Створення сайтів в Серпухові

 1. Зручне управління сайтом
 2. терміни створення
 3. Ціни на роботи
 4. оплата
 5. Чому звертаються до нас

Пропонуємо створення сайтів в Серпухові, спрямованих на результат. Наші проекти швидко потрапляють в пошукові системи і починають приводити відвідувачів. Всього кілька замовлень і комерційний сайт повністю окупається. Пропонуємо створення сайтів в Серпухові, спрямованих на результат

Для всіх створених у нас сайтів, надається:

 • Можливість самостійного управління
 • Взаємовигідна форма співпраці

Зручне управління сайтом

Ви отримуєте систему управління, за допомогою якої можна без спеціальних навичок виробляти додавання, зміна та видалення інформації.

Безкоштовно видається доступна інструкція, проводиться лічая консультація та навчання.

У нас замовляють створення сайту для Серпухова, Москви, Протвино, Пущино, Чехова, з перевагами:

 • швидкі терміни створення;
 • висока якість настройки;
 • надання можливості самостійного редагування;
 • навчання управлінню;
 • зручність і простота виконання;
 • індивідуальний підхід до реалізації завдання;
 • просування в пошукових системах;
 • Реклама в інтернеті.

терміни створення

Тривалість робіт залежить від складності. Більше роботи - більше часу. В середньому необхідно: Тривалість робіт залежить від складності

Сайт-візитка: від 2-х днів.
Оптимізований: від 5-ти до 20-ти днів.
Інтернет-магазин: 15 - 30 днів.
Унікальний проект: від 2-х до 150 днів.

В середньому, вже через два дні ваш сайт буде в інтернеті з основною інформацією. Далі проект просто допрацьовується до кінцевого результату. Одне з наших переваг - терміни не затягуємо!

Ціни на роботи

У нас прозорі ціни на створення сайтів . Також діють сезонні знижки та індивідуальні домовленості на додаткові роботи.

Сучасний хороший сайт робимо від 21000 рублів.

оплата

Укладається договір. Вноситься передоплата, якщо проект дорогий. Вноситься повна оплата, якщо проект не дорогий. По готовності сайту - оплачується решта. Можливий варіант розробки сайтів до внесення оплати і передоплати.

Чому звертаються до нас

 1. Добре ім'я і відповідальний підхід.
 2. Ми даємо поради про те, як залучити більше покупців, як необхідно просувати сайт і надаємо інформаційну підтримку з питань роботи з сайтом.
 3. Сайт, який ви отримаєте, варто на порядок вище.
 4. Після створення, сайт протягом місяця може безкоштовно доопрацьовуватися. При укладанні договору на обслуговування - здійснюється оперативна підтримка з технічних питань.
 5. Ви отримуєте повний контроль над сайтом. Є повноправним його власником. Самостійно оплачуєте домен і хостинг. (За невеликий відсоток ми це зробимо за вас) Самостійно керуєте змістом сайту за інструкцією або після навчання.
 6. Після створення сайту, ми готові надати підтримку і просування проекту по вибранниі фразам за прийнятну ціну. Фрази ми теж підберемо.
 7. При сдече проекту, ви можете скористатися послугою індивідуального навчання - 1 година безкоштовно. Далі за встановленим тарифом.
 8. Наші сайти конкурують за віддачею з Московськими. Призводять відвідувачів з усієї Росії.

Загальна інформація

Для успіху важливо правильне створення сайту. Хороша якість виходить, якщо мати достатній досвід. Будь-сайт можна переробити і привести в порядок. Іноді для цього потрібна повна або часткова переробка. Ми не готові братися за все сайти, які зробили до нас. Але з нашими роботами, ми готові боротися за хороші позиції. Для нас, розробка сайтів в Серпухові для Москви або з розрахунком на Росію - це ціле мистецтво. Замовивши сайт у нас, ви значно знижуєте витрати, які вам можуть знадобитися для просування або підтримки сайту в подальшому. Створені нами майданчика націлені на користь і кінцевий прибуток.

Сайт повинен відповідати сучасним вимогам і стандартам. Якщо сайт зроблений у нас - за його просування ми гарантовано зможемо взятися.