Ютуб, як маркетингової інструмент: просування бізнесу в мережі Інтернет

Сьогодні на плаву утримуються тільки ті компанії, які йдуть в ногу з часом і ефективно використовують нові інструменти просування Сьогодні на плаву утримуються тільки ті компанії, які йдуть в ногу з часом і ефективно використовують нові інструменти просування. Якщо уважно вивчити сучасні способи поширення реклами, то лідируючі позиції займає звичайно ж Інтернет. На другий план відходять газети, журнали і реклама на телебаченні.

YouTube - перспективний спосіб реклами

Інтернет-майданчик для розміщення відеоконтенту під назвою Ютуб, добре знайома сучасним користувачам Інтернет. Але, це не тільки сайт, на якому можна переглянути кумедні ролики-приколи, фільми або кліпи. Кожна компанія може створити і розкрутити персональний канал YouTube , На якому будуть періодично розміщуватися відеоматеріали про товари чи послуги фірми. Умовно способи реклами на Ютубі можна розділити на два основних напрямки.

Спосіб № 1. Створення демонстраційного ролика про товар / послугу

Найпоширенішим способом просування своїх товарів або послуг за допомогою Ютуб, є самостійне створення відео про переваги пропонованих продуктів. Існують певні вимоги до такого способу реклами.

тривалість

Ролик не повинен бути довшим 3-5 хвилин. Це оптимальний час, яке глядачі готові приділити перегляду.

якість зйомки

Переважно використовувати сучасну апаратуру для зйомок. «Дрожащий» ролик, знятий на звичайну мильницю або телефон створить не найкраще враження про вашу компанію.

Достовірна інформація

Щоб завоювати довіру аудиторії, необхідно вказувати тільки достовірну правдиву інформацію про товар або послугу. В іншому випадку, коментарі на вашу адресу будуть не самими лісовими. Звичайно ж, функцію «коментування» можна відключити, але в цьому випадку можуть виникнути у потенційних клієнтів питання і подзренія.

Infobox під відео

Вкрай важливо під відео розмістити всю необхідну для зв'язку з вами інформацію. Це також може бути посилання на ваш офіційний сайт, групу в соц. мережах або просто телефон. А також адреса.

Спосіб № 2. Співпраця з популярними блогерами Ютуб

Даний спосіб рекламиуже давно ідостаточно ефективно використовують багато косметичних компаній. Популярні б'юті блогери за певну винагороду охоче погоджуються зробити огляд на нові косметичні продукти. Але, щоб застосовувані способи реклами дійсно працювали, необхідно грунтовно підійти до вибору блогера. Попередньо не завадить вивчити його цільову аудиторію з категорії передплатників. Наприклад, якщо необхідно просунути засіб, який допомагає впоратися з юнацькими та підлітковими проблемами шкіри, логічно співпрацювати з блогером 15-20 років. Дана продукція навряд чи зацікавить аудиторію блогера категорії 35+.

Способи реклами в інтернеті: як і що рекламувати?

Перш ніж приступати до безпосередньої реалізації плану, варто задуматися, на які саме моменти акцентувати увагу аудиторії. Враховувати звичайно ж необхідно і специфіку бізнесу.

  • Нерухомість і будівництво

Багато ріелторів і будівельні компанії відчули переваги сучасних способів реклами і просування на Ютубі Багато ріелторів і будівельні компанії відчули переваги сучасних способів реклами і просування на Ютубі. Як правило, знімається цікавий коротенький ролик-огляд будинку або квартіри.Важно вказати рік побудови, площа та вигідні переваги розташування об'екта.Крайне важливо грамотно підібрати мета тегі.Іменно ключові слова і «приведуть» потенційного клієнта на ваш канал.

  • Туризм і відпочинок

Ефективні способи реклами на YouTube використовують і багато туроператорів, власники готелів, парків розваг і т.д. У клієнтів з'являється прекрасна можливість дізнатися більше інформації про курорт, способі пересування, умови проживання та харчування. Презентаційний ролик, як і у випадку з нерухомістю, повинен містити максимум корисної інформації та всі необхідні контактні дані.

  • краса і здоров'я

Сучасні способи реклами не чужі і власникам салонів краси, а також фітнес залов Сучасні способи реклами не чужі і власникам салонів краси, а також фітнес залов.Потенціальние клієнти можуть не витрачати час на відвідування перукарні або косметологічного кабінету. Переконатися в тому, що майстер буде використовувати дійсно сучасні інструменти та обладнання, можна і заочно.

  • Послуги фото та відео

Багато фотостудії давно оцінили по достоїнству можливості YouTube для демонстрації якості послуг, що надаються. Можна знайти чимало роликів на Ютубі, які створені були спеціально для реклами.

Вище описані лише деякі напрямки і способи реклами на YouTube. Не варто забувати, що дана інтернет-майданчик не стоїть на місці і постійно развівается.Кроме того, Ютуб дозволяє істотно заощадити. Крокуючи в ногу з часом можна не тільки досягти успіху в бізнесі, а й відкрити для себе нові перспективні напрямки діяльності.