Твій канал на Youtube буде найуспішнішим: кращі поради по просуванню.

Сьогодні Youtube - унікальний майданчик з величезним потенціалом. Саме тут, на відміну від традиційного телевізора, ти можеш знайти те, що тобі до душі в будь-який час: новини, подорожі, особистий досвід, рекламу. І твій канал на Youtube - відмінна можливість потрапити на телебачення в новому розумінні.

Якщо ти хочеш завести свій канал на Youtube, недостатньо просто зняти відео і завантажити їх. Тобі треба, щоб кількість передплатників твого каналу росло, ми дамо тобі поради з просування, з яким ти зможеш домогтися успіху.

  • Назва каналу. Як корабель назвеш - так він і попливе. Щоб твій канал був помітним, добре продумай його назву. Воно повинно бути коротким і зрозумілим. Ніколи не повторюй назва вже існуючого каналу навіть з невеликими змінами. Великий Брат Google все одно помітить це не буде перешкоджати твоєму просуванню.

  • Аватар. Аватар або фото профілю теж допомагають у просуванні. Правильні розміри обраної картинки - 200 * 200, але досить буде просто квадратної картинки: якщо відношення 1: 1, Youtube просто поправить інше. До речі, пам'ятай, що ця ж картинка буде використовуватися в твоєму акаунті Google+ та інших, пов'язаних з ним.

До речі, пам'ятай, що ця ж картинка буде використовуватися в твоєму акаунті Google+ та інших, пов'язаних з ним

  • Фото обкладинки. Подумай про те, що саме цю картинку побачить твій глядач, вперше потрапивши на твій канал. В інтернеті ти знайдеш багато шаблонів для створення картинки потрібних розмірів. Але пам'ятай! Твоя обкладинка повинна бути в хорошому дозволі, інакше її не вийде завантажити.

  • Зроби трейлер. Трейлер - це найкраще, що ти можеш зробити, щоб твій канал на Youtube міг просуватися. Це буде першим відео, які побачать твої відвідувачі, тому воно повинно бути коротким (приблизно 30 секунд) і показувати, про що твій канал. Коли ти його змонтуєш і завантажиш, відзнач його як краще відео і воно буде з'являтися першим при вході на твій канал.

  • Пов'язані акаунти. Якщо у тебе є акаунти в інших соціальних мережах, не забудь пов'язати їх з товім профілем на Youtube. Так твої глядачі зможуть зайти на твою особисту сторінку, не втрачаючи часу і терпіння на пошуки. Якщо твій канал на Youtube не єдиний - зв'яжи їх все один з одним.

  • Категорії. Категорії майже так само важливі, як опис, якщо не більше. Неправильно підібрана категорія може призвести до санкцій з боку Google і видалення твого відео. Ти можеш вибрати постійні категорії і поступово додавати нові в залежності від тематики відео. І будь чесним, вони повинні відповідати тому, що побачить глядач.

  • Плейлисти. Якщо у тебе на каналі вже накопичилося більше одного відео, починай розподіляти їх по плейлистам. На головній сторінці твого каналу не повинно бути більше п'яти плейлистів одночасно, але якщо їх п'ять - нехай це будуть кращі п'ять. З плейлистами глядачі будуть природним чином повертатися до старих відео.

Це тільки кілька основних порад, як зробити твій канал на Youtube краще, якщо ти зовсім новачок в цій справі. Ми любимо соціальні мережі і Youtube, тому будемо і далі розповідати тобі про тонкощі ведення твого аккаунта, щоб він приносив тобі якомога більше передплатників і потенційних клієнтів.

Software Name

Твій канал на Youtube буде найуспішнішим: кращі поради по просуванню.

Landing Page