Що ви повинні знати про китайські SEO

  1. Google у Китаї
  2. Хто є Baidu?
  3. Китайські пошукові системи
  4. Китайський SEO

Китайський ринок є унікальним ринком для пошукової оптимізації та маркетингу. Для того, щоб на китайському онлайн-ринку набути чіткості та досягти хороших результатів, потрібно зрозуміти кілька фактів про китайську пошукову оптимізацію (SEO). Безумовно, перший факт, який вам потрібно буде дізнатися, це те, що є найпопулярнішими пошуковими системами, що використовуються китайським онлайн-споживачем? Важко стверджувати, що Google є найпопулярнішою пошуковою системою в більшості країн світу, але для Китаю статистика говорить про іншу історію. За даними недавніх досліджень В.М. Sitepoint Є тільки 5 країн, чиї локальні двигуни б'ють Google, і Китай є одним з них. Baidu є найпопулярнішою пошуковою системою в Китаї з майже 70% часткою ринку.

Baidu

Google у Китаї

Google використовує свої імена в усьому світі, за винятком Китаю. Google China відома як 歌, переважно транслітерація Google. У січні 2006 року компанія Google запустила свою пошукову сторінку в Китаї (google.cn), що стало предметом цензури китайського уряду. У 2009 році китайський уряд заблокував доступ до сайту YouTube на сайті Google через знімки, які показують китайські сили безпеки, які б'ють тибетців. У березні 2009 року компанія Google почала перенаправляти всі пошукові запити з Google.cn до Google Hong Kong, щоб обійти китайське регулювання та створити нецензуровані результати спрощення китайської мови, оскільки Google.com.hk не цензурує результати пошуку. Через рік китайський уряд заборонив всі пошукові сайти Google для всіх мовних версій і Google Mobile. Заборона була скасована на наступний день, але зниження використання пошуку Google в Китаї було приречене. Згідно з cnbeta.com Статистика у червні 2013 року, частка трафіку Google у Китаї становить 2,13%.

Хто є Baidu?

Baidu включений у січні 2000 Робін Лі і Ерік Сюй. На додаток до основного продукту веб-пошуку, вони надають багато служб спільноти. «Байду знає» - це найбільша в світі інтерактивна платформа для обміну знаннями на китайській мові. “ Байду Байке - найбільша китайська енциклопедія, створена користувачем. Baidu Postbar також є першим і найбільшим у світі китайською мовою запитуваною платформою для спільноти, що базується на пошуку. У грудні 2007 року Baidu був включений в індекс NASDAQ-100 - першу китайську компанію, яка зробила список.

Китайські пошукові системи

В одній точці частка Baidu становила 80%. Вона скоротилася до трохи менше 70% через зростання конкуренції на китайському ринку пошукових систем. Тиск в основному здійснюється компанією Qihoo 360. Компанія Qihoo почала працювати в якості програмного забезпечення, надаючи антивірусні продукти. У серпні 2012 року вони запустили власну пошукову систему (So.com) і незабаром стали номером 2 у Китаї. Їхня частка ринку продовжує зростати. У період з червня по грудень 2013 року він збільшився з 15,26% до більш ніж 20%. Номер 3 і номер 4 (Sogou і Soso) також китайські компанії з 8,83% і 3,4% від частки ринку.

Джерело: cnbeta.com

Китайський SEO

Оскільки Baidu і є найпопулярнішою пошуковою системою в Китаї, китайські SEO повинні включати кращі практики для Baidu та інших провідних китайських пошукових систем. Багато експертів SEO вважають, що результати і алгоритм Baidu схожі на Google, але це не правильно. Є багато відмінностей, які слід враховувати під час пошукової оптимізації для Baidu. У таблиці нижче є кілька ключових відмінностей між Google і Baidu на основі їх важливості SEO.

У моєму наступному блозі я поділюся більше радами та проблемами, пов'язаними з використанням пошукової системи Baidu, та як оптимізувати вміст для неї. Зокрема, я розкажу, на що потрібно зосередитися фахівці SEO, коли вони розробляють стратегію SEO для китайського ринку.

Безумовно, перший факт, який вам потрібно буде дізнатися, це те, що є найпопулярнішими пошуковими системами, що використовуються китайським онлайн-споживачем?
Хто є Baidu?