Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Веб Дизайн Сайту, Ціна 2019 - Розробка Дизайну Сайту

 1. Веб-дизайн сайту - замовити розробку веб-дизайну
 2. Як за допомогою дизайну забезпечити успішність веб-ресурсу?
 3. Подбайте про те, щоб на вашому сайті були відповіді на такі питання:
 4. Напрямки і тренд дизайну електронних ресурсів
 5. Вартість веб дизайну сайту - Ціна 2019
 6. Чому ми?
 • Дизайн сайту від веб-студії №1 в Україні
 • Дизайн по ТЗ або прототипу під ключ
 • Сучасний продає дизайн сайту
 • Розробка логотипу компанії
 • Розробка дизайну сайту маркетологом
 • Виконаємо замовлення якісно в терміни
 • Замов розрахунок вартості зараз ↓
 • Найкраща ціна! ВЕБ ДИЗАЙН
  ВІД 14990-

  Заповніть форму - отримаєте точну ціну:

  Портфоліо з розробки сайтів:

  Приклад веб дизайну:

  Розрахувати вартість дизайну сайту

  Залиште заявку наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.

  відправити запит

  Веб-дизайн сайту - замовити розробку веб-дизайну

  У тому випадку, якщо ви хочете зробити сайт, вам потрібен буде грамотно оформлений веб-дизайн. Перед скоєнням замовлення, не зайвим стане знайомство з основними тенденціями в цій сфері.

  У статті ми пропонуємо вам поради про те, як за допомогою оформлення зробити свій сайт успішним і привабливим для покупців. Крім того, ми постараємося коротко і по суті, на прикладах розповісти про найголовніше в веб-дизайні.

  Пам'ятайте, що сайт повинен не тільки своїм контентом, але й зовнішнім виглядом залучати та утримувати потенційних клієнтів. Ось про це ми і поговоримо.

  Як за допомогою дизайну забезпечити успішність веб-ресурсу?

  Ми всі користувачі мережі інтернет, і у нас є свої переваги серед сайтів, а також ті які нам відверто неприємні. Як же зробити так, щоб 90% всіх людей відвідують сайт не тільки не пішли без замовлення, а й повернулися знову?

  1. У електронного ресурсу обов'язково повинна бути стратегія. Дизайн повинен бути розроблений так, щоб користувач відразу зрозумів, про що сайт, що можна купити, замовити, зробити і чим це загрожує.

  Наведемо простий приклад: припустимо у нас є компанія, що продає спеції. На сайті фірми не тільки буде безліч фотографій різних страв, трав, красиво сервірованих столиків, а й використані яскраві кольори, для виникнення чіткого асоціативного ряду про гостроту їжі. Тут людина відразу зрозуміє, що йому пропонують.

  Другий приклад: будівельна компанія в своєму оформленні сайту буде використовувати фото будинків і будов, чіткі лінії і зображення затишних приміщень. Це створюватиме відчуття комфорту і клієнтові захочеться стати власником такого затишного будинку.

  1. Електронний ресурс обов'язково повинен бути зручним. Є багато факторів забезпечують комфорт сайту. Давайте розглянемо їх максимально коротко і структуровано:
  • Намагайтеся орієнтуватися на бажання і потреби користувача - добре знання аудиторії допоможе в продажах і забезпечить часте відвідування сайту. Наприклад, дизайн ресурсу про теоретичну фізику буде відмінний від дизайну ресурсу про косметику. Як і рівень людей відвідують сайт.
  • Чи не мудруєте з інтерфейсом - чим простіше, зрозуміліше і знайомих меню для користувача, тим більше буде популярність. Якщо користуватися сайтом важко, клієнт може зовсім відмовитися від відвідування і тим більше замовлення.
  • Приділяйте увагу оформленню тексту і візуалізації - розділяйте квітами і оформленням категорії сайту, це максимально спростить сприйняття.
  • Відмовтеся від складнощів - пам'ятаєте «все геніальне - просто» (с). У веб-дизайні ця цитата як ніде більше актуальна.

  Наведемо приклади: Багато прогресивні компанії активно використовують на своїх сайтах символи, принципи і значки, добре відомі всім користувачам мережі. Це забезпечує легкість для клієнта і збільшує популярність сайту.

  1. У вашого сайту повинен бути фірмовий стиль. Пам'ятайте, що електронний ресурс повинен максимально відображати символіку і стилістику, прийняту у вашій компанії. Зазвичай якісні сайти відповідають маркетинговій політиці і напрямку фірми.

  Використовуйте відповідні деталі - кольору, лінії, малюнки, застосування логотипів, цінності. Важливо також якісно використовувати вільний простір ресурсу і робити грамотні композиції.

  Якщо ви зможете об'єднати всі ці постулати в один сайт - точно досягнете успіху і привернете до себе відвідувачів.

  Сайт повинен пробуджувати відчуття надійності, стабільності, високої якості і викликати довіру. І ці завдання основні для веб-дизайнерів при розробці ресурсу.

  Приклад такої роботи, сайт компанії Старбакс - вони використовують свої фірмові кольори, впізнавані в усьому світі і свої логотипи. Такий прийом викликає довіру і створює додаткову рекламу для компанії.

  1. Не забувайте про контент - гарний дизайн це добре, але наповнення сайту не повинна залишатися осторонь. Якість наповнення складається з: корисності, читабельності, які неймовірно тісно пов'язані між собою.

  Користувач не зрозуміє і не оцінить корисний, але не читабельний контент, і навпаки - зачитається в красиві фрази, але не оцінить, чому ж йому може бути корисна інформація.

  І те й інше веде до краху.

  1. Довіра до електронного ресурсу. Забезпечте для свого сайту максимальну довіру користувачів, наповнивши його інформацією про фірму. Наприклад, як показує статистика, люди не довіряють сайтам, де в контактах вказана тільки електронна пошта. Електронні ресурси, на яких, немає інформації про господарів, авторів завжди будуть здаватися ненадійними і не вартими довіри.

  Подбайте про те, щоб на вашому сайті були відповіді на такі питання:

  • Чи є інформація про власника, компанії?
  • Чи добре видно логотип?
  • У контактах вказані: телефон, контакти, адреси, карта під'їзду, і інше.
  • Чи можна з сайту дізнатися інформацію про співробітників, виконавців, працівників - ця інформація викликає стан повноцінного знайомства у користувачів.
  • Як освячена історія компанії? Що відомо? Що цікавого? Скільки років на ринку? Хто заснував? Які інвестори і клієнти?
  • Чи є портфоліо?
  • А що пишуть користувачі у відгуках і чи є відповідний розділ?
  • Гарантії - обслуговування після покупки, умови повернення та інше.
  • У чому полягає політика конфіденційності?

  Зверніть увагу, що на веб-сайтах всіх відомих і серйозних компаніях обов'язково буде інформація про їх надійності та стабільності.

  Відома компанія Hewlett-Packard, на своєму сайті використовує безліч посилань, які можуть бути корисні для клієнтів, що забезпечують зв'язок з фірмою і говорять про її надійності. Також вони дають інформацію про гарантії, викладають відгуки та коментарі.

  Крім того, компанія пише про охорону навколишнього середовища (інформація про повторне використання матеріалів) і відразу дає інформацію про ціну продукції.

  Напрямки і тренд дизайну електронних ресурсів

  Всі вимоги, про які ми написали, потрібно застосовувати обов'язково, проте для дійсно гарного сайту вам буде потрібно застосування і найактуальнішою і модною інформації. Варто враховувати і нові тенденції в дизайні, серед яких:

  • Адаптивні характеристики - з огляду на нові технології сайт повинен добре проглядатися також на смартфонах і планшетах. При розробці візьміть до уваги і використовуйте адаптивну верстку.
  • Відео та анімація - ці прийоми зроблять сайт не тільки інформативніше, але і набагато естетично приємніше. Це додасть сайту інтерактивності і жвавості.
  • Плоский дизайн - сайт повинен бути простим і легким для сприйняття.
  • Застосування і поширення UI-патернів.

  Для того, щоб визначити для себе чи потрібно вам дотримуватися всіх цих тенденцій, або варто застосовувати їх вибірково, задайте собі ряд простих питань.

  1. Чи принесе це нові складності для користувачів?
  2. Чи дасть вона додаткове розуміння цілей і завдань сайту?
  3. Чи буде користувачам важче використовувати сайт?
  4. Чи додасть популярності, чи буде цікавіше?
  5. Чи не спотворить чи фірмовий стиль?

  Такі прості і ясні дії допоможуть вам розробити або замовити воістину зручний, красивий і популярний сайт.

  Не залишайте без уваги цю важливу складову маркетингу, навіть якщо ваша компанія орієнтована на прямі продажі і надання послуг, веб-ресурс все одно необхідний.

  Ми сподіваємося, наша стаття допоможе вам орієнтуватися в питаннях дизайну сайтів. Також ми завжди будемо раді прийняти у вас замовлення і створити для вас сервіс, рівного якому не буде.

  Вартість веб дизайну сайту - Ціна 2019

  Ціна web дизайн сайту Ціна, грн Терміни розробки Інтернет магазин від 29999 грн 10-15 днів Сайт візитка від 19999 грн 5-8 днів Лендінгем Пейдж від 9999 грн від 5 днів

  Чому ми?

  студія «Space-Site» має величезний досвід в розробці веб дизайну для порталів різної складності та масштабу. Ми знаємо, як ефективно презентувати ваш бренд в інтернеті! Переваги роботи з нами:

  • висока швидкість завантаження. Незалежно від кількості графічних елементів на сайті, він буде завантажуватися максимально швидко, не дозволяючи користувачеві задуматися про перехід на інший ресурс;

  • надійність. На кожному етапі розробки ми тестуємо продукт, щоб в мережу він потрапив цілісним і без критичних вразливостей. На планшеті, комп'ютері або мобільному телефоні ваш веб-проект буде виглядати однаково красиво;

  • дотримання термінів. На етапі складання технічного завдання ми обговорюємо терміни, і строго їх дотримуємося в процесі створення дизайну. Ви отримаєте свій сайт точно в обумовлений час, без неприємних сюрпризів з боку розробників;

  • розумна ціна. Веб дизайн в Києві від студії «Space-Site» являє собою відмінну якість продукту за вигідною вартості.

  Замовляйте вже сьогодні!

Як за допомогою дизайну забезпечити успішність веб-ресурсу?
Як же зробити так, щоб 90% всіх людей відвідують сайт не тільки не пішли без замовлення, а й повернулися знову?
Чи добре видно логотип?
Як освячена історія компанії?
Що відомо?
Що цікавого?
Скільки років на ринку?
Хто заснував?
Які інвестори і клієнти?
Чи є портфоліо?