У чому перевага Ворожіння Ленорман на картах? - Моя газета

Дівиця Ленорман передбачила імператорську корону Жозефіні Богарне і поразки в Росії її вже колишнього чоловіка

Дівиця Ленорман передбачила імператорську корону Жозефіні Богарне і поразки в Росії її вже колишнього чоловіка. Здібності легендарної ворожки проявилися ще в дитячому віці, тому батьки - від гріха подалі, запроторили її бенедектінській монастир. Саме ця подія в кінцевому підсумку зіграло позитивну роль у формуванні особистості ведуньі. Природно, монастирська бібліотека поступалася каталогу http://happywitch.ru/ , Але володіла солідним на ті часи підбором книг з езотерики та нумерології. Саме ці знання, недоступні обивателям, згодом лягли в основу ворожіння Ленорман.

До нас дійшли лише успішні передбачення дівиці Марії. Після насильницької смерті ворожки в 1843 році, її методика була практично втрачена. Своєю реанімації Оракул Ленорман зобов'язаний якоїсь Ерне Друсбеке, що взяла на себе обов'язок по візуалізації і відновленні методики ворожіння легендарної француженки. Що вийшло в результаті? Оригінальна система ворожіння з цілою низкою власних переваг. Особливо якщо порівнювати з Картами Таро або кришталевою кулею.

  • Для того, щоб гадати по системі Ленорман, використовується всього 36 карт. Ерна Друсбеке забезпечила кожен «інструмент» Оракула - карту, яскравим малюнком. Тому навіть неофіти можуть трактувати майбутнє, не використовуючи для цього спеціальний тлумач.
  • Вважається, що дана система забирає у ворожбитів набагато менше енергії, ніж інші способи пророкувань. Тому Оракул Ленорман охоче використовують успішні маги і провидці, щоб зменшити обсяги віддається ними енергії.
  • Найбільш дієвими на сьогоднішній день визнані карти, зроблені людиною власноруч. Для цього можна купити заготовку в спеціальному магазині або роздрукувати шаблони, наявні в Інтернеті. У цьому випадку на «карту запитувача» і її колег пошириться енергія творця. Тому очищати від негативу і заряджати новою енергією подібні магічні інструменти потрібно лише в крайньому випадку.
  • Інтуїтивний підхід до трактування окремих позицій дозволяє людям з розвиненим магічним чуттям здійснювати максимально точне ворожіння.

У чому ще відмінність ворожіння мадам Ленорман від інших способів «відбирання інформації» у Вищих сил? Вважається, що отримані відповіді на добре поставлені питання будуть більш конкретними і приземленими. оракул Ленорман краще своїх «конкурентів» по ​​галузі справляється з фактором часу. Більшість зроблених прогнозів збуваються протягом року.

Що вийшло в результаті?
У чому ще відмінність ворожіння мадам Ленорман від інших способів «відбирання інформації» у Вищих сил?