Удосконалюйте SEO веб-магазину зі сторінками категорій

 1. У порівнянні з іншими факторами ранжирування структура сайту
 2. Цінний контент
 3. Унікальний
 4. Напишіть текст, який приносить користь людям
 5. Будьте експертом
 6. Довжина
 7. Налаштуйте свій сайт належним чином
 8. Навігація та URL-адреси
 9. Угорі або внизу сторінки?
 10. "Читати далі"
 11. Категорії сторінок створюють порядок в хаосі
 12. Будова силосу

Ви гордий власник веб-магазину, і ви заповнили свій сайт сотнями продуктів. Ви готові дійсно почати роботу, і ви хочете оптимізувати свій веб-магазин для пошукових систем.

У вас є дослідження ключових слів зроблено, і тепер ви чули, що отримати високий рейтинг у пошукових системах кожна веб-сторінка має унікальний вміст, фотографії , metadescriptions і повинні мати теги, щоб пошукові системи розуміли, про що йде ця сторінка.

Для меншого веб-магазину з конкретними продуктами, це буде варіант, але що, якщо у вас є веб-магазин з сотнями, чи є тисячі продуктів? Для написання мета-сценаріїв для всіх цих сторінок знадобиться кілька тижнів, не кажучи вже про створення унікального вмісту для кожної сторінки! На щастя, існує досить просте рішення: категорія сторінок .

У порівнянні з іншими факторами ранжирування структура сайту

Що таке сторінки категорій?

Що таке сторінки категорій

Сторінки категорій - це сторінки, на яких відображаються продукти з однієї групи продуктів. У вас є інтернет-магазин у ювелірних виробах? Тоді ви можете, наприклад, мати сторінки категорій для сережок, намиста та годинника. Ви можете перейти на один шар глибше, наприклад, створивши сторінки категорій з певними брендами або характеристиками цих груп продуктів.

Сторінки категорій не тільки дуже корисні для того, щоб допомогти вашим клієнтам здійснювати навігацію по веб-магазину і надавати їм більше інформації про певну групу продуктів, але вони також можуть підвищити рейтинг вашого сайту в пошукових системах.

Цінний контент

Перш ніж почати створювати сторінки категорій, уважно подумайте, що ви розмістите на цих сторінках (поруч із продуктами, звичайно!). Ці сторінки є найбільш ефективними, коли є якісний контент на, який не тільки весело читати, але й функціональний. Але це не завжди легко. При створенні вмісту для сторінок категорії майте на увазі такі моменти:

Унікальний

Використовуйте окремий, унікальний текст на кожній сторінці категорії, щоб запобігти так званому "дублюванню". Оскільки, якщо ви використовуєте один і той самий текст на декількох сторінках, то з точки зору пошукової системи ви матимете штрафні бали. Тому пишіть унікальний вміст для кожної сторінки категорії, щоб відразу з'ясувалося як відвідувачу, так і пошуковій системі те, про що йде сторінка.

Напишіть текст, який приносить користь людям

Замість того, щоб бачити унікальний вміст на сторінці категорій як щось обов'язкове, ви також можете скористатися можливістю підійти до своїх клієнтів зручним способом і, можливо, вашим збільшити кількість переходів . Як ви думаєте, наприклад, статтю «як-би» про те, як чистити спеціальні кавоварки? Або три поради про те, як найкраще доглядати за цим особливим типом взуття після тропічного дощу? Це приклади текстів, які дійсно корисні людям.

Будьте експертом

Крім того, сторінки категорій дозволяють показати, що ви є найкращою стороною для покупки. Ви продаєте легкі намети для походів у гори? Наведіть приклади місць, де ці намети функціонують бездоганно, або до якої температури вони зручні. І дайте чесні поради про те, коли ваш відвідувач повинен вибрати інший тип намету. Або розмістіть інтерв'ю з щасливим клієнтом.

Довжина

Думки поділяються на кращу довжину текстів на сторінках категорій з точки зору SEO. Деякі експерти SEO переконані, що коротші, чіткі тексти близько 300 слів є найкращими. Інші вірять що вона повинна бути не менше 800 слів. Я б сказав, візьміть вищевказані поради до серця і перш за все виробляйте хороший, унікальний вміст не менше 300 слів.

Вам важко писати власні тексти? CopyRobin допомагає. У відео нижче можна побачити, як він працює.

https://www.youtube.com/watch?v=MHVapzcGsSM

Налаштуйте свій сайт належним чином

Після того, як ви створили хороший контент для своєї сторінки, важливо створити свій веб-сайт таким чином, щоб вміст досягнув мети. Як ви це робите? Ось кілька основних положень.

Навігація та URL-адреси

Якщо у вас є великий веб-магазин, сторінки категорій можуть допомогти вашим потенційним покупцям знайти свій шлях до ідеального продукту. Ваші категорії повинні йти від широкого до все більш вузького. Укажіть категорію також у URL-адресі. Це дає зрозуміти людям, що вони натискають! Послідовні та прості URL-адреси важливі не тільки для ваших відвідувачів, але і для пошукових систем.

Приведемо приклад, наприклад, каструлі. Ваш веб-сайт називається www.mijnpannen.nl. Ви продаєте 3 види сковорідки. Сковороди, каструлі та грилі. Потім вони стають трьома категоріями, кожна з яких має свою URL: www.mijnpannen.nl/koekenpannen, www.mijnpannen.nl/steelpannen та www.mijnpannen.nl/grillpannen. Ви можете створити категорії, які допоможуть людям рухатися далі. Наприклад, за маркою, розміром або специфічною характеристикою. Подумайте: www.mijnpannen.nl/koekenpannen/merk1. Таким чином, пошукові системи та (що більш важливо) ваші клієнти розуміють, де вони знаходяться.

Угорі або внизу сторінки?

Проводяться дискусії про те, чи краще чи гірше розміщувати вміст вище або нижче складки, або вище або нижче продуктів. У принципі, не повинно бути ніякої різниці для цілей SEO, наприклад, якщо ви вже використовуєте ключове слово в заголовку у верхній частині сторінки. Але якщо ваш вміст є цінним для користувачів, насправді немає підстав ставити його внизу. Експериментуйте та дізнайтеся, що найкраще підходить для вашого веб-сайту.

"Читати далі"

Якщо ви дійсно не можете розмістити свій вміст над продуктами належним чином, або помітите різницю в поведінці клієнтів, ви також можете переглянути розкладну опцію " читати більше ". Таким чином ваші покупці не відразу бачать весь вміст, але ви маєте переваги вмісту на своїй сторінці. Але створюйте більше функціональності в правильному напрямку, інакше це прагне чорний капелюх SEO техніки і Google можуть покарати вас.

Google неодноразово заявляв відкрито, що вони не дуже люблять текст, який не є (безпосередньо) видимим для користувачів, але що пошукові системи можуть спостерігати. Однак, якщо (початкове) приховування тексту має на меті покращити роботу користувача, а не маніпулювати пошуковими системами (наприклад, необов'язково повторюючи ключові слова), то це (спочатку) приховує текст, використовуючи так званий " read more button 'незалежно від вас хвилюватися .

Це хороший приклад сторінки категорій з кнопкою "читати більше" Micazu :

Категорії сторінок створюють порядок в хаосі

Сторінками категорій ви можете легко створити порядок у (великому) інтернет-магазині. Сторінки категорій не тільки корисні для ваших клієнтів, але також можуть забезпечити значні переваги для SEO. А для створення їх не потрібно багато часу та зусиль. Отже, покладіть час тут і переконайтеся, що сторінки категорій перебувають у ідеальній формі!

Будова силосу

Цікаво бачити, чи хочете ви піти ще глибше, дізнавшись, як можна оптимізувати свій веб-магазин для SEO ще краще за допомогою так званої структури силосу:

https://www.youtube.com/watch?v=DiHKwozXnLE

Гостьовий блог, написаний користувачем Романо Гроневуд .

Для меншого веб-магазину з конкретними продуктами, це буде варіант, але що, якщо у вас є веб-магазин з сотнями, чи є тисячі продуктів?
У вас є інтернет-магазин у ювелірних виробах?
Як ви думаєте, наприклад, статтю «як-би» про те, як чистити спеціальні кавоварки?
Або три поради про те, як найкраще доглядати за цим особливим типом взуття після тропічного дощу?
Ви продаєте легкі намети для походів у гори?
Вам важко писати власні тексти?
Com/watch?
Як ви це робите?
Угорі або внизу сторінки?
Com/watch?