Швидке просування нового сайту. Просування молодих сайтів.

  1. Що треба зробити з новим сайтом, щоб потрапити в ТОП
  2. У молодого сайту є всі шанси потрапити в топ, якщо:
  3. При просуванні молодого сайту, ми використовуємо:
  4. ТОП 4 поширених запитань, від господарів молодих сайтів

Ваш сайт, коли він тільки що створений, як книга, яку тільки що написали і ще не передали в тираж


Ваш сайт, коли він тільки що створений, як книга, яку тільки що написали і ще не передали в тираж. Перш ніж книгу передадуть в тираж, її повинен схвалити редактор, цензор і т.д. Так і з сайтом, перш ніж потрапити в тираж пошукову видачу, сайт повинен перевірити пошуковий робот на відповідність.

Пошукові системи довго не дізнаються про ваш сайт, поки ви про нього не заявите. З огляду на той факт, що пошукові системи більше звертають увагу на зміст сайту, а не на кількість посилань, у молодих сайтів йде більше часу на зростання і позиції у видачі.

Що треба зробити з новим сайтом, щоб потрапити в ТОП

А точніше що не треба робити - не треба переборщувати! В першу чергу треба вибрати правильну стратегію щодо тематики сайту, вашої ЦА, переваг і конкурентності в пошуку.

У молодого сайту є всі шанси потрапити в топ, якщо:

→ сайт не створений в безкоштовних конструкторах;

→ він зручний;

→ швидко завантажується;

→ з якісним контентом;

→ його оновлюють регулярно (частіше, ніж раз на півроку);

→ низька конкуренція в SERP;

Звичайно, було б ідеально залучати до процесу створення сайту компанію, яка в подальшому і буде займатися його просуванням. Так, ще на етапі проектування і створення, експертна оцінка фахівця з просування допоможе заощадити гроші на подальшу модернізацію та підготовку до просування, але про це, на жаль, мало хто замислюється перед створенням сайту.

При просуванні молодого сайту, ми використовуємо:

У перший рік життя, сайту не зможе якісно конкурувати з лідерами ТОПу по висококонкурентних запитах, але за цей рік сайт може:

- вийти в ТОП по низькочастотних запитах;

- набрати статистику;

- показати свою ефективність;

- набрати природний контрольний вагу;

- навчитися конвертувати відвідувачів в покупців;

- підготуватися до просування по високочастотних запитах;

Виконання цих важливих пунктів, дозволить вам краще зрозуміти свій сайт, конкурентів, і через рік збільшити продажі в кілька разів.

Якщо ви хочете все і відразу, придивіться до контекстній рекламі в пошукових системах.

ТОП 4 поширених запитань, від господарів молодих сайтів

Може краще почекати поки сайт "підросте"?

Оптимізація це не тільки настройка сайту під пошукові системи, але і виявлення всіх недоліки та незручності. У роботі будь-якого сайту, основне завдання не привернути багато відвідувачів, а максимально конвертувати їх в покупців.

Краще в даній ситуації працювати за двома напрямками: оптимізація і просування і контекстна реклама. Трафік з контекстної реклами буде працювати як лакмусовий папірець на помилки в оптимізації, юзабіліті і контенті.

Завдяки трафіку з контексту, ми швидше навчимо сайт конвертувати простих відвідувачів в улюблених клієнтів.

Як краще просувати молодий сайт по позиціях або по трафіку?

Все залежить від ваших цілей, просуваються запитів і конкуренції.

На старті просування молодого сайту, необхідно правильно підібрати СЯ, більше працювати з низькочастотними запитами і з показниками ефективності сайту: кількістю переглянутих сторінок за сеанс, відсотком відмов, середній тривалості візитів і т.д.

Новий сайт для пошукових систем - загадковий. Вони не готові з ходу ставити його на високі позиції, поки не отримають достатньо статистики і не вивчать його.

Як ви визначаєте вік сайту?

По-перше, за віком домена, по-друге за кількістю і якістю згадок в пошуку. У вас може бути домен куплений років 10 назад, але прив'язали ви його до сайту тільки вчора, так як сайт не працював весь цей час, він вважається молодим.

Взагалі, вік сайту визначити досить складно, може 2 місяці тому ваш сайт був оплотом автомобільної тематики, а потім раптом став - кулінарним. Тут вже більше треба дивитися на архівні дані і згадки в інтернеті, ще корисно прямо запитати у замовника про долю його сайту. Слід, що вік сайту залежить не тільки від домену або згадки про нього в пошуку, але і від змін контенту і тематики.

Чому просування нового сайту дорожче старого?

Щоб відповісти на це питання, треба розповісти - чому молодий сайт складніше просунути.

У пошукових машин є недовіра до нових сайтів в апріорі. Вони більше люблять старі, давно існуючі, стабільні сайти перевірені часом. І це зрозуміло. Навіщо їм відразу кидатися в обійми до нового, коли вони його не знають.

Перш ніж ваш сайт отримає «довіра» пошукових машин, пройде час, близько 6 місяців. За цей період на вас подивляться, помацають, оцінять і приймуть рішення - довіряти чи ні.

У цей період основним завданням оптимізатора буде чітко визначити тематику сайту, які обнародувано запити, і найголовніше «Не накосячіть». І без того крихку довіру може в раз випарується, а як і у людей: довіру важко заробити, а втратити можна швидко.

Ось тому просувати молодий сайт складніше.

Думаю, я відповів на ваше запитання.

Чи не шкодите собі і своєму молодому сайту, замовляйте просування у професіоналів

Як краще просувати молодий сайт по позиціях або по трафіку?
Як ви визначаєте вік сайту?
Чому просування нового сайту дорожче старого?