Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Веб-дизайн - це і є SEO. Найважливіші SEO фактори, які варто враховувати при розробці сайту.

 1. 1. Ключові слова
 2. Зображення, які стосуються ключових словах
 3. 2. Навігація по веб-сайту
 4. URL і імена папок з файлами
 5. зображення
 6. Зв'язка з соціальними мережами
 7. думка експерта

дата публікації оригінальної статті 7 липня 2013
Автор: Harris Arshad
Переклад: Наталія Бєлякова

Коли вперше з'явилося словосполучення «SEO веб-дизайн», малося на увазі щось трохи більше, ніж наповнення вашого дивного веб-сайту з 90-х ключовими словами, під які ви оптимізуєте, потрапляння в списки відомих каталогів, а також наповнення сайту мета даними для розпізнання їх пошуковими системами. Пошуковий маркетинг і SEO-оптимізація були по суті також є традиційними, як і самі пошуковики; до написання першого алгоритму по наповненню ключовими словами ви просто повинні були надрукувати свою ключову фразу більше всіх разів, щоб опинитися в топі Yahoo.

Але прийшла пора модифікуватися. У своєму нескінченному прагненні надати користувачам найбільш підходящі, які заслуговують на довіру і високоякісні результати по заданій ключовою фразою, алгоритми і веб-метрики, які використовуються такими пошуковими системами, як Google, для індексування, оцінки та розуміння змісту веб-простору, стають все більш і більш складними .

Складність і відносна цінність SEO сервісів розвивалася поряд з цими подіями, в той час як робота SEO-експертів по виведенню сайтів в топ пошукових запитів ставала все більш складною і конкурентною.

Однак не турбуйтеся. І пошукова оптимізація, і просування в соціальних мережах починаються з серйозної роботи по створенню веб-сайту. Взявшись за розробку сайту «з нуля», ознайомтеся з наступними п'ятьма порадами з пошукової оптимізації. Це дасть вам величезну фору в гонці за бажаними успішними пошуковими рейтингами.

1. Ключові слова

Ключові слова, ключові фрази і ключові терміни є хлібом насущним для SEO і пошукового маркетингу. Продумане різноманіття ключових слів, стратегія і аналіз становлять левову частку успіху в цій справі. Вибірка ключових слів може відображати те, що ви робите, де ви знаходитеся, що ви дійсно з себе уявляєте, ваші вміння і бренд. Будьте розсудливі; наприклад, вже занадто пізно намагатися перевершити в рейтингу Amazon, використовуючи фразу «книги про здоров'я».

Уявіть вибрані вами ключові терміни як «майно», за яке ви будете боротися. Основні терміни - це ваші головні ключові фрази. Якщо ви пропонуєте послуги з пошукової оптимізації веб-дизайну, ваші головні терміни будуть виглядати так: веб-дизайн, SEO, дизайн веб-сайту, пошукова оптимізація сайту і т.д. Ці головні терміни зазвичай найбільш конкурентні в своїй області, тому використовуйте варіації, погляньте на все зі сторони і тоді ви чогось досягнете.

Так званий «довгий хвіст» включає в себе фрази, пов'язані з вашими основними термінами. Будьте креативні; виявлення і володіння правильними пошуковими термінами з «довгим хвостом» - це відмінний спосіб зайняти свою нішу на конкурентному ринку. Парою хороших прикладів для нашої уявної фірми можуть бути: дизайн веб-сайтів WordPress, SEO для електронної комерції, веб-дизайн в Нью-Йорку і т.д.

Проведіть якомога більш ретельне дослідження ключових слів. Можете використовувати такі засоби, як інструмент для добору ключових слів Google, Market Samurai, Moz, не забувайте про незамінною формою пошуку Google. C тих пір, як Google запустив сервіс миттєвих результатів пошуку, ця форма стала ще більш цінною; безліч автозаполняемих пропозицій продемонструють вам, що шукають люди в світі. З обережністю відберіть і перерахуйте свої головні ключові слова і слова «з довгим хвостом» перед тим, як рушити далі.

Зображення, які стосуються ключових словах

Використання ваших ключових слів

Отже, ви вибрали ключові слова, але що тепер з ними робити? Очевидно, що пошукові системи повинні побачити саме те, що пропонує ваш сайт, щоб залучити до вас трафік. Саме тому ви повинні рахуватися з вибраними ключовими словами вже в процесі створення сайту.

Ключові терміни повинні бути використані в наступному:

 • тег заголовка
 • Ключові слова і метаописания
 • Навігація і меню
 • бізнес слогани
 • Ваш домен
 • Ключові пункти
 • Тег alt для зображень
 • описи графіки
 • Атрибут заголовка в посиланнях
 • Ваша основна сторінка або копія продукту
 • Внутрішні і зовнішні посилання
 • Посилання з нижніх колонтитулів і карта сайту
 • Теги заголовків - H1, H2 і H3

Але не перестарайтеся! Пам'ятайте, що SEO-оптимізований контент повинен бути корисний, авторитетний і добре написаний. Штучне повторення або «спамінг за ключовим словом" не допоможуть вам підвищити рейтинг, а навпаки призведуть до санкцій з боку пошукових систем. Google в своїй роботі намагається забезпечити доступ до більшості релевантного оптимізованого контенту інтернет простору; істотно же то, що Google також намагається надати посилання на те, що сподобається користувачу. Тому, якщо контент схожий на спам, що не публікуйте його.

Коли ваш веб-сайт оживе, починайте відслідковувати і покращувати ваші ключові слова, грунтуючись на напрямках і уявленнях. Google Analytics повинна додаватися до вашого сайту; це хороший, безкоштовний інструмент для початку роботи з веб-трафіком, аналізом і багатьом іншим.

2. Навігація по веб-сайту

Багато веб-сайти могли б вивести на новий рівень зручність роботи користувачів, а також підвищити пошуковий рейтинг методом поліпшення своєї навігації. Рекомендації нижче можуть дуже сильно допомогти вам в різних аспектах створення сайту.

Створіть навігацію, зручну для пошукових систем і користувачів.

Якщо ви вже освоїли семантику термінів, навігація - відмінна можливість почати застосовувати їх. По суті, термін семантика означає науку про сенс; відносини між знаками (в нашому випадку словами) і тим, що вони позначають. Як це працює?

При хорошому розкладі, Google боти регулярно сканують ваш веб-сайт.

Вони можуть не мати кмітливість, достатньої щоб оцінити ваші жарти, але, аналізуючи ваші посилання, внутрішню навігацію і сам матеріал, вони використовують просунуту семантику, щоб оцінити високу якість вашої інформаційної діяльності на теренах веб-сайту.

Для прикладу, якщо ви розробили семантично коректну спадаючу навігацію меню «Послуги», яка розширюється на підміню: ВЕБ-ДИЗАЙН - ІНТЕРНЕТ МАРКЕТИНГ - ПРОГРАМНІ РІШЕННЯ, і кожна з них розширюється на категорії або інші варіації, то інформація має сенс, як для Google павуків , так і для ваших користувачів.

Використовуйте семантику для інформування не лише в вашому меню, а й по всьому веб-сайту, додаючи дані, отримані вами при дослідженні ключових слів.

Упорядкована семантична привабливість - ось той чинник, завдяки якому Wikipedia так часто очолює пошукові рейтинги. Цей сайт є відмінним прикладом органічною пошукової оптимізації, відповісти тому, хто сильні «авторитетні сигнали» з багатьох предметів і ключовим термінам.

Цей сайт є відмінним прикладом органічною пошукової оптимізації, відповісти тому, хто сильні «авторитетні сигнали» з багатьох предметів і ключовим термінам

проблеми навігації

Основна помилка у створенні веб-сайтів, що негативно впливає на SEO-просування, полягає в використанні зображень в якості кнопок на панелі навігації. Завжди використовуйте текст, так як саме слова більш кращі і краще розпізнавані стосовно того, на що вони посилаються і тому, чим вони оточені. Так, ви все правильно розумієте! Це знову семантика.

Якщо посилання на ваш сайт про веб-дизайні це зображення, під назвою Кнопка A, як пошуковик індексує її? Пошуковик також буде засмучений тим, що сторінка, на яку посилається кнопка, не містить якісної інформації про Кнопці A.

Слова, текст і html посилання завжди кращий вибір

Більшість красивих ефектів, отриманих за допомогою Photoshop, а також меню на основі Java script або Flash, можуть бути успішно виконані CSS3. Всі вдалі деталі, вбудовані в CSS3, мають перевагу сумісності з усіма браузерами, зрозумілі пошуковим системам (Search Engine Friendly) і забезпечують швидке завантаження.

Взагалі, ні в якому разі не варто використовувати Flash і Java script, так як вони не надають пошуковим системам відкриту, легку для читання інформацію. Дотримуйтеся простоти, завжди беріть за основу текст і використовуйте CSS3.

URL і імена папок з файлами

URL - відмінний початок для оптимізації вашого сайту. Кожна веб-сторінка в інтернеті має свою унікальну IP і URL, які є тими частинами вашого сайту, на які можуть найчастіше посилатися в веб-просторі.

Нижче представлений приклад дійсно поганого URL, марного як для людей, так і для пошукових систем:

http://www.two4seven.com/seo/ab.html?hkjhkHhHJhkjhkhjhkjhjkhkl;kkjnjnbcxzxgjhagsdjwyeqjwy

Серйозно, хіба найбільша організація не може придбати відповідне право? Якби вебмастер осмислив свою помилку, організація переписала б основні правила або замінила б CMS плагін на щось подібне:

http://www.two4seven.com/internet-marketing

Будьте успішніше, ніж Two4Seven Media! Розробляючи сайт, дотримуйтесь старих добрих правил семантики і використовуйте ваші ключові терміни в URL і структурах папок. Так людям більше сподобається ваш сайт.

зображення

Найчастіше така складова SEO розробки сайту, як правильне поводження з зображеннями, не береться до уваги.

 • Для оптимізації швидкості завантаження і якості ваших зображень, стисніть їх, щоб робити розмір файлу менше.
 • Використовуйте розмір від 30 до 120 кілобайт, з дозволом 720dpi.
 • Завжди використовуйте атрибут тега alt, щоб урізноманітнити інформацію для пошукових систем.
 • Розташовуйте зображення в контексті з вмістом вашої сторінки; упевніться, що вони мають відношення до вашого сайту або контенту і мають відповідними заголовками і підписами.
 • Розмістіть всі ваші зображення в папці з назвою «зображення» просто тому, що це логічно!

Зв'язка з соціальними мережами

Кругом говорять нескінченно багато про соціальні мережі та маркетингу в соціальних медіа. Ви, можливо, і не підозрюєте, про що всі ці захоплені розмови.

В даний час Facebook є найбільш відвідуваним сайтом в інтернеті, і рідкісний день проходить без недавнього Twitter скандалу, який смакують в новинах. Більшість користувачів інтернету залучені в відразу кілька соціальних мереж (соціальних медіа) і вони звикли бачити кнопки для просування (або навпаки) контенту сайту на всьому веб-просторі.

Пошуковики поступово беруть до уваги такі соціальні сигнали і цікавляться розмірами ваших мереж. Якщо існує ймовірність того, що хтось натисне на кнопку "like" і розповість тисячам людей про вашу чудовою сторінці, варто надати користувачам можливість зробити це.

Просте дію «твітінга» посилання на вашу недавню публікацію або продукт збільшує видимість цієї посилання. Багато компаній і приватні особи ефективно використовують можливості соціальних медіа, при використанні перевірених соціальних мереж або якщо вони беруть цю задачу на себе. Так, це очевидний факт, але ви не повинні залишати його без уваги!

По крайней мере, скористайтеся соціальними медіа, підписавшись на Twitter, Facebook, Digg і LinkedIn. Подивіться, як вони працюють, і розмістіть відповідні кнопки поширення на всіх сторінках вашого веб-сайту. Коли користувач ставить "like", розміщує закладку в соціальних мережах або пише відгук, соціальні медіа будуть показувати посилання на ваш сайт, покращуючи тим самим вашу видимість.

висновок:

 • Аналізуйте, усвідомлюйте і реалізуйте ваш підхід щодо наповнення ключовими словами всіх аспектів вашого веб-сайту, зосередившись на хорошій семантичній структурі.
 • Не використовуйте технології, які приховують ваш контент або ускладнюють веб-сайт, беріть за основу текст, будьте відкриті.
 • Уважно придивляйтеся до деталей і інформаційним структурам, використовуйте чітке навігаційне меню, URL, імена директорій і атрибути зображень.
 • Використовуйте по максимуму можливості соціальних мереж; працюйте з найбільш затребуваними сервісами закладок і відповідними інструментами поширення контенту в соціальних медіа.

думка експерта

Наталія Бєлякова
Менеджер відділу пошукового просування

 • Продумати стратегію просування на стадії розробки сайту - це можливість набагато швидше домогтися високих позицій і скоротити часові і матеріальні витрати на оптимізацію сайту. Пам'ятайте, що гарний сайт не завжди однаково подобається користувачам і пошуковим системам. Поради, дані в цій статті, допоможуть уникнути помилок, які найбільш часто зустрічаються при створенні сайту, і знайти золоту середину між інтересами користувачів і пошукових систем.

23 серпня 2013

comments powered by comments powered by

Поділитися Що ще корисно знати з просування сайтів

Як це працює?
Якщо посилання на ваш сайт про веб-дизайні це зображення, під назвою Кнопка A, як пошуковик індексує її?
Html?