Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Тематичний приклад веб-сайту Amazon Affiliate ($ 2000 / міс. Зі 100 статей)

 1. Додамо контекст
 2. Типи вмісту
 3. Це класифікований сайт адміністрації?
 4. Хронологія вмісту
 5. Поговоримо про час
 6. Висновок

Я нещодавно розмовляв з Jon про роблячий пост для вас guys у Fatstacksblog

Я нещодавно розмовляв з Jon про роблячий пост для вас guys у Fatstacksblog.com, та він запропонував вивчення випадку про один з моїх місць, одного з більших заробітку.

Ми вирішили, що, а не просто загальний “Це те, що сталося і скільки він заробив”, хоча ми хотіли, щоб ми хотіли б охарактеризувати типи контенту, терміни змісту, типи посилань і терміни зв'язків .

Тому, хоча я все одно намагатимуся зробити цю посаду наступною історією росту сайту, вона буде менш лінійною і більш тематичною до певних аспектів вирощування сайту.

Я думаю, що це зробить його в кінцевому підсумку набагато більш дієвим.

Тож підбадьорюєш за мене знову Джон, і давайте потрапимо на це!

Додамо контекст

По-перше, деякі дані про сайт:

 • Це в основному заробіток від Amazon (хоча це було не тоді, коли я його почав - більше про це пізніше)
 • Знадобилося деякий час для того, щоб рости, як я дізнався більше про те, що працює, але він пішов від $ 50 на місяць до $ 2000 на місяць на рік, як тільки я нарешті отримав тягу
 • Я не збираюся розкривати URL-адресу. Цей приклад не принесе користі від цього, і сайт буде тільки в кінцевому підсумку танків деякий час у майбутньому, якщо я.
 • Крім додавання нового вмісту та посилань іноді, сайт в основному пасивний дохід.
 • Він має близько 100 повідомлень / сторінок.
 • Це не те, що деякі люди розглядатимуть як сайт «мікро ніші». Це, безумовно, охоплює певну нішу, але в цій ніші є десяток різних видів продукції, і кожен з них має десятки брендів, тому їх можна покрити.

Типи вмісту

Типи вмісту, які я використовую для сайту, поділяються на такі категорії та відсотки:

 • "Кращі" та "оглядові" пости (60%)
 • Інформаційні повідомлення (30%)
 • Посади "проти" (10%)

Більшість людей, напевно, знають це вже, але для того, щоб дати загальний огляд, "найкраща" посада - це щось на кшталт "кращої подвійної коляски", де ви можете переглянути 5 або 10 різних подвійних колясок і дати висновок, який з них найкращий. Вони, як правило, отримують багато пошуків, трафік, як правило, готовий до покупки, і легко отримати конверсії.

Ви також можете зробити багато речей, щоб підвищити кількість переходів, наприклад, додати таблицю порівняння або вікно продукту.

Повідомлення про перегляд подібне, але зазвичай просто зосереджується на одному продукті, наприклад, “Gillette safety razor review”. Зазвичай вони не отримують стільки трафіку, скільки “кращих” ключових слів, але вони все ще корисні, а деякі з них мають високий обсяг пошуку.

Крім того, вам не потрібно писати відгуки лише для того, щоб отримати пошуковий трафік, ви можете відправити платний трафік, якщо комісії достатньо високі, або ви можете зв'язати їх внутрішньо з ними і відправити трафік з інших сторінок вашого сайту, наприклад, з інформаційні повідомлення.

Говорячи про це, повідомлення "info" виконують досить багато цілей:

 • Вони допомагають вашому сайту стати більш авторитетним
 • Вони зупиняють отримання штрафу у вигляді тонкого вмісту, де ви просто маєте купу афілійованих статей
 • Їх можна використовувати для перенесення трафіку до інших повідомлень або до списку електронних листів.

З цим сайтом я не створив список електронних листів, тому що він був Партнерський сайт Amazon і я не знав, як добре монетизувати список. Тому, замість цього, я помістив багато посилань на повідомлення про гроші і послав людей перевіряти мої посади для перегляду або найкращі посади, і це спрацювало дуже добре для додаткового трафіку на сторінках грошей.

Мені подобається мати від 40-30% мого вмісту як інформаційні повідомлення. Це не наука, але я вважаю, що вона дійсно допомагає вам виглядати більш законно. Інформаційні повідомлення, як правило, легше оцінювати, так що це не схоже на те, що 30% вашого вмісту втрачається.

Ось деякі приклади хороших інформаційних повідомлень, які потрібно написати:

 • Чи безпечні?
 • Як (незалежно)
 • (будь-яке) визначення
 • Чи можете ви (що завгодно)?
 • Як використовувати (незалежно)
 • Остаточний посібник (будь-який)
 • Список повідомлень (Топ 5 причин, чому ви повинні (незалежно).

Список дійсно нескінченний, але ті, що знаходяться вище, зазвичай досить легко прив'язати до інших грошових постів. Наприклад, якщо ви пишете «Чи є безпечні бритви?», Ви можете надіслати людей, щоб прочитати вашу статтю про кращі бритви для початківців, де вони можуть придбати щось.

Мені подобається розміщувати повідомлення "проти" в їхньому власному типі змісту, оскільки вони є гібридом між інформаційним постом і найкращим постом, і вони є одним з моїх секретних озброєнь.

Взагалі "vs" пост досить легко класифікувати в порівнянні з кращим або огляд пост, але насправді так само монетизується і перетворює досить добре, особливо якщо ви порівнюєте дві продукти Amazon.

Наприклад, припустимо, що у вас був веб-сайт кави, і ви говорили "Aeropress vs Cafetiere" (я не знаю, чи є це реальне ключове слово чи ні). Ви зможете доставити багато інформації і допомогти людям прийняти рішення, але ви також отримаєте можливість не тільки рекомендувати один продукт, але й два.

Ви могли б показати 2-3 найкращих аеропрессу, топ-2-3 Cafetieres, і перші 1-2 в цілому. Вона дозволяє розміщувати багато посилань до афілійованої статті, не дивлячись на те, що вона виглядає як тонкий вміст.

Як правило, менше людей пишуть проти повідомлень, що полегшує їх ранжування. Про це ми поговоримо пізніше.

Коментар від Джона

Dom робить великі точки з "проти" афілійованих статей. Насправді, для нішевого сайту філії, який я запустив (потрібно ще багато роботи), сайт швидко потрапив до декількох статей "проти". Таким чином, один з підказок, який я маю при запуску нового веб-сайту партнерської організації, починається з вмісту статті "проти", оскільки це хороший спосіб отримати деякий рух у досить швидко (особливо якщо жоден інший сайт не порівнює два чи три продукти, які ви порівнюють). Хоча обсяг трафіку рідко буде вражаючим, принаймні, це деякий трафік, щоб отримати м'яч. Будь-який партнерський сайт продукту, який я запускаю вперед, запускатиметься лише з вмістом "info" та інформаційним вмістом.

Це класифікований сайт адміністрації?

Термін "сайт авторитету" трохи мій улюбленець, тому що він заплутує і вводить в оману багатьох людей. Для мене сайт авторитету - це щось на зразок Fatstacksblog, Humanproofdesigns або в інших нішах, Bodybuilding.com це хороший приклад.

Thewirecutter.com не є авторитетним сайтом, але він має тисячі сторінок.

Так яке ж моє визначення авторитетного сайту? Це просто. Один, де сайт має персону, і вірний наступний, і люди активно зв'язуються з ним і діляться, тому що вони багато читають. Vox є авторитетним сайтом, Huffington Post є авторитетним сайтом. Будь-який сайт, де люди вважають сайт "авторитетом", є авторитетним сайтом.

Але великий сайт Amazon або навіть не-Amazon сайт, не може бути дійсно вважається авторитетом тільки тому, що він великий.

Чи я занадто багато говорив про владу? Я думаю так.

Так чи інакше, що мені не подобається термін, це люди, здається, думають про сайти в будь-якому або ситуації. Це або авторитетний сайт, або це мікро-нішевий сайт.

Це божевілля.

Мікро-ніші сайти не працювали з 2012 року.

Незалежно від того, який сайт ви будуєте, потрібно мати щонайменше 30 статей і хочете охопити принаймні 2-3 підтеми. Більше не існує "Мікро-сайт проти авторизації сайту". Всі сайти повинні бути великими.

Замість того, щоб зробити сайт про "Кращий кисть гриль", зробити це про барбекю, і охоплюють теми з "Кращий кисть гриль" на "Газ проти електричного гриля" і говорити про те, чи не курячі грилі безпечні для використання в приміщенні.

Кожен сайт, який ми будуємо в HPD, чи будуємо ми його для себе, або для клієнта, який забирає один з наших Виконано для Вас сайти , призначений для вбудованого та розширеного сайту. Це не означає, що він повинен розглядатися як авторитетний сайт, де ви намагаєтеся створити лояльного наступного.

Якщо ви хочете зробити це, відмінно! Але ви також можете просто виставити велику кількість хорошого вмісту, що вписується в вищезгадані категорії, і все ще дуже добре.

Аргумент дійсно повинен бути "Чи хочу я побудувати цей сайт як авторитетну фігуру, або я просто хочу зробити його супер-корисним сайтом?"

Отже, коли ви думаєте про свій зміст і ваші ніші і субніші, ви, безумовно, хочете орієнтуватися на нішу, яка має місце для зростання назовні.

Хронологія вмісту

Коли я вперше запустив цей сайт, я сам писав весь вміст і робив близько 3 статей на тиждень протягом 3 місяців. У цей момент, я був вичерпаний і взяв перерву на кілька місяців (працював на інших сайтах), а потім повернувся, щоб зосередитися на будівництві посилань.

Я не розміщував контент у будь-якому конкретному порядку, він був заснований лише на ключових словах, які я мав написати далі у своєму списку.

Незважаючи на те, що не важливо, чи ви розміщуєте весь вміст партіями або витікаєте його (якщо ви не є авторитетним сайтом з активним наступним), то перевага робити все це самому і витікати з нього дозволило мені зробити набагато більш ретельна робота внутрішнього зв'язку.

Кожен новий пост, який я виклав, пов'язуватиметься з попередньо існуючою поштою, і з часом ці попередні повідомлення почнуть ранжувати лише з внутрішніх посилань. У мене була одна "vs" посада у верхній частині сторінки 1, і вона навіть не мала жодної зворотної лінії зв'язку, лише деякі внутрішні посилання. Дізнайтеся, чому мені так подобаються ключові слова "проти"?

Як тільки я досягнув 30 статей і зробив перехід на будівництво посилань, я не додав багато інших статей. Насправді я вважаю, що я тільки додали ще 3-4 статті до кінця року.

Хоча я вважаю, що це допомагає вам продовжувати розгортати нові статті щотижня (більше статей = більше трафіку назавжди), я також вважаю, що це міф, що якщо ви просто довільно додаєте новий вміст, ви доможетеся цього лише завдяки Google.

У деякому пункті, ви збираєтеся захотіти сфокусувати на будуванні ланки… Котрий що ми розмовлятимемо про наступне.

Коли я вперше запустив сайт, я не зв'язав збірку, поки не було близько шести місяців. Я, звичайно, поділяв практично кожну статтю про канали соціальних медіа, тому він мав свій фундамент соціальних зв'язків і соціальних сигналів, але нічого, що мав намір перенести голку з точки зору рейтингу.

Деякі статті знайшли свій шлях до першої сторінки Google без посилання, особливо після того, як сайт вийшов з пісочниці (для цього сайту було близько 4 місяців, але тепер це, як правило, більше. Зараз більше 6-7).

Перші посилання, які я почав будувати після того, як я зрозумів, чи потрібно чи ні стей-білу шапку чи сірий (я сірий), були посиланнями Хота.

Люди мають різні думки про The Hoth, і моя думка полягає в тому, щоб завжди намагатися і побачити для себе.

Я купив стандартний пакет $ 60, а потім більш дорогу версію $ 250, і обидва рази мої рейтинги пішли вгору. Вони не піднялися до вершини першої сторінки, але вони рухалися достатньо, щоб мене задовольнили.

Я відчуваю, що може бути зменшення прибутку з The Hoth, хоча, як пізній пакет не змістив рейтингу стільки (або, можливо, це було лише більш конкурентним ключовим словом).

Я спрямував ці посилання двома способами:

 1. Фірмові посилання на домашню сторінку
 2. Часткове збіг і обмежені точні посилання на внутрішні сторінки

Як коротку примітку, я встановлюю домашню сторінку вгору на цьому місці як 4000 слово стаття. Це не прагнуло до ранжування для будь-якого конкретного ключового слова, воно було більше схоже на довгострокову сторінку "про", яка розповідала про всі теми, які сайт збирався висвітлювати, а потім пов'язував із внутрішніми сторінками, щоб читати більше.

Роблячи це, мені вдалося також перенести посилання на внутрішні сторінки грошей, так що кожне створене мною посилання слугувало декільком цілям збільшення повноважень домену, а також безпосередньо передає сік посилання на внутрішні сторінки.

Це не завжди працює, тому залежно від типу сайту, який ви створюєте, ви можете замість цього просто додати блогрл як свою домашню сторінку.

Далі я почав будувати посилання на сайт PBN. Я впевнений, що багато людей втратять інтерес до цього прикладу зараз, коли я визнав це, але, як я вже згадував раніше, я завжди був "намагаюся для себе і судити" переконання.

Є багато різних думок про PBN, і моя була такою: "Я б краще мати сайт, який заробляє мені гроші і має ризик отримати покарання, ніж сайт, який виходить з ладу, тому що я не можу побудувати білі капелюхи правильно" .

У ці дні я так само добре пов'язую білі капелюхи, тому люблю змішувати його.

У всякому разі, з точки зору будівлі посилання, я збудував посилання подібно до того, як я робив це з The Hoth. Я змішав посилання на домашню сторінку та внутрішні сторінки.

Те, що було дійсно цікаво, полягало в тому, що деякі посади вискочили аж до середини або навіть верхньої частини сторінки з лише кількома посиланнями, а інші повідомлення ніколи не робили сторінки 2, незалежно від того, що я зробив.

Це може бути тому, що посада була надто оптимізована, це могло бути тому, що сайти на першій сторінці були ранжувалися від авторитету свого домену, а не спеціально посилань, або це могло бути за 100 інших причин.

Те, що я дізнався, що ви завжди повинні мати багато різних грошей посади, тому що, якщо один з ваших соковитих ніколи не робить це на сторінці 1, ви все одно будете робити гроші з інших посад.

Це повертається до того, що я говорив раніше, а також про вибір більш широкого фокусу для вашої ніші.

Ось справді гарна річ, яку ви можете зробити зі своїм сайтом, як тільки він починає отримувати тягу - ви можете використовувати його прогрес, щоб підготувати ще більше прогресу.

Це не означає реінвестування прибутку. Звичайно, ви захочете зробити це, якщо ви хочете, щоб сайт зростав, але це виходить за рамки цього.

Я говорю про використання таких інструментів, як Ahrefs і Semrush .

Оскільки мій сайт збільшувався, я брав участь у пошуку більше ключових слів. Це означало, що все більше і більше конкурентів з'явилися в Semrush, і все більше і більше вмісту прогалини були доступні в ahrefs.

Я провів декілька годин, просто переживши ці, побачивши, який вміст моїх конкурентів посіли за те, що я не зробив, а потім написав свої власні повідомлення на ці теми.

Я провів декілька годин, просто переживши ці, побачивши, який вміст моїх конкурентів посіли за те, що я не зробив, а потім написав свої власні повідомлення на ці теми

Крім того, я також знайшов багато випадків, коли мої статті класифікувалися на сторінці 2 для ключових слів, для яких вони насправді не були оптимізовані. Налаштовуючи ці статті та оптимізуючи їх краще для цих ключових слів, я зміг збільшити трафік, який отримав мій існуючий вміст.

Так що, по суті, я зміг знайти своїх конкурентів, знайти те, за що вони потрапили, і скопіювати його, а потім оптимізувати існуючий контент, щоб збільшити його трафік.

А потім через місяць ви набрали більше ключових слів, і ви можете виконати весь процес знову.

Роблячи це, а потім посипаючи посилання на новіший контент і старий контент, ви зможете прискорити зростання вашого сайту, саме тому він пройшов від $ 1000 до $ 2,000 на місяць всього за один місяць, а потім продовжувати масштабувати далі.

На скріншоті нижче показано Google Analytics за перші 2 роки життя сайту. Червоні стрілки вказують, де я почав її масштабувати. Ви можете побачити, як відбувалося прискорення трафіку.

Ви можете побачити, як відбувалося прискорення трафіку

Поговоримо про час

Перш ніж цей пост перейде до епічних масштабів, давайте пов'яжемо все це разом і поговоримо трохи про часові рамки.

Як я вже згадував раніше, перші шості місяці життя сайту були в основному ми писали зміст, ділилися ним на соціальних медіа, а потім дозволяли їй сидіти пару місяців, поки я був зайнятий чимось іншим.

Мені часто подобається, щоб сайти сиділи, або «маринували», перш ніж повертатися і знову вкладати зусилля в них. Це може здатися трохи інтуїтивним, оскільки він відчуває, що сайт втрачає імпульс, але я ніколи не бачив доказів того, що він шкідливий. Навпаки, приємно взяти перепочинок і повернутися, щоб знайти сайт вище рейтингу, ніж коли ви його залишили, просто тому, що вік і час трохи підштовхнули їх.

Наступні 6 місяців були сумішшю побудови посилань, додавання окремої статті, а також оптимізації onpage SEO, поки я не отримав рейтинги до місця, де я був задоволений (Ok, я ніколи не був повністю щасливий, але сайт добре працював найменше). Після цього це був лише випадок масштабування, полоскання і повторення.

Не сприйміть ці часові рамки як євангеліє для кожного сайту, але я, безумовно, бачив, що більшість з них потрапляють у цей тип шаблонів, де ви не отримаєте належного зчеплення до 6-12 місяців. Саме так працює алгоритм Google.

Тепер з точки зору швидкості та кількості каналів, я будував близько 5-10 посилань на місяць. В даний час я думаю, що вам потрібно зробити це 10-20 на місяць, але, звичайно, це дуже залежить від сили конкуренції у вашій ніші. Що ви не хочете робити, це спам вашого сайту в небуття, який, як більшість сірих капелюх SEO отримують покарання.

Повільний і стійкий дійсно виграє гонку.

Висновок

Нещодавно мене запитали в «Запитати мене» про стратегії для нішевих сайтів. Чесно кажучи, стратегія завжди зводиться до тих самих речей, зростаючим вмістом і додаванням посилань.

Є багато різних тактик, які можна використовувати на цьому шляху, такі як біла капелюх, сіра капелюх і всі варіанти кожного з них, але стратегія включає лише додавання посилань і додавання додаткового вмісту. Це навчання, як це зробити, що вимагає часу.

Для тих з вас, хто хоче піти за мною і дізнатися більше про мою підготовку, тоді приходьте привітатися Проекти HumanProofDesigns .

Наприклад, якщо ви пишете «Чи є безпечні бритви?
Це класифікований сайт адміністрації?
Так яке ж моє визначення авторитетного сайту?
Чи я занадто багато говорив про владу?
Аргумент дійсно повинен бути "Чи хочу я побудувати цей сайт як авторитетну фігуру, або я просто хочу зробити його супер-корисним сайтом?
Дізнайтеся, чому мені так подобаються ключові слова "проти"?