Що таке SEO у термінах Layman's?

 1. Що таке SEO у термінах Layman's?
 2. Що таке ключове слово?
 3. Значення найвищої позиції в Google
 4. Фінансове стимулювання для SEO
 5. Алгоритм рейтингу Google
 6. Вибір цільових ключових слів
 7. На сайті SEO
 8. Spidering та індексування
 9. Подання пошукової системи
 10. Офф-сайт SEO
 11. Як працюють зворотні посилання?
 12. Деякі зворотні посилання є більш рівними, ніж інші
 13. Що таке текст посилання "Назад посилання"?
 14. Релевантність посилань назад і зворотній зв'язок
 15. Чи потрібен мені SEO від сайту?
 16. Будівельники посилань
 17. Назад Посилання Якість Versus Кількість
 18. Штрафні санкції Google
 19. Посилання, засновані на заслугах
 20. Оптимізація рейтингу конверсій
 21. SEO в двох словах
 22. Чотири сторони SEO
Що таке SEO?

Що таке SEO у термінах Layman's?

SEO в умовах непрофесіонала про отримання веб-сайт на вершину пошукових систем, як Google, так що він отримує більше відвідувачів і може заробити більше грошей.

SEO (оптимізація пошукових систем) - це наука про коригування, розробку та налаштування вмісту та коду веб-сайту та просування цього веб-сайту на інших сайтах у всьому Інтернеті таким чином, щоб збільшити шанси однієї чи більше сторінок веб-сайту сторінки результатів пошуку (SERPS) у відповідь на введення користувачем слів, відомих як "ключові слова", у вікно пошуку своєї пошукової системи (наприклад, Google, Bing або Yahoo). Термін SEO зазвичай використовується при посиланні органічні SEO але іноді також використовується в більш широкому сенсі, щоб охопити Послуги КПП для яких потрібні різні методи оптимізації.

Що таке ключове слово?

Вирази "ключове слово", "ключова фраза", "пошуковий термін" і "пошуковий запит" стосуються конкретних слів, які можуть бути введені користувачем (серфером) в їхню пошукову систему. Відносно невелика зміна введеного ключового слова іноді може призвести до появи абсолютно різних веб-сайтів.

Значення найвищої позиції в Google

Surfers приземляється на першій сторінці SERPS і буде мати тенденцію бачити і відвідувати веб-сайти, які з'являються у верхній частині списку з ряду причин. Це може бути частково тому, що вони, як правило, бачать ці результати спочатку, але часто є також припущення, що серфери вважають, що сайти у верхній частині списку, швидше за все, будуть найкращими для відвідування, тому що Google так чи інакше спрацював.

У 2010 році деякі дослідження, проведені Chikita , використовуючи вибірку з більш ніж 8 мільйонів результатів пошуку, вказали, що місце в першому місці в Google генерує 34% всіх візитів, майже так само, як кількість відвідувань, створених сайтами в позиціях від 2 до 5 у поєднанні.

Фінансове стимулювання для SEO

Таким чином, найвищі позиції в Google для найцінніших ключових слів можуть призвести до величезних фінансових вигод для бізнесу, який володіє веб-сайтом у верхній частині, і тому високі позиції жорстко заперечуються. Прийняття пошукової оптимізації і зростання кількості Послуга SEO фінансові винагороди.

Алгоритм рейтингу Google

Для будь-якого конкретного запиту або ключового слова Google має розробити, які веб-сайти показуватимуть у своїх результатах, а його мета - якнайшвидше надавати серферу найбільш релевантні та корисні результати. Компанія Google відкрито заявила, що використовує більше 200 "сигналів" або факторів щодо кожної веб-сторінки, щоб визначити, чи показувати її у своїх результатах, яке місце показувати та що показувати. Відомо, що важливим фактором при визначенні того, чи повинен відображатися веб-сайт, є релевантність, яка є розрахунком того, наскільки релевантною є сторінка, що вводиться. Одним з прикладів відповідності є те, наскільки тісний вміст (слова) на сторінці веб-сайту відповідає словам, введеним серфером. Іншим важливим фактором є повноваження веб-сторінки. Вибравши сайти, які мають відношення до запиту, Google має визначити, в якому порядку вони відображаються або в якому порядку їх слід класифікувати. Програма Google для вибору та ранжування веб-сайтів, які відображаються в її результатах, зазвичай називається алгоритмом ранжування Google або "algo".

Вибір цільових ключових слів

Оскільки найвищі позиції для найцінніших ключових слів так суворо оскаржуються, не кожен веб-сайт має реальні шанси з'явитися на сторінці 1 для цих ключових слів, не кажучи вже про номер 1, тому важливою частиною завдання SEO спеціаліст визначає точні ключові слова, для яких компанія може конкурувати за найвищий рейтинг. SEO фахівці здатні перетворити своє розуміння алгоритмів пошукової системи на користь своїх клієнтів.

На сайті SEO

Сотні факторів, які Google враховує при вирішенні питання про те, де і де класифікувати веб-сторінку, часто широко поділяються на дві категорії. Першу категорію часто називають «SEO на місці», а друга - «SEO». SEO на місці займається характеристиками вашого власного веб-сайту, наприклад, формулюванням на його сторінках, HTML-кодом у фоновому режимі, доменом, на якому він розміщений тощо. SEO на сайті також включає такі питання, як забезпечення того, щоб ваш веб-сайт був знайдений пошукові системи в першу чергу, і що вміст вашого веб-сайту включено до їхніх записів (їх індекс). Для того, щоб ваш сайт з'явився в результатах пошуку, потрібно зробити декілька речей.

Spidering та індексування

Пошукові системи повинні знати про існування вашого сайту. Файли веб-сайтів розміщуватимуться на сервері де-небудь, а у випадку нового сайту щось потрібно сповіщати Google про те, що ваш сайт навіть існує. Після того, як пошукова система дізнається, вона виконає програму, відому як "павук" або "робот", щоб читати файли вашого веб-сайту. Павук Google називається googlebot, і кожна пошукова система має свого власного павука. Після того як ваші файли прочитані, вміст у них буде оцінено для включення до індексу Google. Деякий вміст може бути виключений. Це може бути тому, що він не вважається придатним або може бути тому, що Googlebot не може його прочитати. Іноді перешкоди в коді веб-сайту можуть перешкодити Googlebot відслідковувати та інтерпретувати код, і ці перешкоди або блоки можуть перешкоджати індексації вашого сайту. Переконатися, що ваш сайт структурований і закодований таким чином, що пошукові системи можуть читати, є життєво важливим.

Подання пошукової системи

Пошукові системи надають вам можливість подати свій сайт на розгляд, включаючи їх в індекс (записи) і в минулому, SEO-провайдери запропонували послуги подання пошукових систем, щоб подати ваш сайт до великої кількості пошукових систем. Більш поширений спосіб отримати новий веб-сайт, індексований сьогодні, - це приєднатися до неї з іншого створеного сайту. Коли павук пошукової системи наступного відвідування встановленого веб-сайту він буде слідувати за новим посиланням на ньому через ваш сайт. Послуги з подання пошукових систем як і раніше пропонуються, але більше не є цінною послугою.

Офф-сайт SEO

Офф-сайт SEO включає в себе фактори про інші сайти, які посилаються на вашу. Оф-сайт SEO значною мірою стосується зворотних посилань або вхідних посилань. Зворотні посилання - це гіперпосилання на інші веб-сайти, які, після натискання на них серфером, переносять серфера на ваш сайт.

Як працюють зворотні посилання?

Якщо до вашого веб-сайту посилається інший веб-сайт, його перекладається як "голос" для вашого сайту. Логіка полягає в тому, що якщо багато інших сайтів посилаються на ваш, то ці посилання повинні бути ознаками того, що ваш сайт вважається іншим власником сайту корисним для їх відвідувачів (оскільки вони ефективно спрямовують своїх відвідувачів на ваш сайт). Чим більше зворотних посилань або голосів ви маєте, тим вищий статус, який ваш власний веб-сайт буде досягти, і тим краще буде ранг. Це фактично величезне над-спрощення але сподіваюся це приїжджає над пунктом про зв'язки діючі як голоси.

Деякі зворотні посилання є більш рівними, ніж інші

Всі зворотні посилання не рівні. Або, щоб плагіат Джордж Оруелл (з ферми тварин), "всі зворотні зв'язки рівні, але деякі більш рівноправні, ніж інші"! Зворотні посилання мають різні характеристики, наприклад, чи є вони на високому авторитетному сайті, чи є вони на сайті або на тій самій темі, що і ваш сайт, а також те, що містить "опорний текст".

Що таке текст посилання "Назад посилання"?

Текст прив'язки - це текст, який ви бачите у гіперпосилання. Наприклад, гіперпосилання на головну сторінку цього веб-сайту може виглядати так www.adjuice.co.uk , подобається це AdJuice або подібне SEO компанії Суррей . Текст прив'язки в останньому прикладі - “SEO Companies Surrey”. З цих 3 посилань останній, швидше за все, допоможе домашній сторінці (цільовій сторінці) краще класифікувати за ключовими словами в опорному тексті. Інше надмірне спрощення, але це, як правило, має місце як правило.

Релевантність посилань назад і зворотній зв'язок

Зворотні посилання трохи нагадують посилання. Якщо ви подаєте заявку на роботу і вам потрібні рекомендації, ваші шанси стати першими з усіх кандидатів збільшуються, якщо у вас є найкращі рекомендації. Якщо ви подавали заявку на роботу місцевого радника і надавали довідку від попереднього роботодавця в будівельній галузі, це може бути корисним. Якби ви могли надати довідку з місцевого офісу, це поставило б вас ще краще. Це як відповідне зворотне посилання, оскільки посилання на джерело знаходиться на тій самій темі. Але якщо ви змогли надати персональну довідку від прем'єр-міністра, тепер у вас є найкраща довідка, оскільки вона є одночасно важливою і високою владою. Кращі зворотні посилання знаходяться на сайтах з високим рівнем авторитету, які мають приблизно ту ж тему, що й ваш сайт, і містять ваші цільові ключові слова в їхньому прив'язці.

Чи потрібен мені SEO від сайту?

Щоб бути найбільш ефективним у пошукових маркетингових термінах, веб-сайт повинен мати як свої SEO-фактори на місці, так і оптимізовані SEO-фактори поза його межами. У не дуже конкурентоспроможному онлайн-ринку ніші, факторів на місці тільки може бути достатньо, щоб добре оцінити, але, як правило, це не можливо, щоб зарахувати номер 1 для високо конкурентних ключових слів без дуже хороших поза сайт SEO факторів також присутній.

Будівельники посилань

Важливість зворотних посилань на ранжування добре настільки добре зарекомендувала себе, що це призвело до того, що ціла галузь з'явилася для забезпечення потреб будівельників посилань. Промисловість включає армії продавців каналів зв'язку, схеми обміну посиланнями та ферми посилань, створені для маніпулювання рейтингами або «гри в альго».

Назад Посилання Якість Versus Кількість

Високоякісні зв'язки нелегко набути, тому деякі SEO компанії і веб-майстри йдуть за кількістю, а не якістю, і не рідко бачити веб-сайти з десятками тисяч низьких якісних посилань у пошуках позиції № 1 у Google. Багато хто з найбільших SEO компаній у Великобританії беруть участь у широкомасштабних схемах спам-посилань ("спамдексинг") тієї чи іншої форми, щоб отримати десятки тисяч посилань для своїх клієнтів.

Штрафні санкції Google

Настільки, наскільки SEO-компанії намагаються зіграти в систему, Google намагається виявити і припинити маніпулювання результатами, щоб зберегти цілісність цих результатів на користь своїх користувачів. Якщо виявлено кричуще маніпулювання, Google, як відомо, адмініструє суворі покарання, які можуть занурити веб-сайт без сліду за лічені хвилини. Успіх, який залежить від порушення правил пошукової системи, є більш ризикованим і тому не є надійною або надійною довгостроковою бізнес-стратегією.

Посилання, засновані на заслугах

Зворотні посилання, які, швидше за все, витримують випробування часом і, отже, забезпечують найбільш стабільні довгострокові рейтинги - це ті посилання, які засновані на достоїнствах, тобто вони справді отримані завдяки корисності веб-сайту для своїх відвідувачів. Іншими словами, якщо ваш сайт надає щось, що ваші відвідувачі вважають корисними, вони, можливо, захочуть звернутися до неї знову і з більшою ймовірністю посилаються на нього. Вони можуть зробити це будь-яким способом, наприклад, посилаючись на ваш веб-сайт у власному веб-сайті, у своєму блозі, онлайн статтях, прес-релізах або сайтах соціальних медіа.

Оптимізація рейтингу конверсій

Послуги SEO можуть також охоплювати CRO (оптимізація рейтингу конверсій), яка вирішує проблему того, як максимізувати шанси серфера, після прибуття на ваш сайт, виконувати дії, що відповідають вашим цілям. Конверсія може бути продажем або, для сайтів, які не продаються в Інтернеті, це може бути якась інша ідентифікуюча дія, яку ви бажаєте прийняти від відвідувача, наприклад, підписавшись на інформаційний бюлетень або завантаживши документ.

SEO в двох словах

Що SEO зводиться до є використання всіх цих методів SEO, щоб максимізувати кількість кваліфікованих тобто відповідних відвідувачів. Правильний вибір ключових слів і ефективна кампанія SEO можуть допомогти забезпечити високий рейтинг Вашого сайту за ключовими словами, які привернуть потрібних відвідувачів до сторінок вашого веб-сайту, які є найбільш релевантними їх пошуковому запиту. Неправильний вибір ключових слів може призвести до відсутності рейтингів або, можливо, до хороших рейтингів, але привернути невідповідних відвідувачів.

Чотири сторони SEO

Ефективне SEO повинно бути підкріплене:
1. Зміст веб-сайту, який корисний вашому цільовому ринку або аудиторії.
2. Структура веб-сайту, яка дозволяє легко знаходити вміст серферів і роботів.
3. Просування сайту, що максимізує видимість вашого вмісту.
4. Вимірювання та управління для забезпечення постійного вдосконалення.

Кожен з цих чотирьох основних принципів може бути предметом окремої стратегії. Робота з вмістом веб-сайту не так проста, як її створення, публікація на веб-сайті та вставка ключових слів по всьому сайту. Це конкретна сторінка веб-сайту, яка відображається в результатах пошуку в пошуковій машині за будь-який термін, а не на веб-сайті. Як організувати вміст вашого веб-сайту на різних сторінках і як визначається навігаційна ієрархія сайту, це може призвести до перерви його ефективності з точки зору пошукового маркетингу. Структура внутрішніх зв'язків між сторінками на сайті також може мати велике значення для рейтингів і допомагає відвідувачам знайти найкорисніший для них вміст.

SEO охоплює певні аспекти дизайну сайту і саме тому найгіршою помилкою є чекати, поки ваш веб-сайт буде завершений до вас зверніться до компанії SEO .

Чому б не відправитися в нашу головну Сторінка SEO послуг або розмовляти з реальною людиною ?

Що таке SEO у термінах Layman's?
Що таке ключове слово?
Що таке SEO у термінах Layman's?
Що таке ключове слово?
Як працюють зворотні посилання?
Що таке текст посилання "Назад посилання"?
Чи потрібен мені SEO від сайту?