Шпаргалка по SEO: як потрапити в топ 10 видачі Google

  1. Адаптуйте веб-сайт під мобільні пристрої
  2. Поліпшите час завантаження сторінки
  3. Створіть стратегію підбору ключових слів
  4. Оптимізуйте сайт для швидкої індексації в пошукових системах
  5. Створіть надійні і релевантні зворотні посилання

Застосування цих нескладних прийомів може просунути Ваш малий бізнес на вершину ранжирування.

Органічний пошук, як правило, є найбільшим джерелом трафіку для будь-якого веб-сайту B2B, і становить 60-70% від загального трафіку. Але отримання органічного трафіку не означає його конвертації.

Адаптуйте веб-сайт під мобільні пристрої

Одним з інструментів потужного просування в пошукових системах є дизайн сайту, оптимізований під мобільні пристрої. Швидке реагування забезпечує легкий доступ стаціонарних комп'ютерів, планшетів і смартфонів до Вашого Інтернет-ресурсу.

Оптимізація веб-сайту шляхом його адаптації до мобільних пристроїв важлива як ніколи. Чому? Тому що зі смартфонів здійснюється 60% всіх онлайн запитів.

Відсутність відгуку веб-сайту нівелює зусилля СЕО . Видання Business Insider прогнозує, що до 2020 року 45% всіх Інтернет-продажів в США буде здійснюватися з мобільних пристроїв. У вартісному вираженні це складе 284 млрд $!

Одна з характеристик, яку розглядає Google при пошуковому ранжируванні, - це ступінь мобільного адаптації сайту. Google враховує показник з огляду на його впливу на досвід користувача. Коли відвідувачі Вашого порталу не отримують до нього доступу і не можуть скористатися ним зі свого мобільного пристрою, вони йдуть ще до перегляду контенту.

Пошукова система Google реагує на основі поведінки користувача на сайті. Якщо відвідувачі незадоволені (з огляду на неспроможність використовувати веб-ресурс так, як повинні були б), це говорить про негативний досвід взаємодії з сайтом. Веб-ресурс з поганим взаємодією втрачає свої органічні рейтинги або припиняє ранжуватися.

Якість наповнення значення не має: поганий дизайн знизить число Ваших відвідувачів. Навіть кілька гостей, забрели на сайт, покинуть його, перш ніж Ви встигнете вразити потенційних клієнтів.

Збереження двох різних веб-сайтів для стаціонарних і мобільних пристроїв може призвести до дублювання контенту. Роботи Google бачать два ресурси по-різному. Google стверджує, що понад 60% мобільних користувачів перейдуть до конкурента, якщо сайт не відреагує нормально.

Впровадивши сайт з адаптацією під мобільні гаджети, Offspring, інтернет-магазин брендових кросівок і снікери, зміг збільшити коефіцієнт залучення клієнтів зі смартфонами / планшетами на 15,19%, підвищити дохід від замовлень через смартфони / планшети на 102,58%, і поліпшити рейтинги в пошуковій системі, що призвело до зростання органічного трафіку на 25,59%.

Поліпшите час завантаження сторінки

Скористаєтеся Ви можливістю підвищити видимість веб-сайту на 37%? Поліпшення можливо, коли Ваш сайт швидко завантажується. Одним з факторів, що враховуються Google при оцінці пошукового результату, є швидкість завантаження сторінки. Якщо сайт завантажується вічність, Ви відразу ж перейдете на інший ресурс з більш швидким завантаженням.

Пошукові системи також отримують сигнали, що певний веб-сайт працює повільно. Сайт з неоптимізованою швидкістю «відкидає» своїх читачів і потенційних клієнтів.

Доведено, що тривалий час завантаження негативно позначається на конверсії . Ніхто не хоче чекати завантаження сторінки довше 3 секунд. Клієнт повинен отримувати доступ до інформації як можна швидше. Це поліпшить користувальницький досвід і наростить органічний пошуковий трафік.

Прискорення завантаження сторінки дозволило AutoAnything зафіксувати 9% приросту коефіцієнта конверсії і 13% підвищення продажів. Скоротивши час завантаження на 7 секунд, edmunds.com підвищили кількість переглядів на 17%, а дохід від реклами на 3%.

Створіть стратегію підбору ключових слів

Однією з найсерйозніших помилок наповнення сайту є неусвідомлене написання тексту «під себе». Подібний контент принесе більше шкоди, ніж користі для СЕО-кампанії.

Текст веб-ресурсу призначений для відвідувачів і потенційних клієнтів. Щоб наповнити сторінку цінним змістом, яке зв'яже сайт з аудиторією, слід розуміти її потреби, відповідати на її запитання, і спілкуватися на її мові.

Використання ключових фраз, відразу ж розкривають мету запиту (наприклад: «кращі жіночі кросівки Nike»), є легким засобом для домінування в пошукових результатах і підвищення конверсії.

Цільові ключові слова демонструють намір і допомагають клієнтові прийняти зважене рішення. Тут користь полягає в підвищенні пошукової видимості. Причина в тому, що люди використовують одні і ті ж визначення як в щоденному спілкуванні, так і при пошуку інформації в мережі.

Причина в тому, що люди використовують одні і ті ж визначення як в щоденному спілкуванні, так і при пошуку інформації в мережі

Коли користувачі шукають Ваш продукт, яку термінологію використовують для його опису? Чи має визначення акроніми? Всі ці «ключі» повинні бути вписані в текст на сторінці для досягнення більш високого ранжирування.

Ваша стратегія підбору ключів повинна в основному орієнтуватися на пошукові фрази з кількох слів. Типи трафіку, що формуються ключовими фразами, більш вигідні для сайту B2B, ніж інші форми. Складові їх слова низького рівня вносять деталізацію і показують «больові точки» лидов.

Наприклад, ранжування фрази «дешеві шкіряні зимові черевики» для продажів краще, ніж ранжування слова «черевики». Крім підвищеної продає здатності довгохвостих ключових слів, в результатах пошуку знижується конкуренція за головне слово.

Слід також визначити, які ключові слова використовуються конкурентами для оптимізації їх рейтингових сторінок.

При будь-якої стратегії підбору ключів, текст повинен бути читабельним для клієнта. Переспа за ключовими словами призведе до штрафування сайту пошуковими системами. Кращий підхід - створити корисний контент і лише поліпшити його ключами.

Компанія Stanley підвищила органічний трафік майже на 200%, поліпшивши ключове слово. Вона вивела 40% фраз в ранжування на першій сторінці, і 7,5% у верхній рядок видачі.

Оптимізуйте сайт для швидкої індексації в пошукових системах

Щоб потрапити в першу десятку будь-якого пошукового запиту, на сайті обов'язково повинні бути елементи, що повідомляють пошуковим системам, про що саме Ваша сторінка. Що ще важливіше, ці елементи впливають на кліки по пошуковим результатами.

1. Тег заголовка (title). Заголовок сторінки - це зведення змісту певної сторінки. Чи точно заголовок сторінки і тег заголовка описують, про що сторінка? Унікальний чи Ваш тег заголовка? Вказує чи заголовок на вигоди відвідувачів?

Вказує чи заголовок на вигоди відвідувачів

2. Теги заголовків. Тег H1 є основним заголовком, H2 і H3 - підзаголовки нижчого рівня.

3. URL-адресу сторінки. URL-адресу Вашої сторінки дає роботам і користувачам уявлення про те, що являє собою сторінка. Його слід оптимізувати для ранжирування ключових слів.

4. Мета-опису. Мeta-теги description - короткі речення, що виводяться нижче заголовка статті в результаті пошуку. Оптимальний обсяг символів 156 і менше. Мета-опису повинні грати роль «тізерів», спонукаючи більше читачів перейти на Ваш сайт. Ключові слова тут повинні приводитися в розведеному вигляді, щоб уникнути переоптімізаціі.

Ключові слова тут повинні приводитися в розведеному вигляді, щоб уникнути переоптімізаціі

5. Alt-текст зображень. Елемент повідомляє пошуковим системам, що зображено на картинці. Він повинен бути позначений правильними ключовими словами. Щоб зображення могло потрапити в перші 10 результатів пошуку зображень, переконайтеся, що Alt-текст оптимізований правильно.

Ви повинні згенерувати і передати в Google карту свого сайту. Пошукові краулери будуть часто відвідувати Ваші веб-сторінки, індексувати новий контент, і надавати сайту більше трафіку.

Створіть надійні і релевантні зворотні посилання

Зворотні посилання важливі для ранжирування при звичайному пошуку. Посилання, яка вказує на певну сторінку, служить для голосування, рекомендації та впливу. І це допомагає Google оцінити, наскільки популярна, авторитетна, корисна і актуальна сторінка контенту.

Наприклад, якщо сотні релевантних і надійних веб-сайтів посилаються на Ваш останній пост в блозі, то він вважається особливим. Такі ресурси отримують більш високі рейтинги. Сторінки з високими рейтингами в пошукових системах зазвичай включають безліч зворотних посилань.

Кількість посилань залежить від індустрії і ринку. 10 зворотних посилань в ніші садівництва будуть класифіковані, як «багато», а для ринку малого бізнесу зважаючи на конкуренцію потрібно 50+ зворотних посилань.

Зворотні посилання так цінні для пошукового ранжування, що забезпечують 76% результату. Як заявив в Moz Сайрус Шеферд: «90% Ваших зусиль має бути спрямовано на створення чудового контенту, а 10% - на створення посилань».

Приблизно за 3 місяці агентство Inspira Digital увійшло в топ 5 пошукових результатів, створивши вірні посилання і наповнивши сайт актуальним контентом.

висновок

Щодня люди роблять більш 3,5 мільярда пошукових запитів в Google. У США 78% користувачів використовують Інтернет для вивчення продуктів і послуг перед покупкою. Зробіть все можливе, щоб потрапити в ТОП 10 органічних списків, оскільки 3 верхніх результату звичайного отримують 60% всього трафіку, але 75% користувачів не відвідують першу сторінку. Використовуйте ці перевірені методи, щоб поліпшити СЕО-кампанію і підвищити онлайн-видимість сайту.

Чому?
Коли користувачі шукають Ваш продукт, яку термінологію використовують для його опису?
Чи має визначення акроніми?
Чи точно заголовок сторінки і тег заголовка описують, про що сторінка?
Унікальний чи Ваш тег заголовка?
Вказує чи заголовок на вигоди відвідувачів?