Швидкі результати SEO: правда про швидкий рейтинг SEO

  1. Високі конкурентні ключові слова вимагають часу
  2. Вибір розумного ключового слова
  3. Автор Біо

Ми отримуємо численні запити щотижня від власників бізнесу, які шукають швидкі результати SEO. Всі вони хочуть зайняти перше місце в результатах пошуку за короткий проміжок часу, а потім ми представляємо їх реальності належної пошукової оптимізації.

Існує не таке поняття, як швидкі результати SEO, якщо ви хочете зробити це правильним шляхом. Є "blackhat" тактика, яка може рангу вас швидко, але ваш сайт може впасти і стати покараний ще швидше, залишаючи вас з величезним (і дорого!) Безлад для очищення. Переконайтеся, що ви все правильно виконуєте, якщо ви серйозно ставитеся до свого бізнесу, бренду та домену веб-сайту.

Низькоякісні послуги SEO спаму рекламуються повсюди, роблячи обурливі вимоги та гарантії. Номер один в рейтингу Google за кілька сотень доларів на місяць. На жаль, багато власників бізнесу потрапляють до цих телемаркетерів і електронних листів. Вони не тільки витрачають час і гроші, але й закінчують тим, що їхні сайти караються і видаляються з результатів пошуку Google. Останнє, що ви хочете зробити, це деіндексація вашого домену від Google.

Останнє, що ви хочете зробити, це деіндексація вашого домену від Google

Високі конкурентні ключові слова вимагають часу

Якщо ви намагаєтеся зайняти високу конкуренцію за ключовими словами, це не тільки займе багато грошей, щоб зробити це правильно (для довгострокового рейтингу), але це також займе багато часу. Ось чому належне дослідження ключових слів є такою важливою частиною SEO. Багато людей роблять помилку, виходячи з вибору ключових слів лише на обсяг пошуку термінів.

Це неправильний підхід. Правда в тому, що деякі ключові слова просто не варто оцінювати. Можуть бути створені сайти з величезним авторитетом, які займуть перші кілька позицій, і вартість, яка вимагається для того, щоб конкурувати в нижній частині першої сторінки, не буде виправдана можливим поверненням.

Існує також можливість, щоб ключові слова з великим обсягом пошуку не були ключовими словами "покупця". Мета пошукової оптимізації полягає в тому, щоб привернути відвідувачів на ваш сайт, який буде перетворюватися на потенційних клієнтів, продажі та доходи. Просто великі обсяги трафіку, які не перетворюються, не допомагають вашому бізнесу, а це марна трата часу, грошей і ресурсів.

Вибір розумного ключового слова

Якщо ви визначите, що є деякі ключові слова, які будуть керувати високою якістю трафіку покупця, але вони є високою конкуренцією, то вам потрібно подивитися, які веб-сайти в даний час займають перше місце. Якщо вони веб-сайти, як Amazon, eBay, і інші масові сайти, то вам потрібно оцінити, чи варто часу і грошей, необхідних для спроби конкурувати, того варто. Це де досвідчена компанія SEO може допомогти вам.

Часто це можливо розкрити ключові слова з довгим хвостом які простіше оцінювати, але все ще приводять трафік покупця на ваш сайт. Хотіли б ви скористатися ранком для ключового слова, що має 1000 пошуків щомісяця, що займе багато часу і грошей, щоб класифікувати його, або ви б хотіли орієнтуватися на довгий варіант хвоста, який має 200 щомісячних пошуків, які можна досить швидко оцінити?

Намагаючись не витягувати ключові слова будь-якого клієнта, візьмемо простий приклад лише для ілюстрації.

Ми створили публікацію в блозі деякий час під назвою " Чому ваш бізнес повинен бути знайдений на мобільних пристроях І уявіть собі, якщо це назву було довго хвостом ключове слово з пристойним обсягом пошуку. Дивлячись на зображення нижче, ви побачите, що ми займаємо перше місце в цій пошуковій фразі.

Ця посада має тверді на сторінці SEO і inforaphic отримав багато соціальних акцій. Цього було достатньо, щоб дістатися до вершини. Тепер це призначено лише для ілюстрації - це не пошукова фраза з великою кількістю томів. Але такий же підхід можна дотримуватися практично в кожній галузі. Прицілюючи кілька довгих термінів хвоста, можна досягти досить швидкого рейтингу SEO. Це відмінний спосіб запустити цільовий трафік на ваш веб-сайт, поки працюватимуть більш складні ключові слова.

Smart SEO вимагає стратегічного мислення. Терміни довгого хвоста можуть залучити трафік, який перетворюється на прибуток для вашого бізнесу, поки ви працюєте над більш складними (і вищими обсягами пошуку) ключовими словами. Це може бути різницею між повним невдачею та вичерпанням коштів на підтримку бізнесу під час розподілу коштів на більш вигідні ключові слова. Баланс є ключем до онлайн-успіху.

Автор Біо

Джонатан Лонг

Джонатан Лонг є засновником Market Domination Media®, консалтингового агентства з онлайн-маркетингу в Майамі-Біч.


Примітка

: Тема без comments.php застаріла з версії 3.0.0 без альтернативи. Укажіть у вашій темі шаблон comments.php. в /home/marketd/public_html/wp-includes/functions.php на рядку 4486