Способи інтелектуальної роботи на дому

  1. Що таке фріланс
  2. Робота в сфері IT та дизайну

В силу деяких обставин, багато людей змушені шукати способи заробітку на дому. Якщо пенсіонерів і людей з обмеженими здібностями більше привертає фізична робота, наприклад збір певних деталей, шиття та інша робота руками, то деяким до душі інтелектуальні способи заробітку.

Знайти роботу на дому зможе кожен впевнений користувач комп'ютера та Інтернету. Сьогодні існує величезна кількість варіантів того, як можна з користю провести вільний час вдома, заробивши при цьому хорошу грошову суму.

Що таке фріланс

Дане поняття походить від англійського словосполучення, що позначає вільну і віддалену роботу. Багато вітчизняних компаній успішно перейняли західний досвід ведення бізнесу і почали наймати фрілансерів під певні види робіт, які не потребують фізичного знаходження співробітника в офісі. Цей підхід дозволив не втрачати цінних співробітників, коли ті йдуть, наприклад, у відпустку по догляду за дитиною. Спілкування з робочих питань відбувається через інтернет або по телефону.

Робота в сфері IT та дизайну

На сьогоднішній день, фрілансерам доступна різноманітна робота в сфері інформаційних технологій - програмування, розробка сайтів, управління і створення контенту, просування сайтів, написання текстів.

У зв'язку з розвитком таких програмних технологій, як управління віддаленим доступом, програмісти можуть впроваджувати свої напрацювання безпосередньо в інформаційну систему підприємства, не перебуваючи на робочому місці. Для того щоб це реалізувати, необхідно мати включений комп'ютер-сервер і наявність інтернет зв'язку між роботодавцем і програмістом. Вимоги до програмістам, які працюють віддалено, такі ж, як і до звичайних компьютерщикам. Це знання мови програмування і вміння працювати з вимогами замовника.

Наповнення сайтів інформацією, наприклад, заповнення карток товарів інтернет-магазину фотографіями і описом, може проводитися дистанційно. Аналогічно працює принцип дистанційної роботи для письменників статей і текстів для інтернет-ресурсів. Оплата і всі питання, пов'язані з виконанням замовлень, вирішуються за допомогою інтернет зв'язку.

Якщо ви є творчою людиною, захоплюєтеся фотографією або малюванням, то робота віддаленим дизайнером створена для вас. Обробка фотографій може проводитися дистанційно, є варіант продажу авторських фотографій на стоках.

Перелік робіт, які доступні до виконання віддаленим способом, постійно збільшується.

Переглядів: 740