Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Топ 6 плагінів SEO для WordPress

  1. WordPress SEO від Yoast
  2. Все в одному SEO Pack
  3. SEOPрессор
  4. Внутрішні посилання SEO
  5. SEO дружніх зображень
  6. WP соціальної SEO Booster
  7. Заключні думки

SEO (пошукова оптимізація) є основним джерелом для отримання органічного трафіку з пошукових систем (Google, Yahoo, Bing). Якщо у вас є місцевий бізнес, то це дуже важливий аспект для поліпшення вашого бізнесу.

Я припускаю, що у вас є первинне знання основних властивостей SEO (на та поза сторінки). WordPress є найбільш підходящою платформою серед інтернет-маркетологів. Вам просто потрібно використовувати правильну тему з відповідним плагіном SEO для покращення вашого бізнесу в Інтернеті.

Сьогодні, я збираюся розповісти вам про кращі SEO плагіни для вашого блогу WordPress . Дозвольте мені надати вам мої підібрані плагіни SEO, щоб домінувати в результатах пошуку у 2016 році.

WordPress SEO від Yoast

Yoast SEO є найбільш рекомендованим плагіном SEO для блогу WordPress. Він поставляється як з безкоштовною і платною версією по XML Sitemap і так далі.

Ви можете швидко керувати на сторінці SEO за допомогою цього додатка. Вона має систему оцінювання для оптимізації вашого вмісту до максимального розширення. Ви можете збільшити зростання соціальних медіа разом з основними функціями SEO. Якщо ви хочете використовувати безкоштовний плагін SEO, то це відмінний вибір.

Якщо ви хочете використовувати безкоштовний плагін SEO, то це відмінний вибір

Не пропустіть: 6 Практики, які повинні бути включені до переліку обов'язкових завдань у 2016 році

Все в одному SEO Pack

Все в одному SEO Pack є одним з кращих SEO плагінів для користувачів WordPress з більш ніж одним мільйоном установок.

Він має всі можливості для створення дружнього блогу SEO на WordPress. Вам не потрібно заважати налаштуванню занадто багато, тому що налаштування за замовчуванням призначені правильно. Ви можете змінити налаштування завжди відповідно до ваших вимог пізніше.

Все в одному SEO робить назви ваших статей SEO дружнім автоматично. Ви можете перезаписати заголовок Meta за замовчуванням і мета опис. Але я пропоную вам тримати його простим (якщо це не потрібно).

SEOPрессор

SEOPрессор плагіна преміум SEO з якісними функціями. Вона має численні функції, щоб підняти вашу продуктивність блогів миттєво.

Це видатний плагін для пошуку звіту про аналіз ключових слів. Але у вас є 9 доларів на місяць, щоб використовувати його у своєму блозі.

Варто сплатити таку суму, розглянувши функції. Ви отримаєте вбудованого дослідника ключових слів, щоб виявити довгі ключові слова (низька конкурентоспроможність), щоб збільшити трафік з Google та інших пошукових систем. Це звучить здорово. Я правий?

Це покаже вам оцінка, в залежності від міцності сторінки SEO.

Ви будете знати свій правильний результат до того часу, дотримуйтесь найкращих результатів. Це також корисно для оптимізації зображень.

Внутрішні посилання SEO

Внутрішні посилання є важливою частиною на сторінці SEO. Це допомагає пошуковим системам сканувати ваші статті (і всередині посилань) для швидшого індексування.

Надзвичайно корисно утримувати користувачів протягом тривалого часу (менше показника відмов і більше залучення користувачів). Ви повинні вивчити мистецтво внутрішніх зв'язків з першокласними блогерами.

Це може бути трудомістким завданням. Але ви також не можете знехтувати. Тому слід використовувати Внутрішні посилання SEO . Він додає посилання за умовчанням до вашого вмісту. Ви помітите кілька варіантів редагування відповідно до вашого блогу.

SEO дружніх зображень

Чому потрібно встановлювати SEO дружніх зображень ? Відповідь проста. Зображення є основною точкою залучення для ваших повідомлень у блозі. Таким чином, якщо ви можете оптимізувати зображення правильно, ви зможете насолоджуватися великою кількістю трафіку з пошукових систем і платформ соціальних медіа.

Це компетентний плагін для додавання необхідних властивостей зображень, таких як теги ALT, назви та описи. Необхідно ретельно вставити теги, оскільки це допоможе вам оцінити результати пошуку.

Крім того, ви можете отримати трафік з "зображень Google", якщо ви точно використовуєте теги зображень. Я отримую достатньо трафіку від результатів перегляду. Добре. Це може статися. Ось чому, ви повинні спробувати ранжувати ваші повідомлення в блогах, а також.

WP соціальної SEO Booster

Соціальний трафік може бути не таким ефективним, як органічний трафік. Але все ж це впливає на ваші цільові ключові слова. Тому що Google розглядає соціальні сигнали. Якщо ваша публікація блогу приваблює величезну частку з соціальних медіа, то вона отримує поштовх у пошукових системах.

Не пропустіть: Метрики соціальних медіа Ви повинні аналізувати в Google Analytics

Я згадав про оптимізацію соціальних медіа в Yoast SEO один раз раніше. Але плагін WP Social Booster дещо краще в продуктивності. Вона має вбудовану функцію автоматичного розширення.

О !! Я забув сказати вам, що він комплексно вільний і сумісний з будь-яким плагіном WordPress SEO, таким як Yoast, All in One SEO та інші.

Заключні думки

Я обговорив з вами про кращих кращих плагінів SEO WordPress від 2016 року. Ви повинні встановити потужний плагін для WordPress SEO, щоб отримати максимальний прямий трафік після всіх.

Ви можете спробувати кілька плагінів. Ви також можете поєднати два різні плагіни SEO для блогу. Але не перевантажуйте свій блог надмірними даними про плагіни.

Який ваш улюблений плагін SEO зі списку? Я припускаю, що на це не так важко відповісти. Повідомте мені про поточний плагін у полі для коментарів нижче.

Вітаємо !! Ви зробили це до кінця (Дякуємо вам за читання довгого нудного лайна). Якщо у вас є які-небудь проблеми, питання або пропозиції щодо цієї посади, то, не соромтеся запитати мене що-небудь через коментарі. До зустрічі.

Я правий?
Який ваш улюблений плагін SEO зі списку?