Швидка перемога SEO: як оновити ваш старий вміст

 1. Чому мені це потрібно?
 2. Крок # 1: знайдіть перспективний старий вміст на своєму сайті
 3. Крок # 2: Перевірте мета-теги
 4. Крок # 3: перевірте свої ключові слова
 5. Крок # 5: Конкуренти
 6. Поширювати Слово!
 7. Суть
 8. Ви хотіли б додати деякі поради?
 9. Зареєструйтеся для нашого розсилки

Ви пишете переконливий вміст, який, на вашу думку, може стати вірусним. Ваші статті сповнені цінності для читача, включаючи ілюстративні приклади та корисні поради. Що може піти не так?

Ми знаємо цю сувору правду про контент-маркетинг: не має значення, наскільки блискучою є ваша стаття, якщо її ніхто не може знайти в Інтернеті. На жаль, великого вмісту не вистачає, щоб бути успішним блогером. Існує багато технічних кроків, які визначають ваш успіх: від оптимізації для пошуку Google до просування соціальних медіа. Так що якщо ви не хочете бачити вашу статтю на задніх сидіннях, ви повинні грати за правилами цієї гри SEO. Давайте дізнаємося, що ви можете зробити, якщо ваша велика стаття якось не отримує трафік.

Чому мені це потрібно?

Не секрет, що SEO - це довгостроковий процес. Створення посилань, створення вмісту, пошук відповідних ключових слів не мають на меті швидкий результат. Оновлення старого вмісту - це, мабуть, найшвидше зусилля SEO, які ви можете реалізувати, а також будь-які зусилля, спрямовані на покращення існуючої ситуації, а не на створення нового.

Нижче наведено кілька випадків, коли вам потрібно спробувати цей метод:

 • У вашому блозі є багато статей, а деякі з них менш популярні, ніж інші. У той же час, ви вважаєте, що ваші невдалих статей заслуговують кращого. Існує велика ймовірність того, що ваша стаття не погана, ви просто забули взяти до уваги деякі фактори SEO.
 • Ви мали деякі статті з хорошими результатами, але трафік поступово знижується. Очевидно, ви хочете розширити і збільшити його популярність.
 • Жоден з ваших повідомлень не отримує великого трафіку. Якщо це так, переконайтеся в тому, щоб прочитати повний посібник SEO (мій особистий фаворит Посібник початківця Моза ). Тільки після того, як ви прочитали це, поверніться на цю посаду. Я пишу це для людей, які хочуть знайти прогалини в оптимізації своїх сайтів, а не зробити це з нуля.

Крок # 1: знайдіть перспективний старий вміст на своєму сайті

Відкрий свій Google analytics і знайти статті, які, на вашу думку, є великими, але з певних причин не отримують стільки трафіку, скільки вони можуть принести. Складіть список таких повідомлень. Тепер зробіть глибокий вдих, і давайте зробимо якусь магію!

Перш ніж приступити до SEO частини, перш за все, ви повинні заново перечитати старі посади задумливо. Я пропоную виконати такі дії:

 • Видалити всю невідповідну інформацію і замінити її новими даними. Наприклад, ви можете знайти нові експерименти / дослідження, щоб довести свою точку зору і додати більше значення посаді.
 • Переконайтеся, що скріншоти (та інші мультимедійні файли), які ви використовували, залишаються актуальними. Якщо інтерфейс інструментів, які ви показуєте в повідомленні, виглядають інакше, це буде заплутаним для читача.
 • Перевірте всі посилання в тексті та переконайтеся, що вони все ще доступні.

Я думаю, ви зрозуміли: ви повинні зробити свій контент відповідним і цікавим для читача знову. Ну, так чи інакше, ваш вміст буде більш помітним після поліпшення різних аспектів SEO. Але чи варто витрачати зусилля, якщо ніхто не хоче читати вашу застарілу статтю?

Крок # 2: Перевірте мета-теги

Тепер давайте дізнаємося, чи можна щось поліпшити в мета-тегах. Я використовую SEO мета в 1 клік плагін для вирішення цього питання.

Я використовую  SEO мета в 1 клік плагін  для вирішення цього питання

Подібний заголовок і опис веб

Він показує всі мета-теги та заголовки на сторінці, тому ви можете переконатися, що ви не забули додати його. Якщо він відсутній - додайте його, спираючись на Рекомендації Google .

Ось кілька важливих моментів, на всякий випадок:

 • Кожна сторінка потребує заголовка та опису.
 • Кожне з вищевказаного має включати основне ключове слово. (І кожен повинен бути якомога ближче до початку фрази).
 • Опис має бути від 50 до 160 символів (близько 15 слів). Назва - менше 12 слів.
 • Сторінка повинна мати тег H1, і вона повинна трохи відрізнятися від назви.

Також погляньте на заголовки (H1, H2, H3 тощо):

 • Вони повинні бути в правильному порядку.
 • На сторінці має бути лише один H1.

Плагін покаже вам, якщо виникла проблема:

Плагін покаже вам, якщо виникла проблема:

подібні веб-заголовки

Як бачите, випадкова сторінка, яку я перевірила, не є достатньою. На сторінці відображаються як заголовок, так і опис, але існує проблема з довжиною.

Боти Google не розуміють, про що йдеться. Мета-теги допомагають їм з'ясувати, чи ваша сторінка відповідає запиту користувача. Будьте люб'язними, щоб допомогти Google ботам з ним, і це окупиться більш високим рейтингом.

Крок # 3: перевірте свої ключові слова

Інша справа, що може допомогти пошуковим системам з'ясувати тему і мета вашої статті - ключові слова. Вони покликані допомогти пошуковим ботам дізнатися, яку проблему читача ми хочемо вирішити в статті.

По-перше, з'ясуйте, які ключові слова читачі прийшли на ваш пост. Серпстат Ви можете знайти цю інформацію для вас:

позиції серпстату

Зверніть увагу на позицію в SERP за цим ключовим словом і обсяг ключового слова в Google. У нашому випадку найпоширенішим ключовим словом у цьому питанні є «вивчати seo free», а наша стаття займає 7-е місце. Якщо ви бачите, що ваша стаття далека від топ-10, це означає, що потрібно багато працювати!

Перш за все, ваша стаття повинна націлювати набагато більше ключових слів, включаючи довгі хвости. Більше того, не кожне ключове слово відповідає вашим цілям. Оскільки ми хочемо потрапити в першу десятку, нам потрібно змішувати високочастотні ключові слова з середнім і низьким.

Ви можете використовувати будь-який інструмент з функціями складності ключових слів, як Serpstat, Semrush або SEOquake. Цей показник показує, наскільки важко було б високо оцінити бажане ключове слово. Я поїду з SEMrush цього разу.

труднощі з ключовими словами semrush

Конкуренція є значною мірою! Тепер ви повинні перевірити вміст конкурентів, щоб вирішити, чи можливі винагороди коштують зусиль. Іноді конкуренти настільки сильні, що ви, можливо, витрачаєте більше, ніж можете розумно очікувати, щоб заробити.

Крок # 5: Конкуренти

Давайте подивимося, як відбувається з позиціями та ключовими словами в аналогічних статтях конкурентів. Для цього натисніть на кнопку "Конкуренти" в Серпстаті і виберіть топ-3 для аналізу.

Для цього натисніть на кнопку Конкуренти в Серпстаті і виберіть топ-3 для аналізу

список конкурентів

У нашому випадку багато цих посилань є справжніми SEO курсами, тому вони не є нашими конкурентами. Я не знайшов корисного і свіжого вмісту серед цього списку, щоб ми могли його спробувати.

На цьому етапі аналізувати не SEO аспект самостійно. Знайдіть статті на подібну тему та зверніть увагу на структуру статей, стиль написання, значення для читача, довжину, приклади, медіафайли тощо. Оскільки наша мета - зробити цю посаду вищою, ми повинні бути впевнені, що створимо щось 10x краще порівняно з конкурентами.


Крім того, ви можете перевірити ключові слова, на які потрапляють ваші конкуренти, у 20 найкращих результатах пошуку, у той час як ваша сторінка навіть не входить до 100 найкращих результатів пошуку. Це називається "відсутні ключові слова":

Це називається відсутні ключові слова:

відсутні ключові слова

Поширювати Слово!

Тепер, пишаючись своєю статтею, як в перший раз, поділіться нею всюди! Якщо ви ще не маєте великої аудиторії, спробуйте залучити інших блогерів і авторів. я використовую BuzzSumo знайти такі можливості:

я використовую  BuzzSumo  знайти такі можливості:

buzzsumo top статті

Тут ви можете знайти статті про подібні теми та учасників, які зацікавлені у вашій темі.

Невелика підказка: згадайте деяких блогерів (або їх статей / досліджень / розслідувань / цитат) у межах статті, а потім надішліть їх їм лише для того, щоб запитати думку. Якщо вміст хороший, є значний шанс, що блоггер поділить його своїм власним каналам. Тут найкраще довідник по блогерам Я знаю. Переконайтеся, що подивіться на цю посаду, оскільки я вважаю, що вона може врятувати вас від найбільш поширених помилок.

Суть

Що далі? Дочекайтеся реакції пошукової системи і відстежуйте позиції після повторної оптимізації. Пам'ятайте: не існує такого поняття, як "100% SEO оптимізація". Завжди є місце для вдосконалення!

Щоб знайти такі можливості, час від часу аналізуйте конкурентів. Не забувайте виконувати основну оптимізацію SEO на своїх статтях і завжди уточнювати тексти. Спробуйте самі і зробіть власні висновки!

Ви хотіли б додати деякі поради?

Що ви робите для повторного призначення старих статей? Чи є у вас інші поради, які ви хотіли б поділитися? Якщо так, будь ласка, прокоментуйте нижче.

Вибране зображення: Авторське право: ' https://www.123rf.com/profile_pixelrobot '/ 123RF Фотографії

Зареєструйтеся для нашого розсилки

Щоб отримати докладніші статті, відео та Інфографіку в папці "Вхідні", зареєструйтеся нижче

Наступні дві вкладки змінюють вміст нижче.

Ганна Руд є маркетологом контенту в ІТ-компанії. Вона часто пише корисні речі про те, як ранжувати вище, як писати для Інтернету, як проводити PPC кампанію і так далі. Одержимі постійним навчанням.

Пов'язані

Чому мені це потрібно?
Що може піти не так?
Чому мені це потрібно?
Але чи варто витрачати зусилля, якщо ніхто не хоче читати вашу застарілу статтю?
Ви хотіли б додати деякі поради?
Що ви робите для повторного призначення старих статей?
Чи є у вас інші поради, які ви хотіли б поділитися?