Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Відео SEO для вищої освіти

 1. Чи знаєте ви, що відео YouTube у коледжі чи університеті можна оптимізувати для пошукових систем?
 2. Оптимізація облікового запису YouTube
 3. Оптимізація відео
 4. Назви відео
 5. Відео опису
 6. Теги відео
 7. Закриті титри
 8. Списки відтворення YouTube
 9. Діліться своїми відео органічно

Чи знаєте ви, що відео YouTube у коледжі чи університеті можна оптимізувати для пошукових систем?

Чи є відео частина вашої стратегії SEO коледжу чи університету? Раніше в цьому році ми говорили про це як росте відео маркетинг у вищій освіті. Все більше і більше, майбутні студенти намагаються отримати відчуття для вашого коледжу або університету, перш ніж вони фізично відвідати. Віртуальні тури, а також студентські прожектори та інші особливості надають їм відчуття приналежності, перш ніж вони навіть ступають на кампусі.

Інвестування у великі відеоапарати - це перший крок - чи шукаєте ви професійну компанію або дозволяєте студентам записувати неформальний контент. В ідеалі ви можете використовувати ці відео в стратегії цифрової реклами; однак, ви також хочете, щоб вони мали органічну присутність!

Цікавий факт: чи знаєте ви, що YouTube є другою за величиною пошуковою системою після Google? Більше того, оскільки Google володіє YouTube, відео на цій платформі часто з'являються в пошукових системах Google (сторінка результатів пошуку). Мораль історії? Якщо ви хочете SEO ваші відео, то ви хочете, щоб вони були на YouTube!

Оптимізація облікового запису YouTube

Якщо у вас ще немає облікового запису YouTube для вашого коледжу чи університету, потрібно створити його. Якщо у вас вже є один, ви хочете бути впевнені, що він створений для успіху SEO. Нижче наведено п'ять найкращих практик:

 1. Оцініть назву облікового запису. Краще, щоб це було ваше повне ім'я школи, наприклад, «Університет Ла Верне» замість скороченого «ULV».
 2. Додайте опис свого облікового запису. Завжди краще включати тут ключові слова, такі як "коледж" і "університет", а також місце розташування вашої школи.
 3. Завантажте зображення профілю . Ваш логотип найкраще працює тут для розпізнавання бренду.
 4. Додати фотографію банерного каналу (подумайте: обкладинка на Facebook). Хороша фотографія банерів покаже ваш кампус та / або студентів.
 5. Виберіть відео чи трейлер, який відтворюватиметься автоматично, коли користувачі відвідують ваш профіль YouTube. Це має бути відео, до якого можуть звернутися всі аудиторії.

Оптимізація відео

Після налаштування та оптимізації облікового запису вам потрібно буде звернутися до кожного окремого відео. Коли ви завантажуєте відео на YouTube, слід подумати про чотири великі речі: заголовок, опис, теги та субтитри.

Назви відео

У назві відеозапису завжди добре мати назву школи (наприклад: «Аерофотографія кампусу« Слиппі Рок »). Якщо ви завантажуєте відео про певну програму у вашій школі, обов'язково вкажіть ключові слова для цієї програми, наприклад, "Магістр наук у спортивному навчанні в Університеті Сліппі Рок" (приклад нижче). YouTube дає вам 100 символів для кожної назви відео, але зазвичай у результатах пошуку обрізається близько 70 символів.

Відео опису

Крім того, ви хочете працювати з ключовими словами у ваших описах YouTube, які відіграють велику роль в алгоритмі ранжирування. Ви можете написати більш детально про відео в цьому розділі, оскільки YouTube дозволяє до 5000 символів. Це ваш шанс використовувати багато різних ключових слів під час розмови про вміст відео.

Більше того, YouTube нещодавно зробив хеш-теги, які можна використовувати в описах відео, тому використання популярних хештегів брендів, які ви вже використовуєте в інших соціальних мережах, а також хештеги ключових слів, також допоможуть вам побачити. Це, як кажуть, ви не хочете переборювати. Виберіть лише декілька хештегів, які тісно пов'язані з вмістом відео. Також корисно включити посилання на свій веб-сайт у описі.

Коли йдеться про спільний доступ, потрібно розглянути довжину назви та опису кожного відео. Ви хочете зберігати назви та описи на більш короткій стороні, якщо ви плануєте поділитися ними в соціальних мережах. Це пов'язано з тим, що соціальні мережі не показують, наприклад, повні 5000 символів опису відео в стрічці новин користувача.

Теги відео

Коли мова йде про теги відео, ви не хочете виходити за борт. Виберіть від семи до десяти ключових слів, які щільно відповідають вмісту вашого відео. Позначення відео не тільки надасть вам кращу видимість під час пошуку, але й збільшить ваші шанси на включення відео в розділ "пов'язані відео" на YouTube.

Коли ви переглядаєте відео на YouTube, ви можете помітити список відповідних відео на робочому столі праворуч на екрані. Це відео, які YouTube вважає пов'язаними з відео, яке користувач переглядає. Ці відеозаписи ставляться в чергу для автоматичного відтворення один за одним, коли закінчується попереднє відео. Позначення відео дозволить їм відображатися тут, тим самим надаючи їм кращу видимість.

Закриті титри

Це найважливіша частина відповідності ADA, коли мова йде про відео. На щастя, YouTube автоматично створює субтитри для кожного відео, яке ви завантажуєте. Це, як кажуть, це завжди краще зайти і редагувати закриті титри, які вони створили, щоб виправити будь-які помилки. Після завершення користувачі отримають повну транскрипцію відео, щоб вони могли зрозуміти його без звуку.

Докладніше про це можна дізнатися роблячи ваші відео та соціальні медіа мережі ADA сумісними тут.


Примітка: Зверніть увагу на те, як у описі відео в Slippery Rock є кілька ключових слів, а також посилання на їх веб-сайт. Ім'я програми також у назві відео, і присутні субтитри.

Списки відтворення YouTube

Оптимізуючи свій обліковий запис і відео, слід створити списки відтворення для каналу YouTube. Списки відтворення дозволяють групувати відео за темами або аудиторією. Наприклад, якщо у вас є декілька відеороликів, орієнтованих на певну програму, ви можете створити плейлист "Спортивна програма навчання".

Можна також створити окремі списки відтворення для відео, що стосуються прийому, студентського життя, аспірантури, служб кар'єри тощо. Потім студенти можуть підписатися на списки відтворення, які цікавлять вас, і отримувати оновлення кожного разу, коли додаються нові відео. Як приклад, Слиппі Рок Університет створив плейлист, присвячений випускникові інформації про програму.

Щоб створити новий список відтворення, просто перейдіть до відео в обліковому записі YouTube. Під відео ви побачите параметр "+ Додати до". Після натискання цієї кнопки вам буде надано опцію "Створити новий список відтворення". Далі потрібно створити назву для вашого списку відтворення та переконатися, що його встановлено на "публічний". Після створення можна перейти до інших відео в обліковому записі та додати їх до списку відтворення.

Діліться своїми відео органічно

Після виконання наведених вище кроків ваш обліковий запис YouTube буде налаштовано для успішного використання SEO. Коли користувачі шукають у Google або YouTube, ви збільшите видимість пошукової системи. При цьому важливо також органічно обмінюватися відео на всіх платформах - не тільки в соціальних мережах, але і на вашому сайті!

Вбудовування відео YouTube на ваш веб-сайт - це найкращий спосіб включити відео до CMS. Цей метод краще, ніж використання інших служб, таких як Vimeo, завдяки додатковій вигоди SEO. Знову ж таки, відео YouTube матиме більшу видимість як на платформі, так і на Google. Окрім того, чим більше користувачів, так і користувачів, які мають доступ до облікового запису та відео YouTube, підписуються, тим краще вони будуть рангу. Так що якщо ви хочете SEO ваші відео, не забудьте використовувати YouTube в якості основного джерела для обміну відео контенту.

Якщо ви хочете дізнатися більше про те, як SEO ваші коледж або університет відео, ми тут, щоб допомогти. Ви також можете слідувати за Ребекою в Twitter @beccablanchette для більше SEO інсайтів, характерних для вищої освіти.

Поділитися в Facebook Поділитися в LinkedIn Підпишіться на наш блог Чи знаєте ви, що відео YouTube у коледжі чи університеті можна оптимізувати для пошукових систем?
Чи є відео частина вашої стратегії SEO коледжу чи університету?
Цікавий факт: чи знаєте ви, що YouTube є другою за величиною пошуковою системою після Google?
Мораль історії?