Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Свій салон краси: поради практика

 1. Свій салон краси: поради практика * У розрахунках використовуються середні дані по Росії Катерина...
 2. Бізнес-план дитячої перукарні
 3. Свій бізнес: салон-barbershop
 4. Готовий бізнес-план салону краси
 5. Фінансові розрахунки: перукарня
 6. Гарний бізнес: модельне агентство
 7. Свій салон краси: поради практика
 8. Свій бізнес: нарощування нігтів
 9. Бізнес-план дитячої перукарні
 10. Свій бізнес: салон-barbershop
 11. Готовий бізнес-план салону краси
 12. Фінансові розрахунки: перукарня
 13. Гарний бізнес: модельне агентство
 14. Свій салон краси: поради практика
 15. Свій бізнес: нарощування нігтів
 16. Бізнес-план дитячої перукарні
 17. Свій бізнес: салон-barbershop
 18. Готовий бізнес-план салону краси
 19. Фінансові розрахунки: перукарня
 20. Гарний бізнес: модельне агентство
 21. Свій салон краси: поради практика
 22. Свій бізнес: нарощування нігтів
 23. Бізнес-план дитячої перукарні
 24. Свій бізнес: салон-barbershop
 25. Готовий бізнес-план салону краси
 26. Фінансові розрахунки: перукарня
 27. Гарний бізнес: модельне агентство
 28. Свій салон краси: поради практика
 29. Свій бізнес: нарощування нігтів
 30. Бізнес-план дитячої перукарні
 31. Свій бізнес: салон-barbershop
 32. Готовий бізнес-план салону краси
 33. Фінансові розрахунки: перукарня
 34. Гарний бізнес: модельне агентство

Свій салон краси: поради практика

* У розрахунках використовуються середні дані по Росії

Катерина Лобанова зважилася зробити те, про що багато хто тільки мріють - відкрити свій бізнес. Сьогодні вона керує процвітаючим салоном краси "Емірат" і готова ділитися своїм досвідом з початківцями.

- Я є директором салону краси «Емірат» в Санкт-Петербурзі. На ринку ми вже 2,5 року. Наш салон є салоном преміум-класу. Ми надаємо всі види перукарських і косметологічних послуг. Часто задають питання, звідки народилася назва салону? Відповідь досить проста. Я хотіла, щоб в нашому місті, де не так багато сонця і тепла, з'явився оазис, де наші гості змогли б отримати насолоду від теплою атмосферою в будь-який час року.

- Чи легко вам далося рішення стати підприємцем? Як ви прийшли до думки почати саме цей бізнес?

- До відкриття салону я працювала майстром манікюру. Коли ж з'явилася можливість відкрити свій бізнес, я розглядала різні варіанти, вивчала різноманітні напрями. В результаті прийшла до висновку, що цей вид бізнесу буде найбільш рентабельним. Також важливим моментом я вважаю те, що відкриваючи свою справу, потрібно обов'язково вивчити його спочатку зсередини, побачити підводні камені, щоб в подальшому було менше сюрпризів.

Рішення відкрити власний бізнес далося легко, а ось саме відкриття вимагало чималих сил. Я довго опрацьовувала бізнес-план, прораховувала ризики, продумувала рекламну діяльність. Як то кажуть, очі бояться, а руки роблять. Я вважаю, головне зважитися, перейти від бажань до дій, далі все піде само собою.

- З якими складнощами на початкових етапах ведення бізнесу ви зіткнулися?

- По-перше, важливо було знайти гарне приміщення. Потрібно було продумати безліч дрібниць. По-друге, на ринку дуже багато різної продукції, пропонованої в роботу, обладнання і часто визначитися складно. Майстри, які працюють в салоні - люди творчих професій, управляти колективом бувало нелегко, важливо було знайти до кожного свій підхід. Тут управління сильно відрізняється від інших сфер діяльності.

- Що потрібно враховувати при плануванні стартових витрат на відкриття?

- Проводячи підрахунок витрат, важливо розраховувати, що перший час салон може не приносити великого прибутку, тому потрібно мати запас для орендної плати. Так само практично всі косметичні компанії роблять продаж всіх засобів пакетами, тобто навряд чи вийде купити «тільки все найнеобхідніше для початку роботи». І якщо ми говоримо про відомих марках, то повинні розуміти, що вартість таких пакетів буде немаленькою.

Устаткування салону теж не останній момент. Купуючи його ви повинні розуміти, що воно повинно бути зручним як для клієнта, так і для майстра. І знову ж таки повинні бути вільні гроші на зарплати працівників, а також на рекламу. Гарна реклама вимагає близько 30% від загальної вартості вкладень в бізнес.

- На чому можна заощадити і на чому економити не варто?

- Відповідь на це питання залежить від того, на яку клієнтуру ви розраховуєте, що важливо для неї. Але якщо узагальнити, я б сказала, що можна заощадити на обробці приміщення і не вкладати в це божевільні гроші. Але ніколи не стала б економити на витратних матеріалах. Фарби, крему, декоративна косметика повинні бути якісними, професійними, а, відповідно, і не дешевими.

- На який прибуток можна розраховувати в вашому бізнесі? Як довго ви окупали початкові вкладення?

- Мені було потрібно не менше двох років щоб окупити початкові вкладення в бізнес. У цьому бізнесі нормальний термін окупності 3 - 4 роки. Що стосується прибутковості, середній дохід з 1 перукарського крісла 30 000 рублів, далі це залежить від кількості місць.

За косметології вважати складніше, т. К. Послуги можуть надаватися різні. Одна справа, якщо салон надає самі базові послуги - чищення, обгортання і т. Д., Але зовсім інше це медичні послуги (для цього потрібна відповідна ліцензія). Медпослуги коштують набагато дорожче і приносять великий прибуток при відносно невеликих тимчасових витратах. Якщо салон вже кілька років на ринку, то при хорошій завантаженні прибуток буде не менше 10 000 доларів.

- На підбір яких фахівців варто звернути особливу увагу? Як ви підбирали ключових співробітників і організовували їх роботу?

- Майстри - це практично ключові фігури цього бізнесу. Від них залежить велика частина успіху. Я шукала більшість своїх майстрів через знайомих. Звичайно бажано, щоб майстер був зі своєю клієнтурою, тоді новому салону буде набагато легше починати, поки ще не напрацьована своя клієнтура.

На початку діяльності, можливо легше залучити майстри на оклад, так як можливі провальні місяці, і тоді на відсотку колектив просто розбіжиться. Потім же для всіх вигідніше відрядна оплата.

Що стосується графіка роботи, на мій погляд оптимальна усталена схема 2/2. При цьому графіку і клієнт не чекатиме майстра і майстру це найчастіше зручно. У нас в салоні саме такий графік + якщо є можливість і клієнтові терміново потрібно в інший день, майстер завжди вийде під свого клієнта.

У нас в салоні саме такий графік + якщо є можливість і клієнтові терміново потрібно в інший день, майстер завжди вийде під свого клієнта

- Як ви вирішуєте проблему лівих замовлень і злодійства, характерну для багатьох салонів краси?

- У нас проблеми «лівих замовлень» немає. Це пов'язано з тим, що наш клієнт не піде додому до майстра, скажімо, робити забарвлення волосся. Удома немає відповідних умов для роботи, не дотримуються норми безпеки, такі як стерилізація інструментів і т. Д.

Відповідно, жоден поважаючий себе клієнт не піде на це. Що стосується витратних матеріалів, то тут знову питання щодо майстра до роботи і до салону. Якщо працівник зацікавлений в розвитку, то він не буде займатися дрібним злодійством, багато на цьому все одно не заробиш.

У мене дуже дружний колектив і кожен відноситься нашому салону, як до свого власного, і вболівають за все душею. Важливо створити таку атмосферу і успіх забезпечений!

- Що ви можете сказати про конкуренцію у вашім бізнесі?

- Конкуренція на сьогоднішній день дійсно велика, тим більше, що всі салони пропонують плюс-мінус одні й ті ж послуги, але все одно кожному товару свій покупець. Кожен клієнт знаходить свій салон, в якому затишно і добре.

- Чи існує сезонність в вашому бізнесі?

- Ми сезонність відчуваємо досить сильно. В низький сезон намагаємося проводити більше акцій, даємо більше реклами, пропонуємо клієнтам різні «пакети» послуг. Але і в високий сезон не завищуємо ціни, адже конкуренція велика, і важливо не втратити клієнта, а навпаки в момент великого напливу клієнтів запропонувати щось нове, чого раніше не було, важливо зацікавити.


- Очевидно, за час роботи ви перепробували різні способи реклами. Які рекламні носії довели свою ефективність, а від яких ви в підсумку відмовилися?

- Будь-яка реклама так чи інакше працює. Є більш вузькоспеціалізовані видання, наприклад, коли ми орієнтуємося на наречених і даємо рекламу в весільні журнали, якщо потребуємо розкручуванні певної послуги, або просто ми хочемо нагадати про салон.

Так само приймаємо участь в акціях, співпрацюємо з модними показами (дефіле на Неві), беремо участь в конкурсах (Невський шарм). Будь-яка реклама приносить результати, просто мета її кожен раз різна - іміджева, спрямована на збільшення клієнтської бази або просто анонс нових послуг.

- Як ви бачите себе перспективи подальшого розвитку вашого бізнесу? Чи плануєте ви розширюватися або відкривати суміжні напрямки?

- Немає межі досконалості. Будь-який бізнес повинен рости і розвиватися. Перш за все ми намагаємося постійно збільшувати і кількість послуг, і якість. Майстри регулярно проходять навчання та підвищення кваліфікації. Незабаром плануємо відкриття другого салону.

- Спираючись на свій досвід, що б ви порадили тим, хто тільки планує почати цей бізнес?

- Головне, на мій погляд, це досить добре вивчити всі зсередини, розібратися в усіх дрібницях, нічого не бояться і сміливо йти вперед!

25.08.2017

Свій бізнес: нарощування нігтів

Для відкриття власного бізнесу з нарощування нігтів потрібно від 300-400 тисяч рублів. Ці гроші підуть на навчання, покупку витратних матеріалів та обладнання, а також оренду робочого місця в ...

Бізнес-план дитячої перукарні

Інвестиції в проект «Дитяча перукарня» становитимуть 1 103 000 руб. Для реалізації проекту будуть залучені власні кошти. Термін окупності - 20 місяців. Вихід на плановий обсяг ...

Свій бізнес: салон-barbershop

Якщо вважати, що місць буде 5, і одне робоче місце обходиться в 300 тисяч, а також 300 тисяч знадобиться для обладнання решти салону, то потрібно 1 мільйон 800 тисяч рублів. Порядку 50 тисяч рубл ...

Готовий бізнес-план салону краси

Для реалізації проекту буде потрібно 1 687 700 руб. стартових інвестицій. Рентабельність продажів складе 65,6%, а термін окупності 7 місяців.

Фінансові розрахунки: перукарня

При початковій сумі інвестицій близько 650 тис.руб. без урахування оборотного капіталу і близько 1,2 млн. руб. з оборотним капіталом, простий термін окупності складе 2,1 років, внутрішня норма рентабельності ...

Гарний бізнес: модельне агентство

Швидко окупити вкладені в модельне агентство засоби навряд чи вийде - на розкрутку, пошук моделей, клієнтів, навчання та інші організаційні моменти піде чимало часу. Звичайно, можна відразу ...

Збережіть статтю, щоб уважно вивчити матеріал

зберегти

Ви можете зберегти цю сторінку за допомогою:

Свій салон краси: поради практика

* У розрахунках використовуються середні дані по Росії

Катерина Лобанова зважилася зробити те, про що багато хто тільки мріють - відкрити свій бізнес. Сьогодні вона керує процвітаючим салоном краси "Емірат" і готова ділитися своїм досвідом з початківцями.

- Я є директором салону краси «Емірат» в Санкт-Петербурзі. На ринку ми вже 2,5 року. Наш салон є салоном преміум-класу. Ми надаємо всі види перукарських і косметологічних послуг. Часто задають питання, звідки народилася назва салону? Відповідь досить проста. Я хотіла, щоб в нашому місті, де не так багато сонця і тепла, з'явився оазис, де наші гості змогли б отримати насолоду від теплою атмосферою в будь-який час року.

- Чи легко вам далося рішення стати підприємцем? Як ви прийшли до думки почати саме цей бізнес?

- До відкриття салону я працювала майстром манікюру. Коли ж з'явилася можливість відкрити свій бізнес, я розглядала різні варіанти, вивчала різноманітні напрями. В результаті прийшла до висновку, що цей вид бізнесу буде найбільш рентабельним. Також важливим моментом я вважаю те, що відкриваючи свою справу, потрібно обов'язково вивчити його спочатку зсередини, побачити підводні камені, щоб в подальшому було менше сюрпризів.

Рішення відкрити власний бізнес далося легко, а ось саме відкриття вимагало чималих сил. Я довго опрацьовувала бізнес-план, прораховувала ризики, продумувала рекламну діяльність. Як то кажуть, очі бояться, а руки роблять. Я вважаю, головне зважитися, перейти від бажань до дій, далі все піде само собою.

- З якими складнощами на початкових етапах ведення бізнесу ви зіткнулися?

- По-перше, важливо було знайти гарне приміщення. Потрібно було продумати безліч дрібниць. По-друге, на ринку дуже багато різної продукції, пропонованої в роботу, обладнання і часто визначитися складно. Майстри, які працюють в салоні - люди творчих професій, управляти колективом бувало нелегко, важливо було знайти до кожного свій підхід. Тут управління сильно відрізняється від інших сфер діяльності.

- Що потрібно враховувати при плануванні стартових витрат на відкриття?

- Проводячи підрахунок витрат, важливо розраховувати, що перший час салон може не приносити великого прибутку, тому потрібно мати запас для орендної плати. Так само практично всі косметичні компанії роблять продаж всіх засобів пакетами, тобто навряд чи вийде купити «тільки все найнеобхідніше для початку роботи». І якщо ми говоримо про відомих марках, то повинні розуміти, що вартість таких пакетів буде немаленькою.

Устаткування салону теж не останній момент. Купуючи його ви повинні розуміти, що воно повинно бути зручним як для клієнта, так і для майстра. І знову ж таки повинні бути вільні гроші на зарплати працівників, а також на рекламу. Гарна реклама вимагає близько 30% від загальної вартості вкладень в бізнес.

- На чому можна заощадити і на чому економити не варто?

- Відповідь на це питання залежить від того, на яку клієнтуру ви розраховуєте, що важливо для неї. Але якщо узагальнити, я б сказала, що можна заощадити на обробці приміщення і не вкладати в це божевільні гроші. Але ніколи не стала б економити на витратних матеріалах. Фарби, крему, декоративна косметика повинні бути якісними, професійними, а, відповідно, і не дешевими.

- На який прибуток можна розраховувати в вашому бізнесі? Як довго ви окупали початкові вкладення?

- Мені було потрібно не менше двох років щоб окупити початкові вкладення в бізнес. У цьому бізнесі нормальний термін окупності 3 - 4 роки. Що стосується прибутковості, середній дохід з 1 перукарського крісла 30 000 рублів, далі це залежить від кількості місць.

За косметології вважати складніше, т. К. Послуги можуть надаватися різні. Одна справа, якщо салон надає самі базові послуги - чищення, обгортання і т. Д., Але зовсім інше це медичні послуги (для цього потрібна відповідна ліцензія). Медпослуги коштують набагато дорожче і приносять великий прибуток при відносно невеликих тимчасових витратах. Якщо салон вже кілька років на ринку, то при хорошій завантаженні прибуток буде не менше 10 000 доларів.

- На підбір яких фахівців варто звернути особливу увагу? Як ви підбирали ключових співробітників і організовували їх роботу?

- Майстри - це практично ключові фігури цього бізнесу. Від них залежить велика частина успіху. Я шукала більшість своїх майстрів через знайомих. Звичайно бажано, щоб майстер був зі своєю клієнтурою, тоді новому салону буде набагато легше починати, поки ще не напрацьована своя клієнтура.

На початку діяльності, можливо легше залучити майстри на оклад, так як можливі провальні місяці, і тоді на відсотку колектив просто розбіжиться. Потім же для всіх вигідніше відрядна оплата.

Що стосується графіка роботи, на мій погляд оптимальна усталена схема 2/2. При цьому графіку і клієнт не чекатиме майстра і майстру це найчастіше зручно. У нас в салоні саме такий графік + якщо є можливість і клієнтові терміново потрібно в інший день, майстер завжди вийде під свого клієнта.

У нас в салоні саме такий графік + якщо є можливість і клієнтові терміново потрібно в інший день, майстер завжди вийде під свого клієнта

- Як ви вирішуєте проблему лівих замовлень і злодійства, характерну для багатьох салонів краси?

- У нас проблеми «лівих замовлень» немає. Це пов'язано з тим, що наш клієнт не піде додому до майстра, скажімо, робити забарвлення волосся. Удома немає відповідних умов для роботи, не дотримуються норми безпеки, такі як стерилізація інструментів і т. Д.

Відповідно, жоден поважаючий себе клієнт не піде на це. Що стосується витратних матеріалів, то тут знову питання щодо майстра до роботи і до салону. Якщо працівник зацікавлений в розвитку, то він не буде займатися дрібним злодійством, багато на цьому все одно не заробиш.

У мене дуже дружний колектив і кожен відноситься нашому салону, як до свого власного, і вболівають за все душею. Важливо створити таку атмосферу і успіх забезпечений!

- Що ви можете сказати про конкуренцію у вашім бізнесі?

- Конкуренція на сьогоднішній день дійсно велика, тим більше, що всі салони пропонують плюс-мінус одні й ті ж послуги, але все одно кожному товару свій покупець. Кожен клієнт знаходить свій салон, в якому затишно і добре.

- Чи існує сезонність в вашому бізнесі?

- Ми сезонність відчуваємо досить сильно. В низький сезон намагаємося проводити більше акцій, даємо більше реклами, пропонуємо клієнтам різні «пакети» послуг. Але і в високий сезон не завищуємо ціни, адже конкуренція велика, і важливо не втратити клієнта, а навпаки в момент великого напливу клієнтів запропонувати щось нове, чого раніше не було, важливо зацікавити.


- Очевидно, за час роботи ви перепробували різні способи реклами. Які рекламні носії довели свою ефективність, а від яких ви в підсумку відмовилися?

- Будь-яка реклама так чи інакше працює. Є більш вузькоспеціалізовані видання, наприклад, коли ми орієнтуємося на наречених і даємо рекламу в весільні журнали, якщо потребуємо розкручуванні певної послуги, або просто ми хочемо нагадати про салон.

Так само приймаємо участь в акціях, співпрацюємо з модними показами (дефіле на Неві), беремо участь в конкурсах (Невський шарм). Будь-яка реклама приносить результати, просто мета її кожен раз різна - іміджева, спрямована на збільшення клієнтської бази або просто анонс нових послуг.

- Як ви бачите себе перспективи подальшого розвитку вашого бізнесу? Чи плануєте ви розширюватися або відкривати суміжні напрямки?

- Немає межі досконалості. Будь-який бізнес повинен рости і розвиватися. Перш за все ми намагаємося постійно збільшувати і кількість послуг, і якість. Майстри регулярно проходять навчання та підвищення кваліфікації. Незабаром плануємо відкриття другого салону.

- Спираючись на свій досвід, що б ви порадили тим, хто тільки планує почати цей бізнес?

- Головне, на мій погляд, це досить добре вивчити всі зсередини, розібратися в усіх дрібницях, нічого не бояться і сміливо йти вперед!

25.08.2017

Свій бізнес: нарощування нігтів

Для відкриття власного бізнесу з нарощування нігтів потрібно від 300-400 тисяч рублів. Ці гроші підуть на навчання, покупку витратних матеріалів та обладнання, а також оренду робочого місця в ...

Бізнес-план дитячої перукарні

Інвестиції в проект «Дитяча перукарня» становитимуть 1 103 000 руб. Для реалізації проекту будуть залучені власні кошти. Термін окупності - 20 місяців. Вихід на плановий обсяг ...

Свій бізнес: салон-barbershop

Якщо вважати, що місць буде 5, і одне робоче місце обходиться в 300 тисяч, а також 300 тисяч знадобиться для обладнання решти салону, то потрібно 1 мільйон 800 тисяч рублів. Порядку 50 тисяч рубл ...

Готовий бізнес-план салону краси

Для реалізації проекту буде потрібно 1 687 700 руб. стартових інвестицій. Рентабельність продажів складе 65,6%, а термін окупності 7 місяців.

Фінансові розрахунки: перукарня

При початковій сумі інвестицій близько 650 тис.руб. без урахування оборотного капіталу і близько 1,2 млн. руб. з оборотним капіталом, простий термін окупності складе 2,1 років, внутрішня норма рентабельності ...

Гарний бізнес: модельне агентство

Швидко окупити вкладені в модельне агентство засоби навряд чи вийде - на розкрутку, пошук моделей, клієнтів, навчання та інші організаційні моменти піде чимало часу. Звичайно, можна відразу ...

Збережіть статтю, щоб уважно вивчити матеріал

зберегти

Ви можете зберегти цю сторінку за допомогою:

Свій салон краси: поради практика

* У розрахунках використовуються середні дані по Росії

Катерина Лобанова зважилася зробити те, про що багато хто тільки мріють - відкрити свій бізнес. Сьогодні вона керує процвітаючим салоном краси "Емірат" і готова ділитися своїм досвідом з початківцями.

- Я є директором салону краси «Емірат» в Санкт-Петербурзі. На ринку ми вже 2,5 року. Наш салон є салоном преміум-класу. Ми надаємо всі види перукарських і косметологічних послуг. Часто задають питання, звідки народилася назва салону? Відповідь досить проста. Я хотіла, щоб в нашому місті, де не так багато сонця і тепла, з'явився оазис, де наші гості змогли б отримати насолоду від теплою атмосферою в будь-який час року.

- Чи легко вам далося рішення стати підприємцем? Як ви прийшли до думки почати саме цей бізнес?

- До відкриття салону я працювала майстром манікюру. Коли ж з'явилася можливість відкрити свій бізнес, я розглядала різні варіанти, вивчала різноманітні напрями. В результаті прийшла до висновку, що цей вид бізнесу буде найбільш рентабельним. Також важливим моментом я вважаю те, що відкриваючи свою справу, потрібно обов'язково вивчити його спочатку зсередини, побачити підводні камені, щоб в подальшому було менше сюрпризів.

Рішення відкрити власний бізнес далося легко, а ось саме відкриття вимагало чималих сил. Я довго опрацьовувала бізнес-план, прораховувала ризики, продумувала рекламну діяльність. Як то кажуть, очі бояться, а руки роблять. Я вважаю, головне зважитися, перейти від бажань до дій, далі все піде само собою.

- З якими складнощами на початкових етапах ведення бізнесу ви зіткнулися?

- По-перше, важливо було знайти гарне приміщення. Потрібно було продумати безліч дрібниць. По-друге, на ринку дуже багато різної продукції, пропонованої в роботу, обладнання і часто визначитися складно. Майстри, які працюють в салоні - люди творчих професій, управляти колективом бувало нелегко, важливо було знайти до кожного свій підхід. Тут управління сильно відрізняється від інших сфер діяльності.

- Що потрібно враховувати при плануванні стартових витрат на відкриття?

- Проводячи підрахунок витрат, важливо розраховувати, що перший час салон може не приносити великого прибутку, тому потрібно мати запас для орендної плати. Так само практично всі косметичні компанії роблять продаж всіх засобів пакетами, тобто навряд чи вийде купити «тільки все найнеобхідніше для початку роботи». І якщо ми говоримо про відомих марках, то повинні розуміти, що вартість таких пакетів буде немаленькою.

Устаткування салону теж не останній момент. Купуючи його ви повинні розуміти, що воно повинно бути зручним як для клієнта, так і для майстра. І знову ж таки повинні бути вільні гроші на зарплати працівників, а також на рекламу. Гарна реклама вимагає близько 30% від загальної вартості вкладень в бізнес.

- На чому можна заощадити і на чому економити не варто?

- Відповідь на це питання залежить від того, на яку клієнтуру ви розраховуєте, що важливо для неї. Але якщо узагальнити, я б сказала, що можна заощадити на обробці приміщення і не вкладати в це божевільні гроші. Але ніколи не стала б економити на витратних матеріалах. Фарби, крему, декоративна косметика повинні бути якісними, професійними, а, відповідно, і не дешевими.

- На який прибуток можна розраховувати в вашому бізнесі? Як довго ви окупали початкові вкладення?

- Мені було потрібно не менше двох років щоб окупити початкові вкладення в бізнес. У цьому бізнесі нормальний термін окупності 3 - 4 роки. Що стосується прибутковості, середній дохід з 1 перукарського крісла 30 000 рублів, далі це залежить від кількості місць.

За косметології вважати складніше, т. К. Послуги можуть надаватися різні. Одна справа, якщо салон надає самі базові послуги - чищення, обгортання і т. Д., Але зовсім інше це медичні послуги (для цього потрібна відповідна ліцензія). Медпослуги коштують набагато дорожче і приносять великий прибуток при відносно невеликих тимчасових витратах. Якщо салон вже кілька років на ринку, то при хорошій завантаженні прибуток буде не менше 10 000 доларів.

- На підбір яких фахівців варто звернути особливу увагу? Як ви підбирали ключових співробітників і організовували їх роботу?

- Майстри - це практично ключові фігури цього бізнесу. Від них залежить велика частина успіху. Я шукала більшість своїх майстрів через знайомих. Звичайно бажано, щоб майстер був зі своєю клієнтурою, тоді новому салону буде набагато легше починати, поки ще не напрацьована своя клієнтура.

На початку діяльності, можливо легше залучити майстри на оклад, так як можливі провальні місяці, і тоді на відсотку колектив просто розбіжиться. Потім же для всіх вигідніше відрядна оплата.

Що стосується графіка роботи, на мій погляд оптимальна усталена схема 2/2. При цьому графіку і клієнт не чекатиме майстра і майстру це найчастіше зручно. У нас в салоні саме такий графік + якщо є можливість і клієнтові терміново потрібно в інший день, майстер завжди вийде під свого клієнта.

У нас в салоні саме такий графік + якщо є можливість і клієнтові терміново потрібно в інший день, майстер завжди вийде під свого клієнта

- Як ви вирішуєте проблему лівих замовлень і злодійства, характерну для багатьох салонів краси?

- У нас проблеми «лівих замовлень» немає. Це пов'язано з тим, що наш клієнт не піде додому до майстра, скажімо, робити забарвлення волосся. Удома немає відповідних умов для роботи, не дотримуються норми безпеки, такі як стерилізація інструментів і т. Д.

Відповідно, жоден поважаючий себе клієнт не піде на це. Що стосується витратних матеріалів, то тут знову питання щодо майстра до роботи і до салону. Якщо працівник зацікавлений в розвитку, то він не буде займатися дрібним злодійством, багато на цьому все одно не заробиш.

У мене дуже дружний колектив і кожен відноситься нашому салону, як до свого власного, і вболівають за все душею. Важливо створити таку атмосферу і успіх забезпечений!

- Що ви можете сказати про конкуренцію у вашім бізнесі?

- Конкуренція на сьогоднішній день дійсно велика, тим більше, що всі салони пропонують плюс-мінус одні й ті ж послуги, але все одно кожному товару свій покупець. Кожен клієнт знаходить свій салон, в якому затишно і добре.

- Чи існує сезонність в вашому бізнесі?

- Ми сезонність відчуваємо досить сильно. В низький сезон намагаємося проводити більше акцій, даємо більше реклами, пропонуємо клієнтам різні «пакети» послуг. Але і в високий сезон не завищуємо ціни, адже конкуренція велика, і важливо не втратити клієнта, а навпаки в момент великого напливу клієнтів запропонувати щось нове, чого раніше не було, важливо зацікавити.


- Очевидно, за час роботи ви перепробували різні способи реклами. Які рекламні носії довели свою ефективність, а від яких ви в підсумку відмовилися?

- Будь-яка реклама так чи інакше працює. Є більш вузькоспеціалізовані видання, наприклад, коли ми орієнтуємося на наречених і даємо рекламу в весільні журнали, якщо потребуємо розкручуванні певної послуги, або просто ми хочемо нагадати про салон.

Так само приймаємо участь в акціях, співпрацюємо з модними показами (дефіле на Неві), беремо участь в конкурсах (Невський шарм). Будь-яка реклама приносить результати, просто мета її кожен раз різна - іміджева, спрямована на збільшення клієнтської бази або просто анонс нових послуг.

- Як ви бачите себе перспективи подальшого розвитку вашого бізнесу? Чи плануєте ви розширюватися або відкривати суміжні напрямки?

- Немає межі досконалості. Будь-який бізнес повинен рости і розвиватися. Перш за все ми намагаємося постійно збільшувати і кількість послуг, і якість. Майстри регулярно проходять навчання та підвищення кваліфікації. Незабаром плануємо відкриття другого салону.

- Спираючись на свій досвід, що б ви порадили тим, хто тільки планує почати цей бізнес?

- Головне, на мій погляд, це досить добре вивчити всі зсередини, розібратися в усіх дрібницях, нічого не бояться і сміливо йти вперед!

25.08.2017

Свій бізнес: нарощування нігтів

Для відкриття власного бізнесу з нарощування нігтів потрібно від 300-400 тисяч рублів. Ці гроші підуть на навчання, покупку витратних матеріалів та обладнання, а також оренду робочого місця в ...

Бізнес-план дитячої перукарні

Інвестиції в проект «Дитяча перукарня» становитимуть 1 103 000 руб. Для реалізації проекту будуть залучені власні кошти. Термін окупності - 20 місяців. Вихід на плановий обсяг ...

Свій бізнес: салон-barbershop

Якщо вважати, що місць буде 5, і одне робоче місце обходиться в 300 тисяч, а також 300 тисяч знадобиться для обладнання решти салону, то потрібно 1 мільйон 800 тисяч рублів. Порядку 50 тисяч рубл ...

Готовий бізнес-план салону краси

Для реалізації проекту буде потрібно 1 687 700 руб. стартових інвестицій. Рентабельність продажів складе 65,6%, а термін окупності 7 місяців.

Фінансові розрахунки: перукарня

При початковій сумі інвестицій близько 650 тис.руб. без урахування оборотного капіталу і близько 1,2 млн. руб. з оборотним капіталом, простий термін окупності складе 2,1 років, внутрішня норма рентабельності ...

Гарний бізнес: модельне агентство

Швидко окупити вкладені в модельне агентство засоби навряд чи вийде - на розкрутку, пошук моделей, клієнтів, навчання та інші організаційні моменти піде чимало часу. Звичайно, можна відразу ...

Збережіть статтю, щоб уважно вивчити матеріал

зберегти

Ви можете зберегти цю сторінку за допомогою:

Свій салон краси: поради практика

* У розрахунках використовуються середні дані по Росії

Катерина Лобанова зважилася зробити те, про що багато хто тільки мріють - відкрити свій бізнес. Сьогодні вона керує процвітаючим салоном краси "Емірат" і готова ділитися своїм досвідом з початківцями.

- Я є директором салону краси «Емірат» в Санкт-Петербурзі. На ринку ми вже 2,5 року. Наш салон є салоном преміум-класу. Ми надаємо всі види перукарських і косметологічних послуг. Часто задають питання, звідки народилася назва салону? Відповідь досить проста. Я хотіла, щоб в нашому місті, де не так багато сонця і тепла, з'явився оазис, де наші гості змогли б отримати насолоду від теплою атмосферою в будь-який час року.

- Чи легко вам далося рішення стати підприємцем? Як ви прийшли до думки почати саме цей бізнес?

- До відкриття салону я працювала майстром манікюру. Коли ж з'явилася можливість відкрити свій бізнес, я розглядала різні варіанти, вивчала різноманітні напрями. В результаті прийшла до висновку, що цей вид бізнесу буде найбільш рентабельним. Також важливим моментом я вважаю те, що відкриваючи свою справу, потрібно обов'язково вивчити його спочатку зсередини, побачити підводні камені, щоб в подальшому було менше сюрпризів.

Рішення відкрити власний бізнес далося легко, а ось саме відкриття вимагало чималих сил. Я довго опрацьовувала бізнес-план, прораховувала ризики, продумувала рекламну діяльність. Як то кажуть, очі бояться, а руки роблять. Я вважаю, головне зважитися, перейти від бажань до дій, далі все піде само собою.

- З якими складнощами на початкових етапах ведення бізнесу ви зіткнулися?

- По-перше, важливо було знайти гарне приміщення. Потрібно було продумати безліч дрібниць. По-друге, на ринку дуже багато різної продукції, пропонованої в роботу, обладнання і часто визначитися складно. Майстри, які працюють в салоні - люди творчих професій, управляти колективом бувало нелегко, важливо було знайти до кожного свій підхід. Тут управління сильно відрізняється від інших сфер діяльності.

- Що потрібно враховувати при плануванні стартових витрат на відкриття?

- Проводячи підрахунок витрат, важливо розраховувати, що перший час салон може не приносити великого прибутку, тому потрібно мати запас для орендної плати. Так само практично всі косметичні компанії роблять продаж всіх засобів пакетами, тобто навряд чи вийде купити «тільки все найнеобхідніше для початку роботи». І якщо ми говоримо про відомих марках, то повинні розуміти, що вартість таких пакетів буде немаленькою.

Устаткування салону теж не останній момент. Купуючи його ви повинні розуміти, що воно повинно бути зручним як для клієнта, так і для майстра. І знову ж таки повинні бути вільні гроші на зарплати працівників, а також на рекламу. Гарна реклама вимагає близько 30% від загальної вартості вкладень в бізнес.

- На чому можна заощадити і на чому економити не варто?

- Відповідь на це питання залежить від того, на яку клієнтуру ви розраховуєте, що важливо для неї. Але якщо узагальнити, я б сказала, що можна заощадити на обробці приміщення і не вкладати в це божевільні гроші. Але ніколи не стала б економити на витратних матеріалах. Фарби, крему, декоративна косметика повинні бути якісними, професійними, а, відповідно, і не дешевими.

- На який прибуток можна розраховувати в вашому бізнесі? Як довго ви окупали початкові вкладення?

- Мені було потрібно не менше двох років щоб окупити початкові вкладення в бізнес. У цьому бізнесі нормальний термін окупності 3 - 4 роки. Що стосується прибутковості, середній дохід з 1 перукарського крісла 30 000 рублів, далі це залежить від кількості місць.

За косметології вважати складніше, т. К. Послуги можуть надаватися різні. Одна справа, якщо салон надає самі базові послуги - чищення, обгортання і т. Д., Але зовсім інше це медичні послуги (для цього потрібна відповідна ліцензія). Медпослуги коштують набагато дорожче і приносять великий прибуток при відносно невеликих тимчасових витратах. Якщо салон вже кілька років на ринку, то при хорошій завантаженні прибуток буде не менше 10 000 доларів.

- На підбір яких фахівців варто звернути особливу увагу? Як ви підбирали ключових співробітників і організовували їх роботу?

- Майстри - це практично ключові фігури цього бізнесу. Від них залежить велика частина успіху. Я шукала більшість своїх майстрів через знайомих. Звичайно бажано, щоб майстер був зі своєю клієнтурою, тоді новому салону буде набагато легше починати, поки ще не напрацьована своя клієнтура.

На початку діяльності, можливо легше залучити майстри на оклад, так як можливі провальні місяці, і тоді на відсотку колектив просто розбіжиться. Потім же для всіх вигідніше відрядна оплата.

Що стосується графіка роботи, на мій погляд оптимальна усталена схема 2/2. При цьому графіку і клієнт не чекатиме майстра і майстру це найчастіше зручно. У нас в салоні саме такий графік + якщо є можливість і клієнтові терміново потрібно в інший день, майстер завжди вийде під свого клієнта.

У нас в салоні саме такий графік + якщо є можливість і клієнтові терміново потрібно в інший день, майстер завжди вийде під свого клієнта

- Як ви вирішуєте проблему лівих замовлень і злодійства, характерну для багатьох салонів краси?

- У нас проблеми «лівих замовлень» немає. Це пов'язано з тим, що наш клієнт не піде додому до майстра, скажімо, робити забарвлення волосся. Удома немає відповідних умов для роботи, не дотримуються норми безпеки, такі як стерилізація інструментів і т. Д.

Відповідно, жоден поважаючий себе клієнт не піде на це. Що стосується витратних матеріалів, то тут знову питання щодо майстра до роботи і до салону. Якщо працівник зацікавлений в розвитку, то він не буде займатися дрібним злодійством, багато на цьому все одно не заробиш.

У мене дуже дружний колектив і кожен відноситься нашому салону, як до свого власного, і вболівають за все душею. Важливо створити таку атмосферу і успіх забезпечений!

- Що ви можете сказати про конкуренцію у вашім бізнесі?

- Конкуренція на сьогоднішній день дійсно велика, тим більше, що всі салони пропонують плюс-мінус одні й ті ж послуги, але все одно кожному товару свій покупець. Кожен клієнт знаходить свій салон, в якому затишно і добре.

- Чи існує сезонність в вашому бізнесі?

- Ми сезонність відчуваємо досить сильно. В низький сезон намагаємося проводити більше акцій, даємо більше реклами, пропонуємо клієнтам різні «пакети» послуг. Але і в високий сезон не завищуємо ціни, адже конкуренція велика, і важливо не втратити клієнта, а навпаки в момент великого напливу клієнтів запропонувати щось нове, чого раніше не було, важливо зацікавити.


- Очевидно, за час роботи ви перепробували різні способи реклами. Які рекламні носії довели свою ефективність, а від яких ви в підсумку відмовилися?

- Будь-яка реклама так чи інакше працює. Є більш вузькоспеціалізовані видання, наприклад, коли ми орієнтуємося на наречених і даємо рекламу в весільні журнали, якщо потребуємо розкручуванні певної послуги, або просто ми хочемо нагадати про салон.

Так само приймаємо участь в акціях, співпрацюємо з модними показами (дефіле на Неві), беремо участь в конкурсах (Невський шарм). Будь-яка реклама приносить результати, просто мета її кожен раз різна - іміджева, спрямована на збільшення клієнтської бази або просто анонс нових послуг.

- Як ви бачите себе перспективи подальшого розвитку вашого бізнесу? Чи плануєте ви розширюватися або відкривати суміжні напрямки?

- Немає межі досконалості. Будь-який бізнес повинен рости і розвиватися. Перш за все ми намагаємося постійно збільшувати і кількість послуг, і якість. Майстри регулярно проходять навчання та підвищення кваліфікації. Незабаром плануємо відкриття другого салону.

- Спираючись на свій досвід, що б ви порадили тим, хто тільки планує почати цей бізнес?

- Головне, на мій погляд, це досить добре вивчити всі зсередини, розібратися в усіх дрібницях, нічого не бояться і сміливо йти вперед!

25.08.2017

Свій бізнес: нарощування нігтів

Для відкриття власного бізнесу з нарощування нігтів потрібно від 300-400 тисяч рублів. Ці гроші підуть на навчання, покупку витратних матеріалів та обладнання, а також оренду робочого місця в ...

Бізнес-план дитячої перукарні

Інвестиції в проект «Дитяча перукарня» становитимуть 1 103 000 руб. Для реалізації проекту будуть залучені власні кошти. Термін окупності - 20 місяців. Вихід на плановий обсяг ...

Свій бізнес: салон-barbershop

Якщо вважати, що місць буде 5, і одне робоче місце обходиться в 300 тисяч, а також 300 тисяч знадобиться для обладнання решти салону, то потрібно 1 мільйон 800 тисяч рублів. Порядку 50 тисяч рубл ...

Готовий бізнес-план салону краси

Для реалізації проекту буде потрібно 1 687 700 руб. стартових інвестицій. Рентабельність продажів складе 65,6%, а термін окупності 7 місяців.

Фінансові розрахунки: перукарня

При початковій сумі інвестицій близько 650 тис.руб. без урахування оборотного капіталу і близько 1,2 млн. руб. з оборотним капіталом, простий термін окупності складе 2,1 років, внутрішня норма рентабельності ...

Гарний бізнес: модельне агентство

Швидко окупити вкладені в модельне агентство засоби навряд чи вийде - на розкрутку, пошук моделей, клієнтів, навчання та інші організаційні моменти піде чимало часу. Звичайно, можна відразу ...

Збережіть статтю, щоб уважно вивчити матеріал

зберегти

Ви можете зберегти цю сторінку за допомогою:

Свій салон краси: поради практика

* У розрахунках використовуються середні дані по Росії

Катерина Лобанова зважилася зробити те, про що багато хто тільки мріють - відкрити свій бізнес. Сьогодні вона керує процвітаючим салоном краси "Емірат" і готова ділитися своїм досвідом з початківцями.

- Я є директором салону краси «Емірат» в Санкт-Петербурзі. На ринку ми вже 2,5 року. Наш салон є салоном преміум-класу. Ми надаємо всі види перукарських і косметологічних послуг. Часто задають питання, звідки народилася назва салону? Відповідь досить проста. Я хотіла, щоб в нашому місті, де не так багато сонця і тепла, з'явився оазис, де наші гості змогли б отримати насолоду від теплою атмосферою в будь-який час року.

- Чи легко вам далося рішення стати підприємцем? Як ви прийшли до думки почати саме цей бізнес?

- До відкриття салону я працювала майстром манікюру. Коли ж з'явилася можливість відкрити свій бізнес, я розглядала різні варіанти, вивчала різноманітні напрями. В результаті прийшла до висновку, що цей вид бізнесу буде найбільш рентабельним. Також важливим моментом я вважаю те, що відкриваючи свою справу, потрібно обов'язково вивчити його спочатку зсередини, побачити підводні камені, щоб в подальшому було менше сюрпризів.

Рішення відкрити власний бізнес далося легко, а ось саме відкриття вимагало чималих сил. Я довго опрацьовувала бізнес-план, прораховувала ризики, продумувала рекламну діяльність. Як то кажуть, очі бояться, а руки роблять. Я вважаю, головне зважитися, перейти від бажань до дій, далі все піде само собою.

- З якими складнощами на початкових етапах ведення бізнесу ви зіткнулися?

- По-перше, важливо було знайти гарне приміщення. Потрібно було продумати безліч дрібниць. По-друге, на ринку дуже багато різної продукції, пропонованої в роботу, обладнання і часто визначитися складно. Майстри, які працюють в салоні - люди творчих професій, управляти колективом бувало нелегко, важливо було знайти до кожного свій підхід. Тут управління сильно відрізняється від інших сфер діяльності.

- Що потрібно враховувати при плануванні стартових витрат на відкриття?

- Проводячи підрахунок витрат, важливо розраховувати, що перший час салон може не приносити великого прибутку, тому потрібно мати запас для орендної плати. Так само практично всі косметичні компанії роблять продаж всіх засобів пакетами, тобто навряд чи вийде купити «тільки все найнеобхідніше для початку роботи». І якщо ми говоримо про відомих марках, то повинні розуміти, що вартість таких пакетів буде немаленькою.

Устаткування салону теж не останній момент. Купуючи його ви повинні розуміти, що воно повинно бути зручним як для клієнта, так і для майстра. І знову ж таки повинні бути вільні гроші на зарплати працівників, а також на рекламу. Гарна реклама вимагає близько 30% від загальної вартості вкладень в бізнес.

- На чому можна заощадити і на чому економити не варто?

- Відповідь на це питання залежить від того, на яку клієнтуру ви розраховуєте, що важливо для неї. Але якщо узагальнити, я б сказала, що можна заощадити на обробці приміщення і не вкладати в це божевільні гроші. Але ніколи не стала б економити на витратних матеріалах. Фарби, крему, декоративна косметика повинні бути якісними, професійними, а, відповідно, і не дешевими.

- На який прибуток можна розраховувати в вашому бізнесі? Як довго ви окупали початкові вкладення?

- Мені було потрібно не менше двох років щоб окупити початкові вкладення в бізнес. У цьому бізнесі нормальний термін окупності 3 - 4 роки. Що стосується прибутковості, середній дохід з 1 перукарського крісла 30 000 рублів, далі це залежить від кількості місць.

За косметології вважати складніше, т. К. Послуги можуть надаватися різні. Одна справа, якщо салон надає самі базові послуги - чищення, обгортання і т. Д., Але зовсім інше це медичні послуги (для цього потрібна відповідна ліцензія). Медпослуги коштують набагато дорожче і приносять великий прибуток при відносно невеликих тимчасових витратах. Якщо салон вже кілька років на ринку, то при хорошій завантаженні прибуток буде не менше 10 000 доларів.

- На підбір яких фахівців варто звернути особливу увагу? Як ви підбирали ключових співробітників і організовували їх роботу?

- Майстри - це практично ключові фігури цього бізнесу. Від них залежить велика частина успіху. Я шукала більшість своїх майстрів через знайомих. Звичайно бажано, щоб майстер був зі своєю клієнтурою, тоді новому салону буде набагато легше починати, поки ще не напрацьована своя клієнтура.

На початку діяльності, можливо легше залучити майстри на оклад, так як можливі провальні місяці, і тоді на відсотку колектив просто розбіжиться. Потім же для всіх вигідніше відрядна оплата.

Що стосується графіка роботи, на мій погляд оптимальна усталена схема 2/2. При цьому графіку і клієнт не чекатиме майстра і майстру це найчастіше зручно. У нас в салоні саме такий графік + якщо є можливість і клієнтові терміново потрібно в інший день, майстер завжди вийде під свого клієнта.

У нас в салоні саме такий графік + якщо є можливість і клієнтові терміново потрібно в інший день, майстер завжди вийде під свого клієнта

- Як ви вирішуєте проблему лівих замовлень і злодійства, характерну для багатьох салонів краси?

- У нас проблеми «лівих замовлень» немає. Це пов'язано з тим, що наш клієнт не піде додому до майстра, скажімо, робити забарвлення волосся. Удома немає відповідних умов для роботи, не дотримуються норми безпеки, такі як стерилізація інструментів і т. Д.

Відповідно, жоден поважаючий себе клієнт не піде на це. Що стосується витратних матеріалів, то тут знову питання щодо майстра до роботи і до салону. Якщо працівник зацікавлений в розвитку, то він не буде займатися дрібним злодійством, багато на цьому все одно не заробиш.

У мене дуже дружний колектив і кожен відноситься нашому салону, як до свого власного, і вболівають за все душею. Важливо створити таку атмосферу і успіх забезпечений!

- Що ви можете сказати про конкуренцію у вашім бізнесі?

- Конкуренція на сьогоднішній день дійсно велика, тим більше, що всі салони пропонують плюс-мінус одні й ті ж послуги, але все одно кожному товару свій покупець. Кожен клієнт знаходить свій салон, в якому затишно і добре.

- Чи існує сезонність в вашому бізнесі?

- Ми сезонність відчуваємо досить сильно. В низький сезон намагаємося проводити більше акцій, даємо більше реклами, пропонуємо клієнтам різні «пакети» послуг. Але і в високий сезон не завищуємо ціни, адже конкуренція велика, і важливо не втратити клієнта, а навпаки в момент великого напливу клієнтів запропонувати щось нове, чого раніше не було, важливо зацікавити.


- Очевидно, за час роботи ви перепробували різні способи реклами. Які рекламні носії довели свою ефективність, а від яких ви в підсумку відмовилися?

- Будь-яка реклама так чи інакше працює. Є більш вузькоспеціалізовані видання, наприклад, коли ми орієнтуємося на наречених і даємо рекламу в весільні журнали, якщо потребуємо розкручуванні певної послуги, або просто ми хочемо нагадати про салон.

Так само приймаємо участь в акціях, співпрацюємо з модними показами (дефіле на Неві), беремо участь в конкурсах (Невський шарм). Будь-яка реклама приносить результати, просто мета її кожен раз різна - іміджева, спрямована на збільшення клієнтської бази або просто анонс нових послуг.

- Як ви бачите себе перспективи подальшого розвитку вашого бізнесу? Чи плануєте ви розширюватися або відкривати суміжні напрямки?

- Немає межі досконалості. Будь-який бізнес повинен рости і розвиватися. Перш за все ми намагаємося постійно збільшувати і кількість послуг, і якість. Майстри регулярно проходять навчання та підвищення кваліфікації. Незабаром плануємо відкриття другого салону.

- Спираючись на свій досвід, що б ви порадили тим, хто тільки планує почати цей бізнес?

- Головне, на мій погляд, це досить добре вивчити всі зсередини, розібратися в усіх дрібницях, нічого не бояться і сміливо йти вперед!

25.08.2017

Свій бізнес: нарощування нігтів

Для відкриття власного бізнесу з нарощування нігтів потрібно від 300-400 тисяч рублів. Ці гроші підуть на навчання, покупку витратних матеріалів та обладнання, а також оренду робочого місця в ...

Бізнес-план дитячої перукарні

Інвестиції в проект «Дитяча перукарня» становитимуть 1 103 000 руб. Для реалізації проекту будуть залучені власні кошти. Термін окупності - 20 місяців. Вихід на плановий обсяг ...

Свій бізнес: салон-barbershop

Якщо вважати, що місць буде 5, і одне робоче місце обходиться в 300 тисяч, а також 300 тисяч знадобиться для обладнання решти салону, то потрібно 1 мільйон 800 тисяч рублів. Порядку 50 тисяч рубл ...

Готовий бізнес-план салону краси

Для реалізації проекту буде потрібно 1 687 700 руб. стартових інвестицій. Рентабельність продажів складе 65,6%, а термін окупності 7 місяців.

Фінансові розрахунки: перукарня

При початковій сумі інвестицій близько 650 тис.руб. без урахування оборотного капіталу і близько 1,2 млн. руб. з оборотним капіталом, простий термін окупності складе 2,1 років, внутрішня норма рентабельності ...

Гарний бізнес: модельне агентство

Швидко окупити вкладені в модельне агентство засоби навряд чи вийде - на розкрутку, пошук моделей, клієнтів, навчання та інші організаційні моменти піде чимало часу. Звичайно, можна відразу ...

Збережіть статтю, щоб уважно вивчити матеріал

зберегти

Ви можете зберегти цю сторінку за допомогою:

Часто задають питання, звідки народилася назва салону?
Чи легко вам далося рішення стати підприємцем?
Як ви прийшли до думки почати саме цей бізнес?
З якими складнощами на початкових етапах ведення бізнесу ви зіткнулися?
Що потрібно враховувати при плануванні стартових витрат на відкриття?
На чому можна заощадити і на чому економити не варто?
На який прибуток можна розраховувати в вашому бізнесі?
Як довго ви окупали початкові вкладення?
На підбір яких фахівців варто звернути особливу увагу?
Як ви підбирали ключових співробітників і організовували їх роботу?