Вартість 3d Max 2017, купити програму 3д макс

ЗАМОВИВ-ОТРИМАВ все швидко, за розумною ціною.

(495) no skype addon 724-05-40, (812) no skype addon 924-26-79
8-800-505-05-40 (безкоштовний дзвінок)

info@architect-design.ru

ru

07.05.2019

Зміїна Павло Юрійович, Глан механік ТОВ "Комбінат стінових матеріалів Кубані", м Краснодар

Дякую за швидке виконання заявки і приємне спілкування. Програма встановилася без проблем. Всього доброго. Обов'язково буду рекомендувати Вашу компанію, якщо буде потреба, як постачальника програмного забезпечення.

05.04.2019

Денис Проекти Будинків, г. Ростов-на-Дону

Велике спасибі за оперативну поставку ПО AutoCAD, кращі ціни і клієнтоорієнтованість! Залишив заявки на придбання ПЗ в четвер увечері в кількох фірмах одночасно, відразу ж зі мною зв'язалися тільки з компанії "Архітект-Дизайн", обговорили все і виставили рахунок на оплату. У підсумку в п'ятницю у мене вже все працювало, а менеджери інших фірм тільки з понеділка зволили почати нам дзвонити з пропозиціями, коли вже покупка була не актуальна! Окремо хочу подякувати менеджера Анастасію Кузнєцову!

03.04.2019

Михайло, Технічний директор ТОВ "НДЦ тунельної асоціації", м.Москва

Отримання продукту пройшло без затримок. Всі влаштувало. Особлива подяка Кепліной Катерині.

Всі відгуки >>
Залишити свій відгук про нашу роботу >>
Подивитися рекомендаційні листи Клієнтів >>

Програмне забезпечення може поставлятися як фізично, так і засобами електронного зв'язку. Доставка продукту, бухгалтерських та юридичних документів, сертифікатів, паперових ліцензій і т.д. здійснюється безкоштовно по всій території Російської Федерації.

Терміни на поставку регулюються компаніями-виробниками і транспортною службою і обумовлюються в кожному випадку окремо. Терміни доставки після комплектації на нашому складі до будь-якої точки РФ рідко перевищують 2-3 робочих дня.

Autodesk, Inc.

- найбільший в світі розробник систем автоматизованого 2D і 3D проектування для ринків машинобудування, архітектури та будівництва, графіки та анімації; творець зарекомендували себе рішень для проектування AutoCAD і AutoCAD LT. З 1982 року компанія Autodesk розвиває передові 2D і 3D технології для візуалізації, моделювання і аналізу поведінки конструкцій на ранніх стадіях проектування. Такий підхід дає можливість ретельно підготувати, ісп ...