Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Спочатку SEO, потім сайт: покрокова стратегія пошукової оптимізації "для чайників"

 1. Як клієнт може потрапити до вас на сайт
 2. Чому клієнти не потрапляють до вас з органіки
 3. резюме
 4. Вимоги до контенту
 5. резюме
 6. Приклад генерації для інтернет-магазинів:
 7. Найпоширеніші дублі сторінок:
 8. зовнішня оптимізація

29 Жовтня, 2015 16:00

11623

Я профдеформірован. Мені дуже подобається, як працює Google - це кращий маркетолог, якого я знаю. Він робить все, щоб задовольнити потреби всіх. Працюючи з пошуком, ви працюєте на принципах входить маркетингу. При обмеженому бюджеті - це найкращий канал для інвестицій. Я не ходжу купувати в Facebook - я купую в пошуку.

29 Жовтня, 2015 16:00  11623  Я профдеформірован

Артур Щербак

Видача пошукача забита під зав'язку, практично в кожній ніші гіперконкуренція. Незважаючи на це, тільки 5-10% наших клієнтів продумують стратегію просування майбутнього сайту ще до розробки. «Я зробив сайт, хочу продажу» - кажуть нам, просто не розуміючи, що трафік лити буквально нікуди.

SEO потрібно займатися ще до того, як ви запускаєте сайт. Розповім дуже простий мануал, досвідченим маркетологам і сеошників буде нудно.

Як клієнт може потрапити до вас на сайт

Отже, у вас є бізнес, ви зробили сайт і чекаєте продажів. Як клієнти можуть вас знайти? Основних способів шість: органічна видача в пошукових системах (SEO), контекстна реклама, соціальні мережі, еmail, реферальний трафік, прямий трафік.

SEO - це оптимізація вашого сайту відповідно до вимог пошукових систем. Для цього нам потрібно розуміти головне завдання пошукача - запропонувати вам найбільш якісну відповідь на ваш запит. Тоді ви будете приходити знову і знову, задавати нові питання, отримувати відповіді, а разом з цим кликати по рекламі.

Пошуковий робот - це програма, яка знає про різні сайтах, ходить по ним, сканує, робить семантичний аналіз кожної сторінки і додає їх до свого індекс.

Чому клієнти не потрапляють до вас з органіки

Є чотири основні помилки:

 • не опрацьована архітектура сайту;
 • НЕ унікальний контент;
 • погана внутрішня оптимізація;
 • небезпечна посилальна стратегія.

Архітектура. Я хочу замовити доставку води. Можу шукати в Google: «Доставка води Київ», «Доставка води + район міста», «Доставка води цілодобово» (безкоштовно, швидко, за годину та ін.). Це все абсолютно різні семантичні запити, які нам потрібно зібрати, і з їх допомогою залучати клієнтів на сайт.

Де взяти ці запити? Можна й самому придумати, але навіщо, якщо пошуковики дають нам можливість отримати їх безкоштовно. Що можна використовувати:

 • Дані з Webmaster Tools і Google Analytics за запитами з органіки - якщо у вас є вже якийсь трафік на сайті, то тут ви можете подивитися, за якими запитами вас вже шукали.
 • Планувальник ключових слів в Google AdWords - можна просто вбити сайт конкурента і отримати всю його семантику.

Планувальник ключових слів в Google AdWords  - можна просто вбити сайт конкурента і отримати всю його семантику

Приклад. До нас звернувся сервіс онлайн-бронювання столиків. Проект працював близько року, але гроші не приносив - не було трафіку. Ми зібрали всі запити, які релевантні тематиці (вийшло близько 100 000 запитів).

Далі ми їх почали групувати. У нас це робить автоматичне ПО - кластерізатор, наша розробка, яка аналізує видачу за конкретним запитом і прив'язує запит до конкретної сторінці сайту. При цьому вся група запитів на одному урле утворює один кластер. Але це можна робити і руками в Excel.

Групувати всі запити потрібно за однорідними ознаками. приклад:

приклад:

Розділивши всі запити на групи, ми зрозуміли, скільки сторінок і в який ієрархії має бути (під кожну групу створюється окрема посадкова сторінка). Якщо є сумнів, в яку групу віднести конкретний семантичний запит, вбийте його в Google в одній вкладці, а в сусідній вбийте будь-який запит з групи, в яку ви хочете його віднести. Якщо є хоча б 3-4 збіги у видачі, то відносите запити в один кластер.

Виконавши цю роботу, ми отримали ось таку структуру:

Тепер у нас не просто одна сторінка «Ресторани Києва», а з'явилися «Ресторани з дитячою кімнатою», «Ресторани з кальяном», «Ресторани з живою музикою», «Ресторани з угорською кухнею», «Недорогі ресторани» і т.д. , тобто велике дерево запитів, яке допоможе охопити всю цільову аудиторію в пошуку.

За півроку цей сервіс впевнено увійшов до трійки лідерів серед українських сервісів онлайн-бронювання столів.

резюме

 1. Правильна структура дозволить забезпечити максимальне охоплення аудиторії.
 2. У вас з'являться додаткові посадочні сторінки.
 3. Кількість ключових запитів, за якими вас будуть знаходити клієнти, значно розшириться.
 4. Час виведення в топ скоротиться, витрати на просування скоротяться.

тепер контент

Структура створена, тепер нам потрібно заповнити всі сторінки контентом. Зараз багато говорять про те, яким чином вони створюються, як візуалізувати, як зняти і додати відео, намалювати інфографіку ... Але часто забувають одну просту річ - сайт сканує робот. Робот розуміє текст і для нього сайт виглядає як суцільне полотно коду. За допомогою певних тегів, які є в цьому коді, ви можете підказати роботу, про що говорить конкретна сторінка.

Одна з найпоширеніших помилок: запустили сайт, щось кудись рухається, перетікає, блимає, а блок для тексту на сторінці не передбачили. І робот його ранжує гірше, ніж костильного сайт конкурента, написаний в кращих традиціях минулого десятиліття.

Вимоги до контенту

 • Основний ключ в заголовку - ключовий запит, по якому користувач перейде до вас на сайт, повинен бути в заголовку на сторінці. «Доставка води в Києві» - це заголовок.
 • Унікальність не нижче 85% - чим вище, тим краще.
 • Чи не спамити входженням ключових запитів, один ключ на 500 символів.
 • Ключі повинні бути рівномірно розподілені по тексту, текст поділений на абзаци.
 • На типові сторінки категорій \ підкатегорій (для інтернет-магазинів) досить 1500-2000 символів.

Контент красти не можна. Google це палить, адже він вже проіндексував той сайт, де ви вкрали текст. Відбувається песимізація - пошуковик опускає вас у видачі, тому що ви крадете чужий контент. Ви не корисні і не допомагаєте задовольняти потреби користувачів.

Але все ж не варто забувати і про поведінкові фактори. Відео, інфографіка, всі ці інтерактивні речі збільшують час, яке користувач проводить у вас на сайті, і заодно допомагають поліпшити конверсію. Але добре подумайте, що для вас зараз рентабельніше - зняти відео за $ 1000 або налити контекстну рекламу на сайт і швидко отримати заявки / замовлення.

резюме

 1. Наповнення сайту обов'язково має бути унікальним.
 2. Контент повинен бути корисний користувачеві.
 3. Складіть список пріоритетних напрямків \ груп товарів, почніть наповнення з них.
 4. Передбачте блоки для текстів на всіх посадочних сторінках.
 5. Унікалізіруйте сторінки (картки товарів) за допомогою відгуків або коментарів, оцінок продуктів і т.д.

Внутрішня оптимізація

Ми поговорили про правильну структуру і контенті, тепер розглянемо питання внутрішньої оптимізації сайту. Тут наше головне завдання - зробити сайт зручним для пошукового робота.

 • Мета-дані. Існує мета-теги, які дають пошуковику основну інформацію про вашій сторінці - Title, Description, H1. Ці параметри обов'язково потрібно правильно заповнити, щоб сайт добре ранжирувався.

Ці параметри обов'язково потрібно правильно заповнити, щоб сайт добре ранжирувався

Мета-тег H1 використовується для позначення найважливішого заголовка в тексті на сторінці, а застосування тега H5, наприклад, вказує на заголовок п'ятого рівня (менш важливого).

Якщо у вас велика кількість сторінок (і якщо ваш маркетолог-котик і подбав про правильну структуру), то можна налаштувати автоматичну генерацію мета-тегів.

Приклад генерації для інтернет-магазинів:

Title:

(Назва категорії) (бренд) (модель) - (дієслово дії) в (місто 1) за низькою ціною в Україні ((місто 2), (місто 3)) | Інтернет-магазин site.com

Description:

(Назва категорії) (бренд) (модель) ☛ Замовте вже зараз! Професійна консультація ☎: 077 777 77 77. Доставка по всій Україні ✔ Кредит ✔ Відгуки ✔ Огляди та статті.

H1:

(Назва категорії) (бренд) (модель)

 • Дублі сторінок. Пошуковик не любить дублі сторінок - за двома різними url-адресами ми потрапляємо на сторінку з одним і тим же контентом = розмиваємо релевантність кожної з них.

Найпоширеніші дублі сторінок:

 • з www і без www;
 • сторінки які генеруються при виборі декількох фільтрів (для інтернет-магазинів), сторінки угруповань;
 • зі слешем / без слеша (вбийте в браузері адресу сайту з Слеш і без нього - якщо на сайт можна потрапити в обох випадках, то у вас дубль);
 • з великими і маленькими літерами в url і т.д.

Найпростіше знайти дублі в Webmaster Tools в розділі «Вид в пошуку», «Оптимізація HTML».

Рішення: використовувати 301-й редирект.

 • Закрити сміттєві сторінки. На вашому сайті є купа спеціальних сторінок, сторінки систем управління, реєстрація, підтвердження замовлення та ін.

"Гуглу" ці сторінки абсолютно не потрібні. Потрібно не допускати ці сторінки в індекс, тому що робот витрачає на них свого часу.

Рішення: закриваємо їх за допомогою <META NAME = "ROBOTS" CONTENT = "NOINDEX, NOFOLLOW">.

 • Налаштувати ЧПУ (Человекопонятние url).

приклад погано: site.com/182/428/01-seo?qid=6a89048a-ef1e-4ace-857d-193d74da6601&v

приклад добре: site.com/mobile/apple/iphone6

Важливо не забути проставити 301-й редирект зі старих урлов на нові.

Це лише кілька базових моментів, які обов'язково слід враховувати. Зазвичай технічне завдання від SEO-фахівця займає від 30 до 50+ сторінок.

зовнішня оптимізація

Посилання - взагалі окрема область SEO. Складно, дорого, довго, але без цього нікуди. Щоб пошуковик розумів, який сайт трастовий, якого довіряти і який показувати, він починає аналізувати оточення цього сайту. Простіше кажучи, чим більше на мене посилаються сайтів (з моєї ж ніші з моєї тематикою), чим частіше мене згадують в інтернеті. І чим якісніше ці посилання, тим більше у мене авторитет в очах пошукової системи. Якщо ви зловживаєте посиланнями, купуєте їх де попало, що не продумуєте співвідношення анкоров (текст посилання), то ви псуєте карму свого сайту - пошукові системи такі сайти банять.

Але не варто купувати посилання, поки ви не пропрацюєте структуру свого сайту і не оптимізуєте його. Спочатку SEO, потім сайт. Не викидайте гроші на вітер.

Автор: Артур Щербак, керівник відділу по роботі з клієнтами SEO-Studio

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити нам.

Також підібрали для вас

Як клієнти можуть вас знайти?
Де взяти ці запити?
Com/182/428/01-seo?