статті

 1. V-like.ru - дієвий інструмент розкрутки Вконтакте
 2. Безкоштовні консультації - без проблем!
 3. За допомогою V-like ви отримаєте:
 4. Навіщо це вам потрібно?
 5. У чому відмінність V-like від інших сервісів?

Такий феномен, як розкрутка в соціальних мережах, став популярний не так давно Такий феномен, як розкрутка в соціальних мережах, став популярний не так давно. Ще кілька років тому було важко уявити, наскільки ефективно буде просування Вконтакте. Сьогодні більшість серйозних агентств по рекламі в Інтернеті пропонують дану послугу, обіцяючи високий результат позиціонування бренду і залучення нових клієнтів. Унікальність даного способу в тому, що застосовується він індивідуально для кожної рекламної кампанії. Його не можна звести до єдиного шаблону, так як цілі можуть відрізнятися один від одного. Але просування груп Вконтакте можна істотно полегшити, вдаючись до допомоги спеціальних сервісів.
Скоротіть час на розкрутку груп Вконтакте за допомогою сайту V-like.ru. Ми допоможемо при невеликих витратах підтримувати живу активність в групі, залучати нових реальних відвідувачів.

Чим відрізняється від інших способів розкрутки?


Просування в соціальних мережах в основному представляє собою вплив на емоції і відчуття. Якщо в рамках контекстної реклами є можливість домогтися успіху за допомогою експериментів з інформацією, то розкручування Вконтакте має на увазі збільшення цитування та репоста. Тут важливо те, що відвідувач відчуває під час перебування у вашій групі. Якщо група порожня, нежива і нецікава, то відвідувач просто піде. Якщо ж навпаки, йому захочеться взяти участь в її житті.

На кого націлене?


Це питання має свою особливість. У кожної рекламної кампанії є своя цільова аудиторія. Просування груп Вконтакте не виняток. Але тут важливо враховувати, що успіх вимагає максимального розширення аудиторії. Пропонована інформація повинна посувати користувача на спілкування, причому це має бути в прихованій формі.
Більше народу!
Якщо потрапити в точку з подачею інформації, то охопити можна велику аудиторію. Далі інформація почне поширюватися самостійно, практично без ваших зусиль. Незалежно від її якості важливо, щоб на початковому етапі була можливість охопити хоча б більше однієї тисячі користувачів. Але де їх взяти? Сервіс V-like забезпечить вам це число вступили в групу. Це не мертві аккаунти, які накручуються спеціальними програмами. Ми пропонуємо реальних учасників, які допоможуть домогтися цілей розкрутки в соціальних медіа.

V-like.ru - дієвий інструмент розкрутки Вконтакте


Ми пропонуємо вам абсолютне рішення задач по просуванню груп Вконтакте. Запустіть свою кампанію на сайті V-like.ru і автоматизуйте розкрутку в соціальних мережах.
Сервіс вирішує наступні завдання:
Вступ до групи справжніх людей, які можуть підтримувати в ній «життя». Буквально за пару днів ви можете добитися високої відвідуваності своєї групи, шляхом збільшення її учасників.


Накрутка лайків. Це допоможе створити ефект зацікавленості учасників в матеріалах, представлених в групі.
Підвищення соціальної активності в групі. Та все це збільшує рейтинг крупи Вконтакте, впливає на її популярність і залучає нових учасників.

Соціальна мережа Вконтакте - це місце, де люди спілкуються Соціальна мережа Вконтакте - це місце, де люди спілкуються. Щоб просування групи вдалося на славу, необхідно створити таке середовище, де учасники могли б легко спілкуватися. Але навіть якщо буде багато цікавих тем, а підтримувати бесіду нікому - піде повний провал. Чим більше людей підтримують спілкування, тим популярнішими група. Набувши учасники повинні бути «живими» - це головна умова. Саме таких вступили пропонує вам сервіс V-like. Просуваєте групу Вконтакте або зустріч? Активні учасники від V-like допоможуть домогтися бажаного успіху.

Унікальність нашого сервісу складається з декількох складових:

- Ви тільки розміщуєте завдання, все інше зробить сайт і зацікавлені в просуванні групи учасники.

- Ви пропонуєте невелику винагороду за дійсно якісних вступили і тих, хто підписався людей.

- Учасники починають з'являтися в групі або підписці на зустріч відразу ж після розміщення вашого завдання.

- На сайті багато бажаючих вступити в вашу групу, тому процес розкрутки займе зовсім небагато часу.

Запустивши завдання для перших підписок, ви відразу відчуєте результат. Група миттєво підніметься по позиціях в пошуковій системі Вконтакте. Користуючись сайтом V-like.ru, ви завжди можете бути впевнені, що просування групи буде постійно набирати нових обертів. При цьому вашими учасниками стануть реальні людьми, а не мляві боти, які тільки засмічують групу.

Розвиток і просування груп.

Просування, «розкрутка» груп може відбуватися за різними сценаріями. І залежать вони від звичайно цілі замовника. Спільноти, в яких потрібні реальні люди, або просто кількість, просуваються за різними принципами.

Як можна збільшити кількість учасників в групі?

Існує безліч перевірених способів, в яких використовуються такі дії:

Запрошення. Як відомо, кожен учасник групи може запросити до 40 осіб в співтовариство щодня. І це тільки через механізми В контакті. Крім того, кожен може відправляти особисті повідомлення реальним людям. У цих повідомленнях повинен бути не стандартний спам, який усім уже набрид, а інформація, яка може зацікавити. В ідеалі потрібно робити таргетовану (адресну) розсилку. Тобто дівчата не повинні отримувати «чоловічу» рекламу, а хлопцям не треба надсилати пропозицію збільшити груди.

Другий, і досить ефективний метод - залучення офферов. Можна встановити певну плату (наприклад, в голосах) за вступ до групи. Такий спосіб дозволяє помітно підняти групу в пошуку ВК.

Зовсім інше питання - як «оживити» групу. Якщо вам потрібно не кількість людей, а діяльність всередині спільноти - кращий спосіб полягає в створенні активності. Люди будуть приходити в групу, писати, залишати питання і коментарі і навіть спілкуватися між собою. Людина - істота соціальна. Як тільки він бачить діяльність, прагне стати її частиною. Саме так спільноти стають місцями активних обговорень.

Ще один аспект просування - лайки. Число лайків під вашим постом, або фотографією, може неабияк зрости, якщо підключити до цього зацікавлених людей. Ваші пости стануть популярними, їх будуть читати тисячі незнайомих людей з різних країн. У вас є відео? Для його популярності потрібно якомога більше «мені подобатися». Те ж саме стосується фотографій. І не важливо - модель ви, або власник Інтернет-магазину. Кожен лайк під зображенням наближає вас до мети - популярності.

Наступний крок, без якого важко уявити просування - репости. Чим більше новина репоста, тим частіше вона спливає в новинах, а значить - читається реальними людьми.

Якщо вам потрібно показове кількість людей в суспільстві, або паблік, в хід йдуть інші технології, які прийнято називати «накрутка». Так, це реальні акаунти В контакті. Накрутити можна практично будь-яку кількість людей. Втім, це не дає активності групі. Якщо вас цікавить лише кількість - «накрутка» - ваш метод.

Це може робитися як вручну, так і за допомогою різних програм і методик для просування груп.

Але слід розуміти, що розвиток групи і її популярність залежить не тільки від запрошення людей. Дуже важливо правильно оформити групу. Це і wiki-розмітка, і дизайн. Кожен елемент, деталь, меню, повинні бути частиною єдиного цілого. Все це повинно бути реалізовано максимально зручно для відвідувачів.

Якщо в групі зручно зроблено меню, людям буде куди простіше орієнтуватися. А красиво оформлене співтовариство приваблює навіть випадкових відвідувачів.

Ми професійно займаємося оформленням груп вже дуже давно. Ще з тих пір, коли про розмітку ніхто нічого не знав. Зараз інструментарій став куди більш великим і можливості істотно зросли.

Наш колектив може зробити роботу «під ключ». Група буде правильно оформлена, в неї залучать відвідувачів, зацікавлять, покажуть наявність активності. А далі потрібна лише підтримка спільноти, щоб активність не падала, а люди продовжували вступати в групу.

Підтримка групи, як і підтримка сайту - важлива умова для збереження відвідуваності і кількості користувачів. Важливо, щоб активність постійних учасників не падала. Інакше популярність спільноти починає падати. Існують ефективні методики підтримки активності в групі.

Що стосується програм - це окрема тема. Ви зможете отримати велике число вступили, але не людей, а спамерських пошукових роботів. Боти - це неживі акаунти, які псують імідж групи і створюють лише масовість. Толку від них майже немає. До того ж сьогодні сайт Вконтакте легко визначає, чи здійснюється накрутка програмою. Такі групи, паблік або зустрічі іноді потрапляють в бан, що не дуже приємно.

Тепер поговоримо про сервіс V-like . Він є альтернативою вищепереліченим методам і має багато переваг.

Передплатники - це найголовніше для спільноти Вконтакте Передплатники - це найголовніше для спільноти Вконтакте. Як залучити нових зацікавлених передплатників на публічну сторінку? Дуже просто. Скористайтеся сервісом V-like. Що це таке і як додаються підписки на співтовариство? Давайте розглянемо по порядку.
Передплатники підтримують життя в спільноті. Власне для них воно і створюється. Але всім відомо, що серед безлічі схожих публічних сторінок складно знайти ту, яка не розкручена. В основному людина переходить з пошукової системи Вконтакте на співтовариства, які знаходяться на початку видачі. Виникає питання - підняти співтовариство вище своїх конкурентів. Для цього на публічну сторінку має бути підписана певна кількість людей. Але де їх взяти? Існує кілька методів, але найбільш ефективний - накрутка передплатників Вконтакте за допомогою сайту V-like.ru .


Як здійснюється накрутка?


Механізм дуже простий. Ви вносите в сервіс кілька засобів, яке можете регулювати самостійно. Потім створюєте свою кампанію і насолоджуєтеся результатом. За вашим бажанням передплатники можуть відбиратися за місцем проживання та підлозі. Простіше кажучи, функціонал сайту дозволяє налаштовувати завдання по накрутці передплатників Вконтакте під ваші вимоги.
Через деякий час спільнота набуває необхідне число передплатників за заданими критеріями. Створюється враження, що ніяких сторонніх ресурсів не залучалося. Ви не побачите докучливі «собачі мордочки», які відразу видають, що публічна сторінка була розкручена програмами для накрутки пошукових роботів.


Що це дає?


Без накрутки передплатників Вконтакте спільноти сьогодні нікуди. Запрошувати учасників самостійно вручну - це важка справа, яка, в кінцевому рахунку, ні до чого не приведе. Уявіть, вам необхідно набрати для своєї спільноти 10 000 підписок. Поширювати повідомлення із запрошенням самостійно не вистачить сил і терпіння, тим більше існує ліміт на розсилку з одного аккаунта. Може статися таке, що вас забанити. В даному випадку повно нюансів. Тому доцільно використовувати сторонні сервіси, які забезпечать недоторканність вашого профілю в соціальній мережі і його повне збереження. Таким є V-like. Вам не потрібно реєструватися, вводити свій пароль і інші дані. Досить авторизуватися Вконтакте, потім відкрити наш сайт і увійти.

Все просто, а головне доступно і ефективно.

Сайт V-like.ru пропонує скористатися накруткою «мені подобається». На своїй особистій сторінці або в групі поряд з кожним постом ми бачимо маленькі сердечка. Напевно вже кожен знає, що вони є способом оцінки представленого матеріалу: фотографій, відеороликів, цитат та ін.


Накрутка лайків Vk (сердечок) - це потужний інструмент вірусного поширення Накрутка лайків Vk (сердечок) - це потужний інструмент вірусного поширення. Наведемо приклад. Ви написали цікаву новину і опублікували в своїй групі, але ніхто сердечок не поставив. За допомогою сервісу V-like ваша запис знайшла кілька лайків. Користувачі на це звернули увагу і теж поставили сердечка, та ще й зробили репост. Тут слід говорити про принцип натовпу: якщо багато поставили сердечок, то і я поставлю теж. В результаті цієї записом діляться з друзями Вконтакте, безліч користувачів роблять перепост - діє вірусний ефект, який здатний перевершити всі очікування.


Навіщо потрібна накрутка лайків Vk?


Число сердечок функціонально нічого не робить, але візуально створює хороший ефект. До запису з великою кількістю лайків проявляють особливу увагу. Якщо матеріал виявився дійсно цікавий передплатникам, це ще більше вплине на його популярність. Необхідно враховувати, що додається матеріал повинен впливати на відчуття і емоції користувача соціальної мережі, а накрутка лайків Vk допоможе підтримати досягнутий результат. Є зворотна сторона медалі, про яку необхідно пам'ятати. Занадто велика кількість сердець не викличе довіри, тому важливо не переборщити.


Отже, ми з'ясували, що наявність сердечок привертає увагу і має в своєму розпорядженні користувача до вчинення певної дії: поставити лайк або зробити репост. Але як же це впливає на ранжування групи? Все просто. Коли ваша запис, картинка або відео виявиться на сторінках інших користувачів, їхні друзі захочуть стати учасниками групи, щоб відстежувати цікаві новини. Це вплине на кількість вступили людина, що добре позначиться на просуванні.


Як накрутити сердечка?


Щоб отримати необхідну кількість лайків, треба авторизуватися Вконтакте, перейти на сайт V-like і увійти в сервіс. Після цього потрібно створити завдання, вказати посилання на сторінку і потрібний кількість сердечок. Далі вибираємо «поставити лайк» або зробити це разом з перепис. Накрутка лайків Vk проста і безпечна. Завдання виконують тільки живі учасники, що гарантує досягнення поставлених цілей просування.

Шукаєте унікальний сервіс, де можна отримати реальні «лайки», підписки в групи і публічні сторінки? Сайт для накрутки Вконтакте V-like надає вам цю можливість. Що таке реальні події і лайки Вконтакте? Все, що відбувається добровільно реальними користувачами в соціальних мережах, можна віднести до цих визначень. Категорично неприпустимо залучення спеціальних автоматичних програм для накрутки. Головна умова якісних підписок і лайків - природність і ручна робота. Такі способи просування групи Вконтакте зараз рідко можна зустріти, але все ж можливо. V-like цьому підтвердження. Поки ви думаєте, як розкрутити спільноту, групу або захід Вконтакте, ми допомагаємо безлічам користувачам стати відомішою, просунути свої послуги на новий рівень. Ми з радістю станемо вашим особистим фахівцем по соц. медіа, відповімо на всі виниклі питання і допоможемо визначити правильний маршрут просування в Інтернеті.

Безкоштовні консультації - без проблем!

Ми відмінно розбираємося у всіх тонкощах просування товарів і послуг в соц. медіа, тому надаємо для вас професійні консультації. Що потрібно, щоб отримати необхідну інформацію? Просто напишіть лист на support@v-like.ru з цікавлять питанням.

За допомогою V-like ви отримаєте:

 • - Понад 10 000 реальних людей, що вступили в групу.
 • - Понад 10 000 справжніх лайків (сердечок) до будь-якого матеріалу на вашій сторінці або в групі.
 • - Понад 10 000 лайків Вконтакте до повідомлень на сторінці або в групі.
 • - Безпека даних. На нашому сайті не потрібно вказувати пароль від аккаунта. Ви можете бути спокійні за його збереження.
 • - Лайки і передплатників певної статі та місця проживання.

Навіщо це вам потрібно?

 • - Відомо, що кількість людей в групі позитивно позначається на її рейтингу та пошуку Вконтакте. Якщо ви займаєтеся продажами або наданням послуг, то для васпродвіженіе груп Вконтакте має бути дуже важливим. Перші позиції в соціальній мережі добре впливають на залучення зацікавлених відвідувачів. Все що потрібно - невеликі вкладення і очікування результату.
 • - Вашу групу зможуть знайти не тільки в соціальній мережі, але і в пошукових системах Яндекс, Google.
 • - Постійно розвивається група притягує багато бажаючих взяти участь в її активного життя. Така група викликає до себе позитивне ставлення.

У чому відмінність V-like від інших сервісів?

Ще зовсім недавно для накрутки лайків і передплатників використовувалися спеціальні програми, що дозволяють користуватися зламаними профілями і ботами. Але такі способи канули в лету, адже вони приносять тільки шкоду. Ботів блокують, а групу зараховують до ряду недобросовісних. Хіба вам потрібна погана слава? Необхідно користуватися тільки білими і перевіреними методами розкрутки, які пропонує наш сайт для накрутки Вконтакте. Скориставшись сервісом V-like, ви назавжди забудете, що таке «собачки» на скріншотах (заблоковані користувачі Вконтакте). Відсоток підозрілих акаунтів завдяки нам знизиться до мінімуму.

Групу, розкручену через V-like, що не соромно Показати своєму начальству, Компаньйон або просто друзям. У ній всегда цікаво, є, на что подивитись и з ким Поділитися своєю думкою.
Все ще є питання? Щоб отримати на них відповіді, а також дізнатися спеціальна пропозиція конкретно для Вас - пишіть на
support@v-like.ru .
Успішного просування!

Просування і Pr Вконтакте сьогодні дуже популярні. Чому? Результат не змушує себе чекати і можна легко знайти саме свою цільову аудиторію. Великі компанії, імениті бренди, зірки і багато інших вже встигли на собі відчути чарівний ефект піару Вконтатке. Не упускайте і ви цю можливість, отримавши свого потенційного споживача.

Що входить в піар Вконтакте?

Створення групи та її унікальне оформлення. Без групи або публічної сторінки просування неможливо, тому в першу чергу потрібно її створити. Альо цього мало. Далі слід зробити неповторний дизайн аватара і меню групи, унікальне опис, яке відобразить всю сутність бренду або компанії, наповнення інформацією. Все це можна назвати фундаментом Pr-кампанії Вконтакте. Від того, наскільки приваблива буде група, залежить зацікавленість користувача.

Залучення учасників. Мабуть, один з найважливіших етапів Pr Вконтакте. Хто, якщо не учасники пожвавлять групу, наповнять її цікавими коментарями та думками? Саме тому залучення користувачів потрібно професіоналізму і безлічі інструментів: френдинг (пропозиція про дружбу цільовим учаснику), розсилка повідомлень за критеріями та без них, розміщення реклами в суміжних групах та ін.

Кожен метод піару Вконтакте підбирається індивідуально в залежності від тематики, поставлених цілей і бюджету.

Є своя сторінка Вконтакте і хочеться підзаробити? Не втрачайте час! Поєднуйте приємне з корисним: заробляйте з V-like.ru і спілкуйтеся з користувачами самий популярної соціальної мережі Рунета.

Як це зробити? Представляємо для вас детальний мануал, завдяки якому ви можете спробувати всі можливості сервісу на ділі.

Крок 1. Авторизація

Щоб приступити до роботи, не потрібно створювати профілі і проходити реєстрацію. Все просто: переходимо на головну сторінку V-like.ru і натискаємо «Користувач». З'являється сторінка установки додатка, натискаємо «Дозволити». Потрапляємо на головну сторінку сервісу, переходимо в розділ «Користувач».

Крок 2. Виконання замовлення

На ваш вибір V-like.ru пропонує кілька видів заробітку Вконтакте.

Групи. Вступайте в групи або підписуйтесь на новини паблік Вконтакте, і отримуйте винагороду. Для цього потрібно перейти до підрозділу «Групи», вибрати активну завдання і натиснути «Виконати». У новій вкладці браузера відкриється група, вступаємо в неї. Далі закриваємо вкладку і переходимо назад на сторінку V-like.ru, натискаємо у вікні «Підтвердити». Увага! Виходити з груп і розсилати спам-повідомлення можна!

Лайки (сердечка). Ставте сердечка на фотографіях, записах, відеороликах Вконтакте і отримуйте винагороди. Переходимо до підрозділу «Лайки», вибираємо активну завдання і натискаємо «Виконати». Відкриється нова вкладка браузера, де з'явиться запис, на якій слід поставити сердечко. Далі закриваємо вкладку і на сторінці V-like.ru в вікні натискаємо «Підтвердити».

Друзі. Ще один спосіб заробити Вконтакте - додати до себе одного за винагороду. Для цього переходимо до підрозділу «Друзі» і вибираємо активну завдання, натискаємо «Дружити». У вкладці браузера бачимо сторінку людини, до якого потрібно додати в друзі. Додаємо його. Закриваємо вкладку, а на сторінці сервісу в вікні натискаємо «Підтвердити».

Крок 3. Висновок зароблених коштів

Щоб вивести зароблені гроші, потрібно перейти в «Кабінет». Тут ми бачимо виконані заявки на виведення коштів. Якщо таких немає, то система повідомить, що заявок на виплату немає. Для створення нової заявки натискаємо в формі справа «Висновок». Після цього відкривається вікно, де необхідно ввести номер рублевого гаманця WebMoney, рахунок Яндекс.Деньги або номер мобільного телефону. Також слід обов'язково вказати суму, яку потрібно вивести. Мінімальна сума виводу - 15 рублів. Коли всі поля будуть заповнені, натискаємо «Підтвердити».

Крім того, гаманець можна поповнити. Потрібно це, якщо ви хочете розкрутити свою групу або сторінку за допомогою сервісу V-like.ru.

В особистому кабінеті також можна подивитися історію виведення коштів або поповнення гаманця. Для цього слід натиснути в формі справа «Історія».

Крок 4. Хочете заробити ще більше? залучіть рефералів

І це не все. V-like.ru пропонує ще більші можливості заробітку Вконтакте шляхом залучення рефералів. За кожне виконане завдання користувачем, який є вашим рефералом, ви отримуєте винагороду. Дізнатися умови і своє посилання для залучення партнерів можна в підрозділі «Партнерська програма». Також тут можна подивитися інформацію про кращих рефоводах і ваших рефералів.

Щоб заробити Вконтакте, не потрібно багато зусиль! Головне - правильно вибрати інструмент.

Закінчилася !!!

Група в одній з найпопулярніших мереж СНД - це не просто розвага. За допомогою грамотно організованих груп можна створювати ефективні спільноти однодумців, відкривати представництва магазинів, продавати, просувати послуги, популяризувати бренд. Але далеко не кожному доступно саме результативне цільове використання групи - величезна конкуренція вимагає, щоб оформлення групи Вконтакте було унікальним, привабливим, яскравим. Це одне з невід'ємних вимог для досягнення успіху.

Правильне оформлення - це вдале поєднання графічної і текстової складової. Стандартний набір елементів оформлення в соцмережі не справляється з цим завданням - таким чином можна створювати тільки одноманітні сторінки, яких в соцмережі маса. Тому необхідно звертатися за допомогою до професійних веб-дизайнерам, які стилізують групу, виходячи з її тематики і призначення.

таке оформлення групи Вконтакте дозволить виділити сторінку з тисяч, привернути увагу, а разом з ним - і зростання відвідуваності. Разом з іншими факторами просування групи можна буде досягти швидкого і позитивного результату.

Ведення свого каналу на YouTube стає все популярнішим. Але розкрутити його самостійно досить важко.

Багато хто задається питаннями, як же розкрутити канал ютуб, з чого почати, і де взяти перше передплатників на свій канал?

Багато хто задається питаннями, як же розкрутити канал ютуб, з чого почати, і де взяти перше передплатників на свій канал

Можна купити рекламу на якому-небудь сайті, прорекламувати себе серед своїх друзів, товаришів, знайомих і попросити їх зробити те ж саме. Але наскільки це буде ефективно і скільки подпічіков вдасться зібрати? На жаль, не дуже багато.

Ми пропонуємо можливість з легкістю збільшити кількість передплатників на вашому каналі ютуба, без будь-яких тимчасових витрат.

Все що вам необхідно зробити - це створити кампанію на нашому сайті. На все піде не більше 5 хвилин, а отримати ви зможете хоч 10.000 передплатників.

У чому відмінність V-like від інших сервісів?
Чим відрізняється від інших способів розкрутки?
На кого націлене?
Але де їх взяти?
Як можна збільшити кількість учасників в групі?
У вас є відео?
Як залучити нових зацікавлених передплатників на публічну сторінку?
Що це таке і як додаються підписки на співтовариство?
Але де їх взяти?
Як здійснюється накрутка?