Список безпечних місць для посилань

  1. 1. Будь-який освітній сайт
  2. 2. Будь-який урядовий сайт
  3. 3. нішеві каталоги
  4. 4. Форуми пов'язані з вашою галуззю
  5. 5. Блоги пов'язані з вашою галуззю
  6. 6. Блог охоплює тему, в якій у вас є досвід
  7. 7. Спонсорство або спонсорські сторінки
  8. 8. Велике видання
  9. 9. Будь-які платформи соціальних медіа
  10. 10. YouTube, Vimeo і інші відео сайти
  11. 11. Клієнтський сайт (якщо використовуєте відгуки)
  12. 12. Сайти ЗМІ
  13. 13. Сайти соціальних закладок
  14. 14. RSS каталог
  15. 15. Вікі сайти
  16. 16. Сайти обміну аудіо
  17. 17. Де завгодно, де роблять це за вас

Авторський переклад статті від Джейсона Деммерса, де він розповідає які безпечні місця для лінкбілдінга повинен знати кожен інтернет маркетолог, щоб лінки давали хороший SEO-ефект

Авторський переклад статті від Джейсона Деммерса, де він розповідає які безпечні місця для лінкбілдінга повинен знати кожен інтернет маркетолог, щоб лінки давали хороший SEO-ефект.

Оригінал статті можна прочитати тут

Побудова зовнішніх посилань - це найбільший головний біль для інтернет маркетолога через складність комбінації чинників.

Навіть маючи хороший контрольний профіль, намагаючись оптимізувати видимість в пошукових системах, але проставляючи погані лінки ви можете потрапити під санкції, які відкинуть вас на кілька тижнів, а то і місяців.

Завдяки оновленням алгоритму Google Penguin, процес лінкбілдінга став трохи простіше, але також і складніше, особливо для новачків в світі SEO.
Якщо ви вирішили переглянути свою кількість посилань стратегію або просто шукаєте з чого почати, то використовуйте деякі (або всі) з цих 17 безпечних джерел для лінкбілдінга.

1. Будь-який освітній сайт

Багато інтернет маркетологи в курсі, що домени "edu" є одними з найцінніших і найавторитетніших джерел, які можна використовувати.
Здебільшого, такі сайти є повністю безпечними.

Ви можете запропонувати стипендію для абітурієнтів у своїй ніші, а потім попросити розмістити інформацію про це на сайтах усіх відповідних освітніх установ - це відмінний спосіб придбати такі лінки.

2. Будь-який урядовий сайт

Є й інший тип сайтів, з такою ж авторитетністю як і освітній, це урядові сайти, з доменом "gov".

Працювати з таким типом сайтів дуже складно, але вони безпечні і просто надзвичайно цінні.

Спонсорство публічних заходів і залучення вашої цільової аудиторії - це кілька шляхів отримати такі лінки.

3. нішеві каталоги

Каталоги сайтів мають погану репутацію, з тих пір як Google припинив індексувати більшість з них при першій викочуванні алгоритму Penguin.

Проте, не всі з них погані. Open Directory Project і Yahoo! Business Directory є прикладами високоякісних і трастових каталогів.

Якщо ви знайшли тематичні, нішеві каталоги під вашу галузь - скористайтеся ними.

4. Форуми пов'язані з вашою галуззю

Якщо ви знайдете форум пов'язаний з вашою галуззю, то ви можете використовувати його в своїх інтересах. Проте, вашою метою не повинно бути проставлення коментарів просто заради посилань.

Беріть участь в дискусіях. Впишіть ваше ім'я, URL сайту в підписі. Також коли у інших користувачів форуму виникне якесь питання, який тісно пов'язаний з вашим блогом і на який ви можете відповісти, то робіть наступне:

  • напишіть і опублікуйте питання у себе в блозі (з відповіддю);
  • дайте відповідь в обговоренні вставивши посилання на цей пост.

Таким чином ви підвищите впізнаваність свого бренду, отримаєте беклінки і зростання трафіку.

5. Блоги пов'язані з вашою галуззю

Сторонні блоги, безпосередньо пов'язані з вашою галуззю - це відмінна можливість для лінкбілдінга.

Ви можете бути в якості запрошеного учасника або вести постійну колонку.

6. Блог охоплює тему, в якій у вас є досвід

Просто тому, що блог не орієнтований на вашу галузь - це не означає, що варто проходити повз.

Шукайте будь-який блог, який охоплює теми, в яких ви досвідчені. Залиште своє цінне думку в обговореннях і зв'яжіться з редактором, щоб він додав коментар в тіло статті з посиланням на джерело.

7. Спонсорство або спонсорські сторінки

Багато організацій, особливо некомерційні, мають спонсорські сторінки або щось подібне, які розповідають про компанії, які робили пожертви або внески.

Такі посилання будуть коштувати вам грошей, але вони, як правило, вічні і досить авторитетні.

8. Велике видання

Якщо ви будете писати авторські статті для великого видання, ви зможете отримати зворотній посилання на ваш сайт, як на джерело - це буде відмінна трастова посилання, яка точно піде в плюс вашому посилальному профілем.

Щоб отримати лінки від великого видавця вам необхідно кілька речей:

  • станьте оглядачем або доповідачем, або зв'яжіться з журналістом;
  • дайте їм історію здатну привернути увагу великої кількості людей.

Покажу більш детально тут .

9. Будь-які платформи соціальних медіа

Люди іноді втрачають з поля зору той факт, що посилання розміщені в соціальних медіа теж передають деяку авторитетність, хоч і в меншій кількості, ніж на стандартних платформах.

Використовуйте таку кількість соціальних медіа, скільки можливо для вашого продукту. Посилання це добре, але цінність бренду та інші переваги - краще.

10. YouTube, Vimeo і інші відео сайти

YouTube, Vimeo і інші схожі сайти, мають відмінні можливості для лінкбілдінга. Кожен раз коли ви завантажуєте відео на канал, ви можете вставити посилання на свій сайт.

Крім того, вірусні відео з вашої посиланням підсилюють їх цінність і вплив.

11. Клієнтський сайт (якщо використовуєте відгуки)

Попросіть деяких з ваших поточних клієнтів дати вам оцінку (відгук) на своєму сайті.

Однак пам'ятайте, цей процес займає досить довгий час.

12. Сайти ЗМІ

Програми, як Help A Reporter Out (HARO) існують, щоб допомогти веб-майстрам знайти журналістські можливості. В обмін на надання деякою інформацією, знань або думки, ви отримаєте жирну посилання і згадка в статті.

13. Сайти соціальних закладок

Сайти соціальних закладок, такі як Reddit, Digg і StumbleUpon це досить популярний спосіб отримання деякої додаткової видимості для вашого сайту, також це відмінні джерела для отримання беклінків.

14. RSS каталог

RSS каталоги - це завжди безпечне місце для лінкбілдінга і в більшості випадків ви отримуєте посилання без особливих зусиль.

15. Вікі сайти

Вікі сайти, як Вікіпедія відкриті для публічного редагування, це означає, що це ще одне джерело, де ви можете повністю контролювати свій процес побудови посилань, але будьте обережні, дотримуйтесь правил сайту.

Згадуйте свій сайт тільки в тому випадку, коли це має сенс в контексті статті.

16. Сайти обміну аудіо

Сайти обміну аудіо, такі як SoundCloud або Bandcamp практично не використовуються в якості джерел беклінків. Запишіть будь-який звуковий файл (музика або людську мову), завантажте його і ви отримаєте безкоштовний беклінк на ваш сайт.

17. Де завгодно, де роблять це за вас

Найкращий шлях для побудови посилань, це дозволити іншим робити це за вас. Публікуйте дивовижний і вірусний контент, наприклад інфографіки або відео і нехай ваша аудиторія публікує його в своїх блогах, що в свою чергу призведе до збільшення кількості посилань.

У той час, поки ваші посилання релевантні і актуальні для аудиторії яка їх бачить, розміщуючи їх на будь-яких з цих джерел, ви в безпеці від будь-яких санкцій.

Продовжуючи роботу над посилальним профілем приділяйте увагу максимально різноманітному побудові посилальної маси. Ваші посилання повинні виглядати природно на будь-якому майданчику, яку ви вирішили використовувати. Чим більше ви докладете зусиль, тим краще.

Поділитися з друзями