зручна навігація? Чи легко доступні розділи сайту? Адаптований сайт для роботи з планшетів або мобільних телефонів?

Також зверніть увагу на швидкість завантаження сайтів. Здається, тут коментарі зайві. Якщо сайт при з'єднанні в 50 мегабіт в сек. Вантажиться секунд 5 - це хрест для вашого сайту.

Окремо відзначити варто сам контент. Простежте, щоб крім товарів або послуг на сайті був контент, статті, які допоможуть зробити вибір клієнта. Практично всі великі магазини в мережі інтернет ведуть свої блоги.

І Сніппет ... Не забудьте перевірити, яка інформація відображається під заголовком у видачі. Воно повинно бути привабливе, щоб клієнт захотів до вас зайти. В ідеалі, в сніпеті потрібно прописати ключове слово.

До слова, SEO просування може змінюватися з плином років. Наприклад, в 2013 році все ще було актуально seo просування із зазначенням в description ключових фраз. Через деякий час пошукові системи змінили принципи ранжирування. Зараз, головний тренд на 2017 - 2018 року стало поведінковий фактор. Так, якщо людина знаходиться на сайті мало, менше 2-ух хвилин або взагалі йде швидко зі сторінки - це негативно позначиться на сайті.

Поведінковий фактор в SEO просуванні

Як вже було сказано вище, в 2017-2018 роках головний акцент варто робити на поведінці людей. Наприклад, перейшовши на ваш сайт, людина повинна не просто відкрити сторінку, але і прочитати її, можливо залишивши коментар, як ви до цієї статті.

Що можна робити, щоб поліпшити «поведінковий фактор» в SEO просуванні?

 • Соціальні кнопки і заклики до активності. Спробуйте на сторінках свого сайту написати заклик ставити лайк і репост. Це покаже, що ваш матеріал корисний і люди його охоче використовують. логічно, якщо сайт цікавий - його потрібно показувати вище за інших.
 • Схожі статті. Подивіться нижче цієї статті - ви точно побачите блок до статей, які можливо вас зацікавлять. Використовуйте схожі статті на сайті, щоб привернути увагу людей. Більше переходів по сайту - значить менший показник відмов, що добре впливає на ранжування сайту.
 • Зручна навігація. Вам зручно знаходити розділи на нашому сайті? Добре, ми над цим працювали. Що, якщо на вашому сайті трохи поліпшити цей момент. Спробуйте розмістити бічне меню, щоб люди легко Серф по вашому проекту.

Використовуйте інші наші рекомендації в розділі Бізнес та Інтернет. Також, подивіться статтю нижче.

Також рекомендуємо (не реклама):

Як отримати якісні SEO посилання на свій сайт?

На цьому все, вірю, що ця стаття була корисна. Якщо це так, ставте лайк і розкажіть про нас друзям в соц. мережах.

Що таке SEO?
Для чого потрібно SEO просування?
Як потрапити на перші позиції в пошуку?
Потрібно дли заздалегідь складати список запитів?
Що, якщо про вас знають і так, чи потрібно сео просування для вашого сайту?
Що таке SEO?
Яким чином виконується оптимізація?
Для чого потрібно SEO просування?
Як потрапити на перші позиції в пошуку?
Потрібно дли заздалегідь складати список запитів?