Увага: 33 теми для вашого блогу чи сайту на WordPress

Привіт шанувальникам WordPress, які зайшли на блог SEOBID.NET! Вибір шаблону теми для вашого блогу чи сайту - справа далеко не жартівлива. Преміум-теми і кращі безкоштовні теми wordpress зовні мало чим відрізняються.

Тому сьогодні я покажу добірку цікавих шаблонів, як платних, так і безкоштовних, але кожен з них, безумовно, заслуговує на те, щоб бути встановленим на ваш сайт. Отже, 33 теми WordPress - вивчайте і вибирайте!

Шаблон BeautySpot - салон краси

Шаблон BeautySpot - салон краси

Тема BeautySpot орієнтована, в першу чергу, для створення ідеального WordPress магазину або салону краси, але її може легко використовувати і для інших напрямків. У шаблоні передбачено створення власної колірної схеми - це питання кількох хвилин.

 1. Кодування з SASS допоможе створити свій власний колір фону для вашого сайту за пару секунд.
 2. Інтеграція з WooCommerce дозволить продавати товари без особливого клопоту.
 3. Retina-графіка. Адаптація під будь-які мобільні пристрої.
 4. Багато налаштувань, які забезпечує Redux Framework.
 5. FontAwesome іконки для навігації.
 6. Вбудована форма підписки MailChimp.
 7. Інтеграція з Twitter, Flickr, Instagram та іншими соціальними мережами.

Шаблон коштує 55 доларів, але, якщо дуже хочеться, то можна знайти і безкоштовні пропозиції. Або купити шаблон вскладчину, що активно практикується в інтернеті.

Parador шаблон

Parador шаблон

Платний Parador орієнтований як для організації інтернет-магазину, так і для сайту з надання будь-яких послуг. Для цього в настройках теми є всі необхідні інструменти. Дійсний і адаптивний шаблон має класичне оформлення. Всі 33 теми для Вордпресс, які представлені в списку, використовують HTML5 та CSS3. На цій основі веб-майстер може побудувати свої власні стилі усередині шаблону.

SEO-оптимізовані мета-дані допомагають сайту з цією темою оформлення швидше інтегруватися в пошукові системи. Налаштування шрифтів, колірних схем, фону сайту - все це присутнє в шаблоні. Шаблон Parador легко налаштовується під будь-який бізнес - настройки проводяться в адмінпанелі. Parador відмінно працює iPhone, iPad або ноутбуками.

У шаблоні є докладна документація по всіх налаштувань. Якщо ви купували Parador на офіційному сайті розробника, то вам надається безстрокова цілодобова технічна підтримка. Вартість шаблону - 49 доларів.

BeautyPress - шаблон для спа-салону

У шаблоні Beautypress WordPress особливості преміум теми wordpress дозволяють їй легко адаптуватися до будь-яких дозволів та розмірами екранів. Можливості домашньої сторінки builder дозволяють створювати свої унікальні шаблони сторінок в кілька кліків - для цього їх потрібно просто перетягнути елементи в потрібне місце. Функція управління рекламними банерами.

Основні можливості:

 1. Для настройки шаблону вам не доведеться чіпати файли теми. Кожен новий шаблон може бути застосований до окремої сторінки, може включати портфоліо, контактну сторінку відображатися як блог.
 2. Функція Post Formats служить для створення і налаштування презентацій. Post Formats має наступні формати: звичайний, галерея, сторінка блогоролл, медіастраніца, відео та аудіо.
 3. Генератор шорткодов для шаблону дозволить вам заощадити час і не використовувати спеціальні технічні навички при налаштуванні теми.
 4. Цей шаблон поставляється з набором призначених для користувача віджетів, які формують динамічний контент сторінок.
 5. Ви можете змінити всю колірну тему сайту в кілька кліків, вибравши потрібний колір з багатої палітри кольорів.
 6. Контактна форма дасть відвідувачам можливість зв'язатися з вами не тільки через форму коментарів.
 7. Можливість вбудовування в сторінки карті Google.
 8. Шаблон багатомовний, в папці є PO-файли.

Natural - платний шаблон

На цьому шаблоні добре робити сайт про риболовлю, про просування місцевих фермерських ринків, про кулінарні рецепти чи просто про природу. Особливості цієї преміум теми wordpress - свіжий природний дизайн, який зроблений на професійному рівні. Тема має функцію гнучкою сітчастою збірки сторінки, оптимізована, вбудовані різні шаблони сторінок, шорткоди, відображення відео, плагін WooCommerce і багато іншого.

На сторінках можна організувати висновок портфоліо або слайд-шоу, колірна схема може бути повністю змінена простими налаштуваннями. Ще гідності:

 1. Responsive Framework
 2. оптимізація Retina
 3. Шаблон побудований на HTML5 та CSS3
 4. Вбудований HTML5 аудіоплеєр
 5. Шрифти від Google.
 6. Віджети з соціальними мережами і кнопками.
 7. Налаштування заголовків, фону сайту, меню, виведення зображень.
 8. Багатоколоночних шаблон з розбивкою на сторінки.
 9. В папці шаблону є PSD файли.

Ціна шаблону - 69 $, але на форумах я бачив і безкоштовні пропозиції. Вирішуйте самі - при покупці вам надається повна безстрокова підтримка.

шаблон BeautyFit

шаблон BeautyFit

Шаблон BeautyFit - ідеальне рішення для створення сайту або магазину здоров'я і краси, сайтів організацій охорони здоров'я або тренажерних салонів. Шаблон поставляється з WooCommerce магазином в комплекті, багатомовна підтримка, слайдером і іншими «пляшками». Тема, як і інші безкоштовні теми для wordpress цієї серії, підійде для створення будь-яких сайтів. Для цього просто поміняйте PSD файли на свої заготовки.

Головні параметри і особливості шаблону

 1. Вбудований WooCommerce скрипт.
 2. Необмежені можливості з налагодження колірної схеми.
 3. Багатомовність WPML.
 4. Кілька стилів виведення блогу.
 5. Кілька шаблонів вбудованої галереї.
 6. Google шрифти.
 7. Шорткоди.
 8. 22 фонових зображення і слайдер для сторінок.
 9. Соціальні кнопки для записів.
 10. Шаблони PSD в комплекті.
 11. HTML5 та CSS3 валідність шаблону.
 12. Адаптивний дизайн і вбудовані SEO настройки.

Тема для WordPress Hailey

Сучасний шик - це шаблон Hailey. Чистий шаблон має 2 вбудованих слайдера. Цей шаблон прекрасно підійде для сайту з рукоділля, для творчої студії або портфоліо художника, дизайнера, фотографа.

Адаптивний шаблон працює без перекосів на всіх пристроях, як мобільних, так і декстопних. Адаптується під будь-які розміри екранів. Настроюється логотип, можливість застосування призначених для користувача налаштувань шаблону. Слайдери можна розміщувати не тільки на головній, а й на будь-яких сторінках веб-ресурсу.

Додаткові можливості:

 1. Ви можете завантажити своє фонове зображення або встановити пропонований фоновий візерунок.
 2. Вбудовані соціальні кнопки в підвалі і віджеті.
 3. 3 колонки в підвалі.
 4. Можливість додавання коду Google Analytics, favicon та інші фішки.
 5. В папці шаблону є .po / .mo файли і повний пакет документації по налаштуванню шаблону.
 6. Кросбраузерність.

Коштує цей оригінальний шаблон 79 $.

SunDance тема

SunDance тема

Преміум-шаблон Sundance має масу корисних інструментів, функцій і опцій. Ви можете змінити зовнішній вигляд сайту лише кілька разів клацнувши кнопки миші. Ось основні особливості та переваги шаблону:

 1. Макет виглядає красиво в будь-якому розмірі, будь то екран ноутбука, iPad, iPhone, Android, для мобільних або планшетів.
 2. Sundance поставляється з демо-XML-файлом, вам потрібно тільки імпортувати його, щоб отримати демо-контент сайту.
 3. Генератор шорткодов. Шорткоди надають зручне створення сторінок.
 4. Тема створювалася спеціально для сервісів туроператорів, оренди котеджів, квартир або готелів.
 5. Ви можете створювати необмежену кількість сайдбарі і віджетів для кожної сторінки.
 6. Ви можете легко перемикати шрифти для всіх елементів тексту за допомогою вбудованої панелі Options. Кожен шрифт можна попередньо переглянути.
 7. Шаблон Sundance можна встановлювати через FTP або WordPress панель, і після його активації ви можете завантажити демо-контент, щоб бачити всі свої зміни, які ви будете проводити час налаштування сайту. Потім ви можете додати свій контент на вже готові сторінки.
 8. Ретельна і детальна документація поставляється в комплекті.
 9. Дійсний HTML5 та CSS3 оптимізованим кодом.

Безкоштовний шаблон для WordPress Salon N Spa

Якщо у вас є свій власний салон краси, спа-салон або масажний бізнес, то шаблон Salon N Spa - для вас. Колірна гамма макета і функціональні можливості розроблені з урахуванням саме цих особливостей вашого бізнесу. Всі кольори настроюються з адмінпанелі. Для цього в шаблоні передбачено 5 модулів стилів. На додаток до всього, шаблон поставляється багатомовна підтримка, можливістю вибирати фіксовану або гумову ширину сторінки, і т.д.

S5 Flex Menu - це дуже потужний вбудований плагін, який забезпечує набагато більшу функціональність, ніж стандартне меню WordPress. За допомогою цього меню розширення існуючого меню.

Особливості вбудованого плагіна S5 Flex Menu:

 1. Кілька оригінальних javascript-ефектів.
 2. Кілька колонок для пунктів меню.
 3. Вбудовані додаткові модулі завантажуються безпосередньо в меню.
 4. Елементи підменю можуть бути розкриваються.
 5. Для пунктів і підпунктів меню можна призначати свою іконку.

The Place - шаблон для сайту готелю або готелю

Основні характеристики:

 1. Шаблон адаптований для перегляду в будь-якому пристрої - настільному, мобільному або в ноутбуці.
 2. Настроювані кольори шаблону. Ви можете легко встановити користувальницький фон або призначений для користувача Тема для сайту в цілому або для кожного поста і сторінки.
 3. Ви можете створювати свої сайдбарі в будь-якій кількості. Тобто, кожна сторінка або запис може мати свій, окремо настроюється сайдбар.

Система онлайн бронювання:

Шаблон має вбудовану ефективну систему бронювання. За допомогою системи бронювання ви зможете показати вільні номери, управляти правилами і розподілом номерів в готелі. Використання системи бронювання можна відключити з панелі налаштувань шаблону. Система онлайн бронювання також використовує плагін Contact form 7 для відсилання запиту клієнта про бронювання номера.

Ціна на сайті розробника: 45 $.

Service Biz шаблон для магазину або сервісу бронювання квитків

Service Biz шаблон для магазину або сервісу бронювання квитків

Service Biz - це красиво оформлений шаблон, який представляє кращі теми wordpress на сьогодні. Підійде для сайтів оздоровчих центрів, салонів СПА, компаній юридичних послуг, перукарень, медичних центрів і т.д. Особливості шаблону:

 1. Сучасний дизайн і красива типографіка. Слайдер в повну ширину сторінки.
 2. Вбудований плагін бронювання місць, квитків або номерів. Управління за допомогою системи back-end.
 3. Вбудований WooCommerce плагін дає можливість зробити інтернет-магазин. Вбудована система податків і доставки продукції, вибір варіантів доставки продукту, плагін купонів.
 4. WPML дозволяє організувати багатомовний сайт з системою бронювання.
 5. Налаштування шаблону WordPress Service Biz дозволяють змінювати кольори і стилі макета в режимі реального часу. Широкий вибір текстурованих фонів.
 6. У комплекті плагін купонів, який дозволяє пропонувати знижки при стандартній оплаті послуг. Коди купонів формуються в системі back-end і можуть бути змінені або видалені в будь-який час.
 7. З системою back-end ви можете налаштувати календар угод, в якому будуть відображатися часи і дата угоди в подробицях.

Коштує цей багатофункціональний шаблон всього 65 доларів.

Преміум-шаблон Vierra

Преміум-шаблон Vierra

На шаблоні Vierra WordPress можна створити сайт готелю, туризму, бронювання квитків, інтернет-магазин - та все, що завгодно! Кращі преміум теми wordpress російською, до яких відноситься і даний шаблон, можуть працювати і на інших мовних файлах. У шаблоні Vierra є 8 мов: англійська, італійська, німецька, французька, іспанська, російська, португальська (Бразилія), індонезійська (.po і .mo файли включені).

Ця тема дуже проста у використанні навіть для новачка. Шаблон має безліч різних налаштувань, в тому числі - настройки кольору, шрифту, фону і т.д. Повна сумісність з WPML, qTranslate і mqTranslate. Ціна шаблону - 45 $. Якщо ви не маєте потребу в повноцінній техподдержке - завантажте його безкоштовно з сайту розробника.

Dorothy - універсальна тема для WordPress

Dorothy - універсальна тема для WordPress

Скупий скандинавський дизайн шаблону Dorothy подобається багатьом. Інноваційна домашня сторінка закриває половину сторінки слайдером, залишаючи другу половину для контенту. Є преміум-варіант за 79 $ і безкоштовний, менш функціональний варіант шаблону.

Адаптований дизайн однаково виглядає як в настільних, так і в мобільних пристроях. Заготовки в PSD форматі дозволять вам змінювати дизайн шаблону на свій розсуд. У слайдері використовується автопрокрутка зображень, посилання з яких призводять на сторінки записів. Слайдер закриває половину сторінки, має гнучкі налаштування і може розташовуватися на лівій або правій стороні сторінки.

Блог один стовпчик, без сайдбара. Це більше простору і дозволяє приділити більше уваги зображень. Така побудова робить шаблон придатним для створення портфоліо, сайту дизайн-студії або персонального сайту фотографа.

Інші функції шаблону:

 1. Можливість завантаження свого фонового зображення або векторного візерунка.
 2. Кнопки соціальних мереж в заголовку і віджеті.
 3. 4 колонки з віджетами в підвалі.
 4. Можливість додавання Google Analytics коду, своєю favicon, логотипу компанії і т.д.
 5. Файли .po / .mo - в папці шаблону.
 6. Кросбраузерності сумісність.

Ціна при наданні техпідтримки - 79 $.

Шаблон теми Marea

Шаблон теми Marea

 1. Ця тема має багато цікавих функцій - шорткоди, веб-шрифти, анімований контент і CSS3 анімацію.
 2. Шаблон Marea створювався з можливостями легкої і швидкої настройки всіх основних функцій з адмінпанелі WordPress. Завантаження свого логотипу відбувається з редагуванням коду шаблону.
 3. Для формування шорткодов створено спеціальну сторінку в адмінці.
 4. Ви можете легко перемикати шрифти (в комплекті є 600 найменувань) для всіх елементів тексту з панелі Options. Кожен шрифт можна попередньо переглянути.
 5. Marea швидко встановлюється через FTP або консоль WordPress, після його активації можна завантажити демо-контент, який знаходиться в папці з шаблоном. З демо-вмістом шаблон набагато простіше налаштувати під свої потреби. Демо-контент потім легко видаляється або замінюється своїм.

Ціна шаблону Marea - 49 доларів.

Purpose шаблон для сайту на WordPress

Purpose шаблон для сайту на WordPress

Бізнес-шаблон Purpose можна назвати універсальним, так як він підходить для створення будь-яких сайтів. Але основна спрямованість шаблону - розвиток бізнесу в інтернеті. Вбудовані функції для користувача налаштувань дозволяють швидко реалізувати всі ваші задуми в дизайні сайту.

Настроюється заголовок і логотип, а також довільне допомагає змінювати початковий задум дизайнера. В налаштуваннях можна колір при прокручуванні сторінки вниз. Вбудований слайдер розкривається в повне вікно, і використовує рубрики записів для відображення вмісту слайдів.

Шаблон підтримує різні розширення framework - гнучке сітчасте побудова сторінки, внутрішня оптимізація, різні шаблони для сторінок і записів, вбудована система шорткодов, віджети відео, плагін WooCommerce і багато іншого. Вартість шаблону - 69 $.

Anchor Inn - ваш інтернет-магазин на WordPress

В папці шаблону є детальний довідковий файл з налагодження додаткових функцій. Одні з них - необмежені колірні схеми і повністю адаптивний макет сторінки.

Особливості розробки:

 1. Підтримка стандарту Retina: Шаблон оптимізований як для високого дозволу, так і для відображення в Macbook, iPhone і iPad.
 2. Чуйний і адаптований шаблон: оптимізація під мобільні, планшетні та настільні пристрої і комп'ютери.
 3. Відео-документація з докладним описом - в комплекті.
 4. Багатомовність шаблону - .po файли в папці теми.
 5. Підтримується висновок необмеженої кількості сайдбарі і віджетів.
 6. Вбудований віджет сервісу Flickr.
 7. Дійсний HTML
 8. В папці є PSD шаблони. Не всі безкоштовні теми для wordpress мають таку довідкову та технічну підтримку, як шаблон Anchor Inn.
 9. В шаблоні можна настроювати власні шрифти.

Fit & Healthy - універсальний шаблон для Wjrdpress сайту

Fit & Healthy - це преміум тема, яка розроблялася для сайтів з просування фітнесу та рекламі здорового способу життя. Кожен елемент шаблону Fit & Healthy добре опрацьований і робить ваш сайт професійним і закінченим. Тему Fit & Healthy можна також використовувати для сайтів моди або блогів загального напрямку.

 1. Висновок мініатюр дозволяє повністю контролювати зовнішній вигляд ваших записів на головній сторінці блогу. Ескізи мініатюр можна розміщувати зліва, по центру або праворуч від анонса записи. Передбачено висновок відео або оформлення класичного формату блогу.
 2. У шаблоні Fit & Healthy можна розміщувати до 7 рекламних блоків + рекламний блок в сайдбарі. Передбачена можливість включення або виключення будь-якого блоку з рекламою.

HotelMotel - шаблон для готелю

Вузьконаправлена ​​розробка шаблону дозволяє побудувати повноцінний функціонал для сайту готелю або готелю з бронюванням і контролем зайнятих місць.

 1. На Основі гнучкого побудова каркасу шаблоном макет HotelMotel Виконує всі свои Функції Ідеально, и повноцінно працює у всех комп'ютерних и мобільніх прилаштувати.
 2. Гнучкість шаблоном дозволяє створюваті Необмежений Кількість шаблонів домашньої та других сторінок сайту с помощью потужної системи шорткодов.
 3. Шість Попередньо встановлений колірніх тім дизайну.
 4. У шаблон інтегрована система бронювання и форма зв'язку з адміністрацією готелю.

Наявний в WordPress 3.0 + призначеня для користувача меню - це прекрасний способ управління системою навігації сайту, Який доступні в цьом шаблоні. Невисока вартість шаблона - 39 $ - дозволяє інтегрувати його в будь-який сайт.

Avignet Dream тема

Avignet Dream тема

Дуже жіночний шаблон Avignet Dream - це єдиний в своєму роді WordPress шаблон, який розроблений з урахуванням побажань жінок-вебмайстрів! Його можна успішно використовувати як для створення невеликого інтернет-магазину, так і для бутика, звичайного персонального блогу або новинного сайту. Avignet Dream має спокійні кольори і радують око оформлення різних дизайнів сторінок.

Цей шаблон теми поставляється має можливість задавати власні призначені для користувача кольори для оформлення посилань, заголовків, фону сторінок, що дозволяє створювати свої власні унікальні користувальницькі колірні схеми! Шаблон підтримує RTL стилі, SEO оптимізований, модуль кошика S5 Ultimate Drop Down, має фіксовану або настроюється ширину, і багато іншого!

 1. Доступний SQL дамп.
 2. Настроюється колір підсвічування фону і шрифтів.
 3. Вбудована SEO оптимізація.
 4. 23 віджета і 7 стилів дизайну.
 5. Плагін кошика S5 Ultimate Drop Down.
 6. Шаблони PSD.
 7. Підтримка лайтбоксу.
 8. П'ять видів меню.
 9. Шаблон сумісний з наступними браузерами: IE7 +, Firefox 1.5 +, Opera 9+, Safari, Advant, Chrome.

Ціна шаблону - 49 доларів з можливістю техпідтримки і безкоштовний доступ без техпідтримки, з обмеженням функцій шаблону.

Шаблон Paradise Cove - створіть потужний сайт

Шаблон Paradise Cove - створіть потужний сайт

За 55 доларів ви придбаєте дуже потужний і багатофункціональний шаблон для WordPress. Три види слайдера для головної сторінки, seo-оптимізація мета-тегів, адаптація під будь-які розміри екранів моніторів і дисплеїв - ось основні можливості шаблону Paradise Cove.

При придбанні шаблону його розробники допомагають встановити і повністю налаштувати шаблон так, як ви захочете. Такими можливостями володіють тільки кращі теми для wordpress.

Векторні іконки меню легко замінюються установкою з набору, також можна змінювати шрифти. Шаблон має вбудований погодний віджет і модуль MegaMenu, який робить ваше меню, що випадає більше зручним і красивим. За допомогою MegaMenu можна легко створювати індивідуальні та конфігурації будь-якого меню сайту.

Є можливість використання різних шаблонів сторінок. Використання в шаблоні Bootstrap фреймворка дозволяє створювати сучасні, кросбраузерності і стандартизовані інтерфейси.

Шаблон Spa Salon говорить сам за себе

Шаблон Spa Salon говорить сам за себе

Оригінальний дизайн і потужні можливості - в одному наборі Spa Salon. Шаблон Spa Salon - це бізнес-тема для WordPress, яка розроблялася для масажних салонів і подібних сервісів.

 1. Spa Salon комплектується модулем бронювання, який дозволяє відвідувачам забронювати надання послуг, доступних на сайті.
 2. SpaSalon підтримує такі платіжні системи: PayPal, Google Wallet, Authorize.net, WorldPay і 2Checkout.
 3. Використання в шаблоні back-end дозволяє відвідувачеві бачити, коли салон або компанія відкривається і закривається. Ви також можете встановити інтервал часу між замовленнями.
 4. Spa Salon має мовний файл (.po), який можна використовувати для перекладу на потрібну мову. Для початківців в документації є спеціальний підручник, який допоможе вам зробити все самостійно.
 5. Шаблон має вбудовану SEO оптимізацію основних полів, що забезпечують прискорену індексацію в пошукових системах. Для користування поглибленими SEO можливостями вам потрібно встановити SEO плагін .
 6. Шаблон Spa Salon має п'ять вбудованих колірних схем.

Вартість - 45 доларів.

Тема для WordPress Lotus

Тема для WordPress Lotus

Це повністю адаптований і оптимізований шаблон для ПК, планшетів і будь-яких мобільних пристроїв. У темі Lotus є чудовий варіант шаблону портфоліо. Для настройки шаблону використовується власна адмінпанель з безліччю віджетів, які і визначають загальну динаміку сайту.

Особливості шаблону:

 1. Сумісність з будь-якими версіями WordPress.
 2. Повна кроссбраузерность.
 3. Інтеграція Bootstrap.
 4. 4 стильних колірних схеми і варіанти налаштувань ..
 5. Адаптивний дизайн.
 6. Різні таксономії в шаблоні портфоліо.
 7. Три модуля слайд-шоу.
 8. Кілька колірних варіантів компонування сторінок, легка настройка back-end.
 9. Детальна документація по налаштуванні.
 10. Три шаблону домашньої сторінки, два типу сторінки «Про Нас».
 11. Галерея, сторінка послуг, сторінка контактної форми і помилки 404.

Emerald - оригінальний і незвичайний шаблон

Тема Emerald об'єднує кольору Pantone з рожевими елементами і похилий шрифт. Статична навігація в сайдбарі зліва і відображати логотип весь час, яке відвідувач проводить на сайті.

Особливості шаблону:

Адаптований для показу в настільних, планшетних ПК і мобільних пристроях. Використання PSD шаблонів для редагування заголовка за замовчуванням. Можна завантажити власний користувальницький заголовок для індивідуальних налаштувань сайту.

Логотип і меню навігації розташовані не зверху, як зазвичай, а в лівій бічній панелі. Статична розташування логотипу і меню дозволяє зробити їх постійно доступними і помітними при прокручуванні сторінки вниз. Якщо ви хочете встановити більше елементів в лівому сайдбарі, є можливість відключити статичне положення.

Інші функції шаблону:

 1. Завантаження свого фонового зображення або векторного візерунка.
 2. Віджет соціальних мереж.
 3. Можливість додавання коду Google Analytics, своєю favicon і інші функції.
 4. Можливість переведення на іншу мову за допомогою po / .mo файлів в папці шаблону.
 5. Кросбраузерності сумісність.

Варто шаблон 79 $, але його можливості стоять цього. Тим більше що ви отримаєте повну і цілодобову техпідтримку.

Beautiful тема про здоров'я

Beautiful тема про здоров'я

Красива сучасна тема WordPress для здоров'я і салонів краси. Але шаблон прекрасно справляється зі своїми обов'язками і на бізнес-сайтах, портфоліо та інших напрямках. Шаблон працює на Klasik Framework. В комплекті - вбудовані 40+ шорткодов і 500+ Google шрифтів.

Основні характеристики:

 1. Необмежені настройки колірних схем.
 2. Адаптивний шаблон з портфоліо, менеджером меню і функціями блогу.
 3. Автоматична зміна розмірів завантажуваних картинок.
 4. Призначені для користувача віджети і правий / лівий сайдбарі.
 5. Файли перекладу теми (.po файл).
 6. Деревовидні стильні коментарі.
 7. Слайдер і багаторівневе меню, що випадає.
 8. Сумісність з усіма браузерами.
 9. Детальна документація і PSD файли в комплекті.

Rejuvenate тема - масажний салон

Ця WordPress тема з запропонованої добірки «33 теми» ідеально підходить для тих, хто хоче організувати роботу свого СПА-салону або масажного кабінету. Дизайн шаблону спокійний, простий і вабить. Шаблон Rejuvenate працює на популярній Foundation framework, забезпечуючи блискавичну продуктивність і хорошу чуйність.

Зміна домашньої сторінки проводиться простим перетягуванням віджетів. Віджети дозволять вам наповнити сторінку самим різним вмістом, зберігаючи чистоту і красу побудови сторінки.

Велика панель опцій дозволить налаштувати SEO оптимізацію, коментарі, хлібні крихти, і т.д. В комплекті 4 скіна за умовчанням: зелений, синій, рожевий і фіолетовий. Призначені для користувача віджети дозволяють структурувати і відображати вміст сторінки. Віджети відгуків, бронювання послуг і спеціальних пропозицій, пропозиції сервісу, що відбудуться незабаром і багато іншого.

Багатомовність шаблону приверне більше клієнтів, а завантаження власного логотипу і заголовка додасть вашому сайту риси індивідуальності. Ціна від розробника - 49 доларів при повній технічній підтримці.

Шаблон The Beauty Salon 2

Ця преміум тема включає в себе кілька просунутих функцій, таких як: плиткове побудова сторінки з продуктом або послугою, адаптивність Bootstrap підтримка шаблону. Це означає, що тема, крім ПК, буде працювати і на планшеті, і в мобільному телефоні.

Щоб зробити це ще простіше, ви можете використовувати плагіни, які дають вам легкий у використанні шорткоди, щоб використовувати всі ці можливості на своєму сайті.

 1. Плагін Contact form 7 для створення сторінки зворотного зв'язку.
 2. Призначена для користувача адмінпанель з великими можливостями в настройках теми і вкладками для зручності побудови навігації.
 3. Сумісність з усіма браузерами.
 4. Повністю редаговані PSD файли в комплекті.
 5. Можливість підключення галереї зображень в підвалі сайту.
 6. Призначені для користувача настройки кольору і підключення шрифтів Google.
 7. Flex слайдер в заголовку сайту, з можливістю показу мініатюр з заголовком і підзаголовком.
 8. Стиснення зображень на льоту.
 9. Підключення коду Google analytics і соціальних мереж.

Chamomile - професійна преміум-тема

Ціна шаблону в 79 $ виправдовує себе: у настільних, планшетних ПК і будь-яких мобільних пристроях ваш сайт буде відображатися ідеально красиво. Додають шарм і шик вашому сайту ромашки, фонове зображення яких встановлено за замовчуванням. Цей чарівний шаблон в світло-зеленій колірній гамі ідеальний для сайту фотографа, для магазину канцелярського приладдя, для весільних салонів або логістичних компаній.

Логотип і фон сайту можна міняти на свій смак. Три слайдера для виведення призначених для користувача зображень з посиланнями на записи або товари / послуги. Є можливість встановити один великий обертовий слайдер - для цього можна використовувати плагін Soliloquy Lite Plugin в комплекті.

Інші особливості шаблону:

 1. Завантаження свого фонового зображення або векторного візерунка.
 2. Віджет соціальних мереж.
 3. Можливість додавання коду відстеження Google Analytics, своєю favicon і інші функції.
 4. Можливість переведення на іншу мову за допомогою po / .mo файлів в папці шаблону.
 5. Повна кросбраузерності сумісність.

Тема для WordPress Visage

За 39 доларів ви купуєте:

 1. Шаблон з фіксованою шириною колонки 960 px.
 2. 12 встановлених стилів оформлення сайту.
 3. 72 віджета і ще 28 варіантів віджетів.
 4. Фьюжн-меню і спліт-меню.
 5. Призначені для користувача шрифти.
 6. Можливість установки мобільних тим для iPhone і Android разом з мобільним меню.

Технічні вимоги до WordPress для повноцінної реалізації всіх функцій шаблону:

 1. Gantry 4 Framework.
 2. FF, Safari, Chrome, Opera, IE8 +.
 3. PHP 5.2.17+ (рекомендуется3 +).
 4. WordPress 3.x.
 5. WordPress 3.x RocketLauncher.
 6. Adobe Fireworks PNG.

шаблон Energy

Energy - це бізнес-тема, яка буде чудово працювати на сайтах тренажерних залів, фітнес-центрів, спортивних центрів і інших компаній, що пропонують оздоровчі послуги або спортивні товари.

Шаблон цієї теми автоматично адаптується під будь-який екран з будь-яким дозволом - на настільних і мобільних пристроях типу iPhone або iPad. Динамічна домашня сторінка налаштовується за допомогою призначених для користувача WPZOOM віджетів. Повноекранне слайд-шоу на головній сторінці дозволяє продемонструвати відвідувачам основні послуги або продукцію компанії.

Оновлення шаблону відбувається автоматично, проста і інтуїтивно зрозуміла адмінпанель для настройки шаблону дозволить навіть недосвідченому веб-майстру швидко привести свій сайт в робочий вигляд.

Індивідуальна одноразова ліцензія на користування шаблоном коштує 75 $, розширена ліцензія - 125 $, і членство в WPZOOM суспільстві користувачів шаблону - 19 $.

Santorini Resort тема

39 $ - це невелика плата за ті можливості, які ви отримуєте при покупці цього чудового шаблону. Спрямованість - туризм, курортні послуги, масажний або СПА салон. Як і всі шаблони в цій збірці, Santorini Resort має адаптивний дизайн, що настроюється колірну схему, можливість установки користувальницьких шрифтів і зображень для логотипу сайту.

Santorini Resort оснащений віджетом погоди, що відображає динамічні результати, висновком відгуків і галереєю зображень, фото пам'яток, підтримкою багатомовності та багатьма іншими можливостями. У шаблоні вбудований набір кнопок, колонок, таблиць і т.д.

Інноваційний шаблон Metro - дизайн Win 8

Платна (49 $) і безкоштовна версії нічим не відрізняються, крім надання техпідтримки на сайті розробника. Дизайнери і творці цього шаблону надихнулися оформленням ОС Windows 8, і зробили чуйний, красивий, мінімалістичний і барвистий шаблон, який ідеально підходить для блогу чи портфоліо.

Плиткове побудова сторінок імітує метро дизайн з відображенням всіляких кнопок, галерей, слайдерів, зображень, текстового контенту і Google карт. Вбудований слайдер може виводитися як в плитках, так і окремо на сторінці.

Зробити свій блог цікавіше ви зможете шляхом публікації записів в різних форматах шаблонів сторінок: зображення, відео, цитати, галереї, посилання, і т.д. Шаблон поставляється з 9-ма варіантами кольорів, заснованими на дизайні Windows 8 Metro, які можна використовувати як для всіх сторінок, так і для кожного запису або сторінки окремо.

Шаблон WordPress Beaute

Шаблон WordPress Beaute

Повністю адаптований шаблон для роботи з будь-якими пристроями і настільними комп'ютерами, в будь-якій операційній середовищі, на екранах з будь-яким дозволом. Шаблони для користувача і персональних сторінок, можливість створення галереї, блогу, контактної сторінки - все це закладено в шаблоні Beaute. Призначені для користувача меню, локалізація файлів перекладу, широкий набір шорткодов дозволяють створювати унікальні по дизайну і змісту сторінки сайту

Кілька варіантів колірних рішень, повна HTML і CSS валідність, кроссбраузерность шаблону дозволяють коректно працювати вбудованому слайдеру, який можна встановлювати на будь-якій сторінці сайту. Вартість шаблону при покупці одноразової ліцензії з цілодобовою техпідтримкою - 39 $.

Soho Hotel - ще одна тема для сайту готельного бізнесу

Soho Hotel - ще одна тема для сайту готельного бізнесу

Soho Hotel - це WordPress преміум тема вартістю 55 $. Шаблон призначений для сайту готелю, хостелу, оренди житла і т.д. У шаблон вбудована система бронювання.

Особливості шаблону Soho Hotel:

 1. Система бронювання включає функціонал по повному обслуговуванню та проживання клієнтів. Можливість додавання кімнати, нових замовлень на проживання і бронювання номерів і послуг по електронній пошті.
 2. Платежі через систему PayPal.
 3. Повна сумісність з iPad, iPhone та іншими мобільними додатками.
 4. Схеми: 4 колірних гами, можливість створення своєї схеми кольорів за допомогою налаштувань шаблону.
 5. Функція організації списку подій і відгуків / рекомендацій клієнтів.
 6. У шаблон включені .mo / .po файли перекладу для створення мультимовного сайту.

Dreamy шаблон - курортний бізнес

Шаблон Dreamy надає веб-майстру всі необхідні інструменти для створення сучасного, привабливого сайту готелю або курортного відпочинку, з чуйним адаптивним і професійно виконаним дизайном. Кожна частина шаблону створювалася з урахуванням загального дизайну сторінок і вимог користувача. Шаблон Dreamy має зручний призначений для користувача інтерфейс і дизайн. Чуйний шаблон автоматично адаптується під будь-який екран і під будь-який дозвіл монітора на настільних комп'ютерах і мобільних додатках.

Використання Dreamy призначене для сайтів готелів, продажу або оренди котеджів, квартир, підприємств з надання СПА послуг і аналогічного бізнесу. Розробники включили в шаблон безліч шорткодов, веб-шрифтів і віджетів, що створювати унікальні сторінки і можливості по управлінню бізнесом.

Шаблон поставляється з .po / .mo мовними файлами, які вже включені в документацію, так що при необхідності ви можете легко перевести весь сайт на будь-яку мову!

Ось така немаленька добірка шаблонів вийшла. Скажу чесно - всі 33 теми я не встановлював, обійшовся тестуванням 5 штук на вибір. Результат мене порадував - дійсно, пропозиції розробників відповідають реальним результатам. По налаштуванню - якщо у вас є навички роботи з WordPress, то встановити і повністю налаштувати шаблон ви зможете за 1,5-2 години, враховуючи, що у вас є готовий контент або ви користуєтеся демо-контентом. До зустрічі в наступних публікаціях!