Швидкий праймер для SEO Link-Building стратегії: Smashing Основи

  1. Консультації експертів щодо побудови посилання
  2. Речі, про які потрібно подумати з вашою стратегією побудови посилань
  3. Ви створюєте свій вміст, щоб не відставати від поведінки пошуку?

Мало SEO теми викликають страх і занепокоєння, що робить посилання будівлі.

Давним-давно всім сайтам було потрібно багато вхідних посилань з інших доменів - чим більше посилань, тим краще. Тоді Google та інші пошукові системи отримали розумну можливість підлабузних оптимізаторів пошукових систем, які грали в систему і заважали користувачеві пошукової системи. Сайти з великою кількістю посилань, які не стосувалися якості сайтів, на які вони пов'язували, отримали величезний, збентеження в 2012 році. Google розгорнув алгоритм Penguin покарати сайти, які грали швидко та вільно, зі своїми стратегіями побудови посилань.

Потім у 2014 році навколо гостьових блогів розгорнулася чергова драма для створення посилань. Метт Каттс , колишній керівник веб-спам-команди Google, надав авторам вмісту увага на його особистому блозі , “Добре, я називаю це: Якщо ви використовуєте гостьовий блог як спосіб отримати посилання в 2014 році, ви, ймовірно, повинні зупинитися. Чому? Тому що з часом це стає все більш і більш спамної практикою… ”Тоді в березні того ж року, Google викинула цю бомбу на видавців участь у мережі відвідувачів блогу.

Швидко перейти до сьогоднішнього дня, і ідея побудови зв'язків все ще вражає страх у серце деяких цифрових маркетологів. Навіть коли блоґер ділиться посиланням на своєму посаді, власник сайту може попросити видалення посилання, якщо домен блогу є низьким. Тим не менш, прийшов час для SEO профі і маркетологів, щоб зробити глибокий вдих і повернутися в гру будівлі посилання - але відповідально, звичайно.

Консультації експертів щодо побудови посилання

Роб Мід - керівник відділу маркетингу Gnatta , програмна платформа, яка використовує автоматизовані та AI функції для об'єднання клієнтів, операторів і систем. Ось що він сказав ClearVoice на тему побудови посилань.

Не слухайте тих, хто каже, що посилання мертві. Наприкінці дня, просто подумайте: як ви потрапите з видань на веб-сайт? Натиснувши посилання, Google досі не має альтернативного способу керування своїм індексом за межами повноважень посилань. Автентична робота органів влади з посиланням на білі капелюхи все ще має бути ключовою частиною вашої стратегії. Чи робите ви це через цифровий PR, традиційний аутрич або будь-який інший метод; відповідні, справжні посилання все ще є ключем до покращення вашого статусу в Google.

Але як же все-таки змінюватися складність алгоритму Google, поширеність RankBrain і нових технологій голосового пошуку?

Що стосується того, що майбутнє має, Mead підсумовує все з шматочком, який так само актуальний зараз, як і раніше:

Алгоритм Google може ставати все більш складним, і при збільшенні поширеності RankBrain, нових викликів голосового пошуку і багато іншого, може здатися спокусливим забути основи і переслідувати нові теорії. Вони можуть забезпечити цінність для вашого бізнесу, але не забудьте зберегти свій будинок в порядку. Якщо ви надаєте відповідний вміст, на швидкому сайті, з яким люди взаємодіють, ви знаходитесь на правильному шляху.

2018 доставить безліч нових викликів і можливостей SEO, але, як і з кожним роком до цього, не буде жодних перемог. Отримати основи правильно, розбити основи, і ви будете продовжувати бачити успіх пошуку.

Отримати основи правильно, розбити основи, і ви будете продовжувати бачити успіх пошуку

Речі, про які потрібно подумати з вашою стратегією побудови посилань

Пошукові системи більше не нагороджують створення посилань на спам або надто оптимізований якірний текст, але вони все ще розпізнають і нагороджують відповідні посилання. Якщо ви будете дотримуватися цих порад, ви покладете свої зусилля на правильний шлях. Нижче наведено кілька інших дій:

  1. Ознайомтеся з керівними принципами якості Google, наведеними в розділі Посилання схеми.
  2. Розглядайте інтереси вашої аудиторії та подорожі покупця, коли ви будуєте посилання та публікації гостей. Чи відповідає ваш вміст сайту, на якому потрібно розмістити посилання? Якщо ні, то не будуйте це посилання або не пишіть що гостьовий пост. Google став дуже розумним у розумінні відповідності.
  3. Створіть вміст, на який впливатимуть, адвокати та клієнти захочуть поділитися своїми посиланнями на своїх сайтах. Це вимагає часу, досліджень, підготовки, ресурсів і бюджету. Не скупіться на створення свого вмісту.

Ви створюєте свій вміст, щоб не відставати від поведінки пошуку?

Завантажте нашу безкоштовну електронну книгу на 59 сторінок, SEO: Що таке, що виходить на 2018 і поза ним , для розумних порад, розуміння та мудрості поради від провідних фахівців у цій галузі, які допоможуть вам підвищити трафік шляхом цілісного та добре поінформованого підходу до SEO.

Завантажте нашу безкоштовну електронну книгу на 59 сторінок,   SEO: Що таке, що виходить на 2018 і поза ним   , для розумних порад, розуміння та мудрості поради від провідних фахівців у цій галузі, які допоможуть вам підвищити трафік шляхом цілісного та добре поінформованого підходу до SEO

Чому?
Наприкінці дня, просто подумайте: як ви потрапите з видань на веб-сайт?
Але як же все-таки змінюватися складність алгоритму Google, поширеність RankBrain і нових технологій голосового пошуку?
Чи відповідає ваш вміст сайту, на якому потрібно розмістити посилання?
Ви створюєте свій вміст, щоб не відставати від поведінки пошуку?