Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Що таке складність ключових слів і як його використовувати

  1. Стандартний процес
  2. Складність ключових слів
  3. Що таке складність для ключових слів і як вона обчислюється?
  4. Орган домену
  5. Повноваження сторінки
  6. Як інтерпретувати оцінку складності ключового слова?

Після довгого, а іноді і переважного процес дослідження ключових слів Ви, як правило, стикаєтеся з величезним список ключових слів, який має бути пріоритетним . Ви повинні бути готові копатися і знати, як це зробити.

Якщо це звучить як кошмар для вас, я думаю, вам потрібно прочитати цю частину листа, тому що я збираюся полегшити ваше занепокоєння і розповісти вам більше про індикатор героя, який допоможе вам правильно визначити ключові слова .

Стандартний процес

Більшість з нас зазвичай вибирають завантаження готового списку ключових слів безпосередньо до планувальника ключових слів, щоб побачити середній щомісячний пошук та рівень конкуренції .

І тоді ми прагнемо збалансувати високий обсяг пошуку з низьким рівнем конкуренції, чи не так?

Не хвилюйтеся, це правильні кроки, оскільки ці показники надають нам важливі дані, які визначають потенціал ключових слів.

Тим не менш, одна річ про Google Ключові Планувальник взяти до уваги той факт, що це інструмент AdWords, що означає, що він відноситься до платних кампаній. Завдяки цьому, його дані і навіть панель інструментів пристосовані до комерційних потреб.

Крім того, середні щомісячні пошуки в Google Keyword Planner завжди є приблизна оцінка , і останнім часом цей номер отримав ще більш неточні .

Її дані, як правило, застарілі і округлені до найближчого сегмента обсягу - Так, планувальник ключових слів Google використовує сегменти для організації обсягу пошуку. - Він надає загальний огляд обсягу пошуку, а не точного значення.

Оцінка конкуренції обчислюється за кількістю людей у ​​всьому світі, які встановлюють ставки для кожного ключового слова щодо всіх ключових слів у Google.

На щастя, є й інші показники, які слід враховувати на додаток до обсягу пошуку та результатів конкурсу, які допоможуть правильно визначити ключові слова з високим потенціалом.

Одним з таких показників є складність ключових слів, і ми збираємося обговорити його сьогодні.

Складність ключових слів

Навіть ваш найдовший і найбільш інформативний вміст, який ідеально оптимізований для потрібних ключових слів, не завжди буде достатньою, щоб виграти бій до початку у позиціонуванні пошуку.

Тому, перш ніж вирішити, які ключові слова націлювати, подивіться на ваших конкурентів, які вже знаходяться на першій сторінці результатів пошуку для конкретної фрази.

Зверніть увагу на те, наскільки сильними є їхні домени, і на сторінки, де опубліковано певний вміст.

Якщо їхні домени (і сторінки) набагато сильніші, ніж ваші, то навряд чи можливо, що ви перевершите їх своїм твором, особливо якщо ви новачок на ринку.

Це факт про сучасний SEO. Кілька факторів SEO об'єднані визначають результати пошуку щодня, а авторитет домену є дуже сильним рейтинговим сигналом.

На щастя, оцінка складності ключових слів звільняє біль від ручного перевірки сотень ключових слів у пошуку. Цей показник особливо корисний, коли ви працюєте над списком дуже довгих ключових слів і вам потрібно оцінити ключові слова з першого погляду.

Складність ключового слова, як випливає з назви, відображає, наскільки важко досягти верхньої позиції для певного ключового слова в результатах пошуку. Більш глибоке розуміння цього індикатора допоможе вам швидко визначити, які ключові слова слід використовувати у вашій стратегії, і дати вам уявлення про те, де ви будете займатися.

Що таке складність для ключових слів і як вона обчислюється?

Розрахунок складності ключового слова базується виключно на вашому профілі посилань, який, у свою чергу, оцінюється показниками повноважень: авторитет сторінки та домен. Обидва ці два етапи постійно розвиваються.

Раніше можна було буквально назвати складність ключових слів медіаном середньої частини перших 10 результатів пошуку для даної фрази.


Сьогодні розрахунок є більш просунутим і покладається на медію повноважень сторінок, що зважується на CTR, на першій сторінці результатів, яка коливається від 0 до 100, причому останній є найсильнішим для ранжирування.

Визначення складності ключового слова також вимагає пояснення того, що означають повноваження та повноваження домену.

Орган домену

Коротко кажучи, авторитет домену є одним з найважливіших показників у сучасних SEO. Це 100-бальна шкала, де 100 є максимальним авторитетом. Чим краще ваш DA, тим сильніше весь ваш домен, і тим простіше досягти найвищих позицій у видачах.

Авторизація домену побудована з декількох факторів. Однак найсильнішим фактором є профіль посилання на веб-сайт. А саме, скільки зворотних посилань (довідкових доменів) має веб-сайт і наскільки авторитетними є ці посилання.

А саме, скільки зворотних посилань (довідкових доменів) має веб-сайт і наскільки авторитетними є ці посилання

Ви можете легко перевірити свій домен та авторизацію сторінки безкоштовно тут .

Повноваження сторінки

Повноваження сторінки передбачає, як певна веб-сторінка, швидше за все, має місце в видачах. Подібно до DA, ця оцінка базується на 100-точковій, логарифмічній шкалі, де 100 є найсильнішим значенням.

Якщо ви хочете покращити авторитет вашого домену та певної веб-сторінки, потрібно працювати над загальним SEO: розрахунок метрик авторитетів базується на багатьох різних факторів SEO взагалі.

Але найголовніше, ви повинні зосередитися на своєму профілі посилань: відмовлятися від поганих зворотних зв'язків і отримувати зворотні посилання на владу одночасно.

Детальніше про це читайте тут Адміністративні домени порівняно з авторитетними посиланнями

Як інтерпретувати оцінку складності ключового слова?

Оцінка складності ключових слів не враховує індивідуальні зворотні посилання, але посилаються на домени. Таке значення складності ключового слова відповідає наступній кількості референтних доменів. Наприклад,

KD 10 дорівнює приблизно 10 Ref. Домени.

“КД 20 = 22 Справ. Домени

KD 30 = 36 Реф. Домени

KD 40 = 56 Пос. Домени

KD 50 = 84 Реф. Домени

KD 60 = 129 Пос. Домени

KD 70 = 202 Реф. Домени

KD 80 = 353 Реф. Домени

КД 90 = 756 Реф. Домени »

Таким чином, теоретично, коли ви хочете класифікувати за фразу з оцінкою складності ключових слів 60, вам знадобиться близько 129 різних референтних доменів для посилання на цей конкретний ресурс.

На закінчення, якщо ви хочете конкурувати за найскладніші ключові слова, краще реалізуйте ефективну стратегію побудови посилання. 🙂

Чи використовуєте ви KW бал за труднощі, щоб визначити ваші шанси в рейтингу і допомогти визначити свою стратегію? Як це корисно для вас?

Не соромтеся розповідати нам у коментарях до цієї статті

І тоді ми прагнемо збалансувати високий обсяг пошуку з низьким рівнем конкуренції, чи не так?
Що таке складність для ключових слів і як вона обчислюється?
Як це корисно для вас?