Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Веб-словник: інтернет-терміни - Створення сайтів, просування в Волгограді, Москві, Росії. Оптимізація, обслуговування сайтів. Веб-студія ONVOLGA (Волгоград)

1С-Бітрікс - популярна система управління сайтами (CMS) "1С-Бітрікс" - популярна система управління сайтами (CMS).

Детальніше...

AJAX (англ. Asynchronous Javascript and XML - «асинхронний JavaScript і XML») - підхід до побудови призначених для користувача інтерфейсів веб-додатків, що полягає в «фоновому» обміні даними браузера з веб-сервером. В результаті, при оновленні даних, веб-сторінка не перезавантажується повністю і веб-додатки стають швидшими і зручнішими.

Back-office (бек-офіс) - адміністративна частина сайту, інфраструктурна система, що забезпечує функціональність і зберігання інформації.

Bitrix - система управління сайтом (CMS). Після об'єднання з компанією 1С також називається 1С-Бітрікс.

Детальніше про створення сайтів на Бітрікс

Детальніше про створення інтернет-магазинів на Бітрікс

Cookie (англ. Cookie - печення) - отримання будь-яким сайтом інформації про браузер користувача, тобто запис на жорсткий диск комп'ютера користувача спеціальної текстового рядка.

CPV - вартість за відвідувача (за клік, за перехід на сайт).

CTR - відношення числа кліків по рекламному матеріалу або посиланням до числа їх показів відвідувачам.

DMOZ - білий строго модерується каталог сайтів від пошукової системи Google. Ще одна назва - ODP каталог. Додавання сайту проводиться безкоштовно, але гарантія на потрапляння в каталог відсутня.

Drupal - система управління сайтом (CMS).

Favicon - піктограма (невелике зображення), яке висвічується поряд з Вашим сайтом при пошуку в пошуковій системі. Так само воно показується в адресному рядку браузера, перед http: // і у вкладках веб-сайту.

Flash - мультимедійна платформа для створення веб-додатків, дозволяє створювати плавне «перетікання» одного ключового кадру в інший.

FTP - протокол передачі файлів, що забезпечує можливість знайти, отримати або відправити файли через інтернет з одного комп'ютера на інший.

HTML (англ. - Hyper Text Markup Language) - мова розмітки гіпертексту, що дозволяє за допомогою керуючих міток (тегів) визначати структуру і зовнішній вигляд HTML-документа (web-сторінки) при відображенні в браузері.

IP-адреса - унікальна адреса комп'ютера в інтернеті.

MySQL - багато-сервер баз даних.

PHP - мова програмування для створення динамічних сторінок і написання скриптів, одне з найпопулярніших засобів створення сайтів і веб-додатків.

PPC (від Pay Per Click) - веб-сайти, побудовані за принципом пошукових систем, в базах яких міститься інформація про інші сайти. При введенні пошукового запиту частина сайтів з бази, які відповідають запиту, виводиться користувачеві. І як тільки відвідувач переходить по запропонованому посиланню, веб-майстер отримує оплату за клік. Один з найвідоміших прикладів - Яндекс.Директ.

Robots.txt - файл в кореневому каталозі веб-сайту, який вказує роботам пошукових систем, які сторінки сайту треба індексувати.

SEO (від англ. Search Engines Optimization) - комплекс дій для підвищення позиції сайту в пошукових системах з яких-небудь запитам користувачів, оптимізація сайту для кращого відображення його пошуковими системами. SEO-оптимізація сайту: докладніше

URL (від англ. Universal Resource Locator) - адреса сторінки в інтернеті, що складається з доменного імені, шляхи до сторінки на сайті і імені файлу сторінки.

WordPress - система управління сайтом (CMS).

Аккаунт (англ. Account) - облікова або реєстраційний запис. Часто під аккаунтом увазі логін.

Бан (банити, забанити) - накладення санкцій пошуковою машиною за застосування «чорних» методів пошукового просування сайту , Полягає в забороні сайту до індексації і видалення його з бази пошукача.

Rich-media банер - банер, що з'являється відразу після завантаження сторінки сайту поверх його контенту, при скролінгу (прокручуванні сторінки) постійно знаходиться на екрані перед очима користувача, не змінюючи свого положення щодо вікна браузера. Rich-media банер має кнопку, натиснувши на яку його можна закрити.

Блог - сайт або веб-сторінка, на якій автор веде свій щоденник (мережевий журнал) на будь-яку тему (також розміщуються коментарі, фото, картинки, аудіо- та відео-файли і т.п.). Створення блогів, персональних сайтів

AdWords - популярний сервіс контектной реклами в Google. Детальніше контекстна реклама в Google AdWords

ALT-теги - альтернативний текст, який задається в тезі "Alt". Цей текст буде відображений на екрані в тому випадку, якщо показ зображень заблокований в браузері.

Backup - резервне копіювання інформації, що міститься на сервері, створення архіву даних.

CMS - (англ. Content Management System) - система управління контентом сайту, яка автоматизує процес оновлення сайту, управлінні його вмістом, додаванні, видаленні і редагуванні інформації. Також CMS називають «движком» сайту.

Детальніше: Системи управління сайтом (CMS)

CPM - вартість за тисячу показів.

CSS (каскадні таблиці стилів) - мова створення стилів, що визначають зовнішній вигляд елементів.

Dynamic HTML або DHTML - це спосіб створення інтерактивних веб-сторінок, що використовує поєднання статичного мови розмітки HTML, вбудованого скриптової мови JavaScript, каскадних таблиць стилів CSS і DOM (об'єктній моделі документа).

DNS - доменна система імен, протокол і система позначень для зіставлення адрес IP і імен, зрозумілих користувачеві.

FAQ (скор. Від англ. Frequently Asked Questions - часто задають питання, синонім - ЧаВО) - розділ на сайті, присвячений розгляду типових питань користувачів.

Firewall - програма (або запрограмоване спеціальний пристрій), що забезпечує фільтрацію даних, що проходять між Інтернет і вашої локальною мережею, а також вашим комп'ютером.

Front-office (фронт-офіс) - це призначена для користувача частина сайту, видимий відвідувачам призначений для користувача інтерфейс веб-сайту.

Google - найпопулярніша пошукова система.

HTTP (англ. - Hyper Text Transfer Protocol) - протокол, що забезпечує взаємодію користувача, що запитує доступ до web-документами, з сервером, що надає можливість такого доступу.

Java - технологія створення «аплетів» - невеликих програм, які завантажуються на комп'ютер користувача разом зі сторінкою сайту і дозволяють «оживляти» цю сторінку.

Page Rank - показник авторитетності сторінки, що розраховуються пошуковою системою Google.

PHP-ін'єкція (англ. PHP injection) - один із способів злому веб-сайтів, що працюють на PHP, що полягає у виконанні стороннього коду на серверній стороні.

Rich media - технологія виготовлення рекламних матеріалів, зазвичай використовує флеш і Java.

SAPE - автоматизована система купівлі-продажу посилань з головних і внутрішніх сторінок сайтів з широкими можливостями для оптимізаторів і веб-майстрів. Широко використовується в пошуковому просуванні сайту для просування сайту посиланнями.

SERM - управління репутацією в мережі (search engines reputation management) - створення позитивного інформаційного фону навколо Вашої компанії.

Web - «всесвітня павутина», основна служба в мережі інтернет, організована на принципах гіперсередовища, що дозволяє отримувати доступ до інформації на будь-яких серверах, підключених до мережі.

XML (від англ. Extensible Markup Language) - стандарт на представлення даних, орієнтований, зокрема, на обмін інформацією між незалежними учасниками.

Апдейт (англ. Update) - оновлення результатів пошуку в пошуковій системі, пов'язане зі зміною алгоритму ранжирування пошукової системи.

Банер - статичне або анімоване рекламне зображення, найчастіше загальноприйнятого формату.

Білий каталог - каталог, який не вимагає розміщення зворотнього посилання на Ваш сайт.

Браузер - спеціальна програма, за допомогою якої можна переглядати веб-сторінки.