Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Статус на Seosprint

 1. Статус «Перехожий»
 2. Статус «Робочий»
 3. Статус «Бригадир»
 4. Статус «Майстер»
 5. Статус «Бізнесмен»
 6. Інші статуси на seosprint.

Приблизно півроку тому, в замітці про те, як підняти рейтинг на seosprint я похвалився невеликим, особистим досягненням на проекті - суть якого полягала в збільшенні рейтингу до двохсот одиниць (200).
Не буду ходити навколо - сьогодні мій рейтинг в черговий раз досяг круглої позначки, яка в свою чергу відкрила переді мною нові горизонти для заробітку в інтернеті . Якщо минулого разу мій рейтинг не вплинув на поліпшення статусу, то на цей раз завдяки трьом сотням (300) мені вдалося підняти статус на seosprint до рівня майстра.

На «СеоСпрінте» існує всього 5 різних статусів, змінюючи які можна значно збільшити і свої заробітки на проекті. В першу чергу статус на seosprint впливає на доходи, одержувані від власних рефералів і рефералів 2-го рівня. Наприклад, відразу після реєстрації дохід зі всіх залучених користувачів дорівнює 0% - тобто ви не отримуєте за це ніякого додаткового винагороди, проте змінивши свій статус до рівня «Бізнесмен» це значення становить вже 60%, що в принципі істотно позначається на ефективності заробітку. • перехожий
 • Робочий
 • Бригадир
 • Майстер
 • бізнесмен

Статус «Перехожий»


Перехожий - цей статус отримують усі зареєстровані облікові записи. В першу чергу цей статус призначений для так званого знайомства з seosprint. Ви можете ознайомитися з дизайном і функціоналом букса, можете заробити свої перші копійки і протестувати виведення коштів, який до слова для цього статусу обмежений двома рублями раз в 10 днів.
Як я вже і говорив трохи раніше, користувачі з цим статусом не отримують ніяких додаткових привілеїв, тобто доходи від усіх рефералів за будь-які дії еквівалентні 0. Крім усього іншого, на акаунти з цим статусом накладаються додаткові обмеження за участю в ярмарку рефералів - їх не можна ні купити, ані продати.


Статус «Робочий»


Робочий - цей статус має кілька значень і в залежності від вашого рейтингу, отримавши цей статус можна заробляти додаткові 20,30 і 40 відсотків. Для більшої наочності і розуміння, раджу поглянути на порівняльну таблицю статусів, яку я вже публікував в попередній замітці .
Найперший статус «Робочого» отримати досить просто - для цього необхідно всього лише заповнити «Мої особисті дані» після реєстрації на сайті та підтвердити свій номер мобільного телефону.
Відразу після цього з нового аккаунта знімаються обмеження з купівлі рефералів, виведення коштів доступний щодня, а максимально доступна сума збільшується з двох до 500 рублів.


Статус «Бригадир»


Бригадир. Відмінність цього статусу не значно від попереднього, але все рівно має деякі переваги. Маючи 100-299 балів рейтингу і статус бригадира на проекті seosprint, ви будете отримувати все ті ж 40% додаткового доходу від рефералів першого рівня за дії пов'язані з серфінгом, оплачуваними листами і тестами. Додатково до всього перерахованого раніше ви отримаєте ще 5% за дії рефералів 2-го рівня (тобто будете отримувати гроші з тих, кого запросили ті, кого одного разу запросили ви).
З користувачів мають статус бригадира так само знімаються всі обмеження на «Ярмарку рефералів» і тепер вони мають право на повну участь, як в покупці, так і їх продажу.


Статус «Майстер»


Майстер. Отримати статус майстра можна лише після збільшення рейтингу до 300 одиниць. На відміну від бригадира, майстра отримують 50% з своїх рефералів і 10 відсотків за активність рефералів другого рівня.


Статус «Бізнесмен»


Приблизно півроку тому, в замітці про те,  як підняти рейтинг на seosprint  я похвалився невеликим, особистим досягненням на проекті - суть якого полягала в збільшенні рейтингу до двохсот одиниць (200)

Бізнесмен - це максимальний статус на проекті seosprint. Оволодіти ним можна тільки після отримання 500 балів рейтингу, які варті того що б над цим попрацювати.
У бізнесменів найсприятливіші умови для заробітку. Акаунти з цим статусом володіють найвищими відсотковими тарифами, які дозволяють отримувати додатковий, пасивний дохід в розмірі 60% з серфінгу, оплачуваних листів і пройдених тестів своїми рефералами. За рефералів другого рівня і виконання оплачуваних завдань бізнесмени отримують додатково по 10%.
Повна участь в Ярмарку рефералів, щоденне виведення коштів, можливість залишати відгуки, як в завданнях, так і на стінах користувача, роблять цей статус найбажанішим серед інших.
Статус бізнесмена володіє максимально допустимою сумою для зняття коштів - 1000 рублів, на відміну від 500, якими можуть похвалитися все від «Робочого» до «Майстра».


Інші статуси на seosprint.


Крім усього іншого, на проекті існує ще кілька адміністративних статусів, на кшталт «Адмін», «Арбітр», «Модератор» і так далі.Отримати такий статус можна лише в тому випадку якщо ви будете надавати безоплатну допомогу стороннім і будете прийняті до складу так званого керівництва. Ці статуси не володіють додатковими привілеями в плані заробітку, тому, як правило, ними мало хто цікавиться.
Якщо раптом ви не знаєте, як змінити статус, як поміняти статус або як змінити статус на seosprint - раджу ознайомитися з попередньою статтею , В якій детально викладені всі основні моменти.