Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Студенту на замітку: де попрацювати на вихідних і скільки за це платять | інформатор Дніпро

  1. Студенту на замітку: де попрацювати на вихідних і скільки за це платять Попереду новорічні свята,...
  2. Студенту на замітку: де попрацювати на вихідних і скільки за це платять
  3. останні новини Дніпра
  4. Студенту на замітку: де попрацювати на вихідних і скільки за це платять
  5. останні новини Дніпра

Студенту на замітку: де попрацювати на вихідних і скільки за це платять

Попереду новорічні свята, і щоб зібрати кошти на подарунки та вечірки, багато студентів шукають підробіток. Так, можна влаштуватися бариста на 350 грн в день, касиром - 400 грн, продавцем - 500 грн.

Які вакансії на суботу та неділю пропонують мережеві компанії, сайти з працевлаштування та профільні групи в соцмережах, розповідають вести .

Які вакансії на суботу та неділю пропонують мережеві компанії, сайти з працевлаштування та профільні групи в соцмережах, розповідають   вести

Інтерв'юер 80 грн / 2 год

Соцопитування можуть проводитися як в телефонному форматі, так і біля метро або в торгових центрах. Оплата опитування тим вище, чим складніше питання: 80-120 грн. Опитування триває дві години, впораєтеся за годину - отримаєте ті ж гроші. Оплата - після кожного опитування. У вас повинен бути свій планшет - в нього ви будете вносити відповіді респондентів.

Флаерщік 20 грн / год

За годину готові платити до 20 грн (оплата в день виконання роботи). Врахуйте, що чим більше годин на день ви будете роздавати листівки, тим менше вам будуть платити за годину. Якщо рекламний проект проходить на вулиці, вимагайте доплату 5-10 грн за годину.
Так само - і за роботу в ростових ляльках.

Хостес 100 грн / год

Зустрічати гостей на конференціях, проводити їх реєстрацію, розсаджувати по місцях або представляти компанію на виставках - запрошують дівчат модельної зовнішності, зростом не нижче 175 см. Щоб отримати роботу в проекті, необхідно надіслати роботодавцю свою фотографію в повний зріст, портрет і параметри фігури. Він розгляне всіх кандидаток і вибере найбільш підходящу для конкретного проекту модель. Зазвичай проект займає до трьох годин в день. За знання іноземних мов доплачують 50 грн / год. Оплата - після проекту.

Промоутер 30 грн / год

В обов'язки промоутера входить роздача рекламної продукції та продаж товару або ще і роздача купонів на знижку. За годину платять до 30 грн, акція триває до трьох годин в день. Якщо потрібно проводити дегустацію, задавати питання респондентам або вносити в базу даних інформацію про перебіг акції, робити фотозвіти і т. Д., То - до 40 грн / год. Оплата - в кінці дня.

Репетитор 60 грн / 40 хвилин

Робота для студентів 4-5 курсів на дому у клієнта або в навчальному центрі, який набирає репетиторів. Більш затребувані викладачі української або англійської мов. За академічну годину (40 хвилин) платять до 60 грн. Якщо у клієнтів про вас будуть позитивні відгуки, зарплату готові підвищувати (визначається індивідуально) і ви отримаєте більше учнів. Оплата - раз місяць.

Оплата - раз місяць

Розповсюджувач листівок 150 грн / 4 год

На те, щоб розклеїти на рекламні дошки 500 оголошень форматом А5, спочатку йде чотири-п'ять годин. Але якщо пропрацювати пару тижнів і вивчити район для расклеек, то ці гроші можна заробити і за три години. За розклеювання оголошень форматом А4 вартість роботи підвищується на 25%. Для оплати вашої праці (раз на день), необхідно зробити фотозвіт про свою роботу.

Маркетолог для соцопитувань по телефону 30 грн / год

Базу номерів надає роботодавець. Завдання маркетолога - обдзвонити, задати питання ( «яку пресу про дітей ви читаєте?», «Влаштовує обслуговування в аптеці N?» І т. П.), Занести відповіді в базу даних. Робочий день - шість годин. Через кожні дві години роботи - перерва на чай 10 хвилин. Зарплату платять раз на місяць.

Працівник в сендвіч-бар 20 грн / год

Під час оплачуваного стажування (два тижні) вас навчать робити сендвічі та напої. Оплата проводиться в кінці кожного тижня з розрахунку 20 грн / год. Робочий день - шість годин. Більше працювати можна, тільки якщо адміністратор побачить, що після шестигодинного робочого дня ваша працездатність не падає. Для працевлаштування необхідна санітарна книжка.

Касир в фастфуді 32 грн / год

На цю роботу беруть від 18 років і за наявності санітарної книжки. Година роботи коштує 32 грн. Під час стажування (в даному випадку два вихідних дня, після стажування беруть в штат) можна працювати не більше чотирьох годин на день, а потім - не менше шести-восьми. Обідня перерва - 30 хвилин в день. Зарплату виплачують раз на місяць.

Працівник кухні у фастфуді 17 грн / год

Якщо ви можете працювати тільки у вихідні, робочий день буде тривати не менше дев'яти годин. Оплата - два рази на місяць з розрахунку 17 грн / год. Графік роботи обговорюється з менеджером з урахуванням ваших побажань: буде це ранкова, денна або нічна зміни. Обіди - за рахунок закладу. Тут також необхідна санітарна книжка.

Baby sitter 200 грн / 6 годин

Студенток останніх курсів, особливо педагогічних або медичних вузів, які бажають взяти нянями для дітей від трьох до семи років на вихідні дні. Якщо у вас є рекомендації, то за дев'ятигодинної день роботи можна заробити 500 грн. Якщо ж ви раніше не працювали нянею - не біда, вас працевлаштують на шість годин за 200 грн. В обов'язки няні входить приготування їжі для дитини, його годування, похід в розважальні центри або «розвивалки» і прогулянки на вулиці. Оплата - раз в день.

Оператор call-центру 312 грн / 9 годин

В обов'язки оператора входить спілкування з клієнтами гарячої лінії телекомунікаційних компаній (інтернет- і телефонних провайдерів) з 9:00 до 18:00. Стажування не оплачується. Її термін буде залежати від вашої швидкості навчання. Перша спроба здати іспит - через два дні роботи. Якщо його провалили, то працюєте ще день без оплати - і так, поки не складете іспит.
Оплата - раз на місяць.

Оплата - раз на місяць

Продавець-консультант в бутіку одягу 500 грн / 11 годин

Комунікабельних студентів, які вміють продавати (перевірять на співбесіді, попросивши, наприклад, обіграти продаж «зеленого олівця»), візьмуть продавцями вихідного дня в бутиках одягу. Працювати потрібно з 9:00 до 20:00, платять кожен день по 100 грн плюс 2% від суми продажів. В середньому такий продавець отримує до 500 грн в день.

Касир в супермаркеті 400 грн / 12 годин

В супермаркетах касиром вихідного дня готові взяти без досвіду і навіть офіційно оформити (з виплатою лікарняного, відпустки та ін.). Робота щосуботи та щонеділі з 9:00 до 21:00. Виплата заробітної плати - один раз на місяць.

Бариста 350 грн / 11 годин

У кав'ярні на колесах (працювати необхідно на вулиці) робочий день з 9:00 до 20:00. Зарплата складається з ставки (250 грн в день) і відсотка від продажів (зазвичай 100-200 грн в день). Зарплату видають щовечора. Після випробувального терміну (два місяці) готові оформити за трудовим договором. Обов'язкова умова - наявність санітарної книжки. Привілей у молодих людей з водійськими правами: таких і беруть охочіше, і за кожну доставку кав'ярні доплачують 50 грн.

Водій-кур'єр з власним авто 400 грн / 12 годин

Кур'єр (в службі доставки) повинен привозити їжу з ресторану або продукти з супермаркету. Необхідна умова для роботи - наявність власного авто і водійських прав категорії «В». Працювати доведеться по 12 годин на добу, іноді навіть вночі. Точний графік обговорюється з менеджером. Паливо та ремонт автомобіля оплачує компанія. Зарплата - два рази на місяць.

останні новини Дніпра

>>> Небезпечний Дніпро: дерева падають на голови, під ногами - відкриті люки
>>> Пожежа на Тополі: є постраждалі
>>> Отруєння грибами: загинули 3 людини

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Студенту на замітку: де попрацювати на вихідних і скільки за це платять

Попереду новорічні свята, і щоб зібрати кошти на подарунки та вечірки, багато студентів шукають підробіток. Так, можна влаштуватися бариста на 350 грн в день, касиром - 400 грн, продавцем - 500 грн.

Які вакансії на суботу та неділю пропонують мережеві компанії, сайти з працевлаштування та профільні групи в соцмережах, розповідають вести .

Які вакансії на суботу та неділю пропонують мережеві компанії, сайти з працевлаштування та профільні групи в соцмережах, розповідають   вести

Інтерв'юер 80 грн / 2 год

Соцопитування можуть проводитися як в телефонному форматі, так і біля метро або в торгових центрах. Оплата опитування тим вище, чим складніше питання: 80-120 грн. Опитування триває дві години, впораєтеся за годину - отримаєте ті ж гроші. Оплата - після кожного опитування. У вас повинен бути свій планшет - в нього ви будете вносити відповіді респондентів.

Флаерщік 20 грн / год

За годину готові платити до 20 грн (оплата в день виконання роботи). Врахуйте, що чим більше годин на день ви будете роздавати листівки, тим менше вам будуть платити за годину. Якщо рекламний проект проходить на вулиці, вимагайте доплату 5-10 грн за годину.
Так само - і за роботу в ростових ляльках.

Хостес 100 грн / год

Зустрічати гостей на конференціях, проводити їх реєстрацію, розсаджувати по місцях або представляти компанію на виставках - запрошують дівчат модельної зовнішності, зростом не нижче 175 см. Щоб отримати роботу в проекті, необхідно надіслати роботодавцю свою фотографію в повний зріст, портрет і параметри фігури. Він розгляне всіх кандидаток і вибере найбільш підходящу для конкретного проекту модель. Зазвичай проект займає до трьох годин в день. За знання іноземних мов доплачують 50 грн / год. Оплата - після проекту.

Промоутер 30 грн / год

В обов'язки промоутера входить роздача рекламної продукції та продаж товару або ще і роздача купонів на знижку. За годину платять до 30 грн, акція триває до трьох годин в день. Якщо потрібно проводити дегустацію, задавати питання респондентам або вносити в базу даних інформацію про перебіг акції, робити фотозвіти і т. Д., То - до 40 грн / год. Оплата - в кінці дня.

Репетитор 60 грн / 40 хвилин

Робота для студентів 4-5 курсів на дому у клієнта або в навчальному центрі, який набирає репетиторів. Більш затребувані викладачі української або англійської мов. За академічну годину (40 хвилин) платять до 60 грн. Якщо у клієнтів про вас будуть позитивні відгуки, зарплату готові підвищувати (визначається індивідуально) і ви отримаєте більше учнів. Оплата - раз місяць.

Оплата - раз місяць

Розповсюджувач листівок 150 грн / 4 год

На те, щоб розклеїти на рекламні дошки 500 оголошень форматом А5, спочатку йде чотири-п'ять годин. Але якщо пропрацювати пару тижнів і вивчити район для расклеек, то ці гроші можна заробити і за три години. За розклеювання оголошень форматом А4 вартість роботи підвищується на 25%. Для оплати вашої праці (раз на день), необхідно зробити фотозвіт про свою роботу.

Маркетолог для соцопитувань по телефону 30 грн / год

Базу номерів надає роботодавець. Завдання маркетолога - обдзвонити, задати питання ( «яку пресу про дітей ви читаєте?», «Влаштовує обслуговування в аптеці N?» І т. П.), Занести відповіді в базу даних. Робочий день - шість годин. Через кожні дві години роботи - перерва на чай 10 хвилин. Зарплату платять раз на місяць.

Працівник в сендвіч-бар 20 грн / год

Під час оплачуваного стажування (два тижні) вас навчать робити сендвічі та напої. Оплата проводиться в кінці кожного тижня з розрахунку 20 грн / год. Робочий день - шість годин. Більше працювати можна, тільки якщо адміністратор побачить, що після шестигодинного робочого дня ваша працездатність не падає. Для працевлаштування необхідна санітарна книжка.

Касир в фастфуді 32 грн / год

На цю роботу беруть від 18 років і за наявності санітарної книжки. Година роботи коштує 32 грн. Під час стажування (в даному випадку два вихідних дня, після стажування беруть в штат) можна працювати не більше чотирьох годин на день, а потім - не менше шести-восьми. Обідня перерва - 30 хвилин в день. Зарплату виплачують раз на місяць.

Працівник кухні у фастфуді 17 грн / год

Якщо ви можете працювати тільки у вихідні, робочий день буде тривати не менше дев'яти годин. Оплата - два рази на місяць з розрахунку 17 грн / год. Графік роботи обговорюється з менеджером з урахуванням ваших побажань: буде це ранкова, денна або нічна зміни. Обіди - за рахунок закладу. Тут також необхідна санітарна книжка.

Baby sitter 200 грн / 6 годин

Студенток останніх курсів, особливо педагогічних або медичних вузів, які бажають взяти нянями для дітей від трьох до семи років на вихідні дні. Якщо у вас є рекомендації, то за дев'ятигодинної день роботи можна заробити 500 грн. Якщо ж ви раніше не працювали нянею - не біда, вас працевлаштують на шість годин за 200 грн. В обов'язки няні входить приготування їжі для дитини, його годування, похід в розважальні центри або «розвивалки» і прогулянки на вулиці. Оплата - раз в день.

Оператор call-центру 312 грн / 9 годин

В обов'язки оператора входить спілкування з клієнтами гарячої лінії телекомунікаційних компаній (інтернет- і телефонних провайдерів) з 9:00 до 18:00. Стажування не оплачується. Її термін буде залежати від вашої швидкості навчання. Перша спроба здати іспит - через два дні роботи. Якщо його провалили, то працюєте ще день без оплати - і так, поки не складете іспит.
Оплата - раз на місяць.

Оплата - раз на місяць

Продавець-консультант в бутіку одягу 500 грн / 11 годин

Комунікабельних студентів, які вміють продавати (перевірять на співбесіді, попросивши, наприклад, обіграти продаж «зеленого олівця»), візьмуть продавцями вихідного дня в бутиках одягу. Працювати потрібно з 9:00 до 20:00, платять кожен день по 100 грн плюс 2% від суми продажів. В середньому такий продавець отримує до 500 грн в день.

Касир в супермаркеті 400 грн / 12 годин

В супермаркетах касиром вихідного дня готові взяти без досвіду і навіть офіційно оформити (з виплатою лікарняного, відпустки та ін.). Робота щосуботи та щонеділі з 9:00 до 21:00. Виплата заробітної плати - один раз на місяць.

Бариста 350 грн / 11 годин

У кав'ярні на колесах (працювати необхідно на вулиці) робочий день з 9:00 до 20:00. Зарплата складається з ставки (250 грн в день) і відсотка від продажів (зазвичай 100-200 грн в день). Зарплату видають щовечора. Після випробувального терміну (два місяці) готові оформити за трудовим договором. Обов'язкова умова - наявність санітарної книжки. Привілей у молодих людей з водійськими правами: таких і беруть охочіше, і за кожну доставку кав'ярні доплачують 50 грн.

Водій-кур'єр з власним авто 400 грн / 12 годин

Кур'єр (в службі доставки) повинен привозити їжу з ресторану або продукти з супермаркету. Необхідна умова для роботи - наявність власного авто і водійських прав категорії «В». Працювати доведеться по 12 годин на добу, іноді навіть вночі. Точний графік обговорюється з менеджером. Паливо та ремонт автомобіля оплачує компанія. Зарплата - два рази на місяць.

останні новини Дніпра

>>> Небезпечний Дніпро: дерева падають на голови, під ногами - відкриті люки
>>> Пожежа на Тополі: є постраждалі
>>> Отруєння грибами: загинули 3 людини

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Студенту на замітку: де попрацювати на вихідних і скільки за це платять

Попереду новорічні свята, і щоб зібрати кошти на подарунки та вечірки, багато студентів шукають підробіток. Так, можна влаштуватися бариста на 350 грн в день, касиром - 400 грн, продавцем - 500 грн.

Які вакансії на суботу та неділю пропонують мережеві компанії, сайти з працевлаштування та профільні групи в соцмережах, розповідають вести .

Які вакансії на суботу та неділю пропонують мережеві компанії, сайти з працевлаштування та профільні групи в соцмережах, розповідають   вести

Інтерв'юер 80 грн / 2 год

Соцопитування можуть проводитися як в телефонному форматі, так і біля метро або в торгових центрах. Оплата опитування тим вище, чим складніше питання: 80-120 грн. Опитування триває дві години, впораєтеся за годину - отримаєте ті ж гроші. Оплата - після кожного опитування. У вас повинен бути свій планшет - в нього ви будете вносити відповіді респондентів.

Флаерщік 20 грн / год

За годину готові платити до 20 грн (оплата в день виконання роботи). Врахуйте, що чим більше годин на день ви будете роздавати листівки, тим менше вам будуть платити за годину. Якщо рекламний проект проходить на вулиці, вимагайте доплату 5-10 грн за годину.
Так само - і за роботу в ростових ляльках.

Хостес 100 грн / год

Зустрічати гостей на конференціях, проводити їх реєстрацію, розсаджувати по місцях або представляти компанію на виставках - запрошують дівчат модельної зовнішності, зростом не нижче 175 см. Щоб отримати роботу в проекті, необхідно надіслати роботодавцю свою фотографію в повний зріст, портрет і параметри фігури. Він розгляне всіх кандидаток і вибере найбільш підходящу для конкретного проекту модель. Зазвичай проект займає до трьох годин в день. За знання іноземних мов доплачують 50 грн / год. Оплата - після проекту.

Промоутер 30 грн / год

В обов'язки промоутера входить роздача рекламної продукції та продаж товару або ще і роздача купонів на знижку. За годину платять до 30 грн, акція триває до трьох годин в день. Якщо потрібно проводити дегустацію, задавати питання респондентам або вносити в базу даних інформацію про перебіг акції, робити фотозвіти і т. Д., То - до 40 грн / год. Оплата - в кінці дня.

Репетитор 60 грн / 40 хвилин

Робота для студентів 4-5 курсів на дому у клієнта або в навчальному центрі, який набирає репетиторів. Більш затребувані викладачі української або англійської мов. За академічну годину (40 хвилин) платять до 60 грн. Якщо у клієнтів про вас будуть позитивні відгуки, зарплату готові підвищувати (визначається індивідуально) і ви отримаєте більше учнів. Оплата - раз місяць.

Оплата - раз місяць

Розповсюджувач листівок 150 грн / 4 год

На те, щоб розклеїти на рекламні дошки 500 оголошень форматом А5, спочатку йде чотири-п'ять годин. Але якщо пропрацювати пару тижнів і вивчити район для расклеек, то ці гроші можна заробити і за три години. За розклеювання оголошень форматом А4 вартість роботи підвищується на 25%. Для оплати вашої праці (раз на день), необхідно зробити фотозвіт про свою роботу.

Маркетолог для соцопитувань по телефону 30 грн / год

Базу номерів надає роботодавець. Завдання маркетолога - обдзвонити, задати питання ( «яку пресу про дітей ви читаєте?», «Влаштовує обслуговування в аптеці N?» І т. П.), Занести відповіді в базу даних. Робочий день - шість годин. Через кожні дві години роботи - перерва на чай 10 хвилин. Зарплату платять раз на місяць.

Працівник в сендвіч-бар 20 грн / год

Під час оплачуваного стажування (два тижні) вас навчать робити сендвічі та напої. Оплата проводиться в кінці кожного тижня з розрахунку 20 грн / год. Робочий день - шість годин. Більше працювати можна, тільки якщо адміністратор побачить, що після шестигодинного робочого дня ваша працездатність не падає. Для працевлаштування необхідна санітарна книжка.

Касир в фастфуді 32 грн / год

На цю роботу беруть від 18 років і за наявності санітарної книжки. Година роботи коштує 32 грн. Під час стажування (в даному випадку два вихідних дня, після стажування беруть в штат) можна працювати не більше чотирьох годин на день, а потім - не менше шести-восьми. Обідня перерва - 30 хвилин в день. Зарплату виплачують раз на місяць.

Працівник кухні у фастфуді 17 грн / год

Якщо ви можете працювати тільки у вихідні, робочий день буде тривати не менше дев'яти годин. Оплата - два рази на місяць з розрахунку 17 грн / год. Графік роботи обговорюється з менеджером з урахуванням ваших побажань: буде це ранкова, денна або нічна зміни. Обіди - за рахунок закладу. Тут також необхідна санітарна книжка.

Baby sitter 200 грн / 6 годин

Студенток останніх курсів, особливо педагогічних або медичних вузів, які бажають взяти нянями для дітей від трьох до семи років на вихідні дні. Якщо у вас є рекомендації, то за дев'ятигодинної день роботи можна заробити 500 грн. Якщо ж ви раніше не працювали нянею - не біда, вас працевлаштують на шість годин за 200 грн. В обов'язки няні входить приготування їжі для дитини, його годування, похід в розважальні центри або «розвивалки» і прогулянки на вулиці. Оплата - раз в день.

Оператор call-центру 312 грн / 9 годин

В обов'язки оператора входить спілкування з клієнтами гарячої лінії телекомунікаційних компаній (інтернет- і телефонних провайдерів) з 9:00 до 18:00. Стажування не оплачується. Її термін буде залежати від вашої швидкості навчання. Перша спроба здати іспит - через два дні роботи. Якщо його провалили, то працюєте ще день без оплати - і так, поки не складете іспит.
Оплата - раз на місяць.

Оплата - раз на місяць

Продавець-консультант в бутіку одягу 500 грн / 11 годин

Комунікабельних студентів, які вміють продавати (перевірять на співбесіді, попросивши, наприклад, обіграти продаж «зеленого олівця»), візьмуть продавцями вихідного дня в бутиках одягу. Працювати потрібно з 9:00 до 20:00, платять кожен день по 100 грн плюс 2% від суми продажів. В середньому такий продавець отримує до 500 грн в день.

Касир в супермаркеті 400 грн / 12 годин

В супермаркетах касиром вихідного дня готові взяти без досвіду і навіть офіційно оформити (з виплатою лікарняного, відпустки та ін.). Робота щосуботи та щонеділі з 9:00 до 21:00. Виплата заробітної плати - один раз на місяць.

Бариста 350 грн / 11 годин

У кав'ярні на колесах (працювати необхідно на вулиці) робочий день з 9:00 до 20:00. Зарплата складається з ставки (250 грн в день) і відсотка від продажів (зазвичай 100-200 грн в день). Зарплату видають щовечора. Після випробувального терміну (два місяці) готові оформити за трудовим договором. Обов'язкова умова - наявність санітарної книжки. Привілей у молодих людей з водійськими правами: таких і беруть охочіше, і за кожну доставку кав'ярні доплачують 50 грн.

Водій-кур'єр з власним авто 400 грн / 12 годин

Кур'єр (в службі доставки) повинен привозити їжу з ресторану або продукти з супермаркету. Необхідна умова для роботи - наявність власного авто і водійських прав категорії «В». Працювати доведеться по 12 годин на добу, іноді навіть вночі. Точний графік обговорюється з менеджером. Паливо та ремонт автомобіля оплачує компанія. Зарплата - два рази на місяць.

останні новини Дніпра

>>> Небезпечний Дніпро: дерева падають на голови, під ногами - відкриті люки
>>> Пожежа на Тополі: є постраждалі
>>> Отруєння грибами: загинули 3 людини

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

«яку пресу про дітей ви читаєте?
», «Влаштовує обслуговування в аптеці N?
«яку пресу про дітей ви читаєте?
», «Влаштовує обслуговування в аптеці N?
«яку пресу про дітей ви читаєте?
», «Влаштовує обслуговування в аптеці N?