Створення інтернет-магазину самостійно | Створити інтернет-магазин своїми руками, зробити сайт самому

  1. Як створити сайт інтернет-магазину своїми руками за допомогою нашої системи управління?
  2. 5 кроків до успішного бізнесу

Для створення сайту самостійно на готовій платформі не потрібно ні грошей, ні спеціальних знань, ні багато часу. Достатньо бажання мати свою справу і готовність вкладатися в його розвиток і просування.

платформа Recommerce - це сукупність функціональних, фінансових і організаційних можливостей, це сучасний, швидкий і надійний «движок» Вашого представництва в Інтернеті.

Як створити сайт інтернет-магазину своїми руками за допомогою нашої системи управління?

Конструктор Recommerce дозволяє зробити інтернет-магазин самостійно безкоштовно всього за 5 хвилин. Для цього достатньо зареєструвати свій аккаунт на сервісі і зробити кілька найпростіших операцій. Все дуже зручно, швидко і без грошей.

Важливий плюс в використання платформи Recommerce - технічна підтримка. Питаннями настройки сервера і самої системи управління, хостингом, і іншими можливими труднощами займаються наші фахівці. Ви використовуєте вже готовий продукт. Такий принцип дозволяє замовнику економити сили і час, не вникати в технічні моменти і займатися тільки улюбленою справою - продажем товарів і отриманням прибутку.

Друга важлива перевага самостійного створення сайту - економія грошей. Замовлення розробки в веб-студії - річ не дешева. Цей варіант годиться для розвинених великих проектів, що приносять стабільний прибуток. Для початківця бізнесу такі витрати не виправдані. Тут кращим варіантом буде створення сайту інтернет-магазину самостійно по вже готовому і перевіреного шаблоном. На перших етапах особливо важливо якомога більше коштів вкласти не в створення, а в просування інтернет-магазину.

5 кроків до успішного бізнесу

Успішна робота вимагає виконання всього 5 умов:

1. Реєстрація аккаунта

Процедура займає 5 хвилин і вимагає всього декількох кліків мишею. На цьому етапі найголовніше придумати такого назва для нового магазину. Адже «як корабель назвеш, так він і попливе».

2. Вибір дизайну

Сервіс пропонує ряд готових дизайнерських рішень, з яких Ви можете вибрати найбільш вподобаний. Всі варіанти відрізняються простотою і функціональністю. На базі вже працюють сотні успішних проектів, частина з них можна побачити в розділі «приклади». Безкоштовним доповненням до створення вашого інтернет-магазину в Білорусі є його мобільна версія.

3. Управління

сервіс дозволяє швидко завантажити вже наявні дані на базі Excel або CSV. Розмістити товари на будь-якій сучасній торговому майданчику або сервісі допоможе універсальний формат YML. Полегшить процес заповнення автозавантаження картинок з Google і можливість додавання відео. Заповнення магазина може зайняти всього декілька годин. Протягом всього терміну обслуговування сайт буде отримувати безкоштовні оновлення дизайну і функціоналу.

4. Безкоштовний домен

сервіс дозволяє прив'язати ваш домен до сайту. Це можна зробити безкоштовно за все за пару хвилин навіть протягом тестового періоду. Досить пару раз клікнути мишкою в настройках новоствореного магазину. За таким же принципом створюється фірмова пошта на вашому домені.

5. Просування

Платформа для інтернет-магазину Recommerce успішно працює вже 3 роки. Досвід співпраці з SEO компаніями навчив чіткому виконанню всіх пунктів пошукової оптимізації. Це гарантує високі пошукові показники наших проектів. Додатково можна отримати платне просування від команди професіоналів і замовити його прямо з панелі управління.

Як створити сайт інтернет-магазину своїми руками за допомогою нашої системи управління?
Як створити сайт інтернет-магазину своїми руками за допомогою нашої системи управління?