Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Стратегії створення вмісту

Коли ви намагаєтеся залучити трафік на свій веб-сайт, це допомагає дивитися на інші веб-сайти, які вдалося зробити це у великих масштабах Коли ви намагаєтеся залучити трафік на свій веб-сайт, це допомагає дивитися на інші веб-сайти, які вдалося зробити це у великих масштабах. Які ваші веб-сайти для переходу? Коли ви шукаєте детальну інформацію про що-небудь, не варто взагалі звертатися Вікіпедія ? Звичайно, цей сайт не має кращої репутації для точності, але більшість з нас їде туди, просто щоб отримати загальний огляд будь-якої теми, яку ми можемо досліджувати.

Для того, що відбувається зараз у світі, ми можемо піти на авторитетні газети Нью-Йорк Таймс або телевізійних каналів CNN . Один сайт, який отримав хорошу репутацію для поточних подій в Інтернеті, не присутні в будь-якій іншій формі ЗМІ, є Huffington Post . Плюс, якщо ви шукаєте як-tos, ви певно знаєте що eHow це шлях. І якщо ви шукаєте інформацію про фільми, акторів або щось пов'язане з фільмом, що створює світ, то Інтернет-база даних фільмів (IMDB) має хорошу репутацію.

Про що ви можете дізнатися створення контенту з цих сайтів, які зуміли зробити собі ім'я в інтернеті? Чи є щось інше в тому, як вони використовують вміст і як інші веб-сайти використовують вміст? Ось кілька можливих відповідей:

Вікіпедія

Коли ви шукаєте інформацію про людину, книгу, країну, фільм або навіть літературний рух в історії, ймовірність того, що ви перейдете до Вікіпедії. Цей веб-сайт не обмежується жодною темою. Це в основному енциклопедія, тільки вона має перевагу бути в Інтернеті, а не в важких книгах, які займають багато місця.

Вікіпедія взяла всю інформацію, яку ви отримали б від Британської енциклопедії, і оцифрували її. І потім, вона пішла ще далі, включаючи все більше і більше інформації. У інтернеті немає місця, тому ви можете розмістити якомога більше інформації про певну тему. І більшість статей Вікіпедії дуже довгі.

Але ви можете помітити, що статті Вікіпедії також дуже прості, більшість часу. Перевага Вікіпедії в тому, що кожен може це зрозуміти. Вам не потрібно мати ступінь з будь-якого предмету, щоб зрозуміти, що було написано про нього.

Це також якісний вміст, знайдений на інших веб-сайтах: він простий і не жаргонізований. Ви хочете спробувати звернутися до мас, а маси не люблять великих слів, складних речень і елегантного письма, таких як те, що ви знайдете в Encyclopaedia Britannica. Вони хочуть щось легко перетравлювати. Крім того, різні люди зацікавлені в різних речах. Не обмежуючись жодним предметом, Вікіпедія зросла до такої міри, що вона стала назвою домогосподарства.

Деяким людям важко зрозуміти, чому веб-сайт із настільки писемним контентом і навряд чи якісь образи набули такої популярності. Чи не зазвичай люди вважають за краще дивитися на зображення, а не читати слова?

Хоча це може бути вірним, Вікіпедія використовує силу інформації. Чим більше інформації, тим більше ви можете зробити. Як кажуть, знання - це влада. Це може допомогти вам вирішити між двома речами, щоб купити, яку сторону ви повинні взяти в дебатах і чи повинні ви пожертвувати гроші на певну благодійність. І замість того, щоб чекати і досліджувати ці речі, ви можете просто подивитися їх в Інтернеті і знайти свою сторінку Вікіпедії. За допомогою обширного письмового змісту, Вікіпедія дає людям інформацію на кінчиках пальців.

EHow

Хоча Вікіпедія дає вам багато інформації про багато речей, вона не говорить вам, як робити речі - прості речі, такі як, як посадити сад, як спекти печиво і як прикрасити свій будинок на Різдво. Для цих типів людей, як правило, звертаються до eHow.

Це не те, що інформації в Вікіпедії недостатньо, це просто те, що іноді вам не потрібно багато інформації про щось. Насправді, інформація може заважати. Іноді вам просто потрібні прості вказівники. Вам потрібен хтось, хто вам скаже, "зробіть це" або "зробіть це".

Це інформація, представлена ​​певним чином. Таким чином, він потрапляє в певну нішу ринку. Аудиторія Вікіпедії може бути більшою, але аудиторія eHow є більш конкретною.

Спеціалізація - це ще одна справа, яка може працювати для вас з точки зору створення контенту. Якщо ви спеціалізуєтеся в певній галузі та розміщуєте якомога більше інформації про цю сферу, люди прийдуть до вас, як на веб-сайт, що переходить на цю тему.

Крім того, майте на увазі, що ви можете розмістити більше однієї статті на ту ж тему. Різні автори мають різні точки зору про прості речі. Одна людина може порекомендувати вам зробити свій домашній запах, як Різдво, з обдумуючими спеціями і попурі. Інший може дати вам докладні інструкції з виготовлення священного вінок. Вони обидва розмовляють про різдвяні прикраси але вони мають різні бере на це.

Таким чином, незважаючи на те, що статті eHow є меншими та простішими, вони все ще мають велику кількість інформації про різні теми, як у Вікіпедії. І це повертає нас до сили інформації. І Вікіпедія, і eHow зрозуміли, як прийняти потребу людей у ​​інформації та виконати її.

Можливо, ви не розумієте цього, але ми всі губки, приймаючи багато інформації щодня. Подумайте про всі речі, які ви читаєте, або про всі форми ЗМІ, якими ви піддаєтеся за один день. Якщо ви читаєте газету, дивитеся телевізор, проїжджаєте вулицями з білбордами, гуляєте по торговому центру з оголошеннями і знаками, розмовляєте з клієнтом для роботи або просто наздоганяєте, що роблять ваші друзі, вживати інформацію у всьому, що ви робите . Кількість інформації, яку ми надсилаємо, є нескінченною в порівнянні з кількістю, яку ми приймаємо.

Взяття інформації говорить про те, що люди повинні розуміти і осмислювати навколишній світ. Ви також можете виконати цю потребу, надавши їм інформацію через створення контенту. І якщо ви розмістите свій вміст у формі, яку люди з легкістю можуть поглинути, ви обов'язково залучите трафік на ваш сайт і повільно стане відомим як лідер думки у вашій області.

Які ваші веб-сайти для переходу?
Чи є щось інше в тому, як вони використовують вміст і як інші веб-сайти використовують вміст?
Чи не зазвичай люди вважають за краще дивитися на зображення, а не читати слова?